Call of Duty: Modern Warfare II izdvojena tema

poruka: 1.031
|
čitano: 290.059
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
_itsmoriarty kaže...
Super64 kaže...

DMZ - tim od 5 . Revivali dva "neprijatelja". Sad me baš zanima koji je maksimum, kolko tim može imat revivanih igrača? Zna tko?

 

Mislim teoretski na ovaj način, možeš sa ekipom preko team spika/discorda složit jebeni squad koji će pojest cijeli server.

kako moze netko od tvojih uci na bas isti server kao i ti? haha, malo je ovo upitno. 

 

po meni su sanse jako malo da bas ti i tvoj prijatelj koji nije u squadu s tobom udjete u bas isti server. 

 Jesu male, ali ne i nikakve. Dakle, teoretski (da ponovim) je moguće.

مرګ ژوبله
6 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...
_itsmoriarty kaže...
Super64 kaže...

DMZ - tim od 5 . Revivali dva "neprijatelja". Sad me baš zanima koji je maksimum, kolko tim može imat revivanih igrača? Zna tko?

 

Mislim teoretski na ovaj način, možeš sa ekipom preko team spika/discorda složit jebeni squad koji će pojest cijeli server.

kako moze netko od tvojih uci na bas isti server kao i ti? haha, malo je ovo upitno. 

 

po meni su sanse jako malo da bas ti i tvoj prijatelj koji nije u squadu s tobom udjete u bas isti server. 

 Jesu male, ali ne i nikakve. Dakle, teoretski (da ponovim) je moguće.

 je da, nisam ni mislio da nije, ali ono vrlo male sanse. heh. 

stick some iron in your mouth and pull the trigger.
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Isplati li se davat 60 eura za ovo?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
kero kaže...

Isplati li se davat 60 eura za ovo?

Ako nemaš battlefield2042 sad je 20€,mw II ne hvala.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.12.2022 13:14 (dery).
10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Za ovo se nikako ne isplati dati 60e. Vecina ljudi igra dmz i warzone koji su besplatni, a multiplayer je dosadio tamo negdje 2 tjedna nakon izlaska, valjda ga jedino igraju oni koji grandaju camos ili imaju svoju ekipu za s&d pa je zabavno. Da ima barem jos 10 DOBRIH mapa vrijedilo bi 60e. A i to je upitno jer bez sistema za biranjem mapa ili neke dobre playlist, uglavnom igram ove koje nevaljaju.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
_itsmoriarty kaže...

 je da, nisam ni mislio da nije, ali ono vrlo male sanse. heh. 

 Khm, dakle, max je 6 igrača. Ne samo da je moguće, ovo je postupak 

One game chat with 6 people. Split into 2 separate 3-man squads. I'm the party leader of One Squad and the party leader of the other Squad is lives in the same city as me. We both start matchmaking at the same time and it puts us in the same lobby nine times out of 10. When it connects us we tell each other how many players the game is waiting for to know whether or not we're in the same lobby. Once we're in the game we get complete confirmation by telling each other where the weapons case and the chemist are located on the map. Then we agree a meeting point between our two locations head there and invite to join. It's a bit cheesy I know but there's no rule saying we can't do it and I won't be doing it in Battle Royale. I've been living doing it to give the M13 to friends and to help lower level mate to do some of the more tedious/difficult missions (Frame Job)

 

مرګ ژوبله
6 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...
_itsmoriarty kaže...

 je da, nisam ni mislio da nije, ali ono vrlo male sanse. heh. 

 Khm, dakle, max je 6 igrača. Ne samo da je moguće, ovo je postupak 

One game chat with 6 people. Split into 2 separate 3-man squads. I'm the party leader of One Squad and the party leader of the other Squad is lives in the same city as me. We both start matchmaking at the same time and it puts us in the same lobby nine times out of 10. When it connects us we tell each other how many players the game is waiting for to know whether or not we're in the same lobby. Once we're in the game we get complete confirmation by telling each other where the weapons case and the chemist are located on the map. Then we agree a meeting point between our two locations head there and invite to join. It's a bit cheesy I know but there's no rule saying we can't do it and I won't be doing it in Battle Royale. I've been living doing it to give the M13 to friends and to help lower level mate to do some of the more tedious/difficult missions (Frame Job)

 

 odlicno, eto mozemo bacit koji game onda :D dodaj me! 

 

marxxKAGE#6648575

stick some iron in your mouth and pull the trigger.
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

*

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2023 20:34 (McSimon).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
jel ima tko da bi htio rijesiti atomgrad raid?
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

DMZ- jel se kome desilo da se spawnao na ovoj točci u sredini i da su vas napala oba tima i zapad i istok? Meni nikad. Sa randomima koji u 90% slučajeva nemaju pojma šta se dešava, ja sa bilo kojeg od ovih spawnova bježim glavom bez obzira.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Ljudi jel svi igarte Warzone, ili igrate Multiplayer? Shipment?
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

warzone sam upalio 5 6 puta, DMZ igram 80%, a MP samo kad je shoothouse ili shipment, grindam "camo-ve" i tako...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

samo snd s ekipom, ostalo je sve užasni smor postalo...toliko sam se nadao od ove igre, ali je realno tako isprazna bez obzira na sve.

 

Moram priznati da sam razočaran sporošću updatea i svega, nikakav konkretan sadržaj i CDL modspit koji je patetika.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...

DMZ- jel se kome desilo da se spawnao na ovoj točci u sredini i da su vas napala oba tima i zapad i istok? Meni nikad. Sa randomima koji u 90% slučajeva nemaju pojma šta se dešava, ja sa bilo kojeg od ovih spawnova bježim glavom bez obzira.

 Da, ako nemam sreće i 2 puta dnevno.

Ti solo , gledaš lijevo desno od kuda da kreneš a oni samo rush u partiju njih 3 samo dotrče blam blam i produže dalje trće prema prvom autu.

Najgori spawn na mapi, preživim jednom od 10 puta ako sam solo a ujutro i prijepodne preko radnog tjedna, 0 puta.

10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Crotiger kaže...

 Da, ako nemam sreće i 2 puta dnevno.

Ti solo , gledaš lijevo desno od kuda da kreneš a oni samo rush u partiju njih 3 samo dotrče blam blam i produže dalje trće prema prvom autu.

Najgori spawn na mapi, preživim jednom od 10 puta ako sam solo a ujutro i prijepodne preko radnog tjedna, 0 puta.

 Veli mi frend, da (sa slike u krugu) brdo funkcionira ako se spawnaš u sredini. Ni lijevi ni desni tim ne može gore. Probat ćemo danas.

مرګ ژوبله
3 godine
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Ekipa, trebam pomoc.
Frendu sam na tuf laptopu bio stavio clean boot win11 zadnje verzije, sve drivere grafike zadnje itd. inace taj lap ima integriranu grafiku amd i nvidia 1650.
Instalirao na steamu cod mw2, pokrenuo, i igra je bila skroz glatka, optimizirana i preko geforce experience a, sve je bilo tip top.
U medjuvremenu, njemu se igra srusila par puta, vjerojatno nakon uodateova...
Jucer mu napravio uninstal igre, azurirao nvidiuna zadnje drivere...
Pokrenem igru, brate mili kao da igram delta force iz 2000e.
Sto se moglo dogodit?
Nisam imao vremena prckat previse ali bacivsi oko na geforce experience, stoji da je hardware unsupported 🤯
Jel mozda Windows forsira na neku foru amd grafiku? Nemam pojma
Tn
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Probaj drugu igru, ako je isto onda je garant do postavki za grafiku.
Eire
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
starblack kaže...
Ekipa, trebam pomoc.
Frendu sam na tuf laptopu bio stavio clean boot win11 zadnje verzije, sve drivere grafike zadnje itd. inace taj lap ima integriranu grafiku amd i nvidia 1650.
Instalirao na steamu cod mw2, pokrenuo, i igra je bila skroz glatka, optimizirana i preko geforce experience a, sve je bilo tip top.
U medjuvremenu, njemu se igra srusila par puta, vjerojatno nakon uodateova...
Jucer mu napravio uninstal igre, azurirao nvidiuna zadnje drivere...
Pokrenem igru, brate mili kao da igram delta force iz 2000e.
Sto se moglo dogodit?
Nisam imao vremena prckat previse ali bacivsi oko na geforce experience, stoji da je hardware unsupported 🤯
Jel mozda Windows forsira na neku foru amd grafiku? Nemam pojma

 Probaj upalit igru kad ne dođeš doma umoran sa posla, vjerovatno će bolje raditi. 

10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
starblack kaže...
Ekipa, trebam pomoc.

Ne brini, mislim da nije do laptopa. Jučer je bio neki updejt od 200 i neš mega, nisam jako jako dugo imao krešanje, sinoć 3x faking puta. Morali su nešt "popravit", mislim možda nekom jesu.

مرګ ژوبله
14 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Izašli su i novi Gforce driveri.

i da , od patcha jučer opet imam "leteće" mobove , a lot.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Pozdrav ekipa, kad upalim benchmark test igrica se vrti na 150fps-a međutim na istoj toj mapi kad igram TDM ili nesto slicno 6v6 igrica radi između 110 i 120fps-a jel zna netko zasto?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Nixx7 kaže...

Pozdrav ekipa, kad upalim benchmark test igrica se vrti na 150fps-a međutim na istoj toj mapi kad igram TDM ili nesto slicno 6v6 igrica radi između 110 i 120fps-a jel zna netko zasto?

 Mislim da benchmark ne koristi iste postavke kao i ingame? Možda se varam, ali i količina eksplozija, pucnjave, kretanja, killstreakova ili dima koje igrači mogu proizvesti, benchmark ne može realno dočarati. Još je bitno da se iz benchmarka izvuće podatak koliko video memorije igra koristi i onda se u setinzima primjeni ta brojka, koja nije po defaultu tako postavljena. Mislim da je default 85%, a meni je po benču trebalo samo 65%. https://www.neoseeker.com/call-of-duty-modern-warfare-ii-2022/Graphics_and_Performance_Guide

 

BTW. Hehe, DMZ se pretvara u "pokvarenu" igru poput Tarkova. Jučer igrao par rundi sa randomima. Mislim druga partija, nebitno, spoji me sa dvojicom likova istog prefiksa. Već nakon minute bilo mi je sumnjivo njihovo bauljanje po mapi i odbijanje svakog kontrakta. U jednom momentu samo sam čuo glasić (jedan od onih "snimljenih" koji se konstantno čuju za svaki UAV, killstreak....) da je jedan prešao u protivnički tim, pa odmah potom drugi. Bili su tu odmah od mene u par metara i nije bilo šanse reagirat, potaracali me i ulet im taj frendač u kadar. 

 

 

مرګ ژوبله
6 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

poz 

 

jel uradio netko zadnju misiju na tier 3 ' No Rushing ' ? 

 

ono gdje vam treba MG38 i 150 Round Box ? 

 

da mi pomogne da to rijesim da si mogu osloboditi jos jedan slot u dmz-u za pusku. hvala!

stick some iron in your mouth and pull the trigger.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Nakon zadnjeg updatea od 250mb mi je nekako multiplayer kad igram,mis nekako kao da je preosjetljiv,kao da se lagano krece na sve strane.
Kolika vam je mosue sensitivity razina?
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

DMZ ako nemaš ekipu je postao parodija.

Igrati sa drugima , sa auto popunom je debilizam jer uđeš a oni sjednu u auto i ode jedan lijevo drugi desno, zašto uopće onda squad?...

Ako igram sam ili preživim do 60 sec, jer me sa drugog spawn pointa ili pregaze ili me sa 2 snajpera počiste.

A opet, ako imam sreće da se SAKRIJEM privih par minuta , dok dosta njih ode sa ruba mape pa da polako više ne čujem pucanje lijevo i desno , imam šanse da odem malo počistiti naći ruksak 2 plate armor i polako igrati.

Dapače, ako prođe 10 min , mogu lagano igrati , slušati da nema pucnjave lijevo idesno od mene i lovim zadnji exfil koji je u 90% slučajeva prazan.

 

Zatim imaš likove kojima je jedini cilj ubijati druge igrače pa se voze lijevo i desno sa UAV eovima i samo im je cilj vrištati i urlati dok te pokušavaju ubit jer su obično seljačine pa znam i dvojicu dovršiti dok me treći ne sredi pogotovo ako imam 3 plate armor.

A kada igram solo, ujutro SVAKO jutro ja solo šetuckam okolo, kada ono Hunt Squad, oni na heliću , njih 2 ja UVIJEK sam...

Još su idioti pa se voze do mene, ja na benziskoj napunim do vrha i bješim im ali što kada imaju recimo 1 RAAL gun i jedan TAC 56 a treći vozi uspiju me nakon 2-3 min jurnjave srušiti i opet sam 200 m od njih i skinu me sa 2 snajpera.

 

Uopće nemam volje više solo derat, jer tipa , pitaju me klinci "tata za koliko si gotov", odgovor, za 1 do do 25 min.

Za 75 sec se dižem od stola, i pitam, što ste me trebali....

Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Nisam mogao odoliti da ne slikam, pocelo se raturati sa samo 100 sati igre :D idemoooooooooooooooooo

 
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Evo ako netko zeli dmz peglat, moj battle tag samo mi se javit cod dmz jer stvarno je debila puno 

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Crotiger kaže...

DMZ ako nemaš ekipu je postao parodija.

Igrati sa drugima , sa auto popunom je debilizam jer uđeš a oni sjednu u auto i ode jedan lijevo drugi desno, zašto uopće onda squad?...

Ako igram sam ili preživim do 60 sec, jer me sa drugog spawn pointa ili pregaze ili me sa 2 snajpera počiste.

A opet, ako imam sreće da se SAKRIJEM privih par minuta , dok dosta njih ode sa ruba mape pa da polako više ne čujem pucanje lijevo i desno , imam šanse da odem malo počistiti naći ruksak 2 plate armor i polako igrati.

Dapače, ako prođe 10 min , mogu lagano igrati , slušati da nema pucnjave lijevo idesno od mene i lovim zadnji exfil koji je u 90% slučajeva prazan.

 

Zatim imaš likove kojima je jedini cilj ubijati druge igrače pa se voze lijevo i desno sa UAV eovima i samo im je cilj vrištati i urlati dok te pokušavaju ubit jer su obično seljačine pa znam i dvojicu dovršiti dok me treći ne sredi pogotovo ako imam 3 plate armor.

A kada igram solo, ujutro SVAKO jutro ja solo šetuckam okolo, kada ono Hunt Squad, oni na heliću , njih 2 ja UVIJEK sam...

Još su idioti pa se voze do mene, ja na benziskoj napunim do vrha i bješim im ali što kada imaju recimo 1 RAAL gun i jedan TAC 56 a treći vozi uspiju me nakon 2-3 min jurnjave srušiti i opet sam 200 m od njih i skinu me sa 2 snajpera.

 

Uopće nemam volje više solo derat, jer tipa , pitaju me klinci "tata za koliko si gotov", odgovor, za 1 do do 25 min.

Za 75 sec se dižem od stola, i pitam, što ste me trebali....

 ako zelis baciti koji game DMZ-a ili Building 21 mozes me dodati jer igram svaki dan po malo. 

 

moj nick ti je : marxxKAGE#6648575

stick some iron in your mouth and pull the trigger.
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Jedva čekam, u narednom periodu izgleda da će dodat čarobne štapiće. Blueprint za recimo lebdenje će koštat 2400 kredita pa ko voli nek izvoli. Nabijem tweet/red/yt kretene koji svršavaju na Calderu i arkadni COD. Pa svi devovi u većini naslova su otišli u k...., nemreš vjerovat.

https://www.charlieintel.com/modern-warfare-2-players-find-harry-potter-easter-egg-ahead-of-hogwarts-legacy/223417/

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice