Call of Duty: Modern Warfare II izdvojena tema

poruka: 1.031
|
čitano: 289.350
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Baldurion kaže...

P.S. Za one koji ne znaju Infinity ward je potvrdio da će Modern Warfare 2 i Warzone 2 imati odvojen download, tako da će se svaki moći zasebno skinuti. Super vijesti! 

 top odluka, da se ne silimo skidat nebtine gigabajte kao na mw2019.

 

dennocro kaže...

za invite shit+tab (steam) na frenda i invite to lobby, ne moze jednostavnije.

 Nije radilo, baš smo se baldurion i ja spajali, davalo je inv to watch ali ne i lobby. Tek kasniej sam raspsutio lobby pa sam ušao, on me dodao i ingame ne samo steam pa smo nekako se spojili.

 

 

Ugl bude ekipe za 5v5 6v6 snd modove nadam se Deno a? :)

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2022 7:38 (fila2208).
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

a valjda ce biti vidit cemo. bit ce manje sati nego prije al sta je tu je.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Dr.Feel kaže...

Xbox series S, koji na njuskalu ide za 1500kn, vrti mw2 na 1080p 80-120fps. Series x 4500kn ide 1440p 120fps isto kao i ps5 za koji vise ni neznam na koliko je, 6000kn? Oba idu i 4k 60 fps. Sve 3 konzole imaju keyboard i mouse support ta COD.

 Samo kaj ima jedna idiotska stvar koja se vuce vec na par igara (mislim da je isto bilo i s Warzone, Vanguard)

 

Igra ti se izvodi prema settingu u meniju Xbox konzole. Da pojasnim, ja imam 1440p 144hz monitor, ako mi je refresh u display options stavljen na 60hz igra se automatski izvodi u 1440p 60. Ako stavim na 120hz, igra spusti rezoluciju na 1080p pa fps bude izmedu 80 i 120 ovisno o uvjetima. 

 

Zar nije jednostavnije uradit in-game toogle kao sto to mnoge druge igre imaju na konzoli. 

11 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Arnold Šrafncinger kaže...
Dr.Feel kaže...

Xbox series S, koji na njuskalu ide za 1500kn, vrti mw2 na 1080p 80-120fps. Series x 4500kn ide 1440p 120fps isto kao i ps5 za koji vise ni neznam na koliko je, 6000kn? Oba idu i 4k 60 fps. Sve 3 konzole imaju keyboard i mouse support ta COD.

 Samo kaj ima jedna idiotska stvar koja se vuce vec na par igara (mislim da je isto bilo i s Warzone, Vanguard)

 

Igra ti se izvodi prema settingu u meniju Xbox konzole. Da pojasnim, ja imam 1440p 144hz monitor, ako mi je refresh u display options stavljen na 60hz igra se automatski izvodi u 1440p 60. Ako stavim na 120hz, igra spusti rezoluciju na 1080p pa fps bude izmedu 80 i 120 ovisno o uvjetima. 

 

Zar nije jednostavnije uradit in-game toogle kao sto to mnoge druge igre imaju na konzoli. 

Koji Xbox?

Na Ps5 a vjerujem i XsX ako je 1440p onda je lock 120fps

14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Lijepo pise u qoutanom postu Xbox Series S. Moze i on 120 fps samo treba enable 120hz osvjezavanje u meniju konzole
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Zazelio se CODa nakon ove izvrsne bete pa pokrenuo MW remastered...kako je to lose u usporedbi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
dennocro kaže...

za invite shit+tab (steam) na frenda i invite to lobby, ne moze jednostavnije.

Za to znam da, ali ja sam ovo komentirao za invite unutar igre, a ne preko steama. Šta je najbolje ni to mi nije pokazivalo uvijek. Nekad se pojavilo invite to lobby, a nekad nije bilo te opcije (ne kužim). Mislit ćeš sigurno da serem, ali ozbiljno mi je tako bilo (kao što je džukela u postu iznad napisao). To je loše napravljeno 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2022 15:52 (Baldurion).
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
MEGATAMA kaže...

Zazelio se CODa nakon ove izvrsne bete pa pokrenuo MW remastered...kako je to lose u usporedbi.

 Ja sam otišao u drugom smjeru. Nakon Invasiona i Ground Wara ponovo (po treći puta) instalirao BF2042, da malo konkvesta odigram. Eeeeeeee, dakle ne mogu tipkovnicu bajndat, naštimam to nekako neki kurac uključim/isključim ne radi mi miš u igri. Sve resetiram igra radi, pa onda nakon nekih 20 -30 minuta miš se "umori", jednostavno ne mogu više pucat kak spada, ko neki lag u lijevoj tipki. Resetiram igru, opet partiju ne mogu završit zbog lijeve tipke. Neće iđe, osnovna stvar u fps-u, pucanje. Miš ispravan, u Apexu radi sve 100%. Jebo me pas, ako najgori COD nije bolji od tog smeća. Izbriso, ne želim više čut za tu igru.

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2022 16:21 (Super64).
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

ja isnstalirao malo mw2019 čisto da ruku uštimam i vidim postavke koje sam imao jer u novom nisam mogao naći dobre postavke

 

izgelda i dalje jako dobro iskreno.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ja nastavljam udarat po cs:go, nije bas neka zamjena ali ako sam je mogao igrati do sada izdrzat cu jos mjesec dana

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

 Leakana oružja i nešto sadržaja

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2022 11:06 (Super64).
 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Probao, meni je ovo bilo dosadno nisam cod igrač i mene te male mape i žešći kemperaj smaraju. TDM,Domination dosadno, SD je malo zanimljiviji ali svi rushaju plant point i završi sve prije nego je počelo taktike 0 ima, sound i feeling pucanja je dobar... Ponašanje oružja je dobro. Grafika katastrofa, ovo izgleda kao RS6 iz 2016 a preformanse ništa posebno sa obzirom da je grafika zastarjela u svakom pogledu igra bi se trebala vrtit na 250 fpsa sa mojom konfom, ovako bez dlssa na 1440p tek oko 110 na high postavkama,  Meni je BF 2042 i u ovom stanju bolji duplo i zanimljiviji za igranje. Još cijena od 70 eura bolesno za jedan cod... 

Moj PC  
1 10 hvala 0
11 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Da ne trazim temu,ako je uopce ima....

Skinuo MP za COD Black Ops na XsX i kada mi trazi grupu bude recimo 29ms pa pise expanding search na 42ms pa sad bas vidio da je prosirilo na 54ms....moram vidjet dali se to moze ikako ogranicit na recimo tih 29ms...zna netko?

Btw i tu MP radi na 120fps....jednostavno fantasticno,jedino mi fali Dual Sennse.

 

Edit

Sad sam nasao ovaj dio DATA CENTER

Ako me spaja na eu-central-1 onda mi je konekcija 21ms a sto dalje to je sve vise ms

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2022 12:34 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
BeLLicus kaže...

 te male mape 

 

مرګ ژوبله
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...
BeLLicus kaže...

 te male mape 

 

 Imam Battlefield za to, koji ima destrukciju, 10x bolju fiziku vozila svakakvih vrsta itd. Ground war je okej donekle slicno ali kazem imam Battlfield za to. Ne znam koja je fora sa warzone 2.0, ako ne kupis igru puske ti budu zakljucane ili kako to vec ide... 

13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
BeLLicus kaže...
Super64 kaže...
BeLLicus kaže...

 te male mape 

 

 Imam Battlefield za to, koji ima destrukciju, 10x bolju fiziku vozila svakakvih vrsta itd. Ground war je okej donekle slicno ali kazem imam Battlfield za to. Ne znam koja je fora sa warzone 2.0, ako ne kupis igru puske ti budu zakljucane ili kako to vec ide... 

 ajde mi linkaj video na neku konkretniju destrukciju u novom bf2042?

Fizika vozila? Pa donedavno je hovercraft se lijepio za zgrade i išao po 90 stupnjeva uz zgradu.

 

Bf polako i sigurno gubi bitku i na području masivnog scalea ratovanja.

Da žele i imaju vrmenea složit kao neke operatore koji se baziraju na medic-engi-support-sniper klasi, stavit par većih mapa i vozila, i  imaš bolji bf od samog bf.

 

Bf sam fan, i uvijek je bio dublja, konkretnija igra...ali realno, koliko sadržaja i svega se dobije sa svakim novim codom, bf izgleda iznimno patetičan sa isječenim sadržajem koji se gura polako u seasoni čisto da izguraju godinu contetna...

content 2 mape, 3 oružja i 4 portana iz bf3.

Super content, a da ne spominjemo state of game i dalje koji se tužno vrti i na jačim mašinama, ali bitno da je to 64v64,

 

bf2042 je bio 60e...za beta verziju igre te 4 mape u god dana i maks 5 novih oružja...cod sa spec ops, multi, campanja i masu sadržaja seasona passa je 70...

 

 

 

Realno bf je mrtav i nema ga šanse nikad vratit na razinu slave bf3/bf4

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2022 7:16 (fila2208).
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

A, izlazi igra koja može (mislim jedina) pomrsiti račune ovom CODu. Igra je od odbjeglih autora iz Dicea, imat će destrukcije kakve BF nikad nije imao, ali će bit small scale bez vozila. F2P. Nadam se više Apex/Team Fortress derivat nego Overwatch. 

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...

A, izlazi igra koja može (mislim jedina) pomrsiti račune ovom CODu. Igra je od odbjeglih autora iz Dicea, imat će destrukcije kakve BF nikad nije imao, ali će bit small scale bez vozila. F2P. Nadam se više Apex/Team Fortress derivat nego Overwatch. 

Ne favoriziram niti jednu online pucacinu ali ovakve izjave gdje bi potpuno nepoznati i nedokazani IP mogao pomrsit racune jednom COD nastavku su u najmanju ruku smijeh.

13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...

A, izlazi igra koja može (mislim jedina) pomrsiti račune ovom CODu. Igra je od odbjeglih autora iz Dicea, imat će destrukcije kakve BF nikad nije imao, ali će bit small scale bez vozila. F2P. Nadam se više Apex/Team Fortress derivat nego Overwatch. 

 I onda ideš pomrsiti račune valorantu/tf/fortniteu/overwatchu...a ne mislim baš da će uzet neki veliki kolač tržišta i igrače coda no živi bili vidjeli.

 

Ne favoriziram ikoga više, igram aktivno sve što mi padne na hard disk, no budimo realni cod je postao prevelik, i čak kad izbace smeća kao vanguard opet im to pođe za rukom.

Diceu to ne može, nažalost.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...

A, izlazi igra koja može (mislim jedina) pomrsiti račune ovom CODu. Igra je od odbjeglih autora iz Dicea, imat će destrukcije kakve BF nikad nije imao, ali će bit small scale bez vozila. F2P. Nadam se više Apex/Team Fortress derivat nego Overwatch. 

 Ja mislio da će ovo bit nešto ozbiljno uz dobru dekstrukciju kad ono udrobljeno sve i sva ajme majko.Bar je f2p ali teško mi progutat ove čorbe.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2022 22:15 (dery).
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

Ima li tko tip za kupovinu preko VPN-a? Da li je igdje jeftinije, jer 70 eur za base igru je malo previse.

10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Svi koriste izraz  baze igra, realno ovo je end game verzija za 70e. Ono sto je bitno, sve nove mape, oruzja, modovi koji ce biti dodavani tokom sljedece 2 godine, su besplatni. Jedino sto mozes placati je kozmetika (weapons i operators skins).

 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
AmD kaže...

Ima li tko tip za kupovinu preko VPN-a? Da li je igdje jeftinije, jer 70 eur za base igru je malo previse.

 Na instantu navodno bude 49.99, no pitanje je samo jel ce bit dostupno po toj cijeni... I treba vjerovatno bit brz na kupovini jer dolazi na stanje tek na izlasku igre

13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Dr.Feel kaže...

Svi koriste izraz  baze igra, realno ovo je end game verzija za 70e. Ono sto je bitno, sve nove mape, oruzja, modovi koji ce biti dodavani tokom sljedece 2 godine, su besplatni. Jedino sto mozes placati je kozmetika (weapons i operators skins).

 većini ekip je problem, šta ću plaćat cod ono...šta tu imaš, kampanju krekiram, ostale moldove ne igram, warzone je free, a mp koliko ću ighrat to ne vrijedi.

kad se sjetim da su neki dali 60e za beta testiranje novog bf, a sad ovdje se žale na 70e...srećom preko turske sam dao 112kn za bf, i toliko max vrijedi.

 

Kao što kažeš base game je end game, gotov proizvod,  koji se sastoji i od kampanje koja će sigurno bit zabavna za opucati, mp koji će nuditi puno zabave uz nadolazeće mape i sadržaj, warzone koji bi po meni mogao komotno bit 10tak dolara ionako bi se igrao u miljunima i manje bitan, ali i nekima bitan mod sopec ops.

 

70e je puno za naše džepove, i jasno da svi tražimo alternativu da jeftinije prođemo, ali i da daš 70e i igraš cijelu godinu preko 500h, pa valjda si ga nekako isplaatio zar ne?
ovo ne ide tebe neg generalno.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2022 7:15 (fila2208).
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
I dalje je puno previše. Ne cod, nego i ostale igre.
Vele oni 2 god supporta bla bla. Igre, niti bilo koji drugi proizvod/usluga se ne kupuju na temelju obećanja za budućnost. Neka izrade igru do kraja sa svim planiranim sadržajem od navodne 2 godine, obave beta testiranje, maksimalno optimiziraju za trenutni prosječni gamerski hardver, pa možemo diskutirati o cijeni većoj od 50e.

Uostalom, koliko im samo para ostaje u džepu zbog digitalne distribucije? Kad se steam i ostalne digitalne platforme lagano probijale, glavna mantra developera i izdavačkih kuća bila je smanjenje cijene igara, zbog ogromnog smanjenja troškova niz cijelog lanca izrade, distribucije i prodaje fizičkih medija.
Pa onda nakon Obliviona i Mass Effecta došli ti retardirani dlc-ovi, mikrotransakcije, pa loot boxovi i ostali parazitski načini izvlačenja para od igrača.

Neka ubace ta obećanja razvoja u ToS igre pri instalaciji da ih se može utužiti ako ne izvrše tada obvezu, a ne ovako puko obećanje.


Uostalom, ni CoD 1, 2 i 4 na PC-u nisu imali proširenja (izuzetak je velika ekspanzija United offensive za cod1), dlc-ove, koštali normalnih 50e na dan izlaska, a mp tih igara je trajao godinama - ali su jednu stvar omogućili kaj je danas očito hereza, a to je mogućnost modanja, privatnih servera...

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2022 7:40 (Apachy).
 
2 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
fila2208 kaže...

 

 Slažem se, mada sam ja u onoj grupi koja ce pricekati mjesec-dva da dode do 50e, to mi je neka psiholoska granica. Eventualno kada vidim sve mape, ako su bas izvanserijske dajem odma 70e.

 

@Apachy

Mislim da vise nikada necemo dobiti COD kao dvojku i cetvorku. Dali su to bila jednostavnija vremena, mi klinci bez obaveza ili je u jednostavnosti igre sama čar...Zanimljivo Ameri većinom niti neznaju za te starije, njima COD pocinje od mw2 (vjerojatno jer ih 90% igra sa kontrolerima), dok su nama EU 1 i 2 najbolji. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2022 9:14 (Dr.Feel).
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ja sam eto, iako mi se svidjela igra i više od očekivanog, otkazao preorder. MP neću igrat, nisam pošteno igrao BF od BF4 pa mogu i bez Ground Wara ( i Invasiona koji je isto zanimljiv mod). Warzone izlazi sredinom 11. bit će bespla, ako ću ga igrat kao i prvi ne treba mi base igra. Još kad se uzme da može uletit neka f2p igra poput The Finals, Six Days in Fallujah, Direct Contact, koje ću opet više igrat od COD-a, ćemu bacat pare. Ako ništa od toga ne bude interesantno lako uzmem base igru kasnije. 

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
fila2208 kaže...
Dr.Feel kaže...

Svi koriste izraz  baze igra, realno ovo je end game verzija za 70e. Ono sto je bitno, sve nove mape, oruzja, modovi koji ce biti dodavani tokom sljedece 2 godine, su besplatni. Jedino sto mozes placati je kozmetika (weapons i operators skins).

 većini ekip je problem, šta ću plaćat cod ono...šta tu imaš, kampanju krekiram, ostale moldove ne igram, warzone je free, a mp koliko ću ighrat to ne vrijedi.

kad se sjetim da su neki dali 60e za beta testiranje novog bf, a sad ovdje se žale na 70e...srećom preko turske sam dao 112kn za bf, i toliko max vrijedi.

 

Kao što kažeš base game je end game, gotov proizvod,  koji se sastoji i od kampanje koja će sigurno bit zabavna za opucati, mp koji će nuditi puno zabave uz nadolazeće mape i sadržaj, warzone koji bi po meni mogao komotno bit 10tak dolara ionako bi se igrao u miljunima i manje bitan, ali i nekima bitan mod sopec ops.

 

70e je puno za naše džepove, i jasno da svi tražimo alternativu da jeftinije prođemo, ali i da daš 70e i igraš cijelu godinu preko 500h, pa valjda si ga nekako isplaatio zar ne?
ovo ne ide tebe neg generalno.

 

 Ma šta tu imaš za 70 eura? No brain kampanju od 10 sati, pa to smo prelazili kao klinci. Necu sigurno to igrati. Hrpetinu dosadnih modova, tdm, domination, ono sranje gdje je i ai ukljucen u mec. Od dobrih stvari imas hostage rescue i sd mod. Warzone free to zanima ionako najveci broj populacije to je jednostavno tako. 525kn je puno, hrpa modova sluzi samo za zagrijat ruku imas 2 3 dobra moda koliko god to gotov proizvod bio i koliko kazes da ima hrpa svega 90% toga ljudi nece ni pogledati. 

10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
BeLLicus kaže... 

 Ma šta tu imaš za 70 eura? No brain kampanju od 10 sati, pa to smo prelazili kao klinci. Necu sigurno to igrati. Hrpetinu dosadnih modova, tdm, domination, ono sranje gdje je i ai ukljucen u mec. Od dobrih stvari imas hostage rescue i sd mod. Warzone free to zanima ionako najveci broj populacije to je jednostavno tako. 525kn je puno, hrpa modova sluzi samo za zagrijat ruku imas 2 3 dobra moda koliko god to gotov proizvod bio i koliko kazes da ima hrpa svega 90% toga ljudi nece ni pogledati. 

 Lijepo si čovjeku napisao za Benjamina Buttona "no nije sve za svakoga". Sad se čudiš kaj će netko dat 70 eura za MP? Pa ima hc ekipe koji ništa drugo ne pegla osim COD-a, MP coda i još će iskeširat 100 eura za ono jaču verziju. Jer žele to igrat. Ne zanima ih BF snobizam (da, napokon treba pogledat istini u oči i nazvat to pravim imenom), destrukcija i kakvi bakarači jer nije sve za svakoga. Pa ime ekipe koja samo Fortnite pegla već kolko godina i koga briga, jebote. Gledanje u tuđe dvorište, đepove i 4 milijuna selektora reprezentacije.

مرګ ژوبله
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
BeLLicus kaže...
fila2208 kaže...
Dr.Feel kaže...

Svi koriste izraz  baze igra, realno ovo je end game verzija za 70e. Ono sto je bitno, sve nove mape, oruzja, modovi koji ce biti dodavani tokom sljedece 2 godine, su besplatni. Jedino sto mozes placati je kozmetika (weapons i operators skins).

 većini ekip je problem, šta ću plaćat cod ono...šta tu imaš, kampanju krekiram, ostale moldove ne igram, warzone je free, a mp koliko ću ighrat to ne vrijedi.

kad se sjetim da su neki dali 60e za beta testiranje novog bf, a sad ovdje se žale na 70e...srećom preko turske sam dao 112kn za bf, i toliko max vrijedi.

 

Kao što kažeš base game je end game, gotov proizvod,  koji se sastoji i od kampanje koja će sigurno bit zabavna za opucati, mp koji će nuditi puno zabave uz nadolazeće mape i sadržaj, warzone koji bi po meni mogao komotno bit 10tak dolara ionako bi se igrao u miljunima i manje bitan, ali i nekima bitan mod sopec ops.

 

70e je puno za naše džepove, i jasno da svi tražimo alternativu da jeftinije prođemo, ali i da daš 70e i igraš cijelu godinu preko 500h, pa valjda si ga nekako isplaatio zar ne?
ovo ne ide tebe neg generalno.

 

 Ma šta tu imaš za 70 eura? No brain kampanju od 10 sati, pa to smo prelazili kao klinci. Necu sigurno to igrati. Hrpetinu dosadnih modova, tdm, domination, ono sranje gdje je i ai ukljucen u mec. Od dobrih stvari imas hostage rescue i sd mod. Warzone free to zanima ionako najveci broj populacije to je jednostavno tako. 525kn je puno, hrpa modova sluzi samo za zagrijat ruku imas 2 3 dobra moda koliko god to gotov proizvod bio i koliko kazes da ima hrpa svega 90% toga ljudi nece ni pogledati. 

A što to fali cod kampanjama? Zabavno, vrhunska produkcija i set-pieces. Vrijedi bar 15-20€. "No brain"? Pa što uopće očekuješ od jedne linearne military pucačine? Ne treba izmišljati toplu vodu. Igrao si kao klinac? Dobiješ novu priču, lokacije, oružja itd. i ne vidim što bi još mogli ili trebali dodati ili "popraviti".

 

Uostalom, i najgora cod kampanja je kudikamo kvalitetnija od DICE-ove neviđene nesposobnosti da urade makar jednu zabavnu kampanju

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2022 12:33 (Alex Mercer).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice