Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.351.760
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
16 godina
offline
Re: Battlefield V

Već je neslužbeno potvrđeno da se BF6 vraća modernom ratovanju. BF V nije bio tako loš po gameplay-u. Koliko je bio natrpan sa puno mehanika koje nisu bile do kraja razrađene.

tipa utvrđivanje položaja koji je na karaju postao beskoristan pošto si samo na već definiranom podrućiju mogao graditi.

Bilo bi dobro DICE puno više ukljući BF zajednicu i da stvarno vidi što su igraći voljeli iz prijašnih naslova. 

BF3:fluffy_inside
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Wolf88 kaže...

Već je neslužbeno potvrđeno da se BF6 vraća modernom ratovanju. BF V nije bio tako loš po gameplay-u. Koliko je bio natrpan sa puno mehanika koje nisu bile do kraja razrađene.

tipa utvrđivanje položaja koji je na karaju postao beskoristan pošto si samo na već definiranom podrućiju mogao graditi.

Bilo bi dobro DICE puno više ukljući BF zajednicu i da stvarno vidi što su igraći voljeli iz prijašnih naslova. 

 gdje

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Battlefield V

Nadam se da se vraca u moderno doba, vec mi je pun kufer ovog ww1/2...

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Ništa nije potvrđeno osim da novi Battlefield izlazi 2021. Čak ni ime nije potvrđeno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Sad kad izdaju Hardline 2.

S obzirom na poteze koje vuku - to mi se cini kao najizgledniji scenarij

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V

taj sam video vidio kod Azure, tamo potkraj 8 mj., ali ga više ne vidim kod njega. Valjda ga je pobrisao ili stavio u private.

Bivši zaposlenik dice je dao informacije da je dice već prešao na izradu novog BF i da je većina zaposlenika 

fokusirano na novi BF naslov, a da je manji dio team ostao krpati BFV.  

Da će radanja biti u sadašnjosti sa fokusom na moderna oružija koja još nisu u uporabi.

Znam da je Azure rekao da neće biti BC3 nego će se zvati BF6 ili u takvom nekakvom smislu.

Mislim da je taj video još netko prenjeo kad ga nađem postam ga tu.

BF3:fluffy_inside
16 godina
offline
Battlefield V

Ma znaju to i top youtuberi, zato sada i pumpaju van BF4 videe, da se ekipa navikne i poželi modernog ratovanja.

 

PR mašinerija je u punom pogonu.

 

Ja se samo nadam da će biti pušaka i ja kupujem!

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Dodinho kaže...

Ma znaju to i top youtuberi, zato sada i pumpaju van BF4 videe, da se ekipa navikne i poželi modernog ratovanja.

 

PR mašinerija je u punom pogonu.

 

Ja se samo nadam da će biti pušaka i ja kupujem!

 Da baš će youtuberima govoriti što rade haha. Pogotovo godinu i pol prije izlaska

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Sad kad izdaju Hardline 2.

S obzirom na poteze koje vuku - to mi se cini kao najizgledniji scenarij

 Nemoj se ni šaliti, ružno ću sanjati.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
moderator
offline
Battlefield V

Meni je bitno da je moderno ratovanje i odma kupujem premium,ova ww1/2 sranja me ne zanimaju.

سمندری ڈاکو
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 Da baš će youtuberima govoriti što rade haha. Pogotovo godinu i pol prije izlaska

Onda su glupi ako to ne rade. Pa tko će im nahajpat i izreklamirati igru?

 

Community Manageri u EA su ionako smeće. Nebi im bilo loše da poslušaju input od JFragsa ili nekoga kome je zbilja stalo do franšize.

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2020 19:21 (Dodinho).
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Moze karton Cyberu sto nas je sve nagovorio da ovo kupimo i da lockamo temu

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Dodinho kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Da baš će youtuberima govoriti što rade haha. Pogotovo godinu i pol prije izlaska

Onda su glupi ako to ne rade. Pa tko će im nahajpat i izreklamirati igru?

 

Community Manageri u EA su ionako smeće. Nebi im bilo loše da poslušaju input od JFragsa ili nekoga kome je zbilja stalo do franšize.

 Pa tko im je izreklamirao BF1? Nitko prije izlaska, a sigurno ne ovako rano.

16 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Sad kad izdaju Hardline 2.

S obzirom na poteze koje vuku - to mi se cini kao najizgledniji scenarij

 Pa da, a zvati će se vjerojatno Battledield Bad Company: Hardline 2.0.

Frakcije: američka vojska, teroristi, policija i pljačkaši.

 

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2020 20:17 (191x7).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Dodinho kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Da baš će youtuberima govoriti što rade haha. Pogotovo godinu i pol prije izlaska

Onda su glupi ako to ne rade. Pa tko će im nahajpat i izreklamirati igru?

 

Community Manageri u EA su ionako smeće. Nebi im bilo loše da poslušaju input od JFragsa ili nekoga kome je zbilja stalo do franšize.

 

CM-ovi rade s onim što im daju, ne bih se složio da su smeće. Braddock je znao indirektno pisati kako nije sretan sa stanjem BFV-a, te da je mnoge zdravorazumske stvari pokušavao progurati.

 

Jack Frags je inače bio jedan od onih koji su lobirali za battle royal u BF-u. Nedavno sam gledao neki njegov debilni video u kojem je pričao o stvarima koje nedostaju BFV-u i kao jedna od tih stvari su bili, I shit you not, helikopteri. Kao u redu je što to nema veze s mozgom, jer hoćemo sandbox experience i BF momente. Znam da ti youtuberi moraju svakave gluposti pričati da bi održali gledanosti, ali care idi si pucaj u stopalo ili nešto. Gledam JF-a i obično ima ok proizvode, ali zna ga tu i tamo gadno zasrati.

 

Po meni je jedan od problema sa franšizom već dugo što pokušavaju zadovoljiti sve živo, pokriti sve domene i biti sve. Vidimo danas rezultat.

uteče Medžedža!
13 godina
offline
Battlefield V

Triba samo izbacit sva auto lockon sranja i glupe cod mape tipa pearl market i igjica će bit dobra

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V

 

stavite na 2:10 gdje poćinje govoriti o glasinama. Navodno ovaj lik što je dao informacije o BF6 je

već prije da informacije o BF1 i BFV i bile su točne.

BF3:fluffy_inside
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Wolf88 kaže...

 

stavite na 2:10 gdje poćinje govoriti o glasinama. Navodno ovaj lik što je dao informacije o BF6 je

već prije da informacije o BF1 i BFV i bile su točne.

 Počele su glasine!

 

Uopće me ne zanima dal su točne, al ovo mi je jedan od većih gušteva što se tiče BF serijala 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield V
A jesu mu glasine, nabroja sve moguće scenarije, pa nešto mora bit da ga jebeš

Igri baš fali neka šema kurve, pederi, svemirci i popovi
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Volume kaže...
A jesu mu glasine, nabroja sve moguće scenarije, pa nešto mora bit da ga jebeš
Igri baš fali neka šema kurve, pederi, svemirci i popovi

 Haha 

Kao što rekoh, sad će biti svega nabrajanog, al svejedno, mene zabavlja.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Re: Battlefield V

govorim o prvoj glasini, a ove četri tzv glasine su čiste gluposti o kojima se već priča od BF3.

šteta što nisam sačuvao taj orginalni video, gdje su pričali o detaljima.

 

BF3:fluffy_inside
15 godina
offline
Battlefield V

Ja isto imam glasine. Imat će puške.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Ja isto imam glasine. Imat će puške.

 A što ako nas iznenade? Battlefield as you have never seen it! Battlefield: Ancient Rome. Možete igrati kao rimljani ili kao barbari, kustomiziraj svoje štitove, klase: pješadijac, strijelac, konjanik i doktor/šaman... 

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
15 godina
offline
Battlefield V

Možda stvarno nema tko radit više bf pa se izvlače na ovu foru da rade na novom. Ispada tako sljedeči Bf kakav dosad nismo vidjeli ne vide ni oni. Ako ga rade valjda neće opet kiksat ali kako su krenili hmmmm.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...

Možda stvarno nema tko radit više bf pa se izvlače na ovu foru da rade na novom. Ispada tako sljedeči Bf kakav dosad nismo vidjeli ne vide ni oni. Ako ga rade valjda neće opet kiksat ali kako su krenili hmmmm.

 u DICE-u je zaposleno oko 600 ljudi. Čisto sumnjam da nema tko raditi haha. 

Inače je tih 600 radilo na dvije igre, nadam se da će sad biti jedna ogromna.

15 godina
offline
Re: Battlefield V

Bez prave glave ne znači ta brojka ništa.

kradem mine iz minskog polja
9 godina
offline
Battlefield V

Jedna od najboljih igara svih vremena The Last Of Us dobiva svoj nastavak za mj dana koji je pun sjw sranja. Tolike razine kritike i pljuvanja nisam vidio odavno. Dice je napravio sa peticom nešto slicno tome i takodjer dobio svoju porciju. Nadam se da će naučit iz svojih grešaka. Zbog sjwa sve više trpe igre,filmovi,serije...  

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...

Bez prave glave ne znači ta brojka ništa.

 

Vrlo lako moguće da su prave glave popravljali Battlefront2 jer ih je Disney nasapunao, a Tiggr-u dali neke restlove da se bakće sa BFV.

Meni je jebeno krivo jer Battlefield sa WW2 tematikom će doći kad budem u penziji. ☹

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Moze karton Cyberu sto nas je sve nagovorio da ovo kupimo i da lockamo temu

 

Volume kaže...
A jesu mu glasine, nabroja sve moguće scenarije, pa nešto mora bit da ga jebeš

Igri baš fali neka šema kurve, pederi, svemirci i popovi

 

 

Di ste pederi?

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
 

 

Di ste pederi?

 

Po tvom rjecniku je ocito da se previse druzis sa damom

Freak Show Inc.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice