Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.351.825
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Za koga?

 mislim da će biti besplatni, a igrača za čudo još ima. Dosta lako mi nalazi servere. 

 

Čak sam i na firestorm upao prije par dana, i to unutar 5 minuta  

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.10.2020 21:35 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
Battlefield V

Pošto bi mogao RSP ili ti serveri za nas obične.

Mogli bi nabaciti jedan naški server da se okupimo ko u stara dobra vremena, čak bi čiteri bili dobrodošli. Bitno da se koljemo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 17:08 (Jack Sparrow).
Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Bok ! zanima me dali netko zna za taj Battlefield V - Starter Pack , dali je to igra ili možda samo dlc da se ne zeznem kod kupnje ...hvala ! 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
ESepulTribE kaže...

Bok ! zanima me dali netko zna za taj Battlefield V - Starter Pack , dali je to igra ili možda samo dlc da se ne zeznem kod kupnje ...hvala ! 

 to je samo dlc koji ti otključa neke skinove itd

14 godina
offline
Battlefield V

Bok,

Da li se još kome dogodilo da su se leveli poremetili? Nakon levela 187 odjednom level 35, sva oružja na nuli ali sa svime otključanim tj. zlatni skinovi i specijalizacije. To traje od dva dana i sad diže levele od 35 na dalje.

U Originu sati igranja 1373, a u igri profil sa 41 satom igre.

(Gcro)K4lim3ro
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Kendo kaže...

Bok,

Da li se još kome dogodilo da su se leveli poremetili? Nakon levela 187 odjednom level 35, sva oružja na nuli ali sa svime otključanim tj. zlatni skinovi i specijalizacije. To traje od dva dana i sad diže levele od 35 na dalje.

U Originu sati igranja 1373, a u igri profil sa 41 satom igre.

 pa javi supportu, meni sve u redu

14 godina
offline
Battlefield V

Čekam 37. na redu.

(Gcro)K4lim3ro
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Kendo kaže...

Čekam 37. na redu.

 Doći ćeš opet do levela 187 prije nego stigneš na red.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Battlefield V

Ide pomalo 20.

(Gcro)K4lim3ro
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Kendo kaže...

Ide pomalo 20.

 mi smo uz tebe, daj live streamaj to čekanje, mi smo ti podrška haha

14 godina
offline
Battlefield V

Poznat im je problem, samo ga neznaju riješiti. Ništa idemo pucati pa se statsi možda nekad vrate. Vidim da Cyber igra pa ga idem trolat.

 

(Gcro)K4lim3ro
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Kendo kaže...

Poznat im je problem, samo ga neznaju riješiti. Ništa idemo pucati pa se statsi možda nekad vrate. Vidim da Cyber igra pa ga idem trolat.

 

 dolazim i ja za oko 9. Danas je novi challange tjedan

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2020 11:31 (CyberDemonVZ).
9 godina
offline
Re: Battlefield V

Ajd napravi da ugasimo ovu više. Ionako je mrtva. 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Ajd napravi da ugasimo ovu više. Ionako je mrtva. 

 Eee-ha. Kobila ti jezik pregrizla

 

 

Igra je življa nego ikad,a novu temu treba otvoriti kad će biti potvrđeno sa imenom. Za BF2021 znamo već pola godine

9 godina
offline
Re: Battlefield V

Ne treba treba je sada otvorit. Eno Cyberpunk tema živa već 8 godina a igra još nije izašla.  

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
BeLLicus kaže...

Ajd napravi da ugasimo ovu više. Ionako je mrtva. 

 Eee-ha. Kobila ti jezik pregrizla

 

 

Igra je življa nego ikad,a novu temu treba otvoriti kad će biti potvrđeno sa imenom. Za BF2021 znamo već pola godine

 Za prošle nastavke su mi admini (Danny) potvrdili da mogu otvoriti tem u kad će biti službena informacija, a oni lako promijene ime.

Jer će vjerojatno biti dosta informacija (i leakova) prije nego saznamo pravo ime.

Pa da imamo temu za to.

 

Ako se admini ne slažu, neka obrišu temu, ne želim raditi protiv pravila foruma :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Ne treba treba je sada otvorit. Eno Cyberpunk tema živa već 8 godina a igra još nije izašla.  

 evo vidiš, bolje da ne otvaramo bit će igra odgođena 726 puta. Bug je sve to zakuhao da tema duže postoji

9 godina
offline
Re: Battlefield V

De dobro Cyber, ljudi ovdje otvaraju teme koji USB kupiti a da mi ne možemo imati temu o nadolazećoj igri... 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
Jack Sparrow kaže...
BeLLicus kaže...

Ajd napravi da ugasimo ovu više. Ionako je mrtva. 

 Eee-ha. Kobila ti jezik pregrizla

 

 

Igra je življa nego ikad,a novu temu treba otvoriti kad će biti potvrđeno sa imenom. Za BF2021 znamo već pola godine

 Za prošle nastavke su mi admini (Danny) potvrdili da mogu otvoriti tem u kad će biti službena informacija, a oni lako promijene ime.

Jer će vjerojatno biti dosta informacija (i leakova) prije nego saznamo pravo ime.

Pa da imamo temu za to.

 

Ako se admini ne slažu, neka obrišu temu, ne želim raditi protiv pravila foruma :)

 Ma otvori. Šta te briga, vidiš da se zezamo

15 godina
offline
Battlefield V

Ekipa, dolazi zima a na BF3 ima slabo igraca pa planiram piknut bf5. jel ce moci to moja kanta pristojno vrtjeti?

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Lord_Marko kaže...

Ekipa, dolazi zima a na BF3 ima slabo igraca pa planiram piknut bf5. jel ce moci to moja kanta pristojno vrtjeti?

 Pa vrtjeti će sigurno, ali mislim da će te procesor najviše zezati.

15 godina
offline
Re: Battlefield V

Tak sam si nekak planiral da bude to njesra...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
13 godina
offline
Battlefield V
Ove postavke mozes slobodno iskljucit, dok texture ces morat stavit na medium/high....
Imas link iapod pa malo procitaj sta kako


Set ADS Field of View to Off.
Set ADS DOF Effects to Off.
Set Chromatic Aberration to Off.
Set Film Grain to Off.
Set Vignette to Off.
Set Lens Distortion to Off.
Now click on the Advanced tab at the top.
Set the Framerate Limiter to 200.
Set Future Frame Rendering to On.
Set Vertical Sync to Off.

https://www.gamingscan.com/best-settings-for-battlefield-5/
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield V

Jučer nas se 5 s foruma našlo na jednom serveru. Na žalost na različitim stranama.

Sve je bilo super i zabavno dok se nije pojavio neki tryhard u avionu s 50:0 i potjerao je pola servera

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Jučer nas se 5 s foruma našlo na jednom serveru. Na žalost na različitim stranama.

Sve je bilo super i zabavno dok se nije pojavio neki tryhard u avionu s 50:0 i potjerao je pola servera

 Znaš možda tko je bio taj tryhard? Ima par naših ljudi u jednom klanu koji razbaljuju u avionima u BF1 i BF5.

iDF klan/platoon možda?

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Jučer nas se 5 s foruma našlo na jednom serveru. Na žalost na različitim stranama.

Sve je bilo super i zabavno dok se nije pojavio neki tryhard u avionu s 50:0 i potjerao je pola servera

 Znaš možda tko je bio taj tryhard? Ima par naših ljudi u jednom klanu koji razbaljuju u avionima u BF1 i BF5.

iDF klan/platoon možda?

 Iskreno, uopće nisam zapamtil. Nex će znati. Ako čita temu :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Battlefield V

Budemo se opet našli kad poprave A1. Danas toliko loš internet da u igri ping ide na 1000 i svi se teleportiraju, i naravno izbaci me sa servera. Zovem tehničku službu kažu globalni problem sa Homebox-om i da se strpim par dana dok ne nađu rješenje.

Trenutna brzina Trenutna brzina
(Gcro)K4lim3ro
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2020 23:29 (Kendo).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Kendo kaže...

Budemo se opet našli kad poprave A1. Danas toliko loš internet da u igri ping ide na 1000 i svi se teleportiraju, i naravno izbaci me sa servera. Zovem tehničku službu kažu globalni problem sa Homebox-om i da se strpim par dana dok ne nađu rješenje.

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice