Call of Duty: Black Ops Cold War

poruka: 154
|
čitano: 42.369
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
FileFicho kaže...
morbida kaže...

Zašto igra koristi stari engine , kada su prošle godine napravili novi ? Di je tu logika...

Taj novi engine je napravio Infinity Ward, a ovaj COD je radio Treyarch. Ako prava za sljedeći COD dobije Infinity Ward, možemo opet očekivati igru na novom engineu. 

 Šta znači Treyarch nije smio uzeti novi engine od Infinity Ward-a ? 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War

Ima li koja dobra duša da objasni kako se kupuje ta famozna ruska verzija ili neka jeftinija jer mi se nedaje ovoliko para jer mi se igra nesvida toliko ali bih isto probao ? 

 

 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
Phnemonen kaže...

Ima li koja dobra duša da objasni kako se kupuje ta famozna ruska verzija ili neka jeftinija jer mi se nedaje ovoliko para jer mi se igra nesvida toliko ali bih isto probao ? 

 

 fila2208 de molim te objasni čovjeku :)

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
Phnemonen kaže...

Ima li koja dobra duša da objasni kako se kupuje ta famozna ruska verzija ili neka jeftinija jer mi se nedaje ovoliko para jer mi se igra nesvida toliko ali bih isto probao ? 

 

https://forum.bug.hr/forum/post/pc-igre/call-of-duty-modern-warfare/6059402.aspx

 

Uputa za Call of duty modern warfare ti vrijedi i za Call of duty black ops cold war, razlika je samo da u google upisuješ call of duty cold war.

Za VPN program možeš koristiti i Hola VPN addon za Firefox, odabereš RUSIJU i to je to, cijena standardne verzije će ti biti 2700 rubija, meni ispalo 235 kn.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2020 9:42 (Valentin17).
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
morbida kaže...
FileFicho kaže...
morbida kaže...

Zašto igra koristi stari engine , kada su prošle godine napravili novi ? Di je tu logika...

Taj novi engine je napravio Infinity Ward, a ovaj COD je radio Treyarch. Ako prava za sljedeći COD dobije Infinity Ward, možemo opet očekivati igru na novom engineu. 

 Šta znači Treyarch nije smio uzeti novi engine od Infinity Ward-a ? 

 

Tryarch koristi svoj engine kaj se i vidi, inferiorniji je u svakom pogledu od IW.

twice the pride double the fall
15 godina
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War

Meni se za sada igra svida... jedino ona Cartel mapa mi je odvratna...

 

Ako netko zeli povremeno nabacit neki match nek me doda slobodno - nick mi je u potpisu

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War

Kak to da ovog cod-a nema na steam-u?
Također ni prošlog, modern warfare

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
toxic kaže...

Meni se za sada igra svida... jedino ona Cartel mapa mi je odvratna...

 

Ako netko zeli povremeno nabacit neki match nek me doda slobodno - nick mi je u potpisu

 

Zabavna je da cak i vise nego MW jer cod igram cisto da se opustim a dok se sjetim kamperaja u MW dobim PTSP. 

 

Aim assist na konzala je broken, gledam malo sad dok igram vs konzolasa pa to nije  humano kako snapa malo bi trebalo to smanjiti.

 

Uglavnom nekako mi djeluje da ima premalo contenta i da su to namjerno sve rascjepali, mapa fali ko vode u pustinji i da Cartel je odvratna mapa.

 

EDIT: nakon 5-6 sati igre dojmovi

 

* MW je za ovo next gen na kvadrat

* ocigledno je da igri fali development time-a i polish-a

* contenta ima daleko premalo, mozda su dvije mape dobre sve ostalo je jako lose

* animacije,zvukovi, samo kretanje i feeling kod pucanja mi je nekako off jednostavno koda smo se vratili 5 godina unatrag 

* MP5 po ko zna koji put je God Mode

* granade spam

* vidljivost na nekim mapa je i dalje veliki problem isti vrag ko i u beti

* SBMM i ovo kidanje lobbya nakon svake igre je idiotizam (nedaj Boze da imas 2-3 gejma za reedom dobra je sljedecih 10 bude uzas)

* hit reg je ok ali damage mi je ponekad toliko random da je to smijesno

 

Sve u svemu tipican COD tj. klon svih onih prije MW.

 

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2020 21:59 (dad0r).
9 godina
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War

Da li je call of duty modern warfare 2 remastered rađen na starom ili novom enginu ?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
morbida kaže...

Da li je call of duty modern warfare 2 remastered rađen na starom ili novom enginu ?

 

Koristi engine od Modern Warfare 2019.

twice the pride double the fall
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War

ček ovo izašlo a? kako boljenje kifle, šteta što će sad ubit mp dio mw-a, a sve orijentirat na warzone.

ali dobro, dao je cod svojih 500+ sati na što sam zadovoljan. Neki su mu predviđali nikakav rok trajanja, a dugo me tako jedan cod nije zainteresirao.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
fila2208 kaže...

ček ovo izašlo a?

235 kn preko Rusije.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
1BIT kaže...

Kak to da ovog cod-a nema na steam-u?
Također ni prošlog, modern warfare

 Zato jer je Activision kupio Blizzard koji ima svoju platformu (Battlenet). Zašto da plaćaju Steamu proviziju kad ovako sve ide njima u džep.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
Sickness kaže...
1BIT kaže...

Kak to da ovog cod-a nema na steam-u?
Također ni prošlog, modern warfare

 Zato jer je Activision kupio Blizzard koji ima svoju platformu (Battlenet). Zašto da plaćaju Steamu proviziju kad ovako sve ide njima u džep.

 No steam, ok no buy :)

13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
Valentin17 kaže...
fila2208 kaže...

ček ovo izašlo a?

235 kn preko Rusije.

 200kn previše...lol

 

 

mw sam drage volje zuknuo za 211 + 70kn za pass, ali ovo je hard pass za mene., Jedan cod u 3 godine, to je doza.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
fila2208 kaže...

 

mw sam drage volje zuknuo za 211 + 70kn za pass, ali ovo je hard pass za mene., Jedan cod u 3 godine, to je doza.

 Hahah kad ti to kažeš onda znam kolko je sati :D Meni je beta bila užasna, oružja zvuče i izgledaju kao plastične igračke, mape užasne, kolko vidim i sad na izlasku ih je premalo, ukidanje killstreakova i stavljanje jedino scorestreakova (opet dodvoravanje noobovima). Ponovno dodavanje Ninja/Dead silence perka je zasjenjeno time šta su ga ugurali pod perk br 3. gdje su i ostali dobri perkovi. Iako sam volio uvijek ići ispočetka radi prestige lvl-a, to mi ovdje nije dovoljno da kupim igru.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
Sickness kaže...
fila2208 kaže...

 

mw sam drage volje zuknuo za 211 + 70kn za pass, ali ovo je hard pass za mene., Jedan cod u 3 godine, to je doza.

 Hahah kad ti to kažeš onda znam kolko je sati :D Meni je beta bila užasna, oružja zvuče i izgledaju kao plastične igračke, mape užasne, kolko vidim i sad na izlasku ih je premalo, ukidanje killstreakova i stavljanje jedino scorestreakova (opet dodvoravanje noobovima). Ponovno dodavanje Ninja/Dead silence perka je zasjenjeno time šta su ga ugurali pod perk br 3. gdje su i ostali dobri perkovi. Iako sam volio uvijek ići ispočetka radi prestige lvl-a, to mi ovdje nije dovoljno da kupim igru.

 potpis na sve, posbeno plastični feeling igre koji me podsjeća na BF HARDLINe jedan od najgorih bf-ova ikad.

Jednostvano to nije to, kažem, mw kakav god da je, imao je taj nenadjebiv feeling pucanja iako je imao nešto brži ttk, kad se navikneš bio je aman taman.

 

ovo viđeno u beti...za mene je komplet meh, tako da od mene kažem, hard pass, a mislim da će rezultati prodaje pkazati svoje kroz par dana.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
fila2208 kaže... 

 potpis na sve, posbeno plastični feeling igre koji me podsjeća na BF HARDLINe jedan od najgorih bf-ova ikad.

Jednostvano to nije to, kažem, mw kakav god da je, imao je taj nenadjebiv feeling pucanja iako je imao nešto brži ttk, kad se navikneš bio je aman taman.....

 Nisam ništa revolucionarno očekivao od ovog nastavka, ali sam htio da zamjeni MW samo iz razloga jer mi je postalo dosadno igrat jedno te iste mape po N puta. Čak sam izbrisao MW da bih mogao instalirati CW Betu na SSD i ostao sam u najmanju ruku šokiran onim šta vidim. Mislim da je nepotrebno više trošiti riječi koliko je igra loša, vratio nazad MW za bacit tu i tamo mapu-dvije i to je to. Do nekih boljih vremena, očito.

PS. Al se EA zajebo, da sad u ovom trenutku ima za ponuditi bilo kakav novi BF na temu BC2 ili BF3 pregazili bi samo tako ovo smeće. Ovako će se igra i dalje prodavat, oni će kao i uvijek objavljivati da je to najprodavaniji COD svih vremena, marketing će napraviti svoje i nas i naša mišljenja ko jebe.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
Sickness kaže...
fila2208 kaže... 

 potpis na sve, posbeno plastični feeling igre koji me podsjeća na BF HARDLINe jedan od najgorih bf-ova ikad.

Jednostvano to nije to, kažem, mw kakav god da je, imao je taj nenadjebiv feeling pucanja iako je imao nešto brži ttk, kad se navikneš bio je aman taman.....

 Nisam ništa revolucionarno očekivao od ovog nastavka, ali sam htio da zamjeni MW samo iz razloga jer mi je postalo dosadno igrat jedno te iste mape po N puta. Čak sam izbrisao MW da bih mogao instalirati CW Betu na SSD i ostao sam u najmanju ruku šokiran onim šta vidim. Mislim da je nepotrebno više trošiti riječi koliko je igra loša, vratio nazad MW za bacit tu i tamo mapu-dvije i to je to. Do nekih boljih vremena, očito.

PS. Al se EA zajebo, da sad u ovom trenutku ima za ponuditi bilo kakav novi BF na temu BC2 ili BF3 pregazili bi samo tako ovo smeće. Ovako će se igra i dalje prodavat, oni će kao i uvijek objavljivati da je to najprodavaniji COD svih vremena, marketing će napraviti svoje i nas i naša mišljenja ko jebe.

 Ja sam ga uzeo jer imam sve Codove do sad, trenutno igram ali da igra nije nista posebno, premalo contenta.. a MW mi se isto zgadio nakon cca mjesec dana...

Bnet: mNik987#2148
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War

Ovo je najgluplji COD svih vremena majke mi, proximity mine ko field upgrade 

 

Spawnovi su Bože pomozi mi imamo A oni B i C i oni se spawnaju nama s leđa na A ono fakat?

 

Svi su Usain Bolt sa MP5 + automatska sačma ko secondary full bez mozga je igra cisto napravljeno da se svako moze osjecati happy i ubiti nekog uzas te moderne igre koje je to govno naspram CS,Quake,UT..

Zar fakat misle da se nebi prodalo da jednom bar naprave posteni COD sa nekim postenim skill cellingom umjesto ovih idotizma.

 

 

twice the pride double the fall
Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
dad0r kaže...

Ovo je najgluplji COD svih vremena majke mi, proximity mine ko field upgrade 

 

Spawnovi su Bože pomozi mi imamo A oni B i C i oni se spawnaju nama s leđa na A ono fakat?

 

Svi su Usain Bolt sa MP5 + automatska sačma ko secondary full bez mozga je igra cisto napravljeno da se svako moze osjecati happy i ubiti nekog uzas te moderne igre koje je to govno naspram CS,Quake,UT..

Zar fakat misle da se nebi prodalo da jednom bar naprave posteni COD sa nekim postenim skill cellingom umjesto ovih idotizma.

 

 

Nemoj zaboravit, slide slide slide

13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
hahhaajaads kaže...
dad0r kaže...

Ovo je najgluplji COD svih vremena majke mi, proximity mine ko field upgrade 

 

Spawnovi su Bože pomozi mi imamo A oni B i C i oni se spawnaju nama s leđa na A ono fakat?

 

Svi su Usain Bolt sa MP5 + automatska sačma ko secondary full bez mozga je igra cisto napravljeno da se svako moze osjecati happy i ubiti nekog uzas te moderne igre koje je to govno naspram CS,Quake,UT..

Zar fakat misle da se nebi prodalo da jednom bar naprave posteni COD sa nekim postenim skill cellingom umjesto ovih idotizma.

 

 

Nemoj zaboravit, slide slide slide

 

Ma taj slide su nerfali ali jos uvijek se moze abusati, zaboravil sam to staviti na listu gore di cendram

twice the pride double the fall
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
fila2208 kaže...
Sickness kaže...
fila2208 kaže...

 

mw sam drage volje zuknuo za 211 + 70kn za pass, ali ovo je hard pass za mene., Jedan cod u 3 godine, to je doza.

 Hahah kad ti to kažeš onda znam kolko je sati :D Meni je beta bila užasna, oružja zvuče i izgledaju kao plastične igračke, mape užasne, kolko vidim i sad na izlasku ih je premalo, ukidanje killstreakova i stavljanje jedino scorestreakova (opet dodvoravanje noobovima). Ponovno dodavanje Ninja/Dead silence perka je zasjenjeno time šta su ga ugurali pod perk br 3. gdje su i ostali dobri perkovi. Iako sam volio uvijek ići ispočetka radi prestige lvl-a, to mi ovdje nije dovoljno da kupim igru.

 potpis na sve, posbeno plastični feeling igre koji me podsjeća na BF HARDLINe jedan od najgorih bf-ova ikad.

Jednostvano to nije to, kažem, mw kakav god da je, imao je taj nenadjebiv feeling pucanja iako je imao nešto brži ttk, kad se navikneš bio je aman taman.

 

ovo viđeno u beti...za mene je komplet meh, tako da od mene kažem, hard pass, a mislim da će rezultati prodaje pkazati svoje kroz par dana.

Hoće da...

Klik

13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
FileFicho kaže...
fila2208 kaže...
Sickness kaže...
fila2208 kaže...

 

mw sam drage volje zuknuo za 211 + 70kn za pass, ali ovo je hard pass za mene., Jedan cod u 3 godine, to je doza.

 Hahah kad ti to kažeš onda znam kolko je sati :D Meni je beta bila užasna, oružja zvuče i izgledaju kao plastične igračke, mape užasne, kolko vidim i sad na izlasku ih je premalo, ukidanje killstreakova i stavljanje jedino scorestreakova (opet dodvoravanje noobovima). Ponovno dodavanje Ninja/Dead silence perka je zasjenjeno time šta su ga ugurali pod perk br 3. gdje su i ostali dobri perkovi. Iako sam volio uvijek ići ispočetka radi prestige lvl-a, to mi ovdje nije dovoljno da kupim igru.

 potpis na sve, posbeno plastični feeling igre koji me podsjeća na BF HARDLINe jedan od najgorih bf-ova ikad.

Jednostvano to nije to, kažem, mw kakav god da je, imao je taj nenadjebiv feeling pucanja iako je imao nešto brži ttk, kad se navikneš bio je aman taman.

 

ovo viđeno u beti...za mene je komplet meh, tako da od mene kažem, hard pass, a mislim da će rezultati prodaje pkazati svoje kroz par dana.

Hoće da...

Klik

 da, tako tvrdi activsion. Svaki cod se proda najbolje u serijalu i tako stalno. kad za tjedan dva bude na saleu onda znaš da se nije dobro prodao.

Ali dobro, živi bili pa vidjeli.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War

Cudimo se cudimo sto nema vise pravog CODa

naravno da nema kada se prilagodavaju konzol playerima u potpunosti, AIM Assist kretnje itd... jednostavno nije za PC

 

Zasto ? Pa eto zato jer PC igraci vecinom koji zele igru nece je kupit vec ce uzeti sp i onda delete, oni koji kupe ce ispastat jer vec postoje aktvini aim botovi itd...

jednostavno je PC kultura igraca ispod svakog nivoa i samim time nismo niti zasluzili bolje....

 

HAX or Crack... ne treba nama na PC-u vise nista.... nek dno dna igraca a to su svi igraci koji i pomisle da iznajme\kupe to sranje imaju svoje lobije...

A ovaj drugi par "kupit cu pc jer su igre besplatno" - sve dno dna...

 

 

Eto nam ga svake godine u prkno....

dode mi da fakat radije igram pucacine na konzoli iako ne znam kako ali bar znam da me nitko nece pobjedit na nelegalan nacin

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2020 11:11 (toxic).
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War

Nagledali smo se svakakvih CODova ali ovo je takvo govno od igre, ubiti ovo je umjetnost da su uspijeli nakon MW tak nekaj izvesti svaka čast.

 

 

 

 

 

 

twice the pride double the fall
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War

Gledam na tik toku klinci cheataju u blopsu i rugaju sve živo. Naravno, dobro se prodalo, tako tvrde, nebitno je što je igraće iskustvo neposotjeće.

Cod je odavno prestao bit igra za zabavu, frustracija je čim pokreneš meč i onda se sam sebi čudiš, pa zašto se uopće mučim i trudim....jer je vjerojatno gunplay i mehanika dobra, a u ovom novom nie ni to lol 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
fila2208 kaže...

Gledam na tik toku klinci cheataju u blopsu i rugaju sve živo. Naravno, dobro se prodalo, tako tvrde, nebitno je što je igraće iskustvo neposotjeće.

Cod je odavno prestao bit igra za zabavu, frustracija je čim pokreneš meč i onda se sam sebi čudiš, pa zašto se uopće mučim i trudim....jer je vjerojatno gunplay i mehanika dobra, a u ovom novom nie ni to lol 

 

Ma užas taj SBMM je najveca glupost ikad u takvom obliku u kojem ga oni guraju , doslovno zele da svi imamo 1.0 K/D da bi se svi dobro osjecali.

 

Scorestreakovi takoder su uzas u ovom obliku (i dalje ne kuzim zakaj se igranje objectiva ne nagraduje), doslovno medalja za sudjelovanje da se nekome osjecaji ne povrijede i dok na kraju gamea pocne scorestreak spam ode sve u 3pm.

 

Igra je doslovno napravljena za djecu i ljude koji nikad u zivotu nisu igrali FPS ili ih jednostavno ne ide FPS, samo da ih se zadrzi da bi lupali lovu na storu.

 

Ja mislim da bi si ovi klinci danas zile rezali da moraju igrati Quake,UT i CS kako smo mi , igraj tak dugo dok ne postanes dobar ili odjebi, ako nista drugo barem je SP jako dobar.

 

 

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 18:24 (dad0r).
12 godina
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War

Prošlo tjedan dana od izlaska i već u svakih par gejmova cheateri. I to očigledno koriste aimbot i wallhack...okreti za 180 stupnjeva sa headshotima i sl. Uz očajni SBMM i sad cheatere, MP na PCu je broken. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
igra tko na ps? da ga addam pa da zaigramo?
battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice