Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.353.259
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
CyberDemonVZ kaže...

EA Play

 

Izgleda da počinje u pola noći kod nas.

 

Na kraju neće spomenuti ništa vezano uz BF 

 Da čitao sam da kao EA ne želi spomenuti novi BF, barem još sad ne. 

 

Izgleda da ništa od remakea BF3 do novo Battlefielda.

 Bilo bi logično da izađe ove godine pošto dolaze nove konzole i tako da popune rupu do izlaska BF 6.

Opće sam zaboravio da je BF3 bio na PS3 i xbox dosta osabljena verzija.

BF3:fluffy_inside
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Ja sam čuja da su odustali skroz od bfa, neće ni pravit novi nastavak
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
CyberDemonVZ kaže...

EA Play

 

Izgleda da počinje u pola noći kod nas.

 

Na kraju neće spomenuti ništa vezano uz BF 

 Da čitao sam da kao EA ne želi spomenuti novi BF, barem još sad ne. 

 

Izgleda da ništa od remakea BF3 do novo Battlefielda.

 

Fala qrcu.

Nek novo prave....

11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

prikazali su last gen bf (bc2), this gen (4, 1) i za next gen nije nista pisalo ali je bilo prikazano "polje" koje je izgledalo kao AI suborci... i animacije nekog njemackog vojnika iz ww2

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

Battlefield je prošlo svršeno vrijeme i kakva god igra da iziđe ekipi više nije zanimljivo trčkaranje od A do B zastave. Prošla su ta vremena. 

Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 I bolje da ne izbace. Tko bi igrao BF3 sa boljom grafikom?

U nedostatku boljeg, ja 

 

Na uši mi već idu run n gun modovi, BR-ovi, "spori taktički shooteri".

Daj nam normalne mape (ne 16km praznog hoda između flagova), community servere i pošten netcode i garantirano bi se zabavili duže od 200h.

Origin: Tetka_HR - Steam: Tetka - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Ukulele kaže...
Jack Sparrow kaže...

 I bolje da ne izbace. Tko bi igrao BF3 sa boljom grafikom?

U nedostatku boljeg, ja 

 

Na uši mi već idu run n gun modovi, BR-ovi, "spori taktički shooteri".

Daj nam normalne mape (ne 16km praznog hoda između flagova), community servere i pošten netcode i garantirano bi se zabavili duže od 200h.

 Ma naravno, eksplodiralo bi na domaćoj sceni, to sam siguran. opet bi se tuklo po tome kao i prije, siguran sam.

kukiju nije išlo, više mu leže ove igre di može pokupit neki battle pickup pa mljeti ljude ili zvati behemothe kad gubi. 

😂 😂 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Re: Battlefield V

Šta Tetka kaže

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2020 11:02 (Volume).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 Ma naravno, eksplodiralo bi na domaćoj sceni, to sam siguran. opet bi se tuklo po tome kao i prije, siguran sam.

kukiju nije išlo, više mu leže ove igre di može pokupit neki battle pickup pa mljeti ljude ili zvati behemothe kad gubi. 

😂 😂 

Da, kao što je i MW remaster zaživio(tu ne mislim na ovaj remake). Imao je čak 1000 igrača mjesec dana haha

 

BF3 smo odigrali i još uvijek možeš igrati ako treba. A gle buraz ti igraš MW2019, gdje imaš killstreakove, tako da ti dođe na gore.

15 godina
offline
Battlefield V

Na kraju vidimo kako se četvrtina zgrade ruši i da je work in progres. Zgrada izgleda iz današnjeg doba,  bit će nešto.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2020 13:14 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Volume kaže...

Šta Tetka kaže

 

 Ovo planiraju svu igraću populaciju staviti na jedan server....nekih dvjestotinjak igrača

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
CyberDemonVZ kaže...

EA Play

 

Izgleda da počinje u pola noći kod nas.

 

Na kraju neće spomenuti ništa vezano uz BF 

 Da čitao sam da kao EA ne želi spomenuti novi BF, barem još sad ne. 

 

Izgleda da ništa od remakea BF3 do novo Battlefielda.

 

Katalog igara im je tanji od Somalijske kuharice bolje bi im bilo da su lovu ulozili u BF3 remaster.

twice the pride double the fall
15 godina
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...

Na kraju vidimo kako se četvrtina zgrade ruši i da je work in progres. Zgrada izgleda iz današnjeg doba,  bit će nešto.

 Da ga jebeš to je hotel sa Gulf of Oman mape.

Može biti svašta i ništa.

To sve nekakvi modeli iz starih igara, a još kad i vlak iz BF1 stave , e onda tek ništa neće biti jasno. :)

12 godina
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...

Na kraju vidimo kako se četvrtina zgrade ruši i da je work in progres. Zgrada izgleda iz današnjeg doba,  bit će nešto.

 S kojeg je videa ova slika?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
dad0r kaže...

 

 

Katalog igara im je tanji od Somalijske kuharice bolje bi im bilo da su lovu ulozili u BF3 remaster.

 haha istina

mrfloyd kaže...
dery kaže...

Na kraju vidimo kako se četvrtina zgrade ruši i da je work in progres. Zgrada izgleda iz današnjeg doba,  bit će nešto.

 Da ga jebeš to je hotel sa Gulf of Oman mape.

Može biti svašta i ništa.

To sve nekakvi modeli iz starih igara, a još kad i vlak iz BF1 stave , e onda tek ništa neće biti jasno. :)

 Bome izgleda slično. Em možda rade remake od 0,ako ništa barem ih par starih mapa, ali sa poštenoskom destrukcijom.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Battlefield je prošlo svršeno vrijeme i kakva god igra da iziđe ekipi više nije zanimljivo trčkaranje od A do B zastave. Prošla su ta vremena. 

 

Ma imaš ti pravo, sad su došla vremena da ekipa godinu dana igra jednu jedinu mapu s istih pet likova, pa se nakon godinu dana vesele kao mala djeca kad dođe "sezona dva". Ej jebote "sezona DVA" pa dobiju tri kozmetike, jednog lika i par sprejeva za crtanje po zidu kad se čeka početak meča.

 

Prava neka vremena, baš moderna. Baš dobro da su prošla ona nazadna Battlefield vremena.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: Battlefield V
Q-Tip kaže...
BeLLicus kaže...

Battlefield je prošlo svršeno vrijeme i kakva god igra da iziđe ekipi više nije zanimljivo trčkaranje od A do B zastave. Prošla su ta vremena. 

 

Ma imaš ti pravo, sad su došla vremena da ekipa godinu dana igra jednu jedinu mapu s istih pet likova, pa se nakon godinu dana vesele kao mala djeca kad dođe "sezona dva". Ej jebote "sezona DVA" pa dobiju tri kozmetike, jednog lika i par sprejeva za crtanje po zidu kad se čeka početak meča.

 

Prava neka vremena, baš moderna. Baš dobro da su prošla ona nazadna Battlefield vremena.

 Jbg to je cinjenica ne biramo ti i ja sta ce biti in. Kao sto smo mi bili klinci prije 10 godina i rokali btf tako danas ti klinci rokaju warzonove apexe fornite pubgove itd. Battlefield zanima mali broj ljudi a to nije dovoljno.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...
Q-Tip kaže...
BeLLicus kaže...

Battlefield je prošlo svršeno vrijeme i kakva god igra da iziđe ekipi više nije zanimljivo trčkaranje od A do B zastave. Prošla su ta vremena. 

 

Ma imaš ti pravo, sad su došla vremena da ekipa godinu dana igra jednu jedinu mapu s istih pet likova, pa se nakon godinu dana vesele kao mala djeca kad dođe "sezona dva". Ej jebote "sezona DVA" pa dobiju tri kozmetike, jednog lika i par sprejeva za crtanje po zidu kad se čeka početak meča.

 

Prava neka vremena, baš moderna. Baš dobro da su prošla ona nazadna Battlefield vremena.

 Jbg to je cinjenica ne biramo ti i ja sta ce biti in. Kao sto smo mi bili klinci prije 10 godina i rokali btf tako danas ti klinci rokaju warzonove apexe fornite pubgove itd. Battlefield zanima mali broj ljudi a to nije dovoljno.

 

Pa ne biramo, ali zato je gaming svijet super jer ima ponešto za svakoga. Btw ti si očito dosta mlađi jer pred 10 godina nisam bio klinac haha, ali uvjeren sam da ekipe za Battlefield itekako ima. I ako "šestica" bude prava, igrat će se.

 

Klincima ostavljam Fortnite i slične stvari, ni ne trebaju igrati Battlefield. To je za iskusnu ekipu. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Q-Tip kaže...

 

Klincima ostavljam Fortnite i slične stvari, ni ne trebaju igrati Battlefield. To je za iskusnu ekipu. 

Bf je samo za panjeve

15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 S kojeg je videa ova slika?

od 44:42 do 44:58 min kaže na čemu rade  za next gen konzole i onda idu ti isječci - sa EA play

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2679&v=U5Ow-M-1K_c&feature=emb_logo

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2020 21:58 (dery).
10 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Q-Tip kaže...

 

Klincima ostavljam Fortnite i slične stvari, ni ne trebaju igrati Battlefield. To je za iskusnu ekipu. 

 ... daj samo molim te objasni... iskusnu ekipu - cega?...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2020 22:41 (Tallahassee).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Q-Tip kaže...

Klincima ostavljam Fortnite i slične stvari, ni ne trebaju igrati Battlefield. To je za iskusnu ekipu. 

 Zadnji bf i jest za klince i klinceze i ove i ono. Nit smrdi nit miriše razvodnjeno mlako, ne bi dalje.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2020 23:44 (dery).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Volume kaže...
Q-Tip kaže...

 

Klincima ostavljam Fortnite i slične stvari, ni ne trebaju igrati Battlefield. To je za iskusnu ekipu. 

Bf je samo za panjeve

 

Nazočan! 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Tallahassee kaže...
Q-Tip kaže...

 Klincima ostavljam Fortnite i slične stvari, ni ne trebaju igrati Battlefield. To je za iskusnu ekipu. 

 ... daj samo molim te objasni... iskusnu ekipu - cega?...

 

Ljudi? 

 

dery kaže...
Q-Tip kaže...

Klincima ostavljam Fortnite i slične stvari, ni ne trebaju igrati Battlefield. To je za iskusnu ekipu. 

 Zadnji bf i jest za klince i klinceze i ove i ono. Nit smrdi nit miriše razvodnjeno mlako, ne bi dalje.

 

Kako kome. Ima svoje probleme i gomila stvari koje su sjebali zapravo nema uopće veze s gameplayem, nego s izdavanjem contenta i cijelom politikom u pozadini. Međutim kad se gleda isključivo kao igra, kao shooter, svaki BF je najkvalitetniji shooter koji se na tržištu može naći i nijedan mu ne dolazi ni blizu. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Q-Tip kaže...
 svaki BF je najkvalitetniji shooter koji se na tržištu može naći i nijedan mu ne dolazi ni blizu. 

Approved and accepted!!!

kradem mine iz minskog polja
10 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 Tko bi igrao BF3 sa boljom grafikom?

 Možda i samo ako bi to bilo besplatno, sa novim mapama i novim modovima. BR obavezan. Samo zbog bolje grafike, ne bi igrao. Ako se stvarno ide u smjeru remastera/remakea i misle da će povratit ekipu, siguran sam da će se grdo zajebat.

مرګ ژوبله
10 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Q-Tip kaže...

Ljudi? 

 

 

 svaki BF je najkvalitetniji shooter koji se na tržištu može naći i nijedan mu ne dolazi ni blizu. 

 ... rofl, ljudi? u cemu? igranju fps igrica poput bf-a? bas za najiskusnije ratnike ili ti zenge, specijalce i diverzante... LOL... kaj se boldanog tice "too much mastrubation will make your head explode"

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
fila2208 kaže...

 Ma naravno, eksplodiralo bi na domaćoj sceni, to sam siguran. opet bi se tuklo po tome kao i prije, siguran sam.

kukiju nije išlo, više mu leže ove igre di može pokupit neki battle pickup pa mljeti ljude ili zvati behemothe kad gubi. 

😂 😂 

Da, kao što je i MW remaster zaživio(tu ne mislim na ovaj remake). Imao je čak 1000 igrača mjesec dana haha

 

BF3 smo odigrali i još uvijek možeš igrati ako treba. A gle buraz ti igraš MW2019, gdje imaš killstreakove, tako da ti dođe na gore.

 Da, pošto su ga dali uz novi nastavak i nisi ga godinu dana mogao kupiti zasebeno. E baš radi toga nije nitko ni igrao jer nije kupio novi cod.

Bf3 pamtim kakav je bio tada, sad nakon 10 godina da se vraćam na igru koja je prilično mrtva sem par one map fast vehicle servera, ne hvala.

 

Što se coda tiče, igram isključivo cdl 5v5 modove snd di nema killstreakova i većine perkova, zabranjeni lmg, fal, te laseri i još neki atačmenti, nekakva moderna iteracija promodea nekad, tako da ne dođe na gore, no hvala ti na toj pretpostavci.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Super64 kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Tko bi igrao BF3 sa boljom grafikom?

 Možda i samo ako bi to bilo besplatno, sa novim mapama i novim modovima. BR obavezan. Samo zbog bolje grafike, ne bi igrao. Ako se stvarno ide u smjeru remastera/remakea i misle da će povratit ekipu, siguran sam da će se grdo zajebat.

 DICE da napravi pogrešnu odluku??

Koliko znam, to se još nije dogodilo.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Battlefield V

Šta mislite da su napravili remaster bad company2 kako bi prošao ? 

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice