Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.351.782
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
10 godina
offline
Battlefield V

Pozdrav ekipa.Zanima me ima li netko slicno kombinaciju komponenti kao ja pa da mi javi dojmove o performansama.Rx 580 mi nikako nejde preko 70 % usage dok je cpu na 60%.Trenutne postavke su sve na low osim mesh na ultra i fps je od 50-100,sve zavisi od mape.Cak i kad stavim sve na high/ultra gpu usage nejde preko 75 % a fps je onda katastrofa od 45-80.Gledao sam benchmark klipove po yt sa rx 580 i ekipa uredno sa ryzen 1600 af i rx 580 na ultra ima preko 60 fpsa.Procesor je jos overclockan na 3.9 ghz i ram na 3000 mhz.Driveri od graficke su Adrenalin 20.4.2

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Nemam BF V , niti sam ga igrao.Nemam ni radeon grafu ali probat cu ti pomoc.

Ako se dogada samo u BFV moguce da treba samo neke postavke promijenit u opcijama provjeri Resolution Scale.

edit: Mozes probat DX11-DX12 da li ima promjene.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2020 20:36 (MGloc).
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Battlefield V
MGloc kaže...

Nemam BF V , niti sam ga igrao.Nemam ni radeon grafu ali probat cu ti pomoc.

Ako se dogada samo u BFV moguce da treba samo neke postavke promijenit u opcijama provjeri Resolution Scale.

edit: Mozes probat DX11-DX12 da li ima promjene.

 Vidis to mi nije palo napamet jer mi je prije godinu dana na dx12 radilo gore nego na dx11.Sad mi na dx12 radi onako kako bi trebalo.Hvala 

@Jos se ja cudim kako nemam nekog velikog napretka naspram i5 6500 koji se gusio na 100% i nije mogao izgurat rx 580.Sad na istim postavkama imam za 30 veci fps

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2020 21:18 (Acex).
12 godina
offline
Battlefield V

Dio ekipe na okupu :D

 

Dobili smo TBAG klan, bili su na drugoj strani!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Dio ekipe na okupu :D

 

Dobili smo TBAG klan, bili su na drugoj strani!

 

13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Dio ekipe na okupu :D

 

Dobili smo TBAG klan, bili su na drugoj strani!

 

 

Jbte, već mjesecima si mislim da ubodem peticu čist da ju probam a potpuno sam zaboravio da ju Junior ima i već mi je dao podatke od svog Origina.

 

Naravno, ja jučer nisam bio od ikakve pomoći ali to nije ni čudo jer prvi puta igram a i tele2 mi je spustio brzine na 2mbit/s jer sam prekoračio njihovi novi krasni limit (skidajući bf-ove naravno :D ) pa je to izgledalo veoma..........trzavo s moje strane.

Još sam si i mislio da mi se pričinjavaju stvari i da mi je stvarno vrijeme za krevet pošto su mi ljudi doslovce iskakali ispred mene a ja nisam ništa primjećivao.

Surfajući danas sam skužio da mi je net stvarno ošo u krasni qurac pa sam provjerio promet i mislim da mi je vrijeme za promjenu operatera. Jedini je problem šta se baš i nema nekog pravog izbora

 

Uglavno, bilo je zabavno iskustvo, veoma slično prvom puta kada sam isprobavao 1942 online

Battlelog: [G] pijana_carapa
4 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Sa Psihom mozes svakog dobiti 😁💪

13 godina
offline
Re: Battlefield V
frane998 kaže...

Sa Psihom mozes svakog dobiti 😁💪

 aaaaa bebaaaa 🥰

4 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

a jbg, ipak si ti master of the cheaters 

12 godina
offline
Battlefield V
Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2020 19:27 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield V
ma jedno 3 mape kad bi dali izdrzao bih do zime 2021 za novi BF, ovako bas i ne znam :/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

5.6gb patch 

 

a stigla i nova animacija za M1 Garand, naravno vjerovatno je šansa 0.3% šansa da se desi haha

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Ništa drugo nije ni bilo za očekivati...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Vi još ovo igrate?

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Vi još ovo igrate?

 Ja počeo ponovno prije 2-3 tjedna. :D i uvijek je netko u igri kad pokrenem

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Vi još ovo igrate?

 A sta drugo buraz, a sta drugo :/

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Vi još ovo igrate?

 Tek sad se najviše igra

 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 Pa vrtjeti će sigurno, ali mislim da će te procesor najviše zezati.

 Evo piknuo jucer BF5 za 14.99€. Mogu reci da bi to grafa tjerala solidno ali proc koci dosta. Morao sam ga dici na 4.4ghz da bi to bilo relativno igrivo. Razmisljam u nekom upgrejdu. Samo neznam kaj zmisliti...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Lord_Marko kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Pa vrtjeti će sigurno, ali mislim da će te procesor najviše zezati.

 Evo piknuo jucer BF5 za 14.99€. Mogu reci da bi to grafa tjerala solidno ali proc koci dosta. Morao sam ga dici na 4.4ghz da bi to bilo relativno igrivo. Razmisljam u nekom upgrejdu. Samo neznam kaj zmisliti...

 Uzmi Ryzena.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 Uzmi Ryzena.

 Kojeg bi bilo najbolje uzeti da mogu tak povremeno gejmati bf serijal? i koja ploca i ram.

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Lord_Marko kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Uzmi Ryzena.

 Kojeg bi bilo najbolje uzeti da mogu tak povremeno gejmati bf serijal? i koja ploca i ram.

 Pa zavisi kolko želiš potrošiti

 

R5 2600 i 1200kn,  R7 2700 je nekih 1400kn. Oba sasvim dobra.

Ploču neku oko 700kn, mada može jeftinije bitno podržava procesor.

Te 16gb DDR4 rami su neki optimalni rami za sad.

10 godina
offline
Re: Battlefield V
Lord_Marko kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Uzmi Ryzena.

 Kojeg bi bilo najbolje uzeti da mogu tak povremeno gejmati bf serijal? i koja ploca i ram.

 Ganjaj polovni R5 3600 (1000kn ili ispod), plocu mozes novu uzet, B450M Pro4f za 500kn i za ram 2x8 ballistix 3600 cl16 (ili uzmes isto e-die od ballistixa 3000 CL15 ili 3200 CL16 pa ih kloknes da izvuces max iz procesora).

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Ryzen je smeće, uzmi intela
Moj PC  
3 3 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Volume vidim da imas isto kuciste kao i ja jel nisi imao problema sa PSU shroud-om ?

13 godina
offline
Re: Battlefield V
MGloc kaže...

Volume vidim da imas isto kuciste kao i ja jel nisi imao problema sa PSU shroud-om ?

 Nemam više to kućište (vratia ga nakon par dana), imam cm nr200

12 godina
offline
Battlefield V

KONACNO doslo i to u battlefildu!! community games!

nadam se da ce malo ekipu dignut iz mrtvih.

 

https://www.ea.com/games/battlefield/battlefield-5/news/community-games-coming-december

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
lange kaže...

KONACNO doslo i to u battlefildu!! community games!

nadam se da ce malo ekipu dignut iz mrtvih.

 

https://www.ea.com/games/battlefield/battlefield-5/news/community-games-coming-december

 Da, prilično se povečao broj igrača,čini mi se. Nekad je ulazak u squad i igru trenutan.

Ali, pojavili su se novi bugovi. Pred kraj runde nestane kill feed, ne vide se oznake kad klikneš q, na kraj runde se pojavi mapa kao da se možeš spawnati, ali se ništa ne događa..

 

U  community games nisu dodali da server bude stalno online. Gasi se kad bude 0 igrača.

Ne mogu biti 2 ili više admina.

Ne postoji trajna ban lista.

Ne postoji nikakav team balancer, prebacivanje igrača ili nešto slično.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield V

Ma bitno da su to napravili, malar kasne dvije godine.

Budu valjda sredili jer kod njih nista nede preko noci.

Bitno da se ugasi kill cam, da se poveca ttk i zadovoljan. Ono ko  hard core

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield V

Kratka pomoc vezana za BF1. Nisam igrao vec dugo vremena igru. Interesuje me ime soundtracka koji ide kao Loading Music za MP match. Radi se o Ruskoj muzici, zvuci bas slavenski, zenski glas...? Nekad uspio naci ali nema sanse opet, precesljao sam sve Expensions Pack soundtrack liste.  In the Name of the Tsar nije. I prosli put mi je bilo veoam tesko naci i nije bilo oznaceno imenom, vec samo track number. 

 

Hvala puno unaprijed i sry za off topic, ali BF1 tema ne izgleda aktivno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Makedonska pjesma Zajdi Zajdi je u BF1 pa možda na nju misliš. Može se čuti u main menu i u singleplayer misijama, za multiplayer loading nisam baš siguran, davno je to bilo .

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice