Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.271.060
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Battlefield 6

https://twitter.com/jimhejl/status/1371719286008524802

 

EA iz nekog razloga 3D skenira modernu vojnu opremu :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Battlefield 6

Majko mila s čime čemo igrat ovaj bf nema grafe za kupit.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 6
dery kaže...

Majko mila s čime čemo igrat ovaj bf nema grafe za kupit.

 Kak nema ? 

 

Samo je pitanje tko tim lopinama želi platiti toliko za grafičku.

سمندری ڈاکو
15 godina
offline
Re: Battlefield 6

Ma ima ali samo kod nas, vani se to rasproda i po toj cijeni.

 

Ne vjerujem da će do bf6 bit bolje. Testirat čemo betu kako radi pa onda ocjenit.Malo tko će moći maxat detalje.

kradem mine iz minskog polja
10 godina
offline
Battlefield 6

Ovo mi je najbolje - "testirat ćemo betu". BFV beta je bila bolja od izlaznog proizvoda n puta.

 

Apex model je najbolji, a i to su usrali. Nemaš pojma o nićem i samo sutra izađe, 80% posto igrača oduševljeno odvaljuje i igra, a 20% kretena zjeva u čudu.

مرګ ژوبله
 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
Super64 kaže...

Ovo mi je najbolje - "testirat ćemo betu". BFV beta je bila bolja od izlaznog proizvoda n puta.

 

Apex model je najbolji, a i to su usrali. Nemaš pojma o nićem i samo sutra izađe, 80% posto igrača oduševljeno odvaljuje i igra, a 20% kretena zjeva u čudu.

 I onda izađe nešto novo i 80% ljudi napusti apex koi postane dosadan jer presporo dolazi sadržaj.,

 

Neka testiraju i neka vrate i CTE shemu. Neka testiraju na ljudima koji imaju iskustva i relativno su objektivni (pa i ti kurci youtuberi) 

nek to na kraju na nešto liči jer očajn sam koliko mi fali kvalitetan timski large scale shooter.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Battlefield 6

Oce bit rajfl pušaka?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 6
CyberDemonVZ kaže...

https://twitter.com/jimhejl/status/1371719286008524802

 

EA iz nekog razloga 3D skenira modernu vojnu opremu :)

 

Slika ispod videa, vojnik Crvene armije za BFV koju nikad nismo vidjeli.

uteče Medžedža!
15 godina
offline
Re: Battlefield 6
animosity_frenzy kaže...
CyberDemonVZ kaže...

https://twitter.com/jimhejl/status/1371719286008524802

 

EA iz nekog razloga 3D skenira modernu vojnu opremu :)

 

Slika ispod videa, vojnik Crvene armije za BFV koju nikad nismo vidjeli.

 to je bio konjanik ako se ne varam :D

12 godina
offline
Battlefield 6

četnik 

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 6
fila2208 kaže...

 

Neka testiraju i neka vrate i CTE shemu. Neka testiraju na ljudima koji imaju iskustva i relativno su objektivni (pa i ti kurci youtuberi) 

nek to na kraju na nešto liči jer očajn sam koliko mi fali kvalitetan timski large scale shooter.

 Mislim da ni to nije baš neka sreća. Ima onaj Čraud strimer, govance malo čim nije po njegovom popljuje igru i ode, a prati ga gro omladine. Pa onda s druge strane BF fanboyevi koji bi Dice devovima drek pojeli da najveće smeće naprave. Kad krene mislim da će redditori najrealniji sud donjet, ako uzmemo prosjek između hypera i spittera.

مرګ ژوبله
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
Super64 kaže...
fila2208 kaže...

 

Neka testiraju i neka vrate i CTE shemu. Neka testiraju na ljudima koji imaju iskustva i relativno su objektivni (pa i ti kurci youtuberi) 

nek to na kraju na nešto liči jer očajn sam koliko mi fali kvalitetan timski large scale shooter.

 Mislim da ni to nije baš neka sreća. Ima onaj Čraud strimer, govance malo čim nije po njegovom popljuje igru i ode, a prati ga gro omladine. Pa onda s druge strane BF fanboyevi koji bi Dice devovima drek pojeli da najveće smeće naprave. Kad krene mislim da će redditori najrealniji sud donjet, ako uzmemo prosjek između hypera i spittera.

 Kome shorud formira mišljenje se ne treba ni uzimati relevantnim. Postoje par youtubera koji stravstveno vole bf i žive ga...(battle nonsense itd) i takve treba slušati.

jebeš shrouda.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Battlefield 6

možeš ti reć jebeš šrauda ali njega prate milje balavandera.. itekao je relevantan. sviđalo se to tebi nama meni ili ne..

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield 6

Da, apsolutno je nažalost tako. Danas se mišljenje stvara na twitchu, i uspjeh ove igre uvelike ovisi o tim likovima. Nekakvim ninjama, doktorima, šraudima, a kako rekoh prati ih gro omladine koja, ako neće imat prilike zaigrat protiv svojeg omiljenog "heroja" neće ni igrat. Neće to puno značit za HC ekipu koju to ne zanima, ali ako ne odvuku WZ igrače neće dobro biti. Samo se ne hypat, samo ne hype. Cool heads i bit će to ok.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 6

Balavurdija igra fort, warzone i ostale ine pizdarije jer su free. naravno da ako shorud  kaže odi mami uzmi karticu i bac je EA psima da će dijete to napraviti.

A kruh na stol dolazi od količine prodane igre, a ne nužno kvalitete iste, ali pitati shoruda nesšto za bf umjesto flakfirea, battlenonsensea i ostale manje poznate youtbere koji žive BF godinama bi bilo bezveze.

 

neka streama i streamaat će dok mu plaćaju kao svaki od njih a onda se vratit pubgu ili nekakvim gejmovima i to je to.

 

U svakom slučaju, relevantan je za prodaju, ali nije za gameplay novog bf. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 6

nikakav youtuber mi nije relevantan dok ja sam ne probam igru, 

valjda smo nešto i naučili od prijašnjih nastavaka dok je EA mahom potkupljivao raznorazne youtubere ,a ovi pisali hvalospjeve i pričali po kanalima kako je ovo najbolji bf ikad. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 6

Pričamo o mrtvoj relevatnosti za taj dice i razvoj igre, a ne o tome oš kupit igru ako ti frags cap itd kažu. Prije će poslušat frags, capa i ostale svoje plaćenike koji valjda neki kurac znaju igrajući godinama te igre nego shrouda kojeg ne vidim da ima neku veliku povijest u bf serijalu, ispravite me njegovi fanovi ako griješim.

 

Jedino relevatna je finalna igra, pa čak ni beta koja je isto kurac jer se razlikuje miljama od gotove igre kako to inače biva.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 6

DICE se priključio memeovima.

Nadam se da to znači da jako vjeruju u slijedeći BF :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 6

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.3.2021 12:16 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Battlefield 6

JackFrags ima nekoliko, kako bih rekao spot on "misli" i zašto COD i BF nikad nisu bili bliže nekakvoj vrsti "zajedništva". I COD i BF igračima već je puna kapa preseravanja i kemijanja sa raznovrsnim vremenskim periodima i temama tih igara. Ispada, a Jack je u pravu da većina i Warzone i HC BF igrača jedva čeka novi BF koji MORA biti u modernom set upu. A BR nije više nikakva alternativa, već must have mod, koji samo može zagarantirati uspjeh. I ono u ćemu ga ne podržavam - hype, to je loš pristup, prevelika očekivanja ubijaju realan dojam igre.

 

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
Super64 kaže...

JackFrags ima nekoliko, kako bih rekao spot on "misli" i zašto COD i BF nikad nisu bili bliže nekakvoj vrsti "zajedništva". I COD i BF igračima već je puna kapa preseravanja i kemijanja sa raznovrsnim vremenskim periodima i temama tih igara. Ispada, a Jack je u pravu da većina i Warzone i HC BF igrača jedva čeka novi BF koji MORA biti u modernom set upu. A BR nije više nikakva alternativa, već must have mod, koji samo može zagarantirati uspjeh. I ono u ćemu ga ne podržavam - hype, to je loš pristup, prevelika očekivanja ubijaju realan dojam igre.

 

 

Zakaj tocno mora imati BR, BR-a ima ko dreka u travi sve po sud su nek naprave zasebno ko Warzone F2P i nek se jebu tamo s tim. 

 

Ocu igrati Battlefield, a ne jebeni BR.

 

S obzirom da dosta dugo rade ocekujem da na nekaj lici ovaj BF i da ne bude cashgrab sa pljucama koje imaju manji recoil od pistolja na vodu i bez contenta kao BFV.

 

 

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2021 18:33 (dad0r).
10 godina
offline
Battlefield 6

Zašto mora biti BR? Vjerojatno si ostario i mogao bi, ali ne bi želio shvatiti zašto.

مرګ ژوبله
 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Battlefield 6

Meni bi bas odgovarao Br mod u Battlefield svijetu, mogu zamisliti jednu ovecu mapu tipa Paracel storm, gdje se izmjenjuje dan i noc, vrijeme i da je još nakrcanija detaljima ipak je 2021Playerunknown's battlegrounds mi je bio odlican no graficki/fizicki je izgledao kao Ghost recon iz 99-te

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2021 19:23 (Boris grozni).
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield 6

Ma nek bude BR mode za one koji drkaju na to..ali tek kad igra izađe, a ne da troše resusre da izbace SP, MP, COOP I BR, razdvone community, a na kraju niš ne radi kako spada.

 

FOKUS JE BIO I MORA OSTATI MP

 

BR ne shvaćam ozbiljno bez obzira na silne turnire i doktore disrespektove. To nije nit će ikad bit pokazatelj skilla jer je prerandom.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Battlefield 6

Uzet ću conquest i rush ispred battle royala svaki dan u tjednu.

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
fila2208 kaže...

Ma nek bude BR mode za one koji drkaju na to..ali tek kad igra izađe, a ne da troše resusre da izbace SP, MP, COOP I BR, razdvone community, a na kraju niš ne radi kako spada.

 

FOKUS JE BIO I MORA OSTATI MP

 

BR ne shvaćam ozbiljno bez obzira na silne turnire i doktore disrespektove. To nije nit će ikad bit pokazatelj skilla jer je prerandom.

 

Upravo u tome se radi da budu trošili resurse na oboje i onda umjesto jedne poštene igre opet poluproizvod.

 

Ali mislim da su svjesni da si ne mogu dopusiti da zajebu još jedan Batttlefield plus ove godine konkurencije u FPS-u i baš nemaju, posto njihov najveci rival COD nakon vrlo dobrog MW19 i lošeg Cold Wara sad pak srlja u WW2 navodno tako da jedino EA i Dice mogu sami sebe zajebati.

 

Neka oni naprave BR nema opce problema, BF je i po priordi sandbox idealan za BR i sam Bog zna kak su usjepli napraviti tako loš BR prethodno ali neka bude glavni focus na Battlefield.

 

 

twice the pride double the fall
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 6
dad0r kaže...
 tako da jedino EA i Dice mogu sami sebe zajebati.

 

 

A i to bi bila novost kao da se bacicka skinula u grudnjak...

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
dad0r kaže...

 

Upravo u tome se radi da budu trošili resurse na oboje i onda umjesto jedne poštene igre opet poluproizvod.

 

Ali mislim da su svjesni da si ne mogu dopusiti da zajebu još jedan Batttlefield plus ove godine konkurencije u FPS-u i baš nemaju, posto njihov najveci rival COD nakon vrlo dobrog MW19 i lošeg Cold Wara sad pak srlja u WW2 navodno tako da jedino EA i Dice mogu sami sebe zajebati.

 

Neka oni naprave BR nema opce problema, BF je i po priordi sandbox idealan za BR i sam Bog zna kak su usjepli napraviti tako loš BR prethodno ali neka bude glavni focus na Battlefield.

 

 

 Ma jasno nek bude br za one koji to vole...dapače, ali nek to rade kasnije.

Bitan je core game, vanila da valja i preimium sustav nek bude battle pass. Ako je čemu drage volje ću podržat sa 10e još andrlja ingame.

RSP, community, igrivost...CONQUESt kako treba a ne one nove neke large scale sheme koje dosade i nikako da završe.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
3 godine
offline
Re: Battlefield 6
Sve je to copy paste, mozda da izmisle nesto novo, nesto divlje😂bas da 20+ g nema nikakvih novih ideja koje bi privukle i zadrzale vecu masu gamera.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield 6

https://twitter.com/the_kolibri1?lang=hr

 

Ne znam tko je ovaj, ali prema porukama, izgleda ko da surađuje s DICE.

 

Nekoliko posljednih tweetova:

1. BF 2021 je najveći projekt na kojem je DICE ikad radio

2. Tri studija rade na njemu: Dice, - igra, DICE LA - DLCovi, Criterion - dodatni modovi

3. BF 2021 se razvija već 4-5 godina (trebao je izaći umjesto BFV, ali su njega pogurali i zato je takav kakav je, a ovaj BF se dalje nastavio razvijati)

4. Teaser i reveal trailer: 11.05. i 21.06. Igra izlazi 25.10.2021.

5. Destrukcija kakvu još nije imala ni jeda igra, ikad.

6. Neće se zvati BF 6 :)

7. Single player

8. Iznenadujuće mnogo remastered i remake mapa! Kao prva, Siege of Shanghai.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 12:17 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice