Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.349.876
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Samo staviš plavi filter i zamućeni ekran od suppressiona na BFV i eto.

 Da, da, da...

 

Samo ovog dolje obojiš u crno i imaš Michaela Jordana.

 

OK, dobar protuargument

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

OFFTOPIC

 

Ima li netko zainteresiran za BF:Hardline? Uzeo sam server u namjeri održavanja igre na životu. Još koji dan je praktički džaba na Steamu (10€ igra + svi DLC-ovi). Možemo se dogovarati oko server settinga. Igra je meni super zabavna za tu cijenu i bilo bi super kad bi se mogli skupiti. Igrača ima dovoljno, ali je problem pokrenuti punjenje servera.

uteče Medžedža!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

OFFTOPIC

 

Ima li netko zainteresiran za BF:Hardline? Uzeo sam server u namjeri održavanja igre na životu. Još koji dan je praktički džaba na Steamu (10€ igra + svi DLC-ovi). Možemo se dogovarati oko server settinga. Igra je meni super zabavna za tu cijenu i bilo bi super kad bi se mogli skupiti. Igrača ima dovoljno, ali je problem pokrenuti punjenje servera.

 A u drug pa to ne vredi da ti neko plati tih 10e :/

Ne znam, tesko ce se skupit ljudi za to... 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...
animosity_frenzy kaže...

OFFTOPIC

 

Ima li netko zainteresiran za BF:Hardline? Uzeo sam server u namjeri održavanja igre na životu. Još koji dan je praktički džaba na Steamu (10€ igra + svi DLC-ovi). Možemo se dogovarati oko server settinga. Igra je meni super zabavna za tu cijenu i bilo bi super kad bi se mogli skupiti. Igrača ima dovoljno, ali je problem pokrenuti punjenje servera.

 A u drug pa to ne vredi da ti neko plati tih 10e :/

Ne znam, tesko ce se skupit ljudi za to... 

 

Znam da će biti skoro pa nemoguće skupiti ljude, ali probat ću.

 

Ne bih se složio da ne vrijedi. Zabavnije je sigurno od zadnja 2 debakla, to ti sigurno mogu reći.

uteče Medžedža!
13 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

OFFTOPIC

 

Ima li netko zainteresiran za BF:Hardline? Uzeo sam server u namjeri održavanja igre na životu. Još koji dan je praktički džaba na Steamu (10€ igra + svi DLC-ovi). Možemo se dogovarati oko server settinga. Igra je meni super zabavna za tu cijenu i bilo bi super kad bi se mogli skupiti. Igrača ima dovoljno, ali je problem pokrenuti punjenje servera.

 Bože sačuvaj, može te sram bit

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Volume kaže...

 Bože sačuvaj, može te sram bit

 

Oprosti mi, suša je nema se šta igrat.

 

Predrasude su loše!

uteče Medžedža!
12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

OFFTOPIC

 

Ima li netko zainteresiran za BF:Hardline? Uzeo sam server u namjeri održavanja igre na životu. Još koji dan je praktički džaba na Steamu (10€ igra + svi DLC-ovi). Možemo se dogovarati oko server settinga. Igra je meni super zabavna za tu cijenu i bilo bi super kad bi se mogli skupiti. Igrača ima dovoljno, ali je problem pokrenuti punjenje servera.

 Imam odavno, malo sam igrao kad je još ljudima bilo nešto novo.

Baš bi mogao neki dan zaigrat, volim uvrnute stvari.

 

Ima ljudi na serveru, ili bi mi morali puniti?

 

P.S. ne znam dal imam premium.. koliko košta? Imaš uopće DLC mape ili samo osnovne?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...
Volume kaže...

 Bože sačuvaj, može te sram bit

 

Oprosti mi, suša je nema se šta igrat.

 

Predrasude su loše!

 Igra se pimpekom, to nikad ne dosadi haha

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
animosity_frenzy kaže...

OFFTOPIC

 

Ima li netko zainteresiran za BF:Hardline? Uzeo sam server u namjeri održavanja igre na životu. Još koji dan je praktički džaba na Steamu (10€ igra + svi DLC-ovi). Možemo se dogovarati oko server settinga. Igra je meni super zabavna za tu cijenu i bilo bi super kad bi se mogli skupiti. Igrača ima dovoljno, ali je problem pokrenuti punjenje servera.

 Imam odavno, malo sam igrao kad je još ljudima bilo nešto novo.

Baš bi mogao neki dan zaigrat, volim uvrnute stvari.

 

Ima ljudi na serveru, ili bi mi morali puniti?

 

P.S. ne znam dal imam premium.. koliko košta? Imaš uopće DLC mape ili samo osnovne?

 

Trenutno samo ja idle-am. Morali bi mi puniti vjerojatno.

 

Ne znam kolko je sam premium, ali sve je trenutno 10€. Ja imam sve, a na serveru mogu nariktat da se vrti štagod treba.

 

Edit: Javio se i kolega Chio da bi volontirao. Ovo je server inače:

 

https://battlelog.battlefield.com/bfh/servers/show/pc/a3c66b9f-880a-4f20-90e8-7f9c1bead90c/CHUGATON-NEW-SERVER-get-your-fix-here/

 

uteče Medžedža!
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.7.2020 11:12 (animosity_frenzy).
13 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

 

na serveru mogu nariktat da se vrti štagod treba.

 

 

 Stavi bf4 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

 

 Hoće li se ikad nešto slično ponoviti?

 Kad god zaželiš može se ponoviti. Udreš instal voila. Otkad je izaša na steam-u više ima igrača bf3 nego bfV

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.7.2020 18:08 (dery).
13 godina
offline
Battlefield V

Eh da mi je viška love da kupim dead game i server na njoj 

 

svaka čast na volji! 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Završi ja u čiterima 🤣

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Jack Fragsov BF V video završava otkucavanjem sata, i još k tome je developer odgovorio s tick, tick, tick...

https://twitter.com/NiklasAstrand/status/1303234447110746113

 

 

 plus, battlefield je obrisao twitter...

 

https://twitter.com/battlefield

 

EDIT:

https://twitter.com/TEEET88318895/status/1303808636389601283

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2020 20:22 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 Propali su 

سمندری ڈاکو
13 godina
offline
Battlefield V

Zar to nije tužno...ja se stvarno nadam miracle comebacku dogodine...

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

Jbt baš mi fali Battlefield 

Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Battlefield V

... e, kaj igra BF ekipa kad svi igraju cod? ... malo, samo malo sodomije...

 

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2020 20:33 (Tallahassee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield V

jel postoji ijedna tema koju ti ne zagadiš sa svojim lejm trolanjem ili hejtanjem. 90% tvojih postova su hejt na nešto

9 godina
offline
Battlefield V

Ma lik ima psihičkih problema, dok je igrao pubg objavljivao svoje neka videa tamo i zamagljivao svoj nickname kako mu se kdr nebi mogao provjeriti jer je očajan. Tu se fura na neki battle royal i a ne zna hodati u igrama. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Battlefield V

Meni dobre igre i jedna i druga. Šteta što Firestorm nije updatean, mogao je bili kao Warzone. Al eto

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Tallahassee kaže...

... e, kaj igra BF ekipa kad svi igraju cod? ... malo, samo malo sodomije...

 

 samo botovi igraju to, nastavi....

10 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Meni dobre igre i jedna i druga. Šteta što Firestorm nije updatean, mogao je bili kao Warzone. Al eto

 ... a imali su vremena, nije da nisu... imali su vremena, da sve okrenu naopacke da su htjeli, da al eto...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Tallahassee kaže...
Jack Sparrow kaže...

Meni dobre igre i jedna i druga. Šteta što Firestorm nije updatean, mogao je bili kao Warzone. Al eto

 ... a imali su vremena, nije da nisu... imali su vremena, da sve okrenu naopacke da su htjeli, da al eto...

 imali su da, žao mi za taj firestorm kao i cijeli BF imao ogromni potencijal.

 

Najviše mi žao što još barem do Rusa nisu došli, pa onda otkazali support. Šupci

11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
Tallahassee kaže...
Jack Sparrow kaže...

Meni dobre igre i jedna i druga. Šteta što Firestorm nije updatean, mogao je bili kao Warzone. Al eto

 ... a imali su vremena, nije da nisu... imali su vremena, da sve okrenu naopacke da su htjeli, da al eto...

 imali su da, žao mi za taj firestorm kao i cijeli BF imao ogromni potencijal.

 

Najviše mi žao što još barem do Rusa nisu došli, pa onda otkazali support. Šupci

 imali bi oni sah mat situaciju da su napravili isto sto i IW sa cod mw, a to je izbacili BR besplatno.

meni osobno je firestorm bio najdrazji br, al eto, izgleda da je cjela igra bila osudjena na propast od pocetka

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
10 godina
protjeran
offline
Battlefield V

... iako je sah mat zadao warzone, fali mi BF... i mislim da bi bf3/4 firestorm bio sah mat, bfv je bio stillbirth... nakon sjw i slicnih kampanja jednostavno mu nije bilo spasa... cak sumnjam, ni besplatni firestorm ne bi opstao...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Sta je sa BF3 remasterom imali kakvih novosti?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield V

9 godina
offline
Battlefield V

Jbt petica je baš ono propala. Sve i jedan youtuber koji se bavio peticom igra warzone već mjesecima, a broken machine već pola godine streama jedinicu. Meni isto dođe da skinem jedinicu bar ima 30 mapa i sadržaja koliko hoćeš. Baš mi se igra neka pucačina jbt... A ne igra mi se mrtvi COD... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Jbt petica je baš ono propala. Sve i jedan youtuber koji se bavio peticom igra warzone već mjesecima, a broken machine već pola godine streama jedinicu. Meni isto dođe da skinem jedinicu bar ima 30 mapa i sadržaja koliko hoćeš. Baš mi se igra neka pucačina jbt... A ne igra mi se mrtvi COD... 

 Od kad su to youtuberi dokaz da je neka igra mrtva?

Oni se povode za lovom, nema novog sadržaja u BF5 pa ne mogu snimati 10min video o jednom pištolju. Uglavno je njima do publike.

 

Inače na steamu BF5 i dalje najigraniji BF5, a siguran sam i opčenito. BF1 s druge strane stalno jedno te iste mape, nedavno probao. Dobra igra, ali kad stalno iste mape rotiraju

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2020 19:59 (Jack Sparrow).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice