Call of Duty: Modern Warfare II izdvojena tema

poruka: 1.031
|
čitano: 289.168
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Dr.Feel kaže...

DMZ je grozan, vise se bojim AI nego ljudi. U onom glavnom gradu postavili su tier 3 AI na svakom cosku i unutar zgrada. Ja u zgradi lootam, botovi po zidovima deru gdje se krecem. Valjda vidli da to ekipa igra i uziva pa rekli ajmo to usrati da odu na MP ili warzone. 

edit: vidio sada na redditu, svaki drugi post je kako su napravili terminatore od AI, tako da nisam zabrijao.

 Imaš pravo.

Dobar dio stvari se više , pa skoro, ne može soloat.

Osim ako imaš sreće, pa te nitko ne dira a ti sa snajperom sa silencerom polako, 1 headshot ode kaciga , drugi ode mob. I tako 1 po jedan jedan po jedan i onda čuješ u proximity chatu 3 talibana "ohhh motherfucker what are you duing here this my spot i kill ya". I onda ubiješ dvojicu pa ti treći pozove air strike pa se makneš uzbuniš mobove koji te 1 shotaju sa 3 armor platea...

13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ja i frend skupa igramo DMZ, jos je zabavno, ali stvarno je puno teze nego na pocetku. Sto je najgore, neki bugovi jos nisu ispravljeni.

Zadnja dva dana pokusavamo rijesit chemista, par puta smo zaginili na ekstrakciji. Danas ga ubijemo, navali more botova, povucemo se, rijesimo ih, vracamo se pokupit pusku, puske nema.

Poludili.

Evo maloprije smo napokon uspili, snajperi sa termalnom optikom i m4 sa infracrvenom. Samo ti igra baca val za valom, pa ti gledaj kako ces prizivit.

 

Doslovno su igraci postali manji problem. Em ih rjede susrecemo nego prije, jer pretpostavljam da izginu. Em nakon par hitaca snajperom su gotovi.

Upadnes li medu botove sa pancirom doslovno te nista ne moze spasit. Plus stalno dolijece onaj prokleti helihopter i izbacuje nove, nekad i dva odjednom.

 

Dovoljno smo dobri da je jos uvijek gust igrat, ali stvarno postaje frustrirajuce.

 

I prica za kraj. Jucer uspili skinit chemista i uzet M13b, dosli na ekstrakciju, zovemo helic, kad cujem u chatu druge igrace. Srbi.

Isao probat diplomatski "momci ajmo skupa uci na helic, nema potrebe da se ubijamo, taman smo sredili chemista, samo da izademo i da imamo oruzje"

Trenutak tisine.

Pucnjava.

Cujem jednog kako govori "ajde proviri"

Poludimo nas dvojica i skinemo ih sva 3, psujuci im sve po spisku.

Taman slijece helihopter, ja jos slazem sta socnije psovke, kad odnikud dolete igraci u onom vozilu sa strojnicom na krovu, izresetaju nas i adio.

Poceli se smijat od muke.

 

Najbolja pucacina koju sam igrao do sad.

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

jel ima botova u ovom klasicnom mp?

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Samo u invasion modu. Twitali su da su slucajno buffali botove u dmz i da su navodno vec popravili.

 
1 0 hvala 3
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

jel tko raid igrao?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Napokon jedan ozbiljniji Yutuber sa hrpom uputa i rješavanja Easter Eggova, blue printovi itd. Svi modovi su prisutni, ali najviše videa je za DMZ. 

 

https://www.youtube.com/@GeekyPastimes/videos

 

 

 

 

مرګ ژوبله
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
McSimon kaže...

Ja i frend skupa igramo DMZ, jos je zabavno, ali stvarno je puno teze nego na pocetku. Sto je najgore, neki bugovi jos nisu ispravljeni.

Zadnja dva dana pokusavamo rijesit chemista, par puta smo zaginili na ekstrakciji. Danas ga ubijemo, navali more botova, povucemo se, rijesimo ih, vracamo se pokupit pusku, puske nema.

Poludili.

Evo maloprije smo napokon uspili, snajperi sa termalnom optikom i m4 sa infracrvenom. Samo ti igra baca val za valom, pa ti gledaj kako ces prizivit.

 

Doslovno su igraci postali manji problem. Em ih rjede susrecemo nego prije, jer pretpostavljam da izginu. Em nakon par hitaca snajperom su gotovi.

Upadnes li medu botove sa pancirom doslovno te nista ne moze spasit. Plus stalno dolijece onaj prokleti helihopter i izbacuje nove, nekad i dva odjednom.

 

Dovoljno smo dobri da je jos uvijek gust igrat, ali stvarno postaje frustrirajuce.

 

I prica za kraj. Jucer uspili skinit chemista i uzet M13b, dosli na ekstrakciju, zovemo helic, kad cujem u chatu druge igrace. Srbi.

Isao probat diplomatski "momci ajmo skupa uci na helic, nema potrebe da se ubijamo, taman smo sredili chemista, samo da izademo i da imamo oruzje"

Trenutak tisine.

Pucnjava.

Cujem jednog kako govori "ajde proviri"

Poludimo nas dvojica i skinemo ih sva 3, psujuci im sve po spisku.

Taman slijece helihopter, ja jos slazem sta socnije psovke, kad odnikud dolete igraci u onom vozilu sa strojnicom na krovu, izresetaju nas i adio.

Poceli se smijat od muke.

 

Najbolja pucacina koju sam igrao do sad.

 za chemista uletite sa vozilom oklopnim i gazite/ubijte pa po pusku i nazad u vozilo i gas.

mi iz prve rjesili

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.12.2022 20:18 (dennocro).
12 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

ako netko zeli baciti raid neka mi se javi

Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

ja nisam dugo CoDa bas igrao, i puno se stvari izmjenilo. Tako da sam ja jos vezan za onaj period 2007-2010.

Lijepi dedicated i server browseri. Udjes u igru, izaberes server i pucas.

Sad hrpa stvari dok se loginuje, ucita, dok nadje prikladan server.

najvise preferiram ovaj klasicni MP, uletim, odigram par meceva i izadjem iz igre. Volio bih da mecevi duze traju tipa vremenski a ne koji tim dogura do 100kilova.

A da ne pricam kad zavrsi meč, pa kad krenu oni achieventi se redati, a ne mozes skipati.

 

 

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
dennocro kaže...
McSimon kaže...

Ja i frend skupa igramo DMZ, jos je zabavno, ali stvarno je puno teze nego na pocetku. Sto je najgore, neki bugovi jos nisu ispravljeni.

 

 za chemista uletite sa vozilom oklopnim i gazite/ubijte pa po pusku i nazad u vozilo i gas.

mi iz prve rjesili


Pokrpali su to, ne radi vise, udes autom samo stane par metara od njega, okruze te i izbuse ko sir

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2022 1:04 (McSimon).
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Dakle, ovaj Rikoše je bio smeće i sad je smeće. Nije mi jasno ako su u Apexu i u gro drugih naslova, sa Easy Anti-Cheatom te majmue uspijeli svesti na minimum. Šta kreteni iz Activisiona glume sa tim drekom? Toliko su gramzivi, bahati i škrti da neće kupit Easy, nego guraju nešto u čemu pojma nemaju. I onda mi se desi na Europskom serveru da je čitersko govno sa Kineskim slovima. Jel može gore? Može. Zove se Activision. I da se složim sa kolegom napokon, WZ je trebao koštat 100 jebenih eura, sa aktivacijom preko moba i hardware banom. Kako je onaj Brandon demonstrirao u skeču može bit da je nekome aim assist strgan. Ali brate svaki metak iz snajpera među zgradama u punom trku, da me Kinez svaki jebeni puta headšota e to više nije aim assist.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Mene još od negdje sredine wz1 muči problem sa mikrofonom. Imam Logitech g935 i kad zatvorim i otvorim mikrofon, to jest ugasim mikrofon i opet upalim, ne čuje me Squad. Moram isključiti stick od slušalica i opet uključiti da proradi. I već sam i Windowse u međuvremenu instalirao nove, i ghub ali opet isto. Tako da sam lud ko puška. Ne znam šta bi mogao biti problem. Možda je netko imao istu situaciju?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ups, tužba protiv Microsofta. Našlo se deset "gamera" s mudima (i vjerojatno parama) koji ne žele da se Activision/Blizzard proda Microsoftu. Cijena, prava sitnica - 69 milijardi.

 

https://www.bbc.com/news/business-64047809

 

 

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.12.2022 11:18 (Super64).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Kako je moguce da MP ovako brzo dosadi? Mene osobno, a vidim i vecinu na redditu drzalo jedva mjesec dana. Vanguard je jedna od najgorih igara u serijalu, a drzala je duze nego mw2. Ako igram, grindam camos i gadim se sam sebi jer od 52 oruzja, ako ih je 10 dobro za MP. Kazu da je premalo 6v6 mapa jer igra ima sve preduvjete da bude odlican cod.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Kako neče dosadit uvijek iste male mapice stalno isto sve na brzinu sve si vidio u par sati. Ovde treba bar 100mapa da bi se izjednačilo sa par mega mapa iz bf-a.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Dr.Feel kaže...

Kako je moguce da MP ovako brzo dosadi? Mene osobno, a vidim i vecinu na redditu drzalo jedva mjesec dana. Vanguard je jedna od najgorih igara u serijalu, a drzala je duze nego mw2. Ako igram, grindam camos i gadim se sam sebi jer od 52 oruzja, ako ih je 10 dobro za MP. Kazu da je premalo 6v6 mapa jer igra ima sve preduvjete da bude odlican cod.

 

meni je vec dosadilo cim sam pokrenuo igru.

 

prvo dok sam account napravio.

 

drugo dok sam usao u mec.


tacno mi nedostaje ona stara vremena, udjes u igru, izlistaju ti se serveri i udjes na koji zelis.

sjecam se za cod4. ako mi se igra samo shipment, uletim na taj server, killhouse, idem na server gdje je samo ta mapa.

mislim da bombarduju ljude s puno nekih stvari, i onda sam gameplay i uzivanje odu u nekom drugom pravcu.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Slazem se sa time, dedicate serveri nikada prezaljeni. U BO2 smo barem imali opciju da glasamo izmedu 2 mape, sada kada je losa mapa samo quit. Valjda cemo za godinu dana imati barem 10 plus novih mapa, pa ce biti bolje.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Da je MP jedino što COD ima ne bi igrao COD. Ovak trpim povremene "sumnjivce" u BRu i u kombinaciji s DMZ-em meni više nego dovoljno sadržaja. 

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

ima li tko da bi mi pomogao lootati ovu karticu za building 21? 

 

ili ako je netko veliko srca pa da mi ju dropa? :D 

 

hvala

stick some iron in your mouth and pull the trigger.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
_itsmoriarty kaže...

ima li tko da bi mi pomogao lootati ovu karticu za building 21? 

 

ili ako je netko veliko srca pa da mi ju dropa? :D 

 

hvala

 Pada ti doslovno svugdje a najviše na vlaku ili na suply dropovima ili ako ubiješ commandera, emi ju random mobovi dropaju.

Ja sam ju tražio na vlaku našao iz prve, ali naravno vlak najviše svi idu loviti pa se pazi.

6 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Crotiger kaže...
_itsmoriarty kaže...

ima li tko da bi mi pomogao lootati ovu karticu za building 21? 

 

ili ako je netko veliko srca pa da mi ju dropa? :D 

 

hvala

 Pada ti doslovno svugdje a najviše na vlaku ili na suply dropovima ili ako ubiješ commandera, emi ju random mobovi dropaju.

Ja sam ju tražio na vlaku našao iz prve, ali naravno vlak najviše svi idu loviti pa se pazi.

 eh super, hvala za info! 

stick some iron in your mouth and pull the trigger.
9 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Bok, cemu sluzi natpis Devices in Range na Shipmentu, dali je to neki easter eggs, zna itko!? Thx. 

Odmori se u Istini.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

nosiš ddos equipment pa ti može onemogućiti te device ako ga upališ.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Nemam ddos na tom "setupu". To mi se vec jednom dogodilo ali nisam napravio screenshot u toj svoj makljazi na shipmentu. Neznam koliko je moguce pogledati sta je to uopce u toj svoj zbrci. 

 

Znaci kad sam blizu onda mi je zeleno a kad se pomaknem onda je bjelo, nekakav tracker. Zato sam pomislio da je nekakav easter egg, nisam istrazivao. Potrudit cu se pa ako nadje onda javim. 

 

Uglavno, Hvala Bro.

 

Sretan i Blagoslovljen Bozic svim ljudima dobre volje! ♥️✌️

 

EDIT: Je Bro,(fila 2208) u pravu si to je DDOS. ✌️

Odmori se u Istini.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2022 20:57 (veseli007).
Moj PC  
4 0 hvala 2
11 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

ima li tko problem u warzone-u da mu se prilikom iskakanja iz aviona nakon 2-3 sekunde smrzne igra kompletno i tek nakon 5-10 sec se odmrzne i dok za toga već neki slete, ja sam ili u zraku ili down na podu.

Nigdje na netu ne mogu pronaći rješenje, a ostatak igre radi bez da nijednom se ne smrzne i ikakve greške.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Imam problem pa ako netko zna kako to riješiti. 

U DMZ u imam neki quest gdje trebam onaj Sagin koristiti sa ammo boxom od 150 metaka i bipodom koji se dobivaju nakon otključavanja oružja kako na lvl 5 i drugi lvl 17 mislim.

Ja sam sa oružjem veći lvl ali ne mogu niti 10 tak niži lvl required za drum da ga otključam/koristim , samim time ne mogu niti quest riješiti.

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Crotiger kaže...

Imam problem pa ako netko zna kako to riješiti. 

U DMZ u imam neki quest gdje trebam onaj Sagin koristiti sa ammo boxom od 150 metaka i bipodom koji se dobivaju nakon otključavanja oružja kako na lvl 5 i drugi lvl 17 mislim.

Ja sam sa oružjem veći lvl ali ne mogu niti 10 tak niži lvl required za drum da ga otključam/koristim , samim time ne mogu niti quest riješiti.

 

Hvala

 Zna se na vlaku koji puta naći u zelenoj kutiji, taj Sagin sa svim potrebnim za tu misiju. Meni ostalo još za srušit dva helića, a za to će ti trebat armor piercing municija. 

مرګ ژوبله
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

DMZ - tim od 5 . Revivali dva "neprijatelja". Sad me baš zanima koji je maksimum, kolko tim može imat revivanih igrača? Zna tko?

 

Mislim teoretski na ovaj način, možeš sa ekipom preko team spika/discorda složit jebeni squad koji će pojest cijeli server.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...

DMZ - tim od 5 . Revivali dva "neprijatelja". Sad me baš zanima koji je maksimum, kolko tim može imat revivanih igrača? Zna tko?

 

Mislim teoretski na ovaj način, možeš sa ekipom preko team spika/discorda složit jebeni squad koji će pojest cijeli server.

kako moze netko od tvojih uci na bas isti server kao i ti? haha, malo je ovo upitno. 

 

po meni su sanse jako malo da bas ti i tvoj prijatelj koji nije u squadu s tobom udjete u bas isti server. 

stick some iron in your mouth and pull the trigger.
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Kakvo smece od igre, mila majko... u sta su se FPS-ovi pretvorili. Gdje su MW4, Bad Company 2 sustavi i mehanizmi igranja?

Moj PC  
1 4 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice