Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.352.460
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
10 godina
offline
Re: Battlefield V
acarnoje kaže...

Oduvijek sam bio bf fan još od battlefielda 2. Isto tako mrzitelj cod serijala. Ali brate nakon 2 battlefield sa ww1 i WW2 oružjima i settingom došla mi muka i kupio sam cod mw. Preporod. I sad nakon par mj. igranja cod skinem bf da malo probam, i ne mogu to više igrati. WW2 sranja. Plus ttk je užasan. Medic oruzja su njesra. Moram šanžer ipo sprašiti u lika da ga roknem. Tako da ciao bf dok ne bude moderno ratovanje. 

 Meni je isto muka od ww2, zato se i vracam na bf4 gdje su puskice izvrsne i gameplay je zapravo zabavan...

12 godina
offline
Re: Battlefield V
acarnoje kaže...

Oduvijek sam bio bf fan još od battlefielda 2. Isto tako mrzitelj cod serijala. Ali brate nakon 2 battlefield sa ww1 i WW2 oružjima i settingom došla mi muka i kupio sam cod mw. Preporod. I sad nakon par mj. igranja cod skinem bf da malo probam, i ne mogu to više igrati. WW2 sranja. Plus ttk je užasan. Medic oruzja su njesra. Moram šanžer ipo sprašiti u lika da ga roknem. Tako da ciao bf dok ne bude moderno ratovanje. 

 a gle,sve zavisi kako gledas.

nije ni u bf2 ttk bio nesto.isto katastrofa ali je bio odlican.

ja ga igram od bf1942 i ono navikao sam se i znam sta mogu ocekivati od njega.

cod2 sam igrao i to je legendarna igra ali jednistavno tu igru su ubili varalice. ok je jedino bilo napraviti privatni lan party.

zatim je bf izbacio dva ODLICAN seriala (bfbc2 i bf3)!

bf4 je ono,losa kopija bf3.

kupio sam novi cod i prodao ga za tjedan dana. jednostavno nemogu i nezelim prozvakat da tenk nemoze preci preko obicne seoske drvene ograde i sl!!

warzone je ok sto je BESPLATAN ali isto tako pun K varalica.

znam kak ti je svezi ww1 i ww2 naoruzanja (i meni je tako) ali sta cemo. cekat mozda bc3 ili sta vec...

a nista,igraj sta te veseli i zabavlja ;-) 

13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
Volume kaže...

Di se gleda battle report

Službeno nema više :((( Izbacili u BFV.

Samo na kraju runde i to je to.

 

Ali, navodno ova stranica ih može pronaći, nisam previše proučavao

https://battlefieldtracker.com/

 Probao, radi

Igraš ti još ovo sranje? Bija san par zadnjih dana online al te nisan vidia. Neda mi se sam...

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.4.2020 9:47 (Volume).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Volume kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Volume kaže...

Di se gleda battle report

Službeno nema više :((( Izbacili u BFV.

Samo na kraju runde i to je to.

 

Ali, navodno ova stranica ih može pronaći, nisam previše proučavao

https://battlefieldtracker.com/

 Probao, radi

Igraš ti još ovo sranje? Bija san par zadnjih online al te nisan vidia. Neda mi se sam...

 Nisam bio nekoliko tjedana, ponovo počeo ovih dana.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 Nisam bio nekoliko tjedana, ponovo počeo ovih dana.

 Aj svratit ću večeras

13 godina
offline
Battlefield V
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V

 jesi to fulao temu ili si namjerno ovdje stavio? haha EDIT: ah vidim stavio si i u MW

 

Nadam se da mi neće skidati samo po sebi tih dodatnih 80gb, jer me MP ne zanima

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.4.2020 10:37 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 jesi to fulao temu ili si namjerno ovdje stavio? haha EDIT: ah vidim stavio si i u MW

 

Nadam se da mi neće skidati samo po sebi tih dodatnih 80gb, jer me MP ne zanima

 Pa skidat će jer je free mp weekend. Warzone je ionako free.

 

Dakle free mp vikend za ove šta im fali modernog napucavanja

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 Pa skidat će jer je free mp weekend. Warzone je ionako free.

 

Dakle free mp vikend za ove šta im fali modernog napucavanja

 mislim valjda neće samo dodatnih 80gb krenuti skidati ako ne želim ni probati normalni MP.

 

Nadam se da moram stisnuti upgrade, kako bi krenulo.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
fila2208 kaže...

 Pa skidat će jer je free mp weekend. Warzone je ionako free.

 

Dakle free mp vikend za ove šta im fali modernog napucavanja

 mislim valjda neće samo dodatnih 80gb krenuti skidati ako ne želim ni probati normalni MP.

 

Nadam se da moram stisnuti upgrade, kako bi krenulo.

 pa nema skidanja po komponentanma kao prije: sp, mp, zombiji već stalno sve skida iz nekog razloga '+ shadere tako da bez iole normalne konekcije samo glavobolje + konstatno čekanje za upad i gužva na serveirma.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Re: Battlefield V
lange kaže...
...
cod2 sam igrao i to je legendarna igra ali jednistavno tu igru su ubili varalice.
...

 

Srećom pa u današnje vrijeme i u BF toga nema...

12 godina
offline
Re: Battlefield V
sisko93 kaže...
lange kaže...
...
cod2 sam igrao i to je legendarna igra ali jednistavno tu igru su ubili varalice.
...

 

Srećom pa u današnje vrijeme i u BF toga nema...

 da,ali ne u tom razmjeru.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Ma čekaj, šta pričaš ti? U koje god doba dana i noći, koji god mode da upališ serveri su zakucani. Igra je živa i jebeno zanimljiva. TTK su vratili na stari i medic oružja ubiju za čas. Igra ima skoro 20 mapa, ne codovih mapica oko kuće, nego mapa u pravom smislu. Te mape na početku gejma nemaju veze s onom na kraju, jer je destrukcija toliko jebeno dobra da se sve na njoj promini (šta je i normalno u ratu). Igra nosi sve oni šta i rat nosi od avijacije do pješadije. Spušio si priču agresivne desne ekipe kojoj smeta svaki kurac, pa je problem kastomizacija likova i žene u ratu (kojih je uzgred bilo više nego šta misliš). Vau, strašno utječe na igru kako si obuka lika. Igra je koplje iznad drugih ratnih igrica, obimom, grafikom, kompleksnošću, taktikom...sa svim svojim manama. Druga je stvar šta neko ne voli takav tip igre, nego voli run&gun napucavanje oko kuće bez ikakva rezona, brzim respawnom i sl. To u potpunosti uvažavam, svak ima svoj gušt, al da je bf mrtav ili sranje, to mi je već smiješno.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
dodo_1911 kaže...

Ma čekaj, šta pričaš ti? U koje god doba dana i noći, koji god mode da upališ serveri su zakucani. Igra je živa i jebeno zanimljiva. TTK su vratili na stari i medic oružja ubiju za čas. Igra ima skoro 20 mapa, ne codovih mapica oko kuće, nego mapa u pravom smislu. Te mape na početku gejma nemaju veze s onom na kraju, jer je destrukcija toliko jebeno dobra da se sve na njoj promini (šta je i normalno u ratu). Igra nosi sve oni šta i rat nosi od avijacije do pješadije. Spušio si priču agresivne desne ekipe kojoj smeta svaki kurac, pa je problem kastomizacija likova i žene u ratu (kojih je uzgred bilo više nego šta misliš). Vau, strašno utječe na igru kako si obuka lika. Igra je koplje iznad drugih ratnih igrica, obimom, grafikom, kompleksnošću, taktikom...sa svim svojim manama. Druga je stvar šta neko ne voli takav tip igre, nego voli run&gun napucavanje oko kuće bez ikakva rezona, brzim respawnom i sl. To u potpunosti uvažavam, svak ima svoj gušt, al da je bf mrtav ili sranje, to mi je već smiješno.

 odlican post!!!! amen

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
dodo_1911 kaže...

Ma čekaj, šta pričaš ti? U koje god doba dana i noći, koji god mode da upališ serveri su zakucani. Igra je živa i jebeno zanimljiva. TTK su vratili na stari i medic oružja ubiju za čas. Igra ima skoro 20 mapa, ne codovih mapica oko kuće, nego mapa u pravom smislu. Te mape na početku gejma nemaju veze s onom na kraju, jer je destrukcija toliko jebeno dobra da se sve na njoj promini (šta je i normalno u ratu). Igra nosi sve oni šta i rat nosi od avijacije do pješadije. Spušio si priču agresivne desne ekipe kojoj smeta svaki kurac, pa je problem kastomizacija likova i žene u ratu (kojih je uzgred bilo više nego šta misliš). Vau, strašno utječe na igru kako si obuka lika. Igra je koplje iznad drugih ratnih igrica, obimom, grafikom, kompleksnošću, taktikom...sa svim svojim manama. Druga je stvar šta neko ne voli takav tip igre, nego voli run&gun napucavanje oko kuće bez ikakva rezona, brzim respawnom i sl. To u potpunosti uvažavam, svak ima svoj gušt, al da je bf mrtav ili sranje, to mi je već smiješno.

 

Dosta stvari koje je uveo BFV su meni najbolje u serijalu općenito, ali igra je ako gledamo cjelinu realno žešći fail, što je uzimajući u obzir povijest i bogatstvo materije iz koje su mogli crpiti stvarno nevjerojatno. Igram tu i tamo još uvijek, cca. jednom ili 2x tjedno, ali to je onako više preko kurca, jer su mi drugi FPS-ovi uglavnom nepodnošljivo loši u odnosu na BF. Preduga je lista sranja koje bih mogao nabrajati, pa ću se zadržati na nekim osnovnim koje su očite.

 

1. Katastrofalna direkcija i manjak identiteta igre. Vjerojatno i izrazito kratko vrijeme koje su imali za razvoj. Htjeli su napraviti od igre sve, a na kraju su dobili ništa. Ugurali su u igru SP, BR, pokušali uvaliti i nekakav competitive 5v5 u koji su utopili boga pitaj kolko resursa i na kraju još klasični MP.

 

2. Nepostojeći anticheat.

 

3. Nedostatak autobalansera.

 

4. Nemogućnost rentanja servera. Osuđeni smo igrati stalno isti redoslijed mapa. Ne mogu se formirati zajednice oko specifičnih servera. Ova bare bones implementacija privatnih servera je sramotna, kao u ostalom i puno toga u igri.

 

5. Očajna progresija. Toliko su tome amaterski pristupili da su 2-3 tjedna nakon izlaska igre, svi već bili max level. Kasnije sam na redditu pročitao odgovor jednog od developera u kojem je lik rekao da su njihovi playtestovi ukazivali da je to optimalan broj. Ono, WTF!

 

6. Ne jednom, nego 2x petljanje po TTK-u i balansu pušaka koje nitko živ nije tražio. Igra je imala dobru šansu vratiti se iz mrtvih nakon što su pustili Pacifik, ali su u svom DICE-ovskom stilu uspjeli izvući poraz iz ralja pobjede.

 

Ima još toga kolko hoćeš, ali ne da mi se pisati kilometarski post. Dobar indikator stanja je i exodus developera iz DICE-a u zadnjih godinu-dvije. Među njima je legendarni Tiggr, koji je među fanovima doživljavan kao spasitelj BF4.

 

 

uteče Medžedža!
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.4.2020 18:51 (animosity_frenzy).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

 Dobar indikator stanja je i exodus developera iz DICE-a u zadnjih godinu-dvije. Među njima je legendarni Tiggr, koji je među fanovima doživljavan kao spasitelj BF4.

 

 

 To sam rekao odavno i nastavljam na podcrtano: Ostali su raditi kurzopušači i pčkice da nastave seriju kojoj nisu dorasli jer su to šta su.

kradem mine iz minskog polja
10 godina
protjeran
offline
Battlefield V

... da nema bugovog foruma, ne bi znao da bf jos postoji...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Psiho, ovo si htio vidjeti :D

Nema mojeg mikrofona, nvidia ga je snimala odvojeno :(

 

I slijedeća runda kad si otišao je isto bila odlična :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
  • Hmm, ajde pokušat ću odgovoriti točku po točku. Prije svega, niti jedna točka nema veze sa samom suštinom igre osim 6., a to te natraje da mane trazis u okolnim stvarima. No krenimo redom. 

1. Kada je BO4 izasao bez kampanje, ljudi su popizdili da ne žele poluproizvod. Sad kad izlazi MW remastered bez mp, ekipa pizdi da ne želi poluproizvod. DICE ubaci neku simboličnu kampanju i većinu toga bazira na mp, a sve kako ekipa ne bi pizdila. Udarili su i na br mode, jer je u tom trenj hajp bio neizdrživ i pokušali su uzet dio kolača sebi - očito su potratili dio resursa za glavne modove, al, sta je tu je.

2. Anticheat - igram na konzoli pa nemam problem, al virujen da je situacija slična i kod drugih popularnih igara. Fortnine i pubg ih imaju gro. 

3. Kad primjetin da je server otisao dođavola zbog manjka igrača naprosto ga prominem. Ništa mi ne znači 10v10 na Hamadi. Al oke, nek poprave to.

4. Nikad nisam bio dio neke (samoprozvane) gejmerske elite. Uđem, upalim, rokan ko redikul dok mi ne dopizdi ili buden umoran pa ugasim. Custom serveri se odnose na 2% bf igrača. Mislim da to generalno uopće ne utječe na proizvod i prodaju, osim što bi tim pro igračima omogućilo privatne zabave.

5. Totalno nebitna stvar. Al baš ono totalno. Bio 5, 55 ili 555 level kao konačan. Savršeno nebitna stvar. Za razliku od R6 siege koji je maltene pay to win (operatere mos kupovat) i gro drugih AAA naslova, u bf ti pare ne znače apsolutno ništa, osim da činiš gluposti s likom.

6. Ovo vjerojatno nisu tribali nikako dirat. I kad povećaju prilagodim se jer kako svima tako i meni, al slažem se - nepotrebno kemijanje koje odaje dojam da ne znate sami šta bi.

Uglavnom sve kritike koje slušam u vezi igre su najčešće stvari koji su, barem meni, totalno nebitne. Recimo Westie, popularni youtuber, ovih je dana snimio video u kojem se obrušio na bf, budući da nije za vrime korone ponudio duple xp. Brate mili strašno. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2020 2:45 (dodo_1911).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Dobro si ih poklopio jucer sa JB-2 😁

a psiho jucer nije bas jeo dobro,pa mi je nesto slabašan bio, mislim bio je dobar, ali ne onakav kakav sam ga navikao gledati 😁

Ocito mu je onaj digao tlak 😂

15 godina
offline
Battlefield V

Tek nakon ispobavanja COD MW (2019) skužiš da je BF i takav nazovimo strgan i dalje ispred.

 

MW spawnovi su loši do bola. Pa doslovno se konstantno spawnamo jedni drugima iza leđa ili na sred mape i sl. Netcode, pa pucaš iza likova i padaju. Dok čiterčina očitih na hrpe. Skoro svaku partiju likovi imaju po 50 killova. Mape tolko loše da boli glava, sve natrpano i malo. A zvuk je ruganje za moderne igre

 

Da MW nema battle royale, nikad nebi ni igrao. Jedino to spašava igru jer jedino tamo je velika mapa.

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2020 11:12 (Jack Sparrow).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
frane998 kaže...

Dobro si ih poklopio jucer sa JB-2 😁

a psiho jucer nije bas jeo dobro,pa mi je nesto slabašan bio, mislim bio je dobar, ali ne onakav kakav sam ga navikao gledati 😁

Ocito mu je onaj digao tlak 😂

 Je, imao je KD manji od 10, nešto nije štimalo 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
dodo_1911 kaže...

 

2. Anticheat - igram na konzoli pa nemam problem, al virujen da je situacija slična i kod drugih popularnih igara. Fortnine i pubg ih imaju gro. 

3. Kad primjetin da je server otisao dođavola zbog manjka igrača naprosto ga prominem. Ništa mi ne znači 10v10 na Hamadi. Al oke, nek poprave to.

4. Nikad nisam bio dio neke (samoprozvane) gejmerske elite. Uđem, upalim, rokan ko redikul dok mi ne dopizdi ili buden umoran pa ugasim. Custom serveri se odnose na 2% bf igrača. Mislim da to generalno uopće ne utječe na proizvod i prodaju, osim što bi tim pro igračima omogućilo privatne zabave.

5. Totalno nebitna stvar. Al baš ono totalno. Bio 5, 55 ili 555 level kao konačan. Savršeno nebitna stvar. Za razliku od R6 siege koji je maltene pay to win (operatere mos kupovat) i gro drugih AAA naslova, u bf ti pare ne znače apsolutno ništa, osim da činiš gluposti s likom.

 

Anticheat je na PC-ju velika stvar. Bilo je cheatera i prije, ali ovo u BFV je pandemija. Na azijskim serverima je navodno praktički nemoguće igrati. Ne govorim o onim prikrivenim, nego o likovima koji idu po mapi sa pištoljem i one shotaju sve oko sebe.

 

Igraš na konzoli pa neke stvari uopće ne vidiš, niti te diraju, tako da ovo što si napisao kao odgovor na 4 uopće nema smisla.

Ne radi se tu o nikakvoj eliti, nego o skupljanju ljudi sa sličnim interesima oko određenih servera. Custom serveri se sasvim sigurno ne odnose na 2% igrača. U prijašnjim naslovima (BF4, BF3, BC2) se isključivo igralo na rentanim serverima koje je netko održavao i takvi serveri su zlata vrijedili, jer su imali aktivne admine koji su odma bannali očite cheatere, rasiste i sl. šljam. Preko raznih pluginova se mogao riješiti balans, pravila, dozvoljeni loadout-i itd... Neki od nas smo se preko takvih stvari upoznali i IRL.

 

Meni je progresija recimo jedna od najbitnijih stvari. Ne govorim tu samo o levelu, nego o raznim drugim stvarima koje se mogu otključavati. To me potiče da isprobam sve što igra nudi, različite stilove igre itd...

uteče Medžedža!
12 godina
offline
Battlefield V

sve ok to sta navodis sa custom servera u prijasnjim naslovima bf ALI isto tako bilo je puno custom servera za nabrijavanje helica,klasa,itd.

ovo trcanje sa pistoljem nisam dozivio u bf,jedino u cod!

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Psiho, ovo si htio vidjeti :D

Nema mojeg mikrofona, nvidia ga je snimala odvojeno :(

 

I slijedeća runda kad si otišao je isto bila odlična :D

E to je to 😂😂😂

Slikaj franetu taj score u tenku haha (cca 100)

A bogami i onaj score 5:4 😁😁😁😁

1.  2x dzipom na minu( nas 4-5 u njemu)

2.  1x camcem na minu

3.  1x eksplodira tenk od crvenih buradi 

4.  1x tenk  eksplodira ( accident)

 

Pa kak da ne popizdim 😂😂

12 godina
offline
Battlefield V

Prvi put od kad imam optiku sam ovaj tjedan promjetio ikone za packet loss i high latency (makar je uvijek oko 20ms).

Dal se još nekome događa? Ima veze s tim da je dosta ljudi doma pa su provideri opterećeni?

Ili kod vas nema problema, da pogledam dal je problem softverske prirode i/ili kontaktiram svog providera?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
I ja sam na optici A1/vip 500mbs, ali mozda 1x u 7 dana mi se desi na par sekundi i tjt....
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

meni je to non stop upaljeno, nemam optiku.

to ti je feature!

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Prvi put od kad imam optiku sam ovaj tjedan promjetio ikone za packet loss i high latency (makar je uvijek oko 20ms).

Dal se još nekome događa? Ima veze s tim da je dosta ljudi doma pa su provideri opterećeni?

Ili kod vas nema problema, da pogledam dal je problem softverske prirode i/ili kontaktiram svog providera?

 

Mislim da se meni to u manje-vise svim igrama dogadja. A imam bas stabilnu optiku

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...
I ja sam na optici A1/vip 500mbs, ali mozda 1x u 7 dana mi se desi na par sekundi i tjt....  
LeftY_CRO kaže...

meni je to non stop upaljeno, nemam optiku.

to ti je feature!

 

 Do sad mi se nije ni jednom to pojavilo. Osim kad su potvrdili da imaju problema sa serverima, al onda je to bilo riješeno u dan-dva.

 

Ništa, idem se raspitivati, javim ako nešto saznam.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice