Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.350.213
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
offline
Battlefield V

Bad Company 2 sa 60hz tick rate, i onim brutalnim mapama bi bio hit.

Najbolje rush mape koje sam ikada odigrao u bf su na bfbc2, a i sama ta jednostavnost klasa, skromna ponuda oružja i vozila bez milijardu attachmenta, skinova, etc

Xiaomi Mi Note 10 Pro + POCO F2 Pro
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Loše.

Koliko got bi meni bio odličan i igrao ga, nema to nekog smisla.

Ne bio bio flop, da se razumjemo, ali ove ajkule iz EA ako nije 500% zarada ne valja.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Tallahassee kaže...
Q-Tip kaže...

Ljudi? 

 

 

 svaki BF je najkvalitetniji shooter koji se na tržištu može naći i nijedan mu ne dolazi ni blizu. 

 ... rofl, ljudi? u cemu? igranju fps igrica poput bf-a? bas za najiskusnije ratnike ili ti zenge, specijalce i diverzante... LOL... kaj se boldanog tice "too much mastrubation will make your head explode"

 

I što da ti čovjek na ovo sad odgovori? Bolje ništa, ionako imam politiku ne polemizirati s ekipom kojoj "lol", "rofl" i "lmao" predstavljaju glavni oblik komunikacije.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...

Šta mislite da su napravili remaster bad company2 kako bi prošao ? 

 

Evo jedan klasik iz 80tih, baš prigodan:

 

4 Dery!

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2020 10:45 (mrfloyd).
10 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Q-Tip kaže...

 

I što da ti čovjek na ovo sad odgovori? Bolje ništa, ionako imam politiku ne polemizirati s ekipom kojoj "lol", "rofl" i "lmao" predstavljaju glavni oblik komunikacije.

 ... micek mali, jesi se ti meni uvrijedio... LOL... nisu svi u bf sekti zeljkice markic...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
15 godina
online
Re: Battlefield V

Legendarna najbolja mapa od svih bf mapa.Nakon nje rush više nije bio isti.Opjevana naravno.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2020 15:43 (dery).
13 godina
offline
Battlefield V

Level 500 😲😲😲

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...

Level 500 😲😲😲

 

 

 To ti je ona ženska sa prostetik.

kradem mine iz minskog polja
9 godina
offline
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...

Level 500 😲😲😲

 

 

 I ti si 274 lud si, samo Battlefield a? 

13 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...
psihoroba kaže...

Level 500 😲😲😲

 

 

 I ti si 274 lud si, samo Battlefield a? 

 Bilo bi i vise da me zena ne bije i tera 🤣

12 godina
offline
Battlefield V

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
4 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

 srce mi zagra kad se sjetim šta je scar radio...svi rokali neke slabe pljuce na engiju, samo ti i ja dama mensčini scara heavy :)

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Battlefield V

BF2 mu je najbolji BF, ali danas nebi prošao. Bio je dosta više hardcore, što sad ljudi ne vole baš igrati, da ima par ovih Squad, Rising storm  i slični ali mala je publika. U BF5 dosta njih smeta što nema 3d spotanja, što moraju paziti na metke, odlaziti u bazu refilati tenk, bomber i slične stvari iz BF2. A nedaj bože da su im ubaciti da bacaš prestale metke u šaržeru kao u BF2 haha.

 

 

Moj PC  
8 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

BF2 mu je najbolji BF, ali danas nebi prošao. Bio je dosta više hardcore, što sad ljudi ne vole baš igrati, da ima par ovih Squad, Rising storm  i slični ali mala je publika. U BF5 dosta njih smeta što nema 3d spotanja, što moraju paziti na metke, odlaziti u bazu refilati tenk, bomber i slične stvari iz BF2. A nedaj bože da su im ubaciti da bacaš prestale metke u šaržeru kao u BF2 haha.

 

 

 

Takvih FPS-a danas vise ne bude jer mora biti pristupacno svima zbog nekog razloga (NOVAC).

 

Sljedeci BF bi mogel biti relativno dobar jer nadam se da su i sami svjesni koliko su fulali sa BFV.

twice the pride double the fall
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
dad0r kaže...

 

Takvih FPS-a danas vise ne bude jer mora biti pristupacno svima zbog nekog razloga (NOVAC).

 

 

Ima tu puno istine, ali ne mora nužno biti tako. Ako je gameplay dobar, nije toliko važno da igra bude 'dumbed down', pristupačna ili šta već. Rainbow 6 Siege je odličan primjer toga. Ta igra je suprotno od pristupačnosti, ali je ipak popularna. Ima sigurno još takvih primjera.

uteče Medžedža!
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

BF2 mu je najbolji BF, ali danas nebi prošao. Bio je dosta više hardcore, što sad ljudi ne vole baš igrati, da ima par ovih Squad, Rising storm  i slični ali mala je publika. U BF5 dosta njih smeta što nema 3d spotanja, što moraju paziti na metke, odlaziti u bazu refilati tenk, bomber i slične stvari iz BF2. A nedaj bože da su im ubaciti da bacaš prestale metke u šaržeru kao u BF2 haha.

 

 

To je jedna od mehanika koje bi volio da ostave u BF6 i da vrate Attrition kakav je bio na izlasku BFV.

BF3:fluffy_inside
13 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...
dad0r kaže...

 

Takvih FPS-a danas vise ne bude jer mora biti pristupacno svima zbog nekog razloga (NOVAC).

 

 

Ima tu puno istine, ali ne mora nužno biti tako. Ako je gameplay dobar, nije toliko važno da igra bude 'dumbed down', pristupačna ili šta već. Rainbow 6 Siege je odličan primjer toga. Ta igra je suprotno od pristupačnosti, ali je ipak popularna. Ima sigurno još takvih primjera.

 

Ma jasno ali jos sad se sjecam smjesno mi je bilo dok su svi trazili neznam u kojem jos BF da mozes samo uzeti ammo ili health pa kao ne zele to staviti da se support/medic ne osjeca lose LOL, pa sta da im ja radim kad spamas 10 minuta i zabadava kad ti nece baciti.

 

Koliko tesko im je napraviti neki tuotorial za osnove doslovno 5 minuta.

twice the pride double the fall
15 godina
offline
Re: Battlefield V
dad0r kaže...

 

Ma jasno ali jos sad se sjecam smjesno mi je bilo dok su svi trazili neznam u kojem jos BF da mozes samo uzeti ammo ili health pa kao ne zele to staviti da se support/medic ne osjeca lose LOL, pa sta da im ja radim kad spamas 10 minuta i zabadava kad ti nece baciti.

 

Koliko tesko im je napraviti neki tuotorial za osnove doslovno 5 minuta.

 Oni bi trebali napraviti neki trening za sve igrače, ako ga ne završiš, igra te ne pusti u public meč.

Znači ako treba i sat vremena upozavanja timskog rada, squad leader rola i svega, ako položiš onda ti otključa public.

10 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 Oni bi trebali napraviti neki trening za sve igrače, ako ga ne završiš, igra te ne pusti u public meč.

Znači ako treba i sat vremena upozavanja timskog rada, squad leader rola i svega, ako položiš onda ti otključa public.

 ... jesi to sad izmislio ili znas da je to postojalo 2002. u ovoj igri... nije prikazano sve, ali da bi igrao nakon treniga i zavrsit odredjeni zadatak sa ARom, snajperom i LMGom morao si zavrsit i misiju da bi mogao igrat online... good old times...

 

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2020 13:44 (Tallahassee).
15 godina
offline
Battlefield V

Valjal' igra?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield V
ivanec kaže...

Valjal' igra?

 Ne, nitko ne igra osim psihorobe ovi ostali što komentiraju ovdje pričaju kakav bi trebao biti sljedeći Battlefiield i prisjećaju se prošlih zlatnih vremena Battlefielda to ti je to.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Tallahassee kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Oni bi trebali napraviti neki trening za sve igrače, ako ga ne završiš, igra te ne pusti u public meč.

Znači ako treba i sat vremena upozavanja timskog rada, squad leader rola i svega, ako položiš onda ti otključa public.

 ... jesi to sad izmislio ili znas da je to postojalo 2002. u ovoj igri... nije prikazano sve, ali da bi igrao nakon treniga i zavrsit odredjeni zadatak sa ARom, snajperom i LMGom morao si zavrsit i misiju da bi mogao igrat online... good old times...

 

 Upravo se na to sjetim kad mislim da treba uvesti takav trening. Meni osobno je to bilo predobro u tim starim igrama, kao COD, MOH i sl. Gdje si prvo završio trening, a onda tek odeš u bitku.

 

Dobar je bio trening u AA. Iako nisam igrao mutlić, znam da je na BUG dvd-u bio. Ali samo zato igrao AA3 i AA Proving Grounds. Još danas mi sjetim onoga zvuka na trening: "Body Hit"

 

 

BeLLicus rokam ja par puta na tjedan, ako ništa da kompletiram onaj weeky tides of war

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2020 17:14 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
Battlefield V
Ovako bi to trebalo izgledati. Plus minus par mehanika iz BFV

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Battlefield V

Ne treba igrat dovoljno je čuti znaš odma da je jebačka igra:

 

  

 

  

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2020 23:50 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...

Ne treba igrat dovoljno je čuti znaš odma da je jebačka igra:

 

  

 

  

 Čisti pederluk. Za moj ukus premalo žena

12 godina
offline
Battlefield V

 

 Hoće li se ikad nešto slično ponoviti?

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2020 9:37 (MRSKI).
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

 

 Hoće li se ikad nešto slično ponoviti?

 Hoće.

سمندری ڈاکو
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Samo staviš plavi filter i zamućeni ekran od suppressiona na BFV i eto.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

 

 Hoće li se ikad nešto slično ponoviti?

 Neće.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Samo staviš plavi filter i zamućeni ekran od suppressiona na BFV i eto.

 Da, da, da...

 

Samo ovog dolje obojiš u crno i imaš Michaela Jordana.

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice