Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 584.385
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Logika je jednostavna, ako ne želiš ban samo ne trebaš varati. Ako popiješ ban (jer jesi varao), nemaš se što čuditi ako ti ne radi iako promijeniš hardver, softver, usera, profil, itd itd.

Ja bih to sve rješavao po principu - varaš u jednoj MP igri dobijaš permaban za MP na cijeloj platformi (Steam, Origin, uPlay, Battlenet, ...) vezan uz hardware, mail, broj mobitela i sve što se još može.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.6.2020 9:35 (191x7).
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Slazem se za ban i to. kao sto rekoh dosta ljudi se zali. Activision se i ispricavao za pojedine banove na forumu. Samo kazu da su svi banovi su finalni,zalimo zbog situacije i to je to. Ne znam,meni je cesto i pucala veza pocetkom godine,pa se igra krashala skoro tjedan dana,taj problem sa que 75< - 350ms potrajao nekoliko tjedana. Koristim programe u pozadini kao sto su Aorus engine,RGB fusion,Geforce expirience sa shadowplay,icue,sta ja znam. Pisu po webu da im je mozda to sumnjivo,kad se vrti nesto pozadi osim igre+ ako te netko prijavi ako si nedo bog prvi tokom igre.. ma neg se nahebu mamice. Reinstaliro sam winse,napravio novi acc,skidam igru. Ako nebu sljakalo bacam se opet na volan i peglam F1...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kako da dodam prijatelja sa ps4 na pc?Unesem njegov battletag i pise request send,no njemu ne dolazi nista?Probao sam opet unijeti njegov battletag i onda pise request pending,što znači da je poslano međutim on kaže da nema nikakvog zahtjeva od mene?Mora li se on ulogirati možda na nekakvu web stranicu ili tako nešto da bi vidio moj zahtjev?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

kad udjes u igru,nije bitno jel WZ ili CoD. Odi na ikonu ispod svog imena,klikni i pod friends klikni add friend i odaberi account for playstation network. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Ja sam na ps4,a frend je na pci...
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Nisam ušao u igru otkako su BLM sranja zavladala, jesu makli te spamove screenove dosadne?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
nisu, ne kuzim sto ti to smeta pogledat na sec dvije
battlenet: SUGARfree#21113
10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Barem se netko i u taj medij potrudio staviti nesto potrebno i vrijedno spomena. Iako nema nikakve veze sa nama i većinom Europe, nađe se pokoji nesretnik koji je zakinut za uživanje u igri zbog introa od nekoliko sekundi. Ima nas svakakvih, pa i princeza na zrnu graška.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ako se ne varam danas pocinje nova 4 s??

 

Edit: je da sada mi je doso update 32GB ps4!

Odmori se u Istini! 😊
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2020 8:26 (veseli007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

45gb pc!

battlenet: SUGARfree#21113
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Potvrđujem ja upravo skinuo update. Nisam više tako napet za sezonu kao prije valjda je ljepše i toplije vrijeme tome krivo.

sake08
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ProTeinZ kaže...
nisu, ne kuzim sto ti to smeta pogledat na sec dvije

Ni ja ne kužim zašto bi gledao političke reklame u plaćenom proizvodu?

Zašto da mi to vrte ako mi je u battle.net regija Europa?

Isto nisam upalio otkad vrte te američke političke reklame.

 

Zna se kako je BF završio zbog političke korektnosti i odmaka od povijesnog prikaza WW2, ako ovako nastave upropastit će i jedan od boljih COD naslova unazad dugo vremena.

 

10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Nešto može propasti zbog političke ili bilo kakve druge - KOREKTNOSTI? Zanimljiva teorija. Ako je korektno, onda se valjda podrazumijeva da je na strani kojoj bi svi trebali težiti. Ili možda ne? Osim toga ne utječe na gameplay baš nikako, pa smeta izgleda samo onima na "krivoj" strani.

 

Šta se BF-a tiče nije za propast tog naslova kriva nikakva politika, već loš i recikliran gameplay. Kome je smetao skin žene i slično, koji nije uticao na gameplay, opet ima nekih drugih puno dubljih problema. Premalo novog, previše starog. A na staroj slavi ti više živjet neće, ili jako teško.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Zašto bi u igri težio na neku stranu?

U igri koju sam platio svojim novcem ne želim politiku, i to je to.

Pogotovo ne prepucavanje američkih demokrata i republikanaca.

Čini se da su makli reklamu, ako su već htjeli poslati poruku protiv rasizma pametnije bi im bilo da su ubacili još kojeg tamnoputog operatera, korisnije za igru i igrače od reklama za političke organizacije.

Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

da li iko ima rjesenje za spor download update, brzina 180kb max a brzina intereneta mi je 120mb

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Sidi i plači ko i svi , ovo je tragedija.

 

Neće se skinut do Svih Sveti 

12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
objavili su na stranici da je velika navala pa je spor download..
battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

probaj preko nekoga vpn-a

16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

regija americas + vpn s USA ili Kanada i skidat će normalnom brzinom. Server za download u Eu su preopterećeni

Moj PC  
1 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Super64 kaže...

Barem se netko i u taj medij potrudio staviti nesto potrebno i vrijedno spomena. Iako nema nikakve veze sa nama i većinom Europe, nađe se pokoji nesretnik koji je zakinut za uživanje u igri zbog introa od nekoliko sekundi. Ima nas svakakvih, pa i princeza na zrnu graška.

 Ma daj molim te. Ne radi se o tome. Pola vas ni ne kuži tko je taj lik bio šta se desilo i dešava kroz sve te nerede. To su gluposti i huškanja medije protiv policije. S kakvim šljaom ta policija ima posla, čudno je da nema i više takvih ubojstava.

Neću se uvlačit u to, ali nema potrebe nas ljude koji nemamo veze s time silovat s time. Kao da njih boli kurac kad je potres u Rh bio? Jel bio tad screen omg help Croatia je kurac.

 

Poanta je, stavi to amerikancima i ekipi, nas ostale pusti na miru. Nije da me smete screen smeta me nametanje politike kroz igru što je nepotrebno, igra je bijeg od stvarnosti,  a ne da me i tu siluju sranjima.

 

btw,. super je da je igra free i mi koji imamo kupljeno smo u povlaštenom lobbyu da skinemo prije.

200/100 optika, realna brzina

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
blackdevil kaže...

regija americas + vpn s USA ili Kanada i skidat će normalnom brzinom. Server za download u Eu su preopterećeni

 stvarno ne znam što se nisam ovog sjetio ranije.

 

skida sad punom brzinom

15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
insomniac kaže...
blackdevil kaže...

regija americas + vpn s USA ili Kanada i skidat će normalnom brzinom. Server za download u Eu su preopterećeni

 stvarno ne znam što se nisam ovog sjetio ranije.

 

skida sad punom brzinom

 Pa to je daleko od pune brzine. Ja tako stalno skidam ali to je klatastrofa. cca 50mbps umjesto 500. Sramota za firmu koja na svakom COD-u zgrne par milijardi dolara. Da ne mogu jos bandwitha kupiti.....

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
insomniac kaže...
blackdevil kaže...

regija americas + vpn s USA ili Kanada i skidat će normalnom brzinom. Server za download u Eu su preopterećeni

 stvarno ne znam što se nisam ovog sjetio ranije.

 

skida sad punom brzinom

 Pa to je daleko od pune brzine. Ja tako stalno skidam ali to je klatastrofa. cca 50mbps umjesto 500. Sramota za firmu koja na svakom COD-u zgrne par milijardi dolara. Da ne mogu jos bandwitha kupiti.....

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2020 20:18 (acarnoje).
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Nisam stigao skinuti novu sezonu, a bome vidim na Youtube da je MW2 Scrapyard mapa dio nove sezone, mrak. 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Valentin17 kaže...

Nisam stigao skinuti novu sezonu, a bome vidim na Youtube da je MW2 Scrapyard mapa dio nove sezone, mrak. 

Ima, ali mi je ful drugčija nego original iz MW2. Paleta boja se veoma razlikuje, nekako mi je čudno i ne paše mi.

Također se možeš popeti na 'avione', kaj mislim da se u MW2 nije moglo...Ima još par razlika koje mi ne pašu.

 

Rust je isto drugačiji, ali ne toliko kao Scrapyard.

 

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...

A modernizirali su je, zato su i boje drugačije, iako zbog toga meni izgleda nepregledno dosta.

Na avione se u MW2 nisi mogao penjati, ne sviđa mi se to jer rulja bude gore kempala, ali dobro da znam, budem odmah i snajper dodao kao drugo oružje.

Rust nisam vidio, ali budem probao uživo.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
15 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Meni je taj scraypard toliko dosadna i monotona mapa da ju uopce ne igram.Daleko najneatraktivnija i najodbojnija mapa u igri.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
big_guy kaže...

Meni je taj scraypard toliko dosadna i monotona mapa da ju uopce ne igram.Daleko najneatraktivnija i najodbojnija mapa u igri.

Meni nije najlošija kraj Piccadillya, Petrograda itd...Ali puno je lošija nego u MW2, a ne znam točno zašto, u MW2 mi je bila jedna od top mapa.

 

U Warzoneu se mogao vidjeti Scrapyard, ni tad nisam bio impresioniran tim dijelom, ali sam mislio da će ju malo izmijeniti/doraditi. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2020 13:28 (Promster).
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ne znam što ne valja, ali cijela paleta boja i svega smanjuje vidljivost, povećava kampanje i gubi onaj šarm koji je scrap imao. Odigrao par partija, naživcirao se i vratio se standarnim rotacijama mapa.

 

+ zašto ne m maknu one 10v10 modove sa nekih malih mapa, ne shvaćam rammazu ili khandor sa 20 ljudi, ne možeš disat.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Ne znam što ne valja, ali cijela paleta boja i svega smanjuje vidljivost, povećava kampanje i gubi onaj šarm koji je scrap imao.

Slažem se u potpunosti s tobom, nisam igrao, ali prema onom kaj sam vidio mapa djeluje pretamno, rulja kempa po avionima.

Danas popodne kad stignem s posla ide proba, ali ne nadam se previše, svakako budem si dodao snajper kao drugo oružje da poskidam

kampere.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2020 10:13 (Valentin17).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice