Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 582.408
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Igram od cca 10. mj. Prije toga sam igrao vise nastavaka Cod-a, ukljucujuci original MW i MW2. 

 

Ljudi kenjaju. Kenjali su i tada. Postoje malo bolja i malo losija oruzja, ali daleko od toga da "njubovi siju smrt po mapi i nemre se igrati"

 

Kupi igru i uzivaj

 

Ako ti se ne daje 45 eur, kupi prek ruskog VPN-a za 20 i mirna bosna. Ako volis CoD, nece ti bit zao

 
4 0 hvala 1
6 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Mislio sam na probleme vezane uz postavke igrice, razne errore, fps dropove i slično...

 

Koja je razlika izmedju normalne kupovine na blizardu i preko ruskog vpn-a?

 

https://plati.market/itm/call-of-duty-modern-warfare-ru-vpn-battle-net/2854438?lang=en-US

 

Jel to to?

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Nixx7 kaže...

Mislio sam na probleme vezane uz postavke igrice, razne errore, fps dropove i slično...

 

Koja je razlika izmedju normalne kupovine na blizardu i preko ruskog vpn-a?

 

https://plati.market/itm/call-of-duty-modern-warfare-ru-vpn-battle-net/2854438?lang=en-US

 

Jel to to?

 

Nope. Skines neki VPN koji ima mogucnost spajanja iz Rusije (google ti je prijatelj) i odes na sluzbeni blizzard Battlenet shop. Tamo ce ti prikazati cijene u rubljima po kojima te ispadne cca. 160kn 

 

Kad kupis, mozes se odspojit s VPn-a i normalno skidat i igrat igru bez njega

5 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Nema bas toliko poteskoca, naravno da nekad dobijem error pa mi se igrica crasha, ali nista posebno..

Bilo je dosta cheatera u proteklih 1 mjesec, ali nakon ovog bana ne susrecem ih bas puno.

Mozes ocekivati negdje do 70-80 fps-a maximum. Ako imas monitor od 60 hz-a lockaj na 60 fps-a i tjt...

 

Meni je igrica super, nije lagana i zahtjeva dosta skilla i srece nekad 

 

6 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
aloevera13 kaže...

Nema bas toliko poteskoca, naravno da nekad dobijem error pa mi se igrica crasha, ali nista posebno..

Bilo je dosta cheatera u proteklih 1 mjesec, ali nakon ovog bana ne susrecem ih bas puno.

Mozes ocekivati negdje do 70-80 fps-a maximum. Ako imas monitor od 60 hz-a lockaj na 60 fps-a i tjt...

 

Meni je igrica super, nije lagana i zahtjeva dosta skilla i srece nekad 

 

 Onda dobro, uzimam je :D

Hoce li mi tih 70,80fps-a biti dosta da igrica radi fluidno i glatko?

Razmislit cu jos da overclockam cpu i gpu pa izvučem jos 10,15 fps-a dodatno 😁

 

Vjerujem da je igrica super, ako je upola dobra kao stari dobri COD4 mw ne gine mi bar 3k sati na njoj 😄

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2021 16:15 (Nixx7).
5 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Koji monitor imas? od 60 hz-a ili?

Jer ako stavis fps veci od 60 na monitoru od 60 hz neces nista dobiti osim screen tearinga.. Monitor ti ne moze prikazati vise fps-a ukratko.. 

Tesko da ces navuci preko 80 fpsa sa tom konfom.

 

Ja sam igrao na 60 fpsa dok nisam kupio 144 hz monitor, bilo mi je cisto okej. Naravno da je 60+ fpsa bolje, ali da se igrati na 60 bez problema. 

6 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Evo bas mi sutra dolazi neki aocov monitor od 144hz

A dobro onda, mislim da ce i tih 80 biti uredu :D

5 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Aha, onda u redu, samo ukljuci freesync. Probaj overclockati procesor i graficku pa mozda dobijes i sa time nesto, ali iz iskustva nemoj ocekivati vise od 80ak fps-a..

6 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ma mislim da ce tih 80tak fps-a biti dovoljno dok ne prodje ovaj cirkus sa grafičkim karticama 😄

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ljudi koliko se treba cekat da se kupnja odobri nakon kupnje igrice?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Nixx7 kaže...

Ljudi koliko se treba cekat da se kupnja odobri nakon kupnje igrice?

 Gdje je kupuješ i kako plaćaš?

Ako ideš direktno na Call Of Duty/Blizzard shop onda kroz par minuta.

Preporučujem da uzmeš besplatni VPN i kupiš ga za svojih 160kn,ali mislim da je tad jedini način plaćanja Paypal što je i najbolje.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2021 20:49 (Jurassic Park).
6 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kupio sam preko Blizzarda sa ruskim vpn-om... Na transaction history mi pise order status: Pending..
Dok recimo kad odem opet na shop i nadjem igricu pise mi kao da je vec imam ali nigdje ne vidim download za skinuti je

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2021 21:01 (Nixx7).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Nixx7 kaže...

Kupio sam preko Blizzarda sa ruskim vpn-om... Na transaction histy mi pise order status: Pending..
Dok recimo kad odem opet na shop i nadjem igricu pise mi kao da je vec imam ali nigdje ne vidim download za skinuti je

 Mislim da moraš napraviti račun na Blizzardu i skinuti Blizzard launcher.

Logiraj se i na lijevoj strani ćeš vidjeti popis igara (COD MW,Diablo itd.),klikni na COD MW i trebao bi vidjeti opciju ''download''.

Meni je isto pisalo pending i mogao sam ga skinuti.

 

11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Poslao sam ti link za tutorial kako skinuti i instalirati igru.

Premotaj dok ne dođeš do djela gdje si zapeo.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Sve sam korake napravio kako treba, ne znam koliko se isplati kontakirati support?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pozdrav, nedavno sam presao na a1 flatbox i sad mi je nat type strict. Na optimi je sve normalno bilo. Jel ih trebam zvat da otvore portove ili bih to trebao sam uciniti nekako?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
rl99 kaže...

Pozdrav, nedavno sam presao na a1 flatbox i sad mi je nat type strict. Na optimi je sve normalno bilo. Jel ih trebam zvat da otvore portove ili bih to trebao sam uciniti nekako?

 Možeš i jedno i drugo.Ja sam ih zvao i otvorili su mi ih.Neki članovi foruma su pisali da su ih sami otvarali,ali je meni bilo jednostavnije da ih nazovem.

Samo da napomenem da je meni često drugačiji nat type,tako da mi je jedan dan strict,drugi open ili moderate i ne vidim razliku u kvaliteti.Doduše ja koristim ethernet kabel pa nemam lagova.

9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Novi update file 1.33 za PS4  87GB, u 5dana 100GB updatea. Ode cijeli HDD na MW. 😔

 

Edit: valjda je kod mene bio neki bug, nakon restarta routera update file 1.33 je 188MB.  Sry ekipa! 

Odmori u Istini! :-)
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.3.2021 23:46 (veseli007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Može li se gdje provjeriti koji MP ima trenutno više aktivnih igraca, mw, ili coldwar? Na playercounter ne vidim nigdje coldwar

 

i još jedno pitanje

jel i kod vas jako visok cpu usage, kad sam još u lobyu pogledam, bude 100%, ne igram uopće sve na high, 16gb rama, i5 9th gen, gtx 1650

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.3.2021 19:28 (Zhnu).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ekipa imam jedno pitanje, u batlle pass-u ( 31 tier ) ima za Free smgs LC 10, ali ja ga ne vidim u svojem loadout-u. Nije neka nova varijanta vec postojeceg smgs,  vec je potpuno novi smgs! Ne kuzim zasto ga nemogu koristiti, tj zasto ga nemam u loadout-u, kad mi je current tier 38!? Thx! 

Odmori u Istini! :-)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Jer ti je to oružje koje možeš koristiti samo  u black ops ili warzone.

5 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
veseli007 kaže...

Ekipa imam jedno pitanje, u batlle pass-u ( 31 tier ) ima za Free smgs LC 10, ali ja ga ne vidim u svojem loadout-u. Nije neka nova varijanta vec postojeceg smgs,  vec je potpuno novi smgs! Ne kuzim zasto ga nemogu koristiti, tj zasto ga nemam u loadout-u, kad mi je current tier 38!? Thx! 

 Brzinski google search izbacuje sljedeci link:

The LC10 is a fictional submachine gun that was added to Call of Duty: Black Ops Cold War as part of the Season Two content for the game. It was designed by the same manufacturers as the LW3 - Tundra.[1]

To im je nova shema: kad su mergali Battle pass za ove 2 igre, dio toga je dostupan samo u BOCW

6 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pozdrav, imam jedan upit... Zasto mi je rank naslikan kao da sam lvl 1 a zapravo sam 35 :/
Evo slika

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Treyarch je izlaskom BOCW preradio taj sustav levelanja tako da ti se sad level (tzv. Season/prestige level( resetira svaku sezonu, a imas taj vojni rank koji valjda ostaje? Nisam siguran tocno, ali znam da ti progresija za oruzja i loadoute ostaje, dok ti se sam level resetira. Mada mi nije jasno kako je kod tebe obrnuto. 

 

Vise o tome ovdje, ako skuzis pls objasni, procitao sam 2x i nije mi jos uvijek najjasnije

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Igram igricu nekih 20tak sati, znaci prvi dojmovi igrica je odlicna... Ali bas ono osjecaj kretanja po mapi i napucavanja top, ali brate mape su u principu sranje, ima par dobrih mapa ali nije to to... Definitivno su si vise truda trebali dati za mape...
Vidim ima nekih starih mapa sa starog CoD-a 4 tipa Crash, Backlot, Broadcast, i Vacant.. Ali ne ide mi u glavu kako su si mogli ubacit Vacant i Broadcest a ne Strike i Citystreets?? Mislim gdje je mozak?
S&D se igra na best of 6, po meni isto jedan veliki propust, Trebalo je pustit da se igra bar 20 rundi po mapi...

Sve u svemu, igrica ce posluzit za ubiti vrijeme ali nista vise od toga :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2021 19:58 (Nixx7).
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ekipa, imam problema od zadnjeg updatea; svaki puta kad pokrenem igru on kopira file na HD, 27GB.

 

Pustim da iskopira, sljedeci puta kad pokrenem igru opet kopira isti file i tako non stop! 

 

Kad sam skinuo zadnji update pustio sam Ps4 da skida po noci nadajuci se igrati drugi dan, kad ono pokrenem apk a ona trazi da opet skinem isti update. Na Ps4 sam dobio poruku da je update skinut medjutim opet sam morao skidati nanovo. I sada ovo sa kopiranjem. Sta da napravim, da cekam sljedeci update ili da je obrisem i nanovo instaliram. Ovo drugo mi je logicki ali ako gubim sav napredak onda bi radje cekao novi update! Mogu izdrzati Np, jedino to kopiranje me ljuti, ali sta je tu je.

 

Ima ko kakav savjet ili slicno iskustvo!?  Hvala na pomoći! ✌️

Odmori u Istini! :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Moraš instalirati pakete za kampanju tj. singleplayer. Ja sam tak rješil problem. 

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
$inke kaže...

Moraš instalirati pakete za kampanju tj. singleplayer. Ja sam tak rješil problem. 

 Da, nakon updatea nije bilo kampanje tj nije ju skinuo vec sam moro naknadno rucno skinuti. Posto je za sada ne  igram nisam je ni skinuo. Idem je skinut sada! Hvala ti na pomoći $inke! 

 

EDIT: Skinuo kanpanju i sve Ok! 😊✌️

Odmori u Istini! :-)
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2021 0:53 (veseli007).
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Bok ekipa, opet ja!😊 

 

Imate vi problema sa spajanjem na MW server!? 

 

Znam za jucer da se nije moglo, ali meni je ovako danas cijeli dan, nakon update-a. Da nije samo kod mene taj problem, iako cisto sumnjam u to! 

Thx! 

 

EDIT: Sry, resetiro sam router i proradilo je! Ahh i ja, , ko nema u glavi ima u nogama! Sry.😁🤗😊

Odmori u Istini! :-)
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.4.2021 19:05 (veseli007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Opa, Warzone je dodao najbolji mod još od izlaska. Iron Trials, hard core BR koji nije sasvim u stilu PUBG-a, ali je jako blizu. Povećan je bazični health igrača sa 100 na 250, samim time je TTK sad po meni pogođen 100%. Regen delay je povečan na 7 sekundi, nema stopping powera i dead silencea. Od vozila su samo buggy i motor. Ostao je tupavi heartbeat senzor, ali mu je domet smanjen na 30 metara, to su trebali izbaciti u potpunosti. Na buy stationu je sad UAV 6K $ a loadout 15K. U principu samo zbog TTK-a je ovo potpuno drugačija i puno bolja igra. E da, za sad samo duos. 

مرګ ژوبله
 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice