Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 583.827
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Ja jučer igram rust i popnem se gore na onu međurazinu i bacim ispod jednog semtex , znači doslovno pod nogama mu je i ništa mu nije bilo.... 

7 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

@big_guy  Iznenadio bi se koliko ekipe koristi UAV i onaj mali dron za spotanje, a da ne pričam o thermal scope i drugim gadgetima...

Cheatera ima, ali niti približno kao u prijašnjim codovima. Battle.net je ipak manja i više centralizirana platforma nego Steam,a budući da su mnoge popularne igre na njoj, sama zaštita protiv cheatanja je neusporediva s Steamom.

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2020 8:22 (Brki1994).
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare
battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
big_guy kaže...

Au koliko je cheatera na ps4 pocelo biti to nisu istine.Gledam cesto killcam kad me ubiju i znaci nema teoretske sanse da me vidi,i automatski mu se nisan zaljepi na mene i gotov sam.

Mislim,koliko moras biti jadan da ides drugima unistavat igru s tim glupostima...

 

koja je to jad i bijeda. ja ne znam jel se ti ljudi osjećaju ispunjeno s time što varaju i kao pobjeđuju. Koje je tu zadovoljstvo? Ja sam prestao potpuno igrati Warzone (iako mi se baš sviđa i BR i Plunder) isključivo zbog cheatera. Odigram malo ovo što se plaća jer tu ima malo ili nimaklo cheatera i gotovo

16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ekipa jel netko igra CoD na pokucnom internetu od Tele2?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

svaki treci/4ti game mi stane igra i trcim u prazno, nakon 10sec pise "lost connection to server/host" i izbaci me u lobby.. ima li netko slicna iskustva?

battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ProTeinZ kaže...

laganih 30gb 

Jel se to isplati nadograđivati ili da samo lagano obrišem igru? Ja sam do sada imao sreće i radilo je bez problema osim tu i tamo kojega laga.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Valentin17 kaže...
ProTeinZ kaže...

laganih 30gb 

Jel se to isplati nadograđivati ili da samo lagano obrišem igru? Ja sam do sada imao sreće i radilo je bez problema osim tu i tamo kojega laga.

 meni zajebava taj lost connection...prije updatea je sve sljakalo normalno..

ti mozda budes imao opet srece 

battlenet: SUGARfree#21113
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
takoder neki operateri imaju crvene fleke po sebi..takoder od ovog updatea
battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ProTeinZ kaže...
takoder neki operateri imaju crvene fleke po sebi..takoder od ovog updatea

 

Mozda je to samo neka pederska oblekica?

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ProTeinZ kaže...
takoder neki operateri imaju crvene fleke po sebi..takoder od ovog updatea

Mislim da možeš sprejem pofarbati team-matea, glupo u 3pm...

12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...
ProTeinZ kaže...
takoder neki operateri imaju crvene fleke po sebi..takoder od ovog updatea

 

Mozda je to samo neka pederska oblekica?

 nije..i na ghostu od mw2 kampanje.. sjednem u vozilo i kako ulazim vidim kako mi je pola tijela crveno... strasno

battlenet: SUGARfree#21113
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ProTeinZ kaže...
takoder neki operateri imaju crvene fleke po sebi..takoder od ovog updatea

 Ovo te je netko od ekipe koja s tobom čeka gulag fino naprskao sprejom problem je u tome sto i kad pobjedis Gulag takav sletiš nazad na mapu...., to nije novo nego odavno, ja sprejam svakog tkog stignem da bude žarko crveni 

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

 Mozda je to samo neka pederska oblekica?

Modni izbor, odabrao modni mačak.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
10 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ProTeinZ kaže...
takoder neki operateri imaju crvene fleke po sebi..takoder od ovog updatea

 ... crvene fleke? od updejta?... lol

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
nisam bio uopce u gulagu kada.sam.igrao i poprilicno sam siguran da me nitko u warmupu nije sprayo.. ovo je slika kad sam usao u gulag pa vidio nekog
battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pa jbt led, oni jos nisu sredili download. Skida mi sa jebenih 250 KB u sekundi. Lud ko puska...

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Igram ja, baš na tele 2 pokućnom. dok je bila karantena znao sam igrati ujutro i poslijepodne, tada sve ide kao sat. U zadnje vrijeme stignem samo navečer nabacit i tada znam imati lagga, i to nekad dosta. Ali tada je općenito sporiji net jer ovisi koliko korisnika je nakačeno
10 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Cansee kaže...

 

koja je to jad i bijeda. ja ne znam jel se ti ljudi osjećaju ispunjeno s time što varaju i kao pobjeđuju. Koje je tu zadovoljstvo? Ja sam prestao potpuno igrati Warzone (iako mi se baš sviđa i BR i Plunder) isključivo zbog cheatera. Odigram malo ovo što se plaća jer tu ima malo ili nimaklo cheatera i gotovo

 ... vidis, jedan od glavnih razloga zasto neki citeri postoje je sjebat ljudima igru i otjerat je od iste... u tvojem slucaju to su upravo i uspjeli... ja ne odustajem, nit mi pada na pamet odustat zbog toga, ne postoji igra koja je bez te gamadi... a da ih ima toliko koliko se ovdje to svako malo prikazuje nije ni blizu istine... sasvim sam siguran da ne iskace pretjerano od bilo kojeg drugog naslova, to jest cisti prosjek... a koliko dostupnih senzora u igri ima svaki drugi vjestiji igrac moze bit sumnjiv ili odmah okrivljen da je citer...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2020 16:21 (Tallahassee).
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Opet brutalni freeze kod spawna, pa do kad više???

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Tallahassee kaže...
Cansee kaže...

 

koja je to jad i bijeda. ja ne znam jel se ti ljudi osjećaju ispunjeno s time što varaju i kao pobjeđuju. Koje je tu zadovoljstvo? Ja sam prestao potpuno igrati Warzone (iako mi se baš sviđa i BR i Plunder) isključivo zbog cheatera. Odigram malo ovo što se plaća jer tu ima malo ili nimaklo cheatera i gotovo

 ... vidis, jedan od glavnih razloga zasto neki citeri postoje je sjebat ljudima igru i otjerat je od iste... u tvojem slucaju to su upravo i uspjeli... ja ne odustajem, nit mi pada na pamet odustat zbog toga, ne postoji igra koja je bez te gamadi... a da ih ima toliko koliko se ovdje to svako malo prikazuje nije ni blizu istine... sasvim sam siguran da ne iskace pretjerano od bilo kojeg drugog naslova, to jest cisti prosjek... a koliko dostupnih senzora u igri ima svaki drugi vjestiji igrac moze bit sumnjiv ili odmah okrivljen da je citer...

 

vidio sam neke članke kako je borba protiv cheatera dosta urodila plodom, pa ću se vratiti opet malo jer mi se stvarno sviđa i baš mi je šteta da to ne igram

13 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Igram ga skoro svakodnevno, ne znam jesam li ikako vidia cheatera.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Cansee , insomniac 

ja igram isto svakodnevno i prije 2 tjedna ih je bilo, sada mi se cini da ih nema toliko :)

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ima li danas jos tko problema s igrom?Meni je total neigrivo,uzasan lag,freeze,pucam u lika cijeli spremnik nista se ne desava da bi se on okrenuo i ubio me...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
big_guy kaže...

Ima li danas jos tko problema s igrom?Meni je total neigrivo,uzasan lag,freeze,pucam u lika cijeli spremnik nista se ne desava da bi se on okrenuo i ubio me...

 I meni se isto dogadja, ne samo danas nego od zadnjeg updatea uzas. Stalno me izbacuje i trazi update, a sve je azurno, meh! 

Odmori se u Istini! 😊
8 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Ekipa jel netko igra CoD na pokucnom internetu od Tele2?

 Frend i ja, on na Krku a ja u Rijeci. Radi, zna tu i tamo štekati ali to ne znam jel do njihovih potato servera ili veze. Jedino skidanje 30gb updatea je smrt ali za to kad mi se ne da čekati uzmem Internet dan za 10kn na tcom (flat) i skinem.

12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
big_guy kaže...

Ima li danas jos tko problema s igrom?Meni je total neigrivo,uzasan lag,freeze,pucam u lika cijeli spremnik nista se ne desava da bi se on okrenuo i ubio me...

 

 

I meni je jučer ( ma u biti tak je skoro svako večer ) tak bilo dok nisam popi na ibera i odustao od svega - kaj je najgore bude 2 partije sve ok i onda te poklopi 2-3 di ko da si na mozak pao a u biti sve kasni kojih 2-3 sec, hit reg ti je nikakav pogotovo na brzim smg tipa MP7 makar i HDR ima progutane metke ono treba biti HS 100% ali nema ni traga metka ničeg ili ga pogodim u tijelo čuje se ono da si ga pogodio, vidiš na njemu crveno ali ni jedan oklop mu ne polomiš - sa HDR-om !?!?

 

Taj dio dok ne isprave nemaju bazu/temelj za igru uopće..

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2020 8:54 (VooDooZg).
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Dali vam radi igra!?? Vec skoro 2 sata izbacuje istu poruku Server Queue, dali je to samo kod mene ili imate i vi slicne probleme! T2 mreza! 

Odmori se u Istini! 😊
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2020 20:24 (veseli007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

ni meni ne radi Telemach, Bosna

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice