Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 582.636
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Sad sam na nekom portalu vidio da su serveri down. Mislim da mi je ovo prvi i zadnji cod. Zgrcu vise vise od milijardu dolara od prodaje igre a nisu u stanju ni servere održavati kako treba.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pozz! Zna netko gdje  HC " ukljuciti opciju" da kad te slucajno pogodi prijateljski igrac umre on a ne ja! Znam da to ima, ali ne mogu naci gdje se to ukljuci! Thx! ✌️

Odmori se u Istini! 😊
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
veseli007 kaže...

Pozz! Zna netko gdje  HC " ukljuciti opciju" da kad te slucajno pogodi prijateljski igrac umre on a ne ja! Znam da to ima, ali ne mogu naci gdje se to ukljuci! Thx! ✌️

 Nema toga nigdje za uključit. Tako je oduvijek, samo šta je ovdje stavljeno da kad 3.puta nekog pogodiš, ozljediš sam sebe.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ne nakrca li season 4 igru sadržajem i zabavom za preko ljeta mislim da je to to od cod:mw.

 

Šteta, super platforma na kojoj se moglo raditi što ranked, royale, i casual pucanje uz nove svježe modove i kombinacije broja igrača. Igra je ponudila puno na prvu, ali kako vrijeme ide sve je to viđeno, odigrano posebno remakeovi mapa.

 

Warzone je svakako hit, ali ni upola da nije free. Cheateri rasturaju i neam volje ni pokrenuti više to.

 

Sve u svemu, zabavio se jesam, puknuo preko 300+ sati i to je super, isplatilo mi se, i čudno da ovoliko dugo i drže igru, inače čim najave novi to je više manje to, ostane mali team ljudi koji držu igru da preživi 1god.

 

živi bili pa vidjeli.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
 

Warzone je svakako hit, ali ni upola da nije free.

 

 Moze li se ikako saznati kakav bi bio hit da nije free? Mislim da ne. Dakle izjava bez ikakvog pokrica ili fakta.

مرګ ژوبله
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Super64 kaže...
fila2208 kaže...
 

Warzone je svakako hit, ali ni upola da nije free.

 

 Moze li se ikako saznati kakav bi bio hit da nije free? Mislim da ne. Dakle izjava bez ikakvog pokrica ili fakta.

 Jasno, ali pitanje bil imao 60 milja igrača da nije free? nebi. DA je stand alone i 20 eura imao bi nekih 10milja, ali ne 60.

 

Izjava bazirana na mom mišljenju. Forum> razmjena mišljenja, na tebi je da thumb downaš i to je to.

 

Hvala ti.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

 Jasno, ali pitanje bil imao 60 milja igrača da nije free? nebi. DA je stand alone i 20 eura imao bi nekih 10milja, ali ne 60.

 

Izjava bazirana na mom mišljenju. Forum> razmjena mišljenja, na tebi je da thumb downaš i to je to.

 

Hvala ti.

 Bilo bi zanimljivo vidjeti kojom si matematickom metodom dosao do tih brojeva. S obzirom da je to samo tvoje misljenje, cesto tiksicno, potpuno je nebitno. Pricati o brojevima bez formula - lose, jako lose. Misljenje bez bas bilo kakvog pokrica je kompletna besmislica.

مرګ ژوبله
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Super64 kaže...
fila2208 kaže...

 Jasno, ali pitanje bil imao 60 milja igrača da nije free? nebi. DA je stand alone i 20 eura imao bi nekih 10milja, ali ne 60.

 

Izjava bazirana na mom mišljenju. Forum> razmjena mišljenja, na tebi je da thumb downaš i to je to.

 

Hvala ti.

 Bilo bi zanimljivo vidjeti kojom si matematickom metodom dosao do tih brojeva. S obzirom da je to samo tvoje misljenje, cesto tiksicno, potpuno je nebitno. Pricati o brojevima bez formula - lose, jako lose. Misljenje bez bas bilo kakvog pokrica je kompletna besmislica.

 Nikakvom, nekim svojim presumpcijama. Prvi sam branio igru dok je nekolicina pljuvala, realno iznio stav o tome što i kako. Mw je sjajna igra i super su ubacili mikrotransakcije, dodali royale, uveli milju ljudi u igru, nažalost,igra ima viejk trajanja i što mu se više približimo to će bit tako.

U svakom slučaju, ponavljam, osobno dobra investicija

 

btw ako je nebitno i besmislica, zašto se kačiš na to, da mi ukažeš na to? Zaobiđeš besmislice i orijentiraš se na nešto smisleno, ali ne, ti trošiš svoje minute da meni objasniš kako moje mišljenje ne vrijedi.

Hvala ti an tome

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.6.2020 23:58 (fila2208).
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Sezona 4 odgođena:

  
 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

 Moze li se ikako saznati kakav bi bio hit da nije free? Mislim da ne. Dakle izjava bez ikakvog pokrica ili fakta.

 Jasno, ali pitanje bil imao 60 milja igrača da nije free? nebi. DA je stand alone i 20 eura imao bi nekih 10milja, ali ne 60.

 

Izjava bazirana na mom mišljenju. Forum> razmjena mišljenja, na tebi je da thumb downaš i to je to.

 

Hvala ti.

Iskreno u svakoj igri vidim ili mog igraca ili onog tko me ubije da ima nesto "premium" sto se moze kupit. A to je vjerovatno min. 10€ tako da vjerujem da bi imao manje, vjerovatno 30-50% manje igraca, ali bi gameplay bio vrlo vjerovatno bolji i s manje cheatera.

 

A i u obicnom MP vidim skinove i printove koji dolaze u onim bundleovima, mislim da ljudi trose dosta love na ovo i da bi trosili i da nije besplatna. 

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ivanoile kaže...

Iskreno u svakoj igri vidim ili mog igraca ili onog tko me ubije da ima nesto "premium" sto se moze kupit. A to je vjerovatno min. 10€ tako da vjerujem da bi imao manje, vjerovatno 30-50% manje igraca, ali bi gameplay bio vrlo vjerovatno bolji i s manje cheatera.

 

A i u obicnom MP vidim skinove i printove koji dolaze u onim bundleovima, mislim da ljudi trose dosta love na ovo i da bi trosili i da nije besplatna. 

 Problem tog premiuma nastaje ako taj weapon ima veći dmg, recoil manji ili tako nešto. Ako je to premium super duper seksy skin koji ne daje nike prednosti igraču ne vidim problem. U blops sve je padalo u kutijama, ovdje sve osvajaš redom, čak i podosta stvari za free pass.

 

Battlepass kao takav se nagrinda u 4 sezone po 300 coinsa i imaš za free pass nakon toga. Inače je bio 35kn u rusiji.

Moram priznati da ne kužim baš smisao prve rečenice, ali ok.

 

Nadalje u svakoj igri gdje ima kozmetike ljudi će pljuvati lovu, bilo je i bit će i neka ako ih to veseli. Super je što daje developerima love da rade dalje na igri.

Premium u bf3 je držao igru i punio je sadržajem da je to čudo. Ovdje sadržaj koji dolazi je pomalo mlak, iako dolazi, te se ljudi brzo zasite. Masa ljudi koje znam je ispala iz mp, pucala malo warzone, ispala i iz toga, kažu, nekako dosadno. Tko se zadžao super za njega. ja i dalje igram mp razne modove, nekad solo, nekad ekipa i ok mi je za ubit sat dva nekad. Sve više od toga umara.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

"U svakoj igri" sam ciljao na Warzone i MP, ne ostale igre na trzistu vec partiji/borbi. Svaki put netko u ekipi ima ili skin ili oruzje koji se dobije u nekom bundleu, pa pretpostavljam da su ga kupili preko CP-a. Zato i mislim da je 50% neki realni broj koji bi Warzone "pretrpio" da se naplacuje.

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Imam preko 300h igranja, 1. sezonu nisam imo BP i došao sam do cca 150lvla i par tierova mi je falilo da dovršim BP. Drugu i treću sezonu sam sve imao na max, s toga da sam u 2. sezoni kupio BP, a za treću sam skupio igrajući. Evo prije mjesec danas sam došao do maximuma i više me niti nova sezona nešto ne privlači. Pogotovo sad kad su ju odgodili. Ono šta tuvimo od prvog dana, fali mapa, ne recikliranih starih malih mapa već, nešto šta će mi biti novo i zanimljivo i neće biti veliko 25m2 -.-. I naravno, map vote sistem, ali to je očito prekomplicirano za napravit

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Da li se xp tokeni brisu sa dolaskom nove sezone ili ostaju u vlasnistvu dok ih se ne potrosi?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
big_guy kaže...

Da li se xp tokeni brisu sa dolaskom nove sezone ili ostaju u vlasnistvu dok ih se ne potrosi?

Ostaju ti, iskoristiš kad želiš.

12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

nakon danasnjeg updatea (250mb) cesce zna zablokat igra na sec/dva...nista da poprave.. a bitno da pise masnim slovima BLACK LIVES MATTER na svakom loading screenu....

battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ProTeinZ kaže...

nakon danasnjeg updatea (250mb) cesce zna zablokat igra na sec/dva...nista da poprave.. a bitno da pise masnim slovima BLACK LIVES MATTER na svakom loading screenu....

 Meni na PS4 lag uzasan nakon updatea

Di2 & EPS FTW!
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
tako je i lagg.. i to se podosta osjeti
battlenet: SUGARfree#21113
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja danas ne mogu igrati, kaže da se ne može spojiti na server. A možda je i bolje tako. 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
vjeruj i bolje...
nema nista slade kad pucam po nekom a on se teleportira 4 metra sastrane i skine me...
battlenet: SUGARfree#21113
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ProTeinZ kaže...
vjeruj i bolje...
nema nista slade kad pucam po nekom a on se teleportira 4 metra sastrane i skine me...

A vidim da nije samo igra u klincu, nego i forum.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja mogu reci da nema nista sladje nego kad ti izbaci da imas perma ban,kako,zasto,nista.  Prije vise od dva mjeseca sam vidio da dosta ljudi ima problema za que,da im konstatno trazi meceve sa vecom i vecom latencijom i da jedva dobiju party. Imao sam isti problem. Rjesio sam to tako sto sam obrisao CoD mw folder pod documents i repare igru. Od tada je bilo sitnih updejta i tih problema nisam imao. Juucer dobijem tu poruku kad sam se htio logirat da sam perma ban,strava... ljepo bacenih 60+ evra

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Sideswipe kaže...

uucer dobijem tu poruku kad sam se htio logirat da sam perma ban,strava... ljepo bacenih 60+ evra

Pa nedaj im da to samo tako prođe, šalji mail, žali se.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kako dobijes ban samo tako, kako je to moguce, postoj valjda kakav razlog za to, ili samo tako ti zaljepe ban!?? Ne razumijem! Mora postojati kakva evidencija prekrsaja ili cega vec, da te mogu banat! 

 

Ili se nadju njih 10 u lobbyu i zamjere ti se tako da te prijave da varas i onda je to to! Kako to ide!?? Moze ko objasniti, ne kuzim kako tako olako lijepe ban! Sry! 

 

Odmori se u Istini! 😊
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Meni jedino pada na pamet to sto ljudi kmece da netko cheata dok se igra. Hebga,dosta ljudima da budes prvi sa K/D ratio recimo 3 i moze se odma nac neki kmecavac sa konzole koji oplete po PC igracima i da se cheata. A kad se sjetim nije mi sigurno pomoglo kad sam se sprdo kako je ovaj WH dobar 

 

Vidio sam da su pojedini likovi bili banani u samom streamu,lik pocne streamat i ide pokrenit igru i pise permaban. Kazem,sve bilo sumnjivo prije nest vise od dva mjeseca..

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2020 21:23 (Sideswipe).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
evo vam lijepo kurac!
kada sam JA lijepo napisao da sam pobrao ban bez ikakvog razloga svi ste kenjali da sam hakao...
uglavnom popljugas 60e, ali jbg opet sam kupio jer je brutalna igra.
battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Otisao sam napravit novi battlenet i activision acc. Morao sam prije tog ocistit browsing history,kolacice i to da se uopce mogu logirat. Poceo sam igrat,tj. odigrao jedan plunder i osao off. Probam sad,baca me u que i trazi <300ms cjelo vrijeme party. Meni izgleda ni kupovina igre ne bi pomogla.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

kada ti vrti <25 <75 <125 <200 i ostane na tome to ti je shadow ban.. znaci bilo koji acc na toj masini(pc-u) je "banan" na neki period sati

battlenet: SUGARfree#21113
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ne znam kak je ovdje ali npr u drugim igrama su ljudi popili ban jer su imali reshade-ere instalirane one preko Nvidie jer to ovi anti programi znaju detektirati kao "strano tijelo"  tak nešto mi jedno smrdi da čovijek popuši a da ne zna kak je popušio ban.., ovo da te ljudi prijave pa te banaju jer te 50-100 ljudi prijavilo jer si bio prvi je glupost - to vjerojatno natjera program da checking accounta napravi ali to je to inače niti jedan iole bolji igrač nebi mogao igrati :))

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

koristim nvidijine shadere odkad je igra izasla bez ikakvih problema osim mozda random crashanja sto se znalo desiti, ali su to s vremenom fixali..

navodno nije automatizmom ban da dolazi, nego netko pregledava prijave i onda na temelju toga gledaju koji ce ti ban dati..a banova imas shadow ban, soft ban i zadnji najgori hard ban kao sto je kolega dobio

battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice