Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 582.657
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ProTeinZ kaže...

je i vama grozan ping tu i tamo? igram sa 49ms pa skoci na 120ms, veoma sjebe u kljucnim trenucima..

ili je do tcoma posto su imali sranja....

U vrijeme kad je većina ljudi doma i visi na netu, dobro je da radi uopće.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
10 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
... bigguy, nemoj sad kupovat battle pass, pricekaj izlazak trece sezone, jer je pitanje dal ces uspjet zaradit 1000 battle coina da ti sljedeca sezona bude besplatna....
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2020 8:52 (Tallahassee).
Moj PC  
2 1 hvala 1
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ima li tko više informacija o MW2 remasteru, pošto u Bugovom članku piše da će nas mape iz MW2 dočekati u ovom MW?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...

Ima li tko više informacija o MW2 remasteru, pošto u Bugovom članku piše da će nas mape iz MW2 dočekati u ovom MW?

 To je i mene zbudnilo. Od kud Mateji ta informacija ? Nadam se samo da ćemo ugledati i remaster MP jednog dana, a ne samo SP.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
12 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

A1 optika ping <40

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
big_guy kaže...

Jedno pitanje:ako sada kupim battlepass da li cu kupnjom dobiti blueprinte i ostale stvari iz tiera koje se placaju koje sam ranio otkljucao a nisam ih "ugrabio" jer se placaju?Dakle,ako sam na tier 15 da li cu kupnjom battle passa dobiti sve iz prethodnih 14 tiera koje su mi sada zakljucani?

 blueprintovi su više manje bullshit tako da radi nijih ne kupuj battle pass. Kako su ti neki rekli ne isplati se sad jer teško da ćeš u 8 dana uspjeti završiti pass, jedino ako si 85-90lvl pa ćeš stići osim akio bude double tier onda se može stić i sa 70tog negdje ako ne i više.

Sačekaj novu sezonu, pukni 9.99e za 1100 coinsa, odradiš pass i igra ti vrati 1300coinsa i skupljaš tako svaku sezonu laganica.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ali do kojeg tiera treba doći da skupis 1300 coinsa?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Hahahah koji bug. Znači, hoću odabrati neki challenge pod Barracks i svaki put kad stisnem tab "Weekly Challenge" izbaci me van u loby. A više i s igrom...

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
acarnoje kaže...

Ali do kojeg tiera treba doći da skupis 1300 coinsa?

 ... zadnjih 100 je na tieru 97, za kompletnih 1300 sezone 2...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
4 godine
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered

Trebam pojašnjenje oko "Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered" kaj se danas pojavila na PlayStation Storu. Ako sam dobro shvatio to je potpuno ista single-player campaign prica kao i u prvoj verziji "Call of Duty: Modern Warfare Remastered" iz 2016 izuzev što je sama igra "remastered in true high-definition" odnosno vizualno poboljšana?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remaste
HighCastle kaže...

Trebam pojašnjenje oko "Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered" kaj se danas pojavila na PlayStation Storu. Ako sam dobro shvatio to je potpuno ista single-player campaign prica kao i u prvoj verziji "Call of Duty: Modern Warfare Remastered" iz 2016 izuzev što je sama igra "remastered in true high-definition" odnosno vizualno poboljšana?

 da, takodjer je samo singleplayer

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

 

gamebattles kombinacija s igrom za moguć ranked sustav? bravo

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

samo radi bundlea..

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ProTeinZ kaže...

samo radi bundlea..

 

 

 šteta što ga se može dobit samo na ovaj način

 

123kn preko ruskog vpna

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2020 16:16 (Del_Boy97).
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Valentin17 kaže...
ProTeinZ kaže...

je i vama grozan ping tu i tamo? igram sa 49ms pa skoci na 120ms, veoma sjebe u kljucnim trenucima..

ili je do tcoma posto su imali sranja....

U vrijeme kad je većina ljudi doma i visi na netu, dobro je da radi uopće.

 prije mislim da je problem do cod i updatea!

na drugim igrama sve ok.

nema sta,savrsenstvo od igre 

10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

warzone je nakon ovog updatea neigriv, prije je radio bez problema u fullscreenu

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Socioloski fenomen - pitanje za stare FPS gamere (10+ godina)

 

Muci me jedna stvar od kad igram ovaj CoD (par dana). Ja sam stari gamer, Doom, Quake 2, 3, Team Arena, Unreal, MOHAA i sl... i ostalo mi je u sjecanju dobra komunikacija i zaj***** tijekom igranja (chat). Doslovno od podj****, do zezanja, j*** mame da izvinete zbog kampanja i sl.

 

Ovdje toga NEMA?! Igram TDM, nitko nista ne pise. WTF?


Par puta sam nesto pitao jer mi nije bilo jasno - nitko ne odgovara.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2020 21:24 (Keano16).
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jucer HCL stavio da je banano 50+ tisuca igraca zbog haxanja. Znaci ako su ih tolko banali, dam se kladit da ih je jos najmanje 3x tolko. 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Keano16 kaže...

Socioloski fenomen - pitanje za stare FPS gamere (10+ godina)

  

Ovdje toga NEMA?! Igram TDM, nitko nista ne pise. WTF?


Par puta sam nesto pitao jer mi nije bilo jasno - nitko ne odgovara.

 ... probaj koristit mikrofon, pa opsuj nesto preko njega... dobit ces odgovor expresno, ne brini...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Sandro HR Zagorje kaže...

Jucer HCL stavio da je banano 50+ tisuca igraca zbog haxanja. Znaci ako su ih tolko banali, dam se kladit da ih je jos najmanje 3x tolko. 

 

Ali to je isključivo Warzone, ne? Ja igram isključivo 'base' CoD, i do sad nisam susreo ni jednog cheatera.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Tallahassee kaže...
Keano16 kaže...

Socioloski fenomen - pitanje za stare FPS gamere (10+ godina)

  

Ovdje toga NEMA?! Igram TDM, nitko nista ne pise. WTF?


Par puta sam nesto pitao jer mi nije bilo jasno - nitko ne odgovara.

 ... probaj koristit mikrofon, pa opsuj nesto preko njega... dobit ces odgovor expresno, ne brini...

 

Aha... dakle samo se promijenilo sredstvo komunikacije :))

11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...

 

Ali to je isključivo Warzone, ne? Ja igram isključivo 'base' CoD, i do sad nisam susreo ni jednog cheatera.

 Nisam ti siguran al mislim da nisu precizirali koji mod

14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Sandro HR Zagorje kaže...

Jucer HCL stavio da je banano 50+ tisuca igraca zbog haxanja. Znaci ako su ih tolko banali, dam se kladit da ih je jos najmanje 3x tolko. 

 

 Pa bilo je i vrijeme najvise ih ima u warzonu, mada ne iskljucujem da ih nema u multiplayeru.Ja sam mozda prijavio 3-4 covjeka od kako sam kupio igru  

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Sandro HR Zagorje kaže...
Promster kaže...

 

Ali to je isključivo Warzone, ne? Ja igram isključivo 'base' CoD, i do sad nisam susreo ni jednog cheatera.

 Nisam ti siguran al mislim da nisu precizirali koji mod

dreadmoore kaže...
Sandro HR Zagorje kaže...

Jucer HCL stavio da je banano 50+ tisuca igraca zbog haxanja. Znaci ako su ih tolko banali, dam se kladit da ih je jos najmanje 3x tolko. 

 

 Pa bilo je i vrijeme najvise ih ima u warzonu, mada ne iskljucujem da ih nema u multiplayeru.Ja sam mozda prijavio 3-4 covjeka od kako sam kupio igru  

"Kako kažu, od prvog dana kada je igra lansirana pa sve do sada, trajno su iz Warzonea izbacili više od 50 tisuća igrača."

 

Piše baš za Warzone, jebiga kad je besplatno pa tim konjinama koje varaju nije problem napraviti novi account i nisu izgubili ni lipe.

15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Keano16 kaže...

Socioloski fenomen - pitanje za stare FPS gamere (10+ godina)

 

Muci me jedna stvar od kad igram ovaj CoD (par dana). Ja sam stari gamer, Doom, Quake 2, 3, Team Arena, Unreal, MOHAA i sl... i ostalo mi je u sjecanju dobra komunikacija i zaj***** tijekom igranja (chat). Doslovno od podj****, do zezanja, j*** mame da izvinete zbog kampanja i sl.

 

Ovdje toga NEMA?! Igram TDM, nitko nista ne pise. WTF?


Par puta sam nesto pitao jer mi nije bilo jasno - nitko ne odgovara.

 Ne mozes stvoriti vezu sa ekipom kad svaku partiju ti sistem dodjeli druge igrace..., doslovno se vidite jednom i vise nikad..., ja sam igrajuci CoD 2 na serveru Kameni Momci kroz mjesece upoznao ljude po imenu ali po cijeli dan, svaki dan tu je igralo manje/vise istih 100tinjak ljudi..., sad ako zelis ostvariti isto pridruzi se Diskord grupi ili slicno kako su "umrli" klasicni dedicated serveri umrla je i socijalizacija u igrama...

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

večeras opet gužvanje

 

D3ViL kaže...
Keano16 kaže...

Socioloski fenomen - pitanje za stare FPS gamere (10+ godina)

 

Muci me jedna stvar od kad igram ovaj CoD (par dana). Ja sam stari gamer, Doom, Quake 2, 3, Team Arena, Unreal, MOHAA i sl... i ostalo mi je u sjecanju dobra komunikacija i zaj***** tijekom igranja (chat). Doslovno od podj****, do zezanja, j*** mame da izvinete zbog kampanja i sl.

 

Ovdje toga NEMA?! Igram TDM, nitko nista ne pise. WTF?


Par puta sam nesto pitao jer mi nije bilo jasno - nitko ne odgovara.

 Ne mozes stvoriti vezu sa ekipom kad svaku partiju ti sistem dodjeli druge igrace..., doslovno se vidite jednom i vise nikad..., ja sam igrajuci CoD 2 na serveru Kameni Momci kroz mjesece upoznao ljude po imenu ali po cijeli dan, svaki dan tu je igralo manje/vise istih 100tinjak ljudi..., sad ako zelis ostvariti isto pridruzi se Diskord grupi ili slicno kako su "umrli" klasicni dedicated serveri umrla je i socijalizacija u igrama...

 +1322312312

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2020 22:34 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Jao si ga svima nama koji imam kupljenu igru ovog vikenda.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

igra uopce nije igriva svaki game pocinje lost connection to host

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ProTeinZ kaže...

igra uopce nije igriva svaki game pocinje lost connection to host

Meni radi savršeno svaki put, mislim da ti imaš problem sa internetom.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice