Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 582.311
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
dad0r kaže...
Tallahassee kaže...
.... nakon sto su slegli dojmovi vidjenim.... igrao bi ovaj cod ali ne za 60 eura..... da prodaju samo mp, dao bi vjerojatno 20 eurica..... sp me ne zanima..... preskok.....

 

Bez uvrede ali nisi ni igru probal a vec znas da vrijedi 20 eura, treba probati betu pa mozemo suditi.

Samo ga ignoriraj, ide okolo i pljuca po svemu, sa svojim stilom nepismenosti.

 

Igra zasad izgleda kao bomba, betu neću moć probati jer sam na moru, ali bude buraz pa ću od njega čut iz prve ruke, a i ovdje od veterana kao ti da vidm jel se to isplati.

Muči me samo system requirements, ne znam oće 1060 moći to gurnut jer stvarno izgleda da je ovaj put novi enđine :)

 

znači crossplay? Nek smo sweaty PC master race, ali bit će suza i uvreda, ali neka gaženje konozolaša počne
djeluje mi kao bf4+rainbow six + cod mw2 što je jako dobro.
Mislim da se vraćam codu, nakon godina izbivanja i privreženosti sada već franšizi na zalasku, bf, nažalost. Vdiejt ćemo

 

 

 

Pa da i meni na prvu djeluje bomba ali posto sam skeptik po prirodi i ako vidimo na kaj je gaming spal unatrag par godina sva sreca da imamo betu da probamo no fakat ovo izgleda ko postena igra.

 

Ali isto ne samo da izgleda posteno nego igra ima fakat i contenta no bumo vidli kak bude sa MTX i season passom.

Dosto se bure diglo to sto nema mini-mape no iskreno meni je to bas dobro ubiti iako sam na prvu mislili da nije ali kad si malo razmislim imam smisla, a ubiti dok probamo budemo vidli.

twice the pride double the fall
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

..... jednom rijecju nisam rekao da nesto ne valja.... dapace, da bi ovo igrao.... radi se o cijeni.... citanje s razumijevanjem.... bit ce popusta i prilika, nek se razradi i podeblja sadrzaj.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Tallahassee kaže...
.... bez uvrede pricam o svojim novcima.... nit me briga nit mi se raspravlja oces ti potrosit i 100 eura.... tak da.... premalo sam vidio za 60 eura, svojih..... i to je tako.....

 Hehe vidis ti si po slikama, screenshotovima i trailerima ocekivao puno, pitao se "Kako ce se sve to moci pokrenuti" i ispao razocaran..., ja sam ocekivao malo, skeptican sam i dalje no ovo sto vidim mi se sviđa...  Ali kako kazes za svoj novac ako ti ne godi ima drugih igara..., i ja cu kao i vecina "mudrijih" kupiti preko nekog ruskog VPN-a i slicno..., 60 Ojra je svakako puno za CoD...

10 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
D3ViL kaže...

 Hehe vidis ti si po slikama, screenshotovima i trailerima ocekivao puno, pitao se "Kako ce se sve to moci pokrenuti" i ispao razocaran..., ja sam ocekivao malo, skeptican sam i dalje no ovo sto vidim mi se sviđa...  Ali kako kazes za svoj novac ako ti ne godi ima drugih igara..., i ja cu kao i vecina "mudrijih" kupiti preko nekog ruskog VPN-a i slicno..., 60 Ojra je svakako puno za CoD...

 .... vidis, barem znas o cemu se radi.... filomena ko filomena.... da, ima drugih igara, nazalost ne ovog tipa da bi mi bile neki sweet spot..... postoji jos neka nada, jer War Mode nisu pokazali...... i zar ne bi bilo posteno da prodaju odvojeno mp mod za one koji ne misle igrat kampanju i to ih ne zanima.... mozda je to nemoguce napravit, ne znam.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

da se nadovežem na nekoliko postova iznad, netko je napisao da ćemo moći gaziti konzolaše. to nije baš tako, primarno će svaka platforma biti za sebe. jedino ako odabereš da igraš sa nekim pajdom koji ima igru na npr ps4 onda te igra baca u servere gdje je mješano društvo

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.8.2019 13:33 (Cansee).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Cansee kaže...

da se nadovežem na nekoliko postova iznad, netko je napisao da ćemo moći gaziti konzolaše. to nije baš tako, primarno će svaka platforma biti za sebe. jedino ako odabereš da igraš sa nekim pajdom koji ima igru na npr ps4 onda te igra baca u servere gdje je mješano društvo

 Ja sam, pa moći će se samo nećeš moći ciljano odabirati da sa pc ideš među peasante da ih gaziš, ali moći ću igrat s kolegama na konzolama, i to će mi bit dodatna razbibriga.

 

Što se tiče bang for buck: dao sam love za bf1 i bf5 koji su oba na kraju ispali smeće, bez sadražaja i dosadilo kroz 100 sati. Bf3 i bf4 još ajde.

Cod ww2 sam dao 300kn, puknuo 300 sati, meni se isplatio sadržajem i igrivosšću, tada.

 

Ovaj cod, ako bude imao vrhunski mp, dok to izgrindam, ranked mode di ću možda naći ekipu pa 5v5 shemu bacat + kampanja za 4-5 sati razbirige i mogući zombiji je zabavan pakat + ako ne bude season passa nego sadžraj bude dolazio u igru periodički i da za to dam 400+kn, a puknem 500 sati u igru meni se isplatila.

Nemam šta igrat osim apexa, a njega samo casual, a fali mi nešto competitive pa ako ovaj cod proradi, a ima mi taj neki feeling da bi mogao, svakako ću mu dati više i dobit više iz toga svega.

 

Kako ko, ali ako si na temelju dva trailera ti vidio da to nije sadržaj za 60e, a platiš neku sp igru maltene 40-60e onda se zapitaj jesi li licimjer ili samo glup.

 

jedan rainobow six nije vrijjedio 60e samo za multi pa pogledajte di je ta igra sad i što je napravila dosad.

Kako vidim ugledali su se na bf i rs6, izvukli najbolje i stavili u igru, i to je dovoljno da me zainteresira, a kamoli cijeli paket kad izađe.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.8.2019 15:06 (fila2208).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Kako se može to preko ruskog vpna? Šta se mjenja cijena?

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
Cansee kaže...

da se nadovežem na nekoliko postova iznad, netko je napisao da ćemo moći gaziti konzolaše. to nije baš tako, primarno će svaka platforma biti za sebe. jedino ako odabereš da igraš sa nekim pajdom koji ima igru na npr ps4 onda te igra baca u servere gdje je mješano društvo

 Ja sam, pa moći će se samo nećeš moći ciljano odabirati da sa pc ideš među peasante da ih gaziš, ali moći ću igrat s kolegama na konzolama, i to će mi bit dodatna razbibriga.

 

Što se tiče bang for buck: dao sam love za bf1 i bf5 koji su oba na kraju ispali smeće, bez sadražaja i dosadilo kroz 100 sati. Bf3 i bf4 još ajde.

Cod ww2 sam dao 300kn, puknuo 300 sati, meni se isplatio sadržajem i igrivosšću, tada.

 

Ovaj cod, ako bude imao vrhunski mp, dok to izgrindam, ranked mode di ću možda naći ekipu pa 5v5 shemu bacat + kampanja za 4-5 sati razbirige i mogući zombiji je zabavan pakat + ako ne bude season passa nego sadžraj bude dolazio u igru periodički i da za to dam 400+kn, a puknem 500 sati u igru meni se isplatila.

Nemam šta igrat osim apexa, a njega samo casual, a fali mi nešto competitive pa ako ovaj cod proradi, a ima mi taj neki feeling da bi mogao, svakako ću mu dati više i dobit više iz toga svega.

 

Kako ko, ali ako si na temelju dva trailera ti vidio da to nije sadržaj za 60e, a platiš neku sp igru maltene 40-60e onda se zapitaj jesi li licimjer ili samo glup.

 

jedan rainobow six nije vrijjedio 60e samo za multi pa pogledajte di je ta igra sad i što je napravila dosad.

Kako vidim ugledali su se na bf i rs6, izvukli najbolje i stavili u igru, i to je dovoljno da me zainteresira, a kamoli cijeli paket kad izađe.

 

Kupnja BFV mi je najgluplji potez u zivotu i sram me je toga.

 

Ovo sad kaj rade 10v10,20v20 i kao taj neki 100 player mode im je ubiti jako pametan potez, pokusavaju battlefieldu uzeti igrace posto BF nikad nije bil takvo smece kakvo je sad i to mi je sasvim logican potez.

 

Ljudi vole pljuvati po CODu to je postala i norma mada je i zasluzili predthodnih godina ali ovo kaj su prezentirali sad ne zasluzuje takav tretman i ima potencijala sam content koji su pokazali do sad je vec vise nego BFV skoro godinu dana nakon izlaska..

twice the pride double the fall
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Moram priznati da sam pozitivno iznenađen. 

Relativno kratak ttk, puške imaju recoil, kastomizacija puškaka (ne mislim na šensimensi boje) je na zavidnom nivou, nema minimape, nema uber skokova i trčanja po zidu a da ne govorim o onim nerealnim sranjima i čini mi se mnogo sporije kretnje nego u zadnjim nastavcima,nema season pass... 

Od grafike sam očekivao malo više ali ima još vremena da to ispoliraju. 

Da li vrijedi 60 eura. Naravno da vrijedi ako ću je igrati, a po viđenom mislim da hoću ako nastave ovim smjerom 

Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
moderator
offline
Call Of Duty Modern Warfare

I dalje ništa od dedicated servera 

سمندری ڈاکو
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Izgleda bolje od očekivanog, onaj prvi gameplay kaj su pustili (2v2) mi je djelovao bolje od ovog sad...Meni čak ni ne liči/djeluje na CoD pogotovo samo napucavanje, koje djeluje baš zadovoljavajuće. Ovako na brzinu mi mape djeluju dosta jadne i dosadne (bitna stavka meni) i ovi 'tactial' plaštevi izgledaju nevjerojatno glupo. No sve u svemu, ja sam pozitivno iznenađen i veselim se beti, baš me zanima crossplay.

Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

ljudeki moji, napravio sam profil na battlenet-u pa ako je tko zainteresiran da igramo zajedno dodajte me nick je: Rogati#21435

uvijek mi je draze igrat s nasim ljudima :)  imam 25 god ako kog zanima.. :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ne vjerujem im ništa.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
4 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Meni je i dalje previse tih cartoon style fontova i boja u igri

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ovo će biti moj prvi CoD.

 

Ako mi netko kupi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
CyberDemonVZ kaže...

Ovo će biti moj prvi CoD.

 

Ako mi netko kupi.

 Battlefield je propal do daljnjeg, možda fakat bude OK za igrati do sljedećeg pristojnog nastavka BF-a.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
MRSKI kaže...

Moram priznati da sam pozitivno iznenađen. 

Relativno kratak ttk, puške imaju recoil, kastomizacija puškaka (ne mislim na šensimensi boje) je na zavidnom nivou, nema minimape, nema uber skokova i trčanja po zidu a da ne govorim o onim nerealnim sranjima i čini mi se mnogo sporije kretnje nego u zadnjim nastavcima,nema season pass... 

Od grafike sam očekivao malo više ali ima još vremena da to ispoliraju. 

Da li vrijedi 60 eura. Naravno da vrijedi ako ću je igrati, a po viđenom mislim da hoću ako nastave ovim smjerom 

 

Neko na redditu skupio sve poznate info na jednom mjestu:

 

https://www.reddit.com/r/pcgaming/comments/clhirh/call_of_duty_modern_warfare_info_dump/?st=jyw4c2xz&sh=ac61382f

 

Bio sam blago zainteresiran prije reveala (i sad sam), ali ne djeluje mi sve to kao nešto posebno. Štoviše, malo sam povratio u sebi kad sam vidio pucanje na crvene pravokutnike iz AC-130 gunshipa i iz helikoptera (behemoti iz BF1 dejavu anyone?). Ovo je recimo na razini provale "fish intelligence" od prije koju godinu:

 

- Doors open and closable in MP not just SP

  • - Doors with peeking and breaching

 

Mislim ono, LOL!

 

Sve je to već viđeno u BF3/BF4 prije 8/6 godina. Ne samo da je viđeno, nego lako moguće i da je bolje napravljeno. Uglavnom, bit će ovo prvi CoD koji ću isprobati, barem u beti ako nikako drukčije.

 

uteče Medžedža!
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Potvrđeni decicated serveri!

Mislim da bi mogao past preorder

Moj PC  
3 0 hvala 3
4 godine
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Al ce ovi s ps4 da glume topovsko meso vs PC

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
IvanBrekalo kaže...

Al ce ovi s ps4 da glume topovsko meso vs PC

 Ma neće baš, mislim da ćeš teško doći do toga da gaziš ove s gamepadom, jedino koliiko sam skužio ako se spojiš s frenodovima na konzolu onda ćete u mješani lobby.

inače ide miš na miš, gamepad na gamepad i dalje.

 

bit će fora xbbox vs ps4 wars itd.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
4 godine
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Mis vs gamepad? Daj molim te...😂
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
IvanBrekalo kaže...
Mis vs gamepad? Daj molim te...😂

Gore ti je napisao čovjek, nećeš se moći "iživljavati" nad konzolašima samo tako, jedino kad igraš s frendom koji je na konzoli...U tom slučaju vas ubaci u mixed lobby, gdje je valjda isti broj konzola i PC-a.

14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

To vjerovatno nisu dedicated serveri za iznajmljivanje,zadnji dedicated serveri koji se mogu iznajmiti su bili za BO1.

BE HAPPY 要開心 : )
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Nekakao mi je najlogičnije zvuči da će PC-jaši moći sa konzolama igrati sa gamepadom ili konzolaši sa mišem i tipkovnicom što su najavili da će biti omogućeno, jer nema smilsa gamepad protiv miša i tipkovnice bez auto aima, a ako je to uključeno onda je konzola u prednosti, uglavnom baš me zanima kako će funkcionirati, jako me veseli crossplay jer lega ima Ps 4 pa da zajedno možemo udarat.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.8.2019 21:32 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pa vjerojatno će funkcionirati isto kao Fortnite. Konzole se spajaju s PC igračima samo ako u su u lobbyu sa frendom koji igra na PC-u. Ako igraš solo ili igraš sa nekim tko je također na PC-u, onda te spaja samo s PC igračima.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.8.2019 22:14 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
antimadridista kaže...

Pa vjerojatno će funkcionirati isto kao Fortnite. Konzole se spajaju s PC igračima samo ako u su u lobbyu sa frendom koji igra na PC-u. Ako igraš solo ili igraš sa nekim tko je također na PC-u, onda te spaja samo s PC igračima.

 

Opet je to nekako nebalansirano, uđem s legom na ps 4 i šamaram konzolaše ko malu djecu ako nemaju auto aim, jedino ako imaju onda je obrnuto što je opet nepravedno, uglavnom budemo vidjeli kako će funckionirati.

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
lobotomac90 kaže...
antimadridista kaže...

Pa vjerojatno će funkcionirati isto kao Fortnite. Konzole se spajaju s PC igračima samo ako u su u lobbyu sa frendom koji igra na PC-u. Ako igraš solo ili igraš sa nekim tko je također na PC-u, onda te spaja samo s PC igračima.

 

Opet je to nekako nebalansirano, uđem s legom na ps 4 i šamaram konzolaše ko malu djecu ako nemaju auto aim, jedino ako imaju onda je obrnuto što je opet nepravedno, uglavnom budemo vidjeli kako će funckionirati.

 Ja neznam što vi mislite da je auto aim na konzolama. Nije to aimbot da pucaš kroz zidove. Niti ti automatski drži nišan na liku čitavo vrijeme. Samo nešto sitno pomaže. Opet je lakše igrati sa tipkovnicom i mišem i PC igrači imaju prednost, čak i sa tim aimom na gamepadu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Izasla slika sa glavnim likovima novog(?) modern warfarea

više mi se sviđa ova druga dorađena 

Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Iskreno, taj RT je overrated.

Ja koliko vidim po tim videima to je neka sitna razlika, cak nebi rekao ni da izgleda bolje nego sitno drugacije, kako god nije vrijedo velikog pada u fps-u.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice