Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.357.130
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
13 godina
offline
Battlefield V
Freeman
@PartWelsh 36 m
Update 6.2 will now launch on Thursday 5th March at 9AM UTC #Battlefield

We encountered a late issue in our final testing for Update 6.2 and spent the entire of Yesterday and Today working to fix it. That's solved now and we're all speed for deployment later this week.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield V

Ogroman popis promjena:

sve oružja (bar na blizinu) vraćena na prijašnje vrijednosti, bazuka oslabljena za tenkove, ali 1 hit-kill za avione, poboljšan zvuk, sređeno spajanje na frendove na server, smoke bolje skriva, .....

Pogledajte

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Battlefield V

Imam nejasnoću. Zašto kada odaberem udaljenost od 300 m za upucavanje snajpera (tj. arisaka puške) metak lijepo leti ravno prema protivniku, ali ga ne pogađa? I to uopće ga ne pogodi. Vidim da udari, zapraši se, ali nema pogotka u protivnika. Baš nikako, a na 75 m je sve OK. Dignem nišan, metak pada (jasno se vidi) i pogodim. U redu, ne svaki put, ali na 300 niti jedan put. Na 150 m i nisam nešto puno pokušavao (niti obraćao pažnju za tim), iskreno. To je bug nekakav?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Oružja su ponovo ubojita. Pas mater, kao da igram drugu igru. Opet mi je zabavno!

 

Čini mi se da su i lovce-bombardere na pacifiku nerfali. Ne mogu se tako brzo obje bombe izbacit.

 

Community serveri sad broje chapter progresiju. Ovo je velika pobjeda. Nadam se da će ovo sada zaživjeti kako spada. Već sam vidio par punih servera na kojim se vrte samo frontlines i rush.

 

Nemam pojma šta im je trebao experiment sa čačkanjem TTK-a. Bezveze su nas 3 mjeseca zajebavali.

uteče Medžedža!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Blago tebi, ja evo 10-15min pokusavam se spojit odigrat 0 bodova....
Skinove 5x moram otkljucat i potvrdit da hocu njih
Na kolegu se ne mogu spojit (join-at)
Odusto lagano na zzz

 

Edit: Izgleda da je to ipak bug ne mogu se spojit preko prijatelja nikako

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2020 14:20 (psihoroba).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Oružja su ponovo ubojita. Pas mater, kao da igram drugu igru. Opet mi je zabavno!

 

Čini mi se da su i lovce-bombardere na pacifiku nerfali. Ne mogu se tako brzo obje bombe izbacit.

 

Community serveri sad broje chapter progresiju. Ovo je velika pobjeda. Nadam se da će ovo sada zaživjeti kako spada. Već sam vidio par punih servera na kojim se vrte samo frontlines i rush.

 

Nemam pojma šta im je trebao experiment sa čačkanjem TTK-a. Bezveze su nas 3 mjeseca zajebavali.

 

Semi-auto puške opet postoje! Napokon, dva metka i protivnici padaju. 

 

Ali opet su usrali post game report, jučer ni na jednoj mapi nije radilo. Could not fetch report. Ne mogu vjerovati da nakon svakog patcha to sjebu i treba neko vrijeme da ga poprave.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Q-Tip kaže...
animosity_frenzy kaže...

Oružja su ponovo ubojita. Pas mater, kao da igram drugu igru. Opet mi je zabavno!

 

Čini mi se da su i lovce-bombardere na pacifiku nerfali. Ne mogu se tako brzo obje bombe izbacit.

 

Community serveri sad broje chapter progresiju. Ovo je velika pobjeda. Nadam se da će ovo sada zaživjeti kako spada. Već sam vidio par punih servera na kojim se vrte samo frontlines i rush.

 

Nemam pojma šta im je trebao experiment sa čačkanjem TTK-a. Bezveze su nas 3 mjeseca zajebavali.

 

Semi-auto puške opet postoje! Napokon, dva metka i protivnici padaju. 

 

Ali opet su usrali post game report, jučer ni na jednoj mapi nije radilo. Could not fetch report. Ne mogu vjerovati da nakon svakog patcha to sjebu i treba neko vrijeme da ga poprave.

 

I ne samo to. :-)

 

Skin za Tigra iz one SP misije su bili svima ukinuli, Spitfire i Mosquito sa raketama one shotaju tenkove, dakle mape sa tenkovima i avionima gdje su Britanci i Nijemci su praktički neigrive, resetirali mi loadout na Corsairu, itd., itd... :-)

 

Sve u svemu, klasični Dice. Moglo je i gore.

uteče Medžedža!
13 godina
offline
Battlefield V

Imali neko problema sa krešanjem na desktop???

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Malo romantike duga ovo ono....

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2020 22:12 (psihoroba).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...

Imali neko problema sa krešanjem na desktop???

 

 

 Ja imao, napravio repair i od tad sve 5.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Ma ne pomaze, odradio 10x....
Zamrzavanje ekrana na 2 sekunde svaku partiju uzas....
Update svega zivoga jedino sad stavio nove nvidia drivere ne rusi se toliko cesto ali se rusi 🤔
12 godina
offline
Battlefield V

preslaba ti grafika :-)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...
Ma ne pomaze, odradio 10x....
Zamrzavanje ekrana na 2 sekunde svaku partiju uzas....
Update svega zivoga jedino sad stavio nove nvidia drivere ne rusi se toliko cesto ali se rusi 🤔

 Ako ne pale one fore sa starih Battlefielda (smanjenje clocka grafičke i/ili procesora) probaj sa softverom!

Ugasi iz memorije sve što bi moglo smetati (antivirus, afterburner, Origin in game, čak i onaj Microsoft search....)

 

Sjeti se ponovo upaliti antivirus, znaš kakva su vremena.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield V

Smanjenje kloka nisam dirao jer nisam ni klokao nista...
Sve pogaseno osim AV, koristim jebeni bitdefender morao bih ga obrisat pa probat...
:*

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2020 23:22 (psihoroba).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Nemoj brisat bitdefender,kao prvo uvijek ostanu tragovi od antivirusa duboko u sustavu i onda ti pojebe kad nanovo onstaliras neki AV,a kao drugo bitdefender je.jako lagan za resurse i on ti ne moze smetati
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
filipvk1000 kaže...
Nemoj brisat bitdefender,kao prvo uvijek ostanu tragovi od antivirusa duboko u sustavu i onda ti pojebe kad nanovo onstaliras neki AV,a kao drugo bitdefender je.jako lagan za resurse i on ti ne moze smetati

 Bitdefender lagan? Možda na modernim gaming računalima i workstationima, na uredskim kompovima i starijim uređajima taj solidan AV uspori sve, pogotovo dok se ažurira ili radi quick scan.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...

 Bitdefender lagan? Možda na modernim gaming računalima i workstationima

 

Pisemo u BF temi pa je valjda za pretpostaviti da se radi o gaming racunalu?

Freak Show Inc.
8 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
191x7 kaže...

 Bitdefender lagan? Možda na modernim gaming računalima i workstationima

 

Pisemo u BF temi pa je valjda za pretpostaviti da se radi o gaming racunalu?

 to je sve karcinom za racunalo gori od virusa

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2020 22:16 (Santana).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Santana kaže...

 to je sve karcinom za racubalo gori od virusa

 

Ti si glasao za sanadera pa ti nismo nista rekli

Freak Show Inc.
8 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
Santana kaže...

 to je sve karcinom za racubalo gori od virusa

 

Ti si glasao za sanadera pa ti nismo nista rekli

 Jel to napisao bitdefender ili ti ? :P

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
online
Battlefield V

 I defender isključen, kamoli nekakav av . Otvorite se prema svijetu.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Kako znaš da je isključen?

Kako se otvara prema svijetu, što to znači i što s time postižemo?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
online
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 

Kako se otvara prema svijetu, što to znači i što s time postižemo?

 Ne smijem ovde o tome.

kradem mine iz minskog polja
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Isti k**** i bez AV ...
Sad i do 2-3x ekran zamrzne bem ti vise
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Jedna ideja.

Imaš dva monitora? Ili igraj u prozoru i pokraj imaj otvoren Task Manage složen da prikazuje aplikacije prema zauzeću procesora.

Možda primjetiš da nešto od softvera skaće do vrha prilikom zamrzavanja BF-a.

 

Ja sam tako prije dosta godina otkrio da je najnovija verzija Logitech softvera radila probleme s nekim igrama.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Jedna ideja.

 

 

Ja sam tako prije dosta godina otkrio da je najnovija verzija Logitech softvera radila probleme s nekim igrama.

 Sjećam se i ja....Ono kad si upisao fax...

12 godina
offline
Re: Battlefield V

Ouch

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
online
Battlefield V

Ekipa, se igra kome Bad Company 2? Serveri su lijepo popunjeni, igra se i Rush i Conquest, uglavnom Rush. Cak ima i jedan Vietnam Conquest server kojeg rokam zadnjih dana, 300 ticketa, svaka mapa po dva puta i tako ide rotacija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
emerik kaže...

Ekipa, se igra kome Bad Company 2? Serveri su lijepo popunjeni, igra se i Rush i Conquest, uglavnom Rush. Cak ima i jedan Vietnam Conquest server kojeg rokam zadnjih dana, 300 ticketa, svaka mapa po dva puta i tako ide rotacija.

 Mogao bi ja navečer, nisam već par godina stisnuo BFBC2

Xiaomi Mi 10 Pro 5G
15 godina
online
Re: Battlefield V
Cromaki kaže...
emerik kaže...

Ekipa, se igra kome Bad Company 2? Serveri su lijepo popunjeni, igra se i Rush i Conquest, uglavnom Rush. Cak ima i jedan Vietnam Conquest server kojeg rokam zadnjih dana, 300 ticketa, svaka mapa po dva puta i tako ide rotacija.

 Mogao bi ja navečer, nisam već par godina stisnuo BFBC2

 Ja cu vjerojatno bit online oko 8.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice