Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.359.391
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Igraj malo i kad složiš postavke nađi si fps koji većinu vremena imaš i lockaj na njega.

 

Nema potreba da ti skače na 200 pa pada na 80 prilikom igranja, rađe zaključaj na 80 i imaš uvijek taj stabilan fps.

Na 75hercnom monitoru ti ''ne možeš  vijdeti'' 200fps, ali osjetiš fludniji gameplay s time da imaj obzira da moraš upaliti u nvidia optionsu v sync na fast, ili ako si amd onda imaš valjda freesync na monitoru.

 

Ugl lockaj si radi toga da se ti sam navikneš na jedan fps, nema kruha od 200fps dok ležiš i čekaš revive.

 

Meni je lock na 100, to držim i vsync u grafičkim postavkama grafike na fast. Fluidno, lijepo i bez beda.

  Ne! To ti je kao da si riba na suhom.

 

Slažem se što se tiče varijacija; bolje je imati niži fps nego velike skokove, ali VSync ubija svaku multiplayer igru jer dodaje veoma mnogo input laga. Veoma. S Fast Syncom je situacija malo drugačija; on i dalje dodaje input lag, ali daleko manje od "običnog" VSync-a. No, postoji kvaka: "običan" VSync sinkronizira osvježavanje monitora i framerate, pa je zato framerate ograničen na refresh rate - on ne zaključava framerate, nego je framerate naprosto sinkroniziran. Fast Sync ne čini ni to - on stvara poseban buffer, što eliminira tearing i gotovo sav input lag, ali najbolje radi ako ti je framerate konstantno veći od frameratea (idealno bi bilo kada bi čak bio dvostruko veći), inače opet dobivaš visok input lag.

 

Ponavljam, VSync ne zaključava framerate, već ga sinkronizira s refresh rateom kako bi se eliminirao tearing. Za kontroliranje frameratea koristi postavke same igre, s isključenim VSync-om. U suprotnom ćeš uvijek imati veći input lag nego što je potrebno.

 

Jeste me natjerali da pišem. Još ću se i umoriti.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2018 19:58 (NiramX).
7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Igraj malo i kad složiš postavke nađi si fps koji većinu vremena imaš i lockaj na njega.

 

Nema potreba da ti skače na 200 pa pada na 80 prilikom igranja, rađe zaključaj na 80 i imaš uvijek taj stabilan fps.

Na 75hercnom monitoru ti ''ne možeš  vijdeti'' 200fps, ali osjetiš fludniji gameplay s time da imaj obzira da moraš upaliti u nvidia optionsu v sync na fast, ili ako si amd onda imaš valjda freesync na monitoru.

 

Ugl lockaj si radi toga da se ti sam navikneš na jedan fps, nema kruha od 200fps dok ležiš i čekaš revive.

 

Meni je lock na 100, to držim i vsync u grafičkim postavkama grafike na fast. Fluidno, lijepo i bez beda.

 Fast sync ti automatski locka na 2x refresh rate, 75hz na 150fps, 60 na 120 fps... nema potrebe da ukljucujes i ti lock u rivi ili gdje vec...

12 godina
offline
Battlefield V

Ma kakvi lockovi šta vam je. Pusti rijeku neka teče. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...
 Za kontroliranje frameratea koristi postavke same igre, s isključenim VSync-om. U suprotnom ćeš uvijek imati veći input lag nego što je potrebno.

 

 

 

 

Ali onda ti opet ostaje tearing

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Battlefield V

Meni je cpu po prvi put usko grlo. na 100% je i kad mi padne fps padne i zauzece gpu a cpu ostaje na 100%.

Ali koliko igram dobro je.Naravn da igram vise nemos samo proc zamjenit nego mjenjaj i ploču mater im Yebem

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Meni ni proc ni gpu nisu na 100%,imam dosta dropova na ispod 40 fps.

Neznam koji je kujac sa FRAPS-om,nikako da napravim benchmark log.

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2018 22:10 (volegradele).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Meni je sto se performansi tice samo jedna stvar neizdrziva - kad quitas partiju. Majko mila

Ajde sto join traje jer tu ucitava svasta i sta ja znam. Ali kad quitas partiju pa to potraje... E onda bih bacio bombu u kuciste. i7 sa m.2 diskom i 32 gige rama a treba pola minute da izadje iz faking partije. E jebem te robijo...

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Meni je sto se performansi tice samo jedna stvar neizdrziva - kad quitas partiju. Majko mila

Ajde sto join traje jer tu ucitava svasta i sta ja znam. Ali kad quitas partiju pa to potraje... E onda bih bacio bombu u kuciste. i7 sa m.2 diskom i 32 gige rama a treba pola minute da izadje iz faking partije. E jebem te robijo...

 Brže ti je Alt+F4 i ponovo uć.

Twitter: @191x7
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Meni je sto se performansi tice samo jedna stvar neizdrziva - kad quitas partiju. Majko mila

Ajde sto join traje jer tu ucitava svasta i sta ja znam. Ali kad quitas partiju pa to potraje... E onda bih bacio bombu u kuciste. i7 sa m.2 diskom i 32 gige rama a treba pola minute da izadje iz faking partije. E jebem te robijo...

 Da da vuce se ko krepana macka,a ja zaboravio da mi samo jedan keks RAMA ustekan,8GB ipak premalo!

AUDIOFIL
12 godina
offline
Battlefield V

Temp stalno 66°

GPU: 60-70%

CPU: 40-50%

FPS: točno 75

 

Igra savršeno glatko radi, bez i jednog fps dropa.

Prezadovoljan :D

 

 

A ono što me iznenadilo da mi se sestri tak dopala igra da je kupila novi komp i ja sam joj sredio BFV iz Koreje 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Temp stalno 66°

GPU: 60-70%

CPU: 40-50%

FPS: točno 75

 

Igra savršeno glatko radi, bez i jednog fps dropa.

Prezadovoljan :D

 

 

A ono što me iznenadilo da mi se sestri tak dopala igra da je kupila novi komp i ja sam joj sredio BFV iz Koreje 

 Imaš FreeSync monitor? Kako to radi s nvidia grafom? Ja imam FreeSync monitor 144 Hz pa me zanima kako bi mi  se ponašala Nvidia . Jasno mi je da s Nvidiom ne mogu imati Freesync on ali zanima me jer važem kad ću slagati novi komp da li ima smisla stavljati Nvidiu ili Amd Vegu 64 ? Koliko sam shvatio sve bi bilo ok ako bi s Nvidiom imao preko 140 fps ili ne ?

Ako se netko bolje razumije slobodno se uključi s savjetom. Inače danas uletio na Devastation a bilo malo ljudi pa smo se malo zezali na mapi. Tek kad nema skoro nikoga na mapi shvatiš koliko je dobro napravljena od destrukcije ,prolaza ,vatre, efekata dima ,zvukova... Znam da će sad netko reći da Dice zna zasrati s nekim stvarima ali za mene uvijek izbace neke nove stvari koje rijetko koji studio koji radi fps uspijeva. Ima stvari koje fulaju ali bar se trude popraviti stvari i polako dotjeraju igru na prihvatljiv nivo za većinu ljudi. 

sake08
13 godina
offline
Battlefield V

Možeš kupit stariju shrot amd karticu samo da upališ freesync na nju, a nvidia ti je glavna. Tako ću ja kad nađem neki satriji komad amd za male novce.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2018 23:49 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
maxis kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Temp stalno 66°

GPU: 60-70%

CPU: 40-50%

FPS: točno 75

 

Igra savršeno glatko radi, bez i jednog fps dropa.

Prezadovoljan :D

 

 

A ono što me iznenadilo da mi se sestri tak dopala igra da je kupila novi komp i ja sam joj sredio BFV iz Koreje 

 Imaš FreeSync monitor? Kako to radi s nvidia grafom? Ja imam FreeSync monitor 144 Hz pa me zanima kako bi mi  se ponašala Nvidia . 

 Sve kak treba, samo imaš screen tearing ako ne upotrijebiš druge fore (koje naravno povećaju input delay).

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Možeš kupit stariju shrot amd karticu samo da upališ freesync na nju, a nvidia ti je glavna. Tako ću ja kad nađem neki satriji komad amd za male novce.

 Pa već imam Amd karticu gtr 480 8 gb .Zanima me kad ću mijenjati što mi je pametnije staviti Nvidiu ili Amd. Imam upaljen Freesync on i super mi je zato bi nevoljko išao na Nvidiu iako znam da njihovi gpu gaze amd trenutno.

sake08
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2018 0:12 (maxis).
16 godina
offline
Re: Battlefield V
maxis kaže...
fila2208 kaže...

Možeš kupit stariju shrot amd karticu samo da upališ freesync na nju, a nvidia ti je glavna. Tako ću ja kad nađem neki satriji komad amd za male novce.

 Pa već imam Amd karticu gtr 480 8 gb .Zanima me kad ću mijenjati što mi je pametnije staviti Nvidiu ili Amd. Imam upaljen Freesync on i super mi je zato bi nevoljko išao na Nvidiu iako znam da njihovi gpu gaze amd trenutno.

 Kada budeš imao potrebu za promjenom RX 480 AMD će već imati novih kartica.

Twitter: @191x7
13 godina
offline
Battlefield V

Znači kud dice ne zna napravit iole zabavan sp, tud još traže sve chalangese i collectable za jebeni mellee weapon.

 

Ma lol lol i lol.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Koja klasa vam je no.1?

16 Assault
3 Medic
3 Recon
5 Support
9 Ne igram BFV
Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Znači kud dice ne zna napravit iole zabavan sp, tud još traže sve chalangese i collectable za jebeni mellee weapon.

 

Ma lol lol i lol.

 

Da stvar bude gora, kad završiš taj war story ne dobiješ nagradu. Tako je barem meni bilo jučer.

uteče Medžedža!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Možeš kupit stariju shrot amd karticu samo da upališ freesync na nju, a nvidia ti je glavna. Tako ću ja kad nađem neki satriji komad amd za male novce.

 Aha tek sad shvatio mislis da puknem 2 kartice a onda se valjda moze u igri odabrati koja kartica da radi? 

sake08
15 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...
fila2208 kaže...

Znači kud dice ne zna napravit iole zabavan sp, tud još traže sve chalangese i collectable za jebeni mellee weapon.

 

Ma lol lol i lol.

 

Da stvar bude gora, kad završiš taj war story ne dobiješ nagradu. Tako je barem meni bilo jučer.

 Ja sam sve dobio. Prešao sam war story na Hardcore i napravio sve challange, te pokupio sve one papiriće. Mislim da moraš sve pokupiti da dobiješ nagradu.

 

Zapravo mi neke misije u SP bile dosta dobre. Mislim na one gdje imaš otrovrenu mapu sa 3 objectiva pa radi šta želiš. Kao da igraš farcry :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2018 10:40 (Jack Sparrow).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 Ja sam sve dobio. Prešao sam war story na Hardcore i napravio sve challange, te pokupio sve one papiriće. Mislim da moraš sve pokupiti da dobiješ nagradu.

 

Zapravo mi neke misije u SP bio dosta dobre. Mislim na one gdje imaš otrovrenu mapu sa 3 objectiva pa radi šta želiš. Kao da igrač farcry :)

 

Za uvjet dobivanja piše "complete war story", što sam i napravio. Ne kaže da moram skupiti sve, ili da moram igrati na određenoj težini.

 

Ali zato s druge strane, dok sam igrao SP imao sam aktivan assignement za STG, koji se nenadano riješio. Urnebes.

uteče Medžedža!
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
animosity_frenzy kaže...
fila2208 kaže...

Znači kud dice ne zna napravit iole zabavan sp, tud još traže sve chalangese i collectable za jebeni mellee weapon.

 

Ma lol lol i lol.

 

Da stvar bude gora, kad završiš taj war story ne dobiješ nagradu. Tako je barem meni bilo jučer.

 Ja sam sve dobio. Prešao sam war story na Hardcore i napravio sve challange, te pokupio sve one papiriće. Mislim da moraš sve pokupiti da dobiješ nagradu.

 

Zapravo mi neke misije u SP bio dosta dobre. Mislim na one gdje imaš otrovrenu mapu sa 3 objectiva pa radi šta želiš. Kao da igrač farcry :)

 

 

SP u BFu je zgodan dodatak na igru koju si kupio radi MPa, k tomu još dobro izgleda.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Ja sam sve dobio. Prešao sam war story na Hardcore i napravio sve challange, te pokupio sve one papiriće. Mislim da moraš sve pokupiti da dobiješ nagradu.

 

Zapravo mi neke misije u SP bio dosta dobre. Mislim na one gdje imaš otrovrenu mapu sa 3 objectiva pa radi šta želiš. Kao da igrač farcry :)

 

Za uvjet dobivanja piše "complete war story", što sam i napravio. Ne kaže da moram skupiti sve, ili da moram igrati na određenoj težini.

 

Ali zato s druge strane, dok sam igrao SP imao sam aktivan assignement za STG, koji se nenadano riješio. Urnebes.

 Mislim da nije na određenoj težili ali pod complete valjda mislim na potpuno završiti, ja sam na hardcore igrao čisto radi achievementa u originu. Znači svaki challange u svakoj kampanji. Jer dobiješ 3 melee-a, za svaki završeni war story po jedan.

 

Imaš tamo i pod awards medalje pa ti piše što točno treba.

14 godina
offline
Re: Battlefield V
Imam odigrano 10 sati i jednu pobjedu 😊. Jel se ne miksaju ekipe na kraju ako jedna razguzi drugu?
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2018 11:05 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Kill Frenzy kaže...
Imam odigrano 10 sati i jednu pobjedu 😊. Jel se ne miksaju ekipe na kraju ako jedna razguzi drugu?

 Ne, moraš ubiti nekoga u igri da te prebaci 

14 godina
offline
Battlefield V

Budem ja uvijek medju prva tri cetiri samo mi ovo tvoje sto si rekao nema nikako logike.I da budem najgori k meni bi dosli bolji iz suprotnog tima pa bi mi kao tim sljedecu bili bolji,mozda i pobjedili

 

Zasto bi mene kao boljeg prebacivao u bolji tim.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2018 11:18 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

To je malo bezveze, sto nema miksanja timova i balansa nakon partije, jer zna se cesto desit da popusis 10 za redom ili dobijes 10 za redom, ovisi u kakav tim upadnes

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield V

Meni je beta pudo bolje se vrtila od sada cijele igre. nije toliko opterecivala procesor a igralo se na 64 igraca.Sad mi na 32 ide losije nego u beti

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
maxis kaže...

Nedavno netko napidao da mu se igra zamrzne . Primijetio da mi se zadnja 2- 3 dana dogodi ponekad na sekundu,dvije i opet sve ide normalno.Imao netko slicno iskustvo mozda kakvo rjesenje? Probat cu malo testirati izglefa mi kao da je do cpu ( vec je malo star trebao bi ga oc) ili mozda neki servisi u windowsima zezaju. A moguce je i do drivera jer sam update napravio skoro

Ovo se i meni događa, skoro kao pravilo dva puta po partiji :) Dešavalo se i sa starim, a evo i sad s novim driverima. Štoviše s novima mi se freeza na duže vrijeme. Si našao kakav fiks?

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Ukulele kaže...
maxis kaže...

Nedavno netko napidao da mu se igra zamrzne . Primijetio da mi se zadnja 2- 3 dana dogodi ponekad na sekundu,dvije i opet sve ide normalno.Imao netko slicno iskustvo mozda kakvo rjesenje? Probat cu malo testirati izglefa mi kao da je do cpu ( vec je malo star trebao bi ga oc) ili mozda neki servisi u windowsima zezaju. A moguce je i do drivera jer sam update napravio skoro

Ovo se i meni događa, skoro kao pravilo dva puta po partiji :) Dešavalo se i sa starim, a evo i sad s novim driverima. Štoviše s novima mi se freeza na duže vrijeme. Si našao kakav fiks?

 Meni ne tak ucestalo ali brijem da je do proca.Stavil par str. prije da sam radio graf cpu i gpu u igri i to se događa kad cpu ima spikove.Drugim rijecima kloknut cu cpu jer mislim da je bottleneck za grafu. 

sake08
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice