Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 582.548
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja sam igrao dosta ovu mapu preko vikenda jer si još uvijek nisam otključao crossbow, pa rekao ajde da ga imam. Tako da sam imao mk2 carbine i penjao se vrlo često u hangaru na najviši nivo i od tamo derao druge. I mogu reći da nisam nikoga vidio da kempa na avionima....

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Sinoć sam prvi puta upalio igru nakon dugo vremena i reko ajde, idem odigrati scrapyard da vidim o čem se tu priča. I gle čuda, odmah čim sam ušao skine me lik s aviona hahaha Nije tu samo stvar u bojama, već i u proširivanju i sužavanju određenih dijelova na mapi. Tipa, desni prolaz kod radara kad se ide na B je totalno izmijenjen, prije je bio viličar ako se ne varam čim si ušao kroz vrata dok je sad neka limena ploča, zatim odmah kod B kad se ide na drugi spawn zidić preko kojeg si prije najnormalnije vidio je sad viši i ne možeš samo tako nekog pogodit. I s druge strane gdje je onaj dim kod "C" je uži i izmijenjeni prolaz nego ranije. A i imam dojam kao da je mapa veća nego prije. Sve u svemu, mehhhh....

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ovo je definitivno zadnja igra koju sam kupio od ovih retarda iz Activisiona - ti imaju developere sa IQ manjim od kucnog ljubimca i to recimo zlatne ribice - pun mi je kurac više njihovih retardiranih egzibicija i ukidanja modova igre kak im se digne - kaj im sad nisu ikone dovoljno velike pa ne stane plunder pa imamo jebeni Battle Royal koji mi se gadi jer da mi se igra BR igrao bi pravi BR - PUBG a ne ovu komediju ali zato imamo BR solo,duo,trio,quad, reatrd i retardov brat BR  Plunder jebiga ne stane u biti ne stane ni BR nego imaju ne znam solo i quad vani a za duo i trio u listu uđeš jer glupo bi bilo i nedaj Bože da mijau BR pa odabereš 1/2/3/4 i Plunder tako pa da nama sa MP ponude i HC plunder i HC BR npr iliti normalni BR..

 

Dobili ste pare za MP koji je jedino kaj donekle normalno radi u igri ali to je zadnji put od mene,, sezona počne u četvrtak nakon xy odgoda pa onda odmah u petak maknu plunder i stave MP free weekend tak da sjebu nas kaj imamo MP jer serveri su čarobno dobro raditi sa HIT reg-om i delay-om, maknu plunder i super ( nedo Bog da su dali freeMP weekend kad su odgodili izlazak sezone, prije izlaska s4 ) bolje sad u početku i to dan nakon kaj daš lovu za battle pass - vrhunski... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Igrao malo popodne, sad ne mogu prijeći dio "loading assects", tu mi se smrzne igra i mogu je ugasiti samo preko task managera. 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
VooDooZg kaže...

Ovo je definitivno zadnja igra koju sam kupio od ovih retarda iz Activisiona - ti imaju developere sa IQ manjim od kucnog ljubimca i to recimo zlatne ribice - pun mi je kurac više njihovih retardiranih egzibicija i ukidanja modova igre kak im se digne - kaj im sad nisu ikone dovoljno velike pa ne stane plunder pa imamo jebeni Battle Royal koji mi se gadi jer da mi se igra BR igrao bi pravi BR - PUBG a ne ovu komediju ali zato imamo BR solo,duo,trio,quad, reatrd i retardov brat BR  Plunder jebiga ne stane u biti ne stane ni BR nego imaju ne znam solo i quad vani a za duo i trio u listu uđeš jer glupo bi bilo i nedaj Bože da mijau BR pa odabereš 1/2/3/4 i Plunder tako pa da nama sa MP ponude i HC plunder i HC BR npr iliti normalni BR..

 

Dobili ste pare za MP koji je jedino kaj donekle normalno radi u igri ali to je zadnji put od mene,, sezona počne u četvrtak nakon xy odgoda pa onda odmah u petak maknu plunder i stave MP free weekend tak da sjebu nas kaj imamo MP jer serveri su čarobno dobro raditi sa HIT reg-om i delay-om, maknu plunder i super ( nedo Bog da su dali freeMP weekend kad su odgodili izlazak sezone, prije izlaska s4 ) bolje sad u početku i to dan nakon kaj daš lovu za battle pass - vrhunski... 

 Koju drogu ti koristis,da meni preporucis?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Kaj koju drogu koristim - igra je toliko sjebana da sam vidio drastično bolje prealpha-e ali naravno današnji igrače to ne jebe samo da je akcija da te guze što jače to ti sretniji - probudi se malo ..

15 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
VooDooZg kaže...

Kaj koju drogu koristim - igra je toliko sjebana da sam vidio drastično bolje prealpha-e ali naravno današnji igrače to ne jebe samo da je akcija da te guze što jače to ti sretniji - probudi se malo ..

 Pa pricas nebuloze.Prvo presubjektivan si,ako se tebi gadi Battle Royale ne dijele svi isto misljenje(ja ga isto ne igram),ne vrti se svijet oko pojedinca,nitko te ne tjera da ga igraš.Nije da su trajno maknuli plunder,kakve veze ima kad su stavili free mp vikend sa battlepassom i kupovinom istoga?Sezona nije odgođena xy puta nego malo više od tjedan dana.Pričas kao da si pao sa kruške,nhf.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

U pol godine nisu micali mod koji je core - znači Warzone je oduvijek imao Plunder i BR i MP ako platiš - i eto super svako ima nešto.., i sad odjednom ničim izazvani oni izvade najveći mod iz igre - baš me interesira da su izvadili BR kaj bi bilo tu po forumu ..

 

Rekao sam da mi se gadi jer ga brutalno favoritiziraju, BR ima 1/2/3/4  plunder ima jedno kak im se digne pa se pati ak vas nema dosta i sad još i to ukinu - pa kak da nebudem frustriran, dobro da imam MP jer stvarno ne znam kaj bi igrao a ono početak je sezone

15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Osobno ne volim BR igre i gadi mi se što sam prisiljen držati 90 GB smeća na hardu samo jer oni ne znaju napraviti instaler koji igračima da izbor što žele skinuti. Trebali su igru odvojeno napraviti ako već ne znaju u instaleru.

 
3 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
... medalja ima i drugu stranu... kako maknuti s kupljenom verzijom 90 gb MP tdm i single player smeca...
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2020 9:16 (Tallahassee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

InfinityWard radi na balansu oružja, koji će objaviti sredinom sezone 4. - https://twitter.com/JoeCecot/status/1274034314305368064 Mislim da će se moći zaboraviti na GRAU kakav je sada.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Super64 kaže...

InfinityWard radi na balansu oružja, koji će objaviti sredinom sezone 4. - https://twitter.com/JoeCecot/status/1274034314305368064 Mislim da će se moći zaboraviti na GRAU kakav je sada.

 Neće, i dalje će biti solidan za medium to long za što je i namijenjen. Po meni trebaju pojačati puške tipa scar i ak, dati im nešto, osim većeg dmg, da budu viable što u publi serverima, što cdl.

m4 treba više recoila, mp5 treba izbacit 10mm ammo.

 

Puške kao striker, uzi, mp7 trebaju postati viable više.

 

Lmg komplet rework trebaju, barem za MP za warzone tu bar blistaju koliko vidim.

Ugl što god naprave napravit će jer su tako PRO igrači rekli jer oni plaču za svaki kurac.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

 Neće, i dalje će biti solidan za medium to long za što je i namijenjen. Po meni trebaju pojačati puške tipa scar i ak, dati im nešto, osim većeg dmg, da budu viable što u publi serverima, što cdl.

m4 treba više recoila, mp5 treba izbacit 10mm ammo.

 

Puške kao striker, uzi, mp7 trebaju postati viable više.

 

Lmg komplet rework trebaju, barem za MP za warzone tu bar blistaju koliko vidim.

Ugl što god naprave napravit će jer su tako PRO igrači rekli jer oni plaču za svaki kurac.

 Ako M4 treba više recoila, koliko ga više treba onda M13? Budemo vidjeli. Nadam se da idu u smjeru stavljanja SMG-a u okvire baš kao i LMG-a. U tim klasama postoje snajperi, a ne bi trebalo.

مرګ ژوبله
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Super64 kaže...
fila2208 kaže...

 Neće, i dalje će biti solidan za medium to long za što je i namijenjen. Po meni trebaju pojačati puške tipa scar i ak, dati im nešto, osim većeg dmg, da budu viable što u publi serverima, što cdl.

m4 treba više recoila, mp5 treba izbacit 10mm ammo.

 

Puške kao striker, uzi, mp7 trebaju postati viable više.

 

Lmg komplet rework trebaju, barem za MP za warzone tu bar blistaju koliko vidim.

Ugl što god naprave napravit će jer su tako PRO igrači rekli jer oni plaču za svaki kurac.

 Ako M4 treba više recoila, koliko ga više treba onda M13? Budemo vidjeli. Nadam se da idu u smjeru stavljanja SMG-a u okvire baš kao i LMG-a. U tim klasama postoje snajperi, a ne bi trebalo.

 M13 ima manje dmg, i među većima ttk. Ne treba mu dirati recoil, kompenzirano je tako da ima dobar hs multiplier i to je po meni ok. I dalje te close to med jedu svi od mp5, mp7, m4, ram...ali je zabavna puška i dosta stabilna čak i za warzone long range.

M4 mrvicu više recoila jer mu ionako ne mogu dmg rušit, ili da ima veći fall damage tako da ne bude jak na lolng range, za to su to galil, scar, oden, ak...

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

 M13 ima manje dmg, i među većima ttk. Ne treba mu dirati recoil, kompenzirano je tako da ima dobar hs multiplier i to je po meni ok. I dalje te close to med jedu svi od mp5, mp7, m4, ram...

 Onako bez veze za početak TD, da ne ostanem dužan.

 

Zanimljivo, ja igram isključivo sa M13 i još nisam u closequarteru naišao na spomenute (izuzev M4) da su me nešto pa i uznemirili. Bio to MP, Plunder pogotovo ili BR. M13 je laser.

مرګ ژوبله
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja sam se prerano počeo veseliti kako igra radi dobro, od zadnje nadogradnje samo smrzavanje u meniju, do mape ne mogu doći, stane samo od sebe, kursor miša radi, ali igra je smrznuta skroz, mogu je ugasiti preko task managera. Budem probao skinuti komplet igru ispočetka pa budem vidio da li bude pomoglo ili ne.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2020 18:19 (Valentin17).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Super64 kaže...
fila2208 kaže...

 M13 ima manje dmg, i među većima ttk. Ne treba mu dirati recoil, kompenzirano je tako da ima dobar hs multiplier i to je po meni ok. I dalje te close to med jedu svi od mp5, mp7, m4, ram...

 Onako bez veze za početak TD, da ne ostanem dužan.

 

Zanimljivo, ja igram isključivo sa M13 i još nisam u closequarteru naišao na spomenute (izuzev M4) da su me nešto pa i uznemirili. Bio to MP, Plunder pogotovo ili BR. M13 je laser.

 Nemoj pls, ne spavam radi td omjera.

 

onda si izgleda top 1% player kad tako siluješ sa m13. Nisam sreo nikog u cdl da igra ozbiljno m13 jer ne može se pariti sa većim ttk od gorespomenutih pušaka.

m13 je dobra puška, tek sad kad su bili recoil smanjili, do prije toga je nije nitko koristio, a ja se napatio da je pozlatim.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
3 godine
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Vece, koje modove moram oznaciti u quick play filteru da bi mi se uglavnom vrtile stare mape iz cod4? hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Trenutno nikako da se logam u igru. battle net i sve ok, ali cim udem odma disconnect.

 

Konekcija je OK.

https://www.twitch.tv/sidedoorz
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Već mi lagano počinje ići ovaj skill matchmaking na živce. Jednu rundu odigram među top igračima u partiji, drugu odmah me baci kod ovih oro nerdova i razvale me. Onda opet kod njbara nekih... Ne znam zašto ne naprave nešto kao neki average skill bodovni sistem ili nešto.... Pa da stalno smo s igračima s istim skillom...

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

... oho, nerfani GRAU i MP5... nerfana sva oruzja ako nemaju stock... lagano bufani AK, Kar i AX50... HDR je opet glava i tijelo one shot... Warzone BR quads su za 200 igraca (kad ce bf preci brojku od 64? moje predvidjanje do 2038. ).... https://www.infinityward.com/news/2020-06/MW_Patch_Notes_June_29

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 1 hvala 1
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Novih 36 gb...nerfan i galil.

 

zabava

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

mislio sam da će galil bit nova meta al ništa :D

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
blackdevil kaže...

mislio sam da će galil bit nova meta al ništa :D

 

 

kao i sam, jednsotavno nešto mi fali, previše nekad hitmarkera treba, a navodno je jak, taj sweet spot između kalaša/scar i ostalih 5.56 ar ali nije mi to to, pozlatim i ne diram vše

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

... khm, jel mi se cini li ovi likovi ne znaju kaj bi nerf trebao znaciti... pa GRAU je isti ko prije!? AK isti ko prije!?...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Tallahassee kaže...

... khm, jel mi se cini li ovi likovi ne znaju kaj bi nerf trebao znaciti... pa GRAU je isti ko prije!? AK isti ko prije!?...

 Čini ti se isti, ali vjerojatno je dobio više recoila i manji range, te ak se brže diže ali možebit da pričamo o 20ms recimo.

 

Sve mali nerfovi. Mp5 nisam probao još da vidim jesu ga jako

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

opet mi skida 300 kb a imam 500 mb optiku..pas mater..stavio sam na azijsku regiju pa imam 2mb/s,sramota!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Probaj odigrati ovu novu mapu.Nemos se pomaknut,skine te karabin ili snajper.Odigrao polab sata i ugasio da ne razbijem kontrioler...
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

el ima jos ko problema s warzonom,pokrene mi search i nadje match i kad treba uci u loading screen od mape dobijem samo onaj logo za loading u desnom kutu i crn ekran mis radi i logo se vrti,u cemu je fora?

EUNE LOL: frenkySTYLE
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ove sto igraju igru po 20 h+ na dan treba staviti u karantenu,jer ocito da nisu normalni bas.Dodjem odigrati koju partiju,razjebu me ko bugari skupstinu.Imam kd 1.10 i nije da sam toliko los ali nakon zadnjeg updatea bas su unistili igru sa tim sbmm

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice