Call of Duty: Modern Warfare II izdvojena tema

poruka: 1.031
|
čitano: 289.801
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
hrka11 kaže...
antimadridista kaže...
Igra je prepuna bugova. Jučer social ne radi i ne mogu slati invite, danas to radi, ali ulazimo u Warzone game i kaže mi da moram kupiti MW2 za igranje Warzonea. Zašto igra izlazi kad nije završena?

 Ne moras kupit nista nego imas prije lobija izbor gdje se nudi dmz,warzone i multiplayer,ako ne odaberes warzone a klikces na nesto sto zahtjeva full game onda ce ti to pisati,a ako udjes odma u warzone onda je to to,radi sta oces nece ti nijednom zatrazit da kupis igru.

 Očito nisi sinoć probao igrati. Svima je bio taj bug sinoć, bilo koji warzone game se nije mogao igrati neko vrijeme zbog tog buga. Danas radi normalno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Joe Cooker kaže...
fila2208 kaže...

TZvuk je bio dobar sad je odličan, igra je ovakva trebala izaći, a ne beta state. Nisam još probao warzone nije mi prioritet, no ovo šta sam vidio je ok zasad. Buff m16, odlično.

 M16 je i dalje loš,slab im je buff

 m16 je užitak mljeti ljude kad je najlošiji gun u igri.

ftac je rugalica sad.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
11 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

nisam kompletno zadovoljan warzonom novim i mislim da bi sljedeće stvari trebalo promjeniti

1)premalo buy stationa na mapi,treba ih barem duplo više.i navigacija kroz njih je kaotična,treba jednostavniji izbornik kao na starom warzonu

2)nemogućnost kupnje loadauta na buy stationu,trebalo bi nakon prve ili druge zone da počnu padat loadauti i to ne onako na sredini mape,nego jedno 100-200m od igrača

3)premalo loota općenito

4)trebalo bi opet uvest zvuk škrinjice a ne da random lootaš po zgradama,da to izgleda čim brže i bolje

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Jesam jedini kome je ova igra toliko polarizirajuće iskustvo?

Na momente mi je igra zabavna i zarazna u 3pm, pogotovo ono na kraju dana nakon posla i obaveza ko budali šamar sjedne.

 

S druge strane na momente igra mi siše volju za životom od tragikomičnih spawnwoa,upitnog netcoda na momente,kampera i likova sa snajperima u ground waru kad mi fali doza Battlefielda.

twice the pride double the fall
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
dad0r kaže...

Jesam jedini kome je ova igra toliko polarizirajuće iskustvo?

Na momente mi je igra zabavna i zarazna u 3pm, pogotovo ono na kraju dana nakon posla i obaveza ko budali šamar sjedne.

 

S druge strane na momente igra mi siše volju za životom od tragikomičnih spawnwoa,upitnog netcoda na momente,kampera i likova sa snajperima u ground waru kad mi fali doza Battlefielda.

 Slažem se.

Evo ujutro igrao i bio baš guštao.

Dođem iza ručka , igram MP sve modove kaj god dođe a on recimo umjesto 6 vs 6 spaja 3 vs 6 ili 2 vs 4 i sl.

Potrudim se ostanem u igri , ali ljudi se ne loadaju i njih 6 pregazi nas 3.

Zašto započeti meč ako u lobyu se ljudi nisu loadali?

I ne nije da su ljudi napustili igru, jednostavno počne 3 vs 6 i jebeš ga.

 

Što se ostaloga tiće, ne kraša mi se igra uopče više.

U klasičnom mp u ne warzone mi je gušt igrat. Nisam ni probao WZ uopče, pored MP ni ne vidim poantu , trenutno.
I sada sam počeo  DMZ i čini mi se nakon jedne misije da je ok, npc ovi su jebeni ako ih ne gaziš autom, jedino je problem kaj svatko trči na svoju stranu Leeeeroj Jenkins i bok.

Za DMZ će trebat bar par dana da ljudi shvate da nema utrčavanja kao debil, NPC ovi mogu izdržat dosta batina.

15 godina
online
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
ja ne znam kome moze ovaj dmz biti dobar mod....vama kojima se sviđa samo mi recite šta je to toliko posebno da vam se sviđa? to što mozete ubijat botove koji se ne mrdaju kao čunjevi? ili to sto mozete skupljat pare koje na kraju nemate ni na šta potrošiti? pa ovo je tesko smece od mod-a
battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

U DMZu je 60 igrača po rundi. To što netko nekog ne sretne je nekome sreća, a nekome i nije. Malo sam rundi odigrao da nije bilo dobrog napucavanja sa protivničkim timovima, često na exfilu. Kad prođeš rundu sa dva tri killa, kojim blueprintom u backpacku kojeg možeš dalje korisititi je više nego ok. A botovi nisu ni blizu kao što navodiš, osobito po strongholdovima gdje netko sam ima jako malo šanse to preživjeti. A često se dešava third partijanje pa uz te nabrijane botove (takozvane armored) kad si na 0 pancirke i s malo metaka može ispast dosta zajebano. Ne mora se svima sviđati, ali je bolje od plundera, meni zanimljivije.

مرګ ژوبله
 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
smiješno mi je kad netko usporeduje sa nekom igrom gdje je jedina slicnost izlaz iz mape, escape route.....ništa drugo, bila su mi prevelika ocekivanja, jer tarkov je druga dimenzija za ovaj mod(90% ljudi ovdje nije probalo tarkov jer je besramno skup)
battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II
ugodno iznenadjen warzoneom i mw2 multiplayerom svaka cast ima jos tu nes za ispravit par bugova ali sve u svemu jako dobro :D
Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Call of Duty: Modern Warfare II

Ma warzone dere guzove jebeš sve ostalo, kad adrenalin krene rokat kad nas je još 5 a krug malen uff... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

DMZ daje lijepi rush filing kada uspijes nekome uzeti loot taman prije nego sto se extracta. Slucajno iso do najblizeg extract pointa i vidim da neki lik sa weapon caseom ide na taj isti. Sakrio se blizu i cekao da pozove heli, lik usao unutra vjerojatno sretan (jer nije bas lako ubiti solo onog juggernata koji dropa case i svi u lobbyu vide tvoju lokaciju sa caseom) i ja za njim i pokupim case. Dobio onaj rpk blueprint koji jedini valja od svih 7 rewardsa. DMZ treba imati neke bolje nagrade za extract da me moivira da duze igram. Druga situacija idem do buy stationa i likovi dolaze sa vozilom(koje je svima onda oznaceno na mapi), sakrim se iza ugla, njih dvojica najasili na buy station i game over. Uzeo preko 100k casha, jest da nema neke velike koristi osim xp-a, ali lijep osjecaj.

 
1 1 hvala 1
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

A za to služi dmz, da svšravaš po ljudima i backstabaš ih kao u dayzu nekad.

 

Sinoć protrčali 10min, dosadno relano, ne vidim smisao, ali eto malo filler content bez rusha.

Zanimaju me raids, to će slično tome bit.

 

Koja je nagrada za spec ops misije, ima šta korisno?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Instalirao Warzone, probao 5-6 mečeva i uninstall. Glupost teška ovaj battle royale mod, nije mi jasno što ljudi vide u tome.

 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

Nadam se da si igrao sa nekom ekipom,  cetiri frenda kad se skupe bude bas zabavno.

14 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

bas to, kad sam probao warzone prije 2 god bio mi smece igrati sam, sad imam par frendova koji igraju i ruganje uvijek

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2022 9:59 (JuXo).
10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Vidim da je grmlje play još uvelike aktualno kada se dode u top 10...Grozno.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Dr.Feel kaže...

Vidim da je grmlje play još uvelike aktualno kada se dode u top 10...Grozno.

 a šta si očekivao, neki dan si ti baš pisao kako si backstabao ekipu i uzimao im sve, sad plačeš jer ekipa leži u grmlju.

jebgas ad

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
6 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

Nije zabavno kad netko drugi radi.  Totalno drugacija igra od apexa opcenito. Ovdje ak si neoprezan i rush gubis 10/10. U apexu je ttk toliko dug da cak i kad prvi ne zapucas, imas sanse ubit lika. Puno vise varijabli. Svejedno, cod mp puno, puno, puno zabavniji. Platis 70 eura, manje cheatera, manje smurfova, manje klinaca koji igraju 10 sati na dan, puno vise ekipe koji kao i ja sa pivom odigraju sat, dva, tri vikendom bace koju uvredu i idu dalje. Rajska djevo. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

sve se vraca, sve se placa...Jer moguće da svaku partiju moram namjestavati keybindings, da jos nema save za kontole?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Dr.Feel kaže...

sve se vraca, sve se placa...Jer moguće da svaku partiju moram namjestavati keybindings, da jos nema save za kontole?

 Dešavalo se to meni dugo.

I onda je samo 1 dan stalo...

14 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ako bi netko igrao WZ2 tu i tamo slobodno nek me doda Tona#21954
Ovo u random partyima nema smisla, ili su klinci ili trolaju, a ponekad i oboje ;)

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2022 13:41 (toninho).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

E ovaj DMZ je jedan onak dobar, a ne znam možda i loš eksperiemnt. Random iskustvo. Lik uzme onu Cargo transfer misiju, ja vozim MRAP i pičim prema cilju, lik sjedi na turetu i puca po botovima okolo, a prati nas helić i roka po nama. Ima ekipe ne kuže kaj treba radit ni kad je doslovno.

مرګ ژوبله
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Pitanje za one koji imaju AMD RX grafičke...kako vam radi WZ, ima li crashova ili slično?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

Na mojoj Rx 6800 trzala igra sve u šesnaest i fps jako varirao od niskog do visokog ali sve je nekako trzalo, možda zbog latencyja koji je bio jako visok mada sumnjam da je do toga. Ostale igre mi manje više dobro rade sve uz poneki nagli pad fps-a ali WZ mi je bio neigriv pa sam ga momentalno obrisao. Tak da moje iskustvo je loše.

 

16 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

warzone su izbacili bar pola godine ranije nego što su trebali.

od raznih problema sa netcodeom, preko loših( točnije očajnih) servera do raznih bugova unutar same igre.

što se gameplaya tiče on je solidan, mix između jedinice i pugba mi je dobro sjeo samo da popeglaju bugove i bit će to ok.

DMZ služi za grindanje oružja i koje god oružje izvadite iz matcha ono vam ostaje, tj otkučate to oružje i u BRu

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Otkako je BR izašao, netcode osjetno lošiji.

Sinoć mi lik u headgliču i tako ga fino naciljam sa snipom, ne igram snip pa je još veća satisfkacija i metak prođe ladno kroz glavu te me onehsota.

Instant rage. Pričam o MP

 

Prva takva situacija konkretnija, lud lud.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Latencija u Warzone-u je da te dragi Bog sacuva odmah uinstall.18-20ms ne moze se normalno igrat, uopce ne djeluje kao da je u realnom vremenu nego kao da kasni gameplay ljudi se okrecu kao duhovi malo su lijevo malo desno iza zida, pa malo spiderman na krov jebes to.Ne znam da li je to samo do mene ili je igra takva.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Al da njbolje tako, napravi free, nemoš isporučit kulturan gameplay.

Pa stavi cijenu bar 15e već si se riješio dobrog djela igrača.

 

Strašno, nisam upalio nit bude dok je beti,

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Upalim si Zeusa, australca, kad dodem iz nocne. Igrao je warzone. Mozda je manje igraca na serveru na kojem on igra. Njemu, koliko sam vidio, nis nije stekalo. Ja jos nisam igru upalio, nemam poriv, dosta mi je BR zanra. Pogotovo besplatnog. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
fila2208 kaže...

Otkako je BR izašao, netcode osjetno lošiji.

Sinoć mi lik u headgliču i tako ga fino naciljam sa snipom, ne igram snip pa je još veća satisfkacija i metak prođe ladno kroz glavu te me onehsota.

Instant rage. Pričam o MP

 

Prva takva situacija konkretnija, lud lud.

 

Ma nemoj mi reći? Osupnut sam i zgrožen. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice