Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.350.529
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

De, polako. Ne kuže svi vaš lingo.

 
Pa zato cemo podjeliti kartone

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Battlefield V

 

Ono kad je u doslovno svakom tehničkom aspektu BF ispred CoD-a.

Engine, svjetlost, teksture, teren, destrukcija, sjene, oružja, RTX, ...

 

I, što im to znači?

Ama baš ništa! Kad su idioti i unište si igru...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 

Ono kad je u doslovno svakom tehničkom aspektu BF ispred CoD-a.

Engine, svjetlost, teksture, teren, destrukcija, sjene, oružja, RTX, ...

 

I, što im to znači?

Ama baš ništa! Kad su idioti i unište si igru...

 

Ja sam nakon par tjedana igranja CoD-a pokrenuo BF5. Razlika u grafici i osjecaju fluidnosti je nevjerojatna. Zvuk, ambijent.... Toliko je sve raskosnije i bogatije u BF...

Ali eto - sta im to znaci?

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Battlefield V

Zar još postoji ova tema? 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 

Ono kad je u doslovno svakom tehničkom aspektu BF ispred CoD-a.

Engine, svjetlost, teksture, teren, destrukcija, sjene, oružja, RTX, ...

 

I, što im to znači?

Ama baš ništa! Kad su idioti i unište si igru...

 

U tehničkom aspektu su ispred gotovo svih ali su budaletine uništile igru do temelja i ako ne odustaju od forsiranja gluposti npr. SJW spika sljedeci BF ocekuje ista sudbina.

 

U BFV jedino je dobro pucanje, štovise odlicno je ali je sve ostalo neki jadni prosjek ili ravno nuli ili ono igram ww2 igru koja uopce ne lici na ww2.

Nije slucajno da je BF uvijek najbolji bio u moderno doba.

twice the pride double the fall
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
dad0r kaže...

 

U BFV jedino je dobro pucanje, štovise odlicno je ali je sve ostalo neki jadni prosjek ili ravno nuli ili ono igram ww2 igru koja uopce ne lici na ww2.

 

 

Zato sto ne shvacas da je u WW2 ratovalo puno snaznih zena, bilo ih je mozda i vise nego muskaraca

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
dad0r kaže...

 

U BFV jedino je dobro pucanje, štovise odlicno je ali je sve ostalo neki jadni prosjek ili ravno nuli ili ono igram ww2 igru koja uopce ne lici na ww2.

 

 

Zato sto ne shvacas da je u WW2 ratovalo puno snaznih zena, bilo ih je mozda i vise nego muskaraca

 

Nema to veze sa zenama to mi je svejedno nego ima veze sa cjelokupnim izgledom igre,dosasdne lokacije mapa itd.

twice the pride double the fall
15 godina
offline
Re: Battlefield V

Ako te žena vidi šta pišeš deinstalirat će ti igru.

kradem mine iz minskog polja
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 

Ono kad je u doslovno svakom tehničkom aspektu BF ispred CoD-a.

Engine, svjetlost, teksture, teren, destrukcija, sjene, oružja, RTX, ...

 

I, što im to znači?

Ama baš ništa! Kad su idioti i unište si igru...

 Uništili su igru kao Jugoslaviju, a tako je bila prekrasna 

13 godina
offline
Battlefield V

Baš mi je drago da je kolektivna svijest bug foruma, da je bf5 smeće koje ima sve, a opet nema ono bitno, igrivost...

 

napokon oni koji bi slijepi progledaju, a koji čuju, a vide, a ne čuju, a progledal, a ne čuju, a sad čuju.

 

No nebitno, jedva čekam da popljujem i bf6, da se svađamo 200 stranica, pa opet dođemo do istog zaključka 

 

šalu na stranu, cod je zabavan, bf nije. Činjenica. 

Žao mi je da je bf ispao s radara, da je cod odradio onako školski kako treba, daj free i imat ćeš love.

A ne ovi jadnici ne znaju što bi jer eto community neće žene s prostheticsima.. lova je u mikrotransakcijama, ali ni to nisu znali napraviti.,

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Kako kome. Meni je cod zabavan ravnih 40 min, a nakon toga mi užasno dosadno bude bjesnomucno napucavanje oko kuće s enginom istim ima 37 godina. Njima je ww2, black ops i modern zaoravo jedno te ista igra samo se skinovi minjaju, a one dvi kuće na mapi malo dorade.. Daj bogati, igra je lakrdija, izbacuju redizajn svake godine a raja to puši. Da DICE izbacuje igru svake godine i da je svaka zapravo samo redizajn one prošle, ekipa bi rigala vatru dok se studio ne bi ugasio. 

15 godina
offline
Battlefield V

Bfv je remek djelo naspram codu kojeg sam igrao sat vremena dok sam bfV par sati kad je bilo free. 

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

cod trenutno pruža zabavu 1-2h dnevno i to je sasvim dovooljno. Bf3 se nije gasio satima. Bf5 se nije palio godinu i pol. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Battlefield V

... bfv je remek djelo za profice, a cod njesra za nas amatercice... zato su i flagshipovi/ultimativni fanboyevi bf-a jackyfrags i onaj matimio, presli na cod jer je tako... hm, da... (sarkazam off) trenutno se nikom ne igra bf, a cod je trenutno jedini izbor (mislim realno nije), ali je warzone vise bf nego bf1 i bfv zajedno... (sarkazam on) profic, rofl...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
dad0r kaže...

 

U BFV jedino je dobro pucanje, štovise odlicno je ali je sve ostalo neki jadni prosjek ili ravno nuli ili ono igram ww2 igru koja uopce ne lici na ww2.

 

 

Zato sto ne shvacas da je u WW2 ratovalo puno snaznih zena, bilo ih je mozda i vise nego muskaraca

 Mislim da nije u redu što se samo spominju snažne žene. Šta je sa slabim ženama? One isto nisu ništa manje važne!

uteče Medžedža!
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Tallahassee kaže...

... bfv je remek djelo za profice, a cod njesra za nas amatercice... zato su i flagshipovi/ultimativni fanboyevi bf-a jackyfrags i onaj matimio, presli na cod jer je tako... hm, da... (sarkazam off) trenutno se nikom ne igra bf, a cod je trenutno jedini izbor (mislim realno nije), ali je warzone vise bf nego bf1 i bfv zajedno... (sarkazam on) profic, rofl...

 Tek su sad uzeli maha kad je Warzone došao jer je besplatan i raste mu popularnost. Njima je ovo posao pa sele na onaj FPS koji je popularan, time šire publiku i gledanost. BF, R6, PUBG, Apex, Fortnite, Warzone itd.

 

Kad smo kod ove rasprave. BF5 i dalje mi zanimljiv i dobar kad god ga igram jer je gameplay dobar, ali su usrali motku zato jer su sve odradili na pola, te malo previše trudili da ne uvijede nikoga.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...
Friday kaže...
dad0r kaže...

 

U BFV jedino je dobro pucanje, štovise odlicno je ali je sve ostalo neki jadni prosjek ili ravno nuli ili ono igram ww2 igru koja uopce ne lici na ww2.

 

 

Zato sto ne shvacas da je u WW2 ratovalo puno snaznih zena, bilo ih je mozda i vise nego muskaraca

 Mislim da nije u redu što se samo spominju snažne žene. Šta je sa slabim ženama? One isto nisu ništa manje važne!

 Ja želim da u BF6 budem stara smežurana baba sa viklerima koja piša u pelenu. 

13 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

 Ja želim da u BF6 budem stara smežurana baba sa viklerima koja piša u pelenu. 

 Stari čovik pa tako pisat...

12 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...
animosity_frenzy kaže...
Friday kaže...
dad0r kaže...

 

U BFV jedino je dobro pucanje, štovise odlicno je ali je sve ostalo neki jadni prosjek ili ravno nuli ili ono igram ww2 igru koja uopce ne lici na ww2.

 

 

Zato sto ne shvacas da je u WW2 ratovalo puno snaznih zena, bilo ih je mozda i vise nego muskaraca

 Mislim da nije u redu što se samo spominju snažne žene. Šta je sa slabim ženama? One isto nisu ništa manje važne!

 Ja želim da u BF6 budem stara smežurana baba sa viklerima koja piša u pelenu. 

 Hoćeš reći da želiš kustomizaciju likova prema svom stvarnom izgledu?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.5.2020 18:40 (CyberDemonVZ).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
MRSKI kaže...
animosity_frenzy kaže...
Friday kaže...
dad0r kaže...

 

U BFV jedino je dobro pucanje, štovise odlicno je ali je sve ostalo neki jadni prosjek ili ravno nuli ili ono igram ww2 igru koja uopce ne lici na ww2.

 

 

Zato sto ne shvacas da je u WW2 ratovalo puno snaznih zena, bilo ih je mozda i vise nego muskaraca

 Mislim da nije u redu što se samo spominju snažne žene. Šta je sa slabim ženama? One isto nisu ništa manje važne!

 Ja želim da u BF6 budem stara smežurana baba sa viklerima koja piša u pelenu. 

 Hoćeš reći da želiš kustomizaciju likova prema svom stvarnom izgledu?

 Ja nisam baba... Ostalo stojj

4 godine
neaktivan
offline
Battlefield V

Znači zatišje nakon šta se saznalo da je Stevo, zadnji elitni vojnik, zapravo točan u miligram a? Aj sad nastavite peglat cod

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
dodo_1911 kaže...

Znači zatišje nakon šta se saznalo da je Stevo, zadnji elitni vojnik, zapravo točan u miligram a? Aj sad nastavite peglat cod

 koga boli kurac za tog lika i elitu? troše resurse na nebitnosti, a stavljaju takve patetike.

Šta znači kome taj stevo, jel to dlc, jesu to mape, oružja, smislen content?

 

Šta ne stave John Basilonea i ostale heroje koji su čuda radili po bojišnici, a ne ovo ruganje u silu John Wicka...o tome se radi.

 

Nisi ni znao za bf do neki dan, sad tu prosipaš pamet. Ajde lezi na bipod i melji ove koji će igru uskoor moći kupiti za 5$.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
dodo_1911 kaže...

Znači zatišje nakon šta se saznalo da je Stevo, zadnji elitni vojnik, zapravo točan u miligram a? Aj sad nastavite peglat cod

 koga boli kurac za tog lika i elitu? troše resurse na nebitnosti, a stavljaju takve patetike.

Šta znači kome taj stevo, jel to dlc, jesu to mape, oružja, smislen content?

 

Šta ne stave John Basilonea i ostale heroje koji su čuda radili po bojišnici, a ne ovo ruganje u silu John Wicka...o tome se radi.

 

Nisi ni znao za bf do neki dan, sad tu prosipaš pamet. Ajde lezi na bipod i melji ove koji će igru uskoor moći kupiti za 5$.

 malo grubo,  Napao si čovjeka ovdje bez razloga, i još mu kažeš kako nema pravo glasa jer nije igrao do neki dan. E moj fila 

Isto kolko ljude boli za kozmetiku u MW2019, pa opet hvale svi što stavljaju gluposti. Jer nekoga očito zanima.

 

Poanta ovog njegovog posta je bila da su ljudi srali kako je taj Elite neralističan, a u biti je modeliran prema pravim pilotima. Stavili su mnoge elite klase, ali ni jedan nije pravi heroj niti će biti jer treba tražiti prava na takve stvari.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2020 12:54 (Jack Sparrow).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
dodo_1911 kaže...

Znači zatišje nakon šta se saznalo da je Stevo, zadnji elitni vojnik, zapravo točan u miligram a? Aj sad nastavite peglat cod

 

Trailer za Stevu je čista definicija cringe-a u svom destiliranom obliku.

 

Negdje na redditu sam vidio napisano da su trebali BFV nazvati Battlefield Heroes 2 i onda bi ovakva prezentacija imala smisla. Nekako se slažem s tim.

 

uteče Medžedža!
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 malo grubo,  Napao si čovjeka ovdje bez razloga, i još mu kažeš kako nema pravo glasa jer nije igrao do neki dan. E moj fila 

Isto kolko ljude boli za kozmetiku u MW2019, pa opet hvale svi što stavljaju gluposti. Jer nekoga očito zanima.

 

Poanta ovog njegovog posta je bila da su ljudi srali kako je taj Elite neralističan, a u biti je modeliran prema pravim pilotima. Stavili su mnoge elite klase, ali ni jedan nije pravi heroj niti će biti jer treba tražiti prava na takve stvari.

 Jasno da je grubo, ovo je internet.  Kako je post složen, tako je vraćeno. Kao odite na cod, jer stevo je real life vojnik u najboljoj igrici na svijetu bf5. lol

Jasno da nema pravo glasa, ako nije rođen u doba računa i mcdonaldsa i corone prije corone, nema se šta tu pričati 

 

kozmetika u mw i bf je razlika nebo i zemlja, u bf je cringe glupost + retardirani trailer. U codu koji koketira s ostalim royale igrama i shemama, daju operatore, skinove, puške itd. 

Koga zanima kupuje, koga ne opet je dobiva kroz free content i kombinira skinove na puške, ako želi jasno.

Imaš ww2 shemu i onda radiš te mutave trailere s kojima se još više srozavaš + vrijeđaš ljude koji su se zbilja borili u tom ratu. Nekakva razina pijeteta bi bila u redu od ovih, a ne da rade bezvezarije od najveće sukoba u povijesti čovječanstva.

 

Bravo, čestitam dice,sjajan elite i trailer, a šta ćemo s igrom? Najbolje stavi na 5$ pa se hvali igraćim communityem.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2020 15:15 (fila2208).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
 Najbolje stavi na 5$ pa se hvali igraćim communityem.

 

 

 

Ili najbolje besplatno kao Warzone, pa se hvali sa 50M igrača.

uteče Medžedža!
4 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Isto ko i svaka trenutno popularna igra, stavljaju content koji nije nužno ekspanzija mapa, oružja i sl. To radi svaki studio, pa zašto ne bi i dice..

 

Zašto ti bojaš auto kad ga udaris ili stavljas novi branik? Jel mu to poboljšava performanse, jel te brže odvede od točke a do točke b? 

 

P. S. Magarac je od nas dvojice mlađi i magarac je kasnije zaigrao bf. Aj dimi sad. 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...
fila2208 kaže...
 Najbolje stavi na 5$ pa se hvali igraćim communityem.

 

Ili najbolje besplatno kao Warzone, pa se hvali sa 50M igrača.

 

 

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...
fila2208 kaže...
 Najbolje stavi na 5$ pa se hvali igraćim communityem.

 

 

 

Ili najbolje besplatno kao Warzone, pa se hvali sa 50M igrača.

 A da, prilično sam siguran, da je je bf5 od sutra besplatan + firestorm bi isto imao 50 milja ladno.

Ne radi se tu o codu, radi se o tome da je bf nebitan u današanjem gamingu što tvrde svi i najveći yotuberi koji su karijeru počeli na bf franšizi.

Trenutno je aktualno i to se igra. Nije meni cod čudo, nit može stati bok uz bok sa bc2/bf3, ali je nažalost jedina igriva igra koja zabavlja sat dva dok ne dođe nešto novo, nekim čudom bf6 dogodine i da bude moderna iteracija koja će vratit bf u život.

Btw ni ne igram warzone, dosadan mi je, tako da nisam impresioniram brojkama bez obzira što ruše rekorde

 

dodo_1911 kaže...

Isto ko i svaka trenutno popularna igra, stavljaju content koji nije nužno ekspanzija mapa, oružja i sl. To radi svaki studio, pa zašto ne bi i dice..

 

Zašto ti bojaš auto kad ga udaris ili stavljas novi branik? Jel mu to poboljšava performanse, jel te brže odvede od točke a do točke b? 

 

P. S. Magarac je od nas dvojice mlađi i magarac je kasnije zaigrao bf. Aj dimi sad. 

 

To se radi kad imaš živu igru, koja je složena, balansirana, popravljena, igrana...tada se rade ti kozmetički zahvati da upumpaju lovu od te kozmetike za daljnji razvoj novih mapa i contenta. Stevo nije content. To je patetičnost.

 

Auto dok je čitav mogu kozmetički na njega staviti nove felge, zatamniti stakla, svjetla itd...ali dok mu ne valja špur, ili curi nedgje ulje valjda ću prvo to popraviti, a onda kozmetiku.

Ali ti to ne shvaćaš, bitna je grafika i da je stevo baziran na stvarnom liku, ok.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2020 17:15 (fila2208).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Pa već sam više puta naglašavao. Igra je složena, ima sadržaja, grafički zahtjevna, igrački kompleksna i pruža zabavu. Kad cod izbaci 20ak ozbiljnih mapa i br nek se javi. Moj post o stevi je baziran na tome da su dice doslovno ugasili s komentarima o manjlu autentičnosti, a onda lik izbaci sliku di su piloti zaoravo tako izgledali (ne svi, normalno). Al onda se više ne raspravlja o tome, nego da ga možeš koristiti i kao Britanac u europskim borbama. Pa shvaćate li više da samo serete i da vas se ne može slušati?

Vezano za youtubere, gledao sam i Westia i Jacka i Brokena i Aka i Maxiq i ostalu ekipu koja je karijeru gradila na bf serijalima. Ne mogu se pomiriti sa činjenicom da je gejming zajednica napredovala i da ne mogu više guzit sirotinju kako se sjete. Ako ih se ubije em je obračunalo sa zakašnjenjem, em je oružje zastekalo, em je server u banani ugl. zvuče smiješno i blamiraju se. Tako je Drdisrecspect upalio jednom bf, ugasilo ga u 5 min 30 puta ko picku i on počeo srat kako je igra sranja 😂😂

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice