Battlefield 4

poruka: 64.058
|
čitano: 5.084.731
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF4 nickovi - da se ekipa lakše skupi
10 godina
offline
Battlefield 4

Netko tko igra nek mi se javi u dm?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Jopis NOOB ???

15 DAAAA
0 da
0 naravno
1 najveći
Moj PC  
4 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Battlefield 4

 

Ice45 kaže...

Netko tko igra nek mi se javi u dm?

 

 

 

 

jesi za blagajnom ili???

BATTLELOG : http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/SINKE_the_Hunter/stats/931784351/pc/
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2018 12:30 (SiNkE.Zgb).
12 godina
odjavljen
offline
Battlefield 4

Jel bi nas se skupilo za neki squad na PS4?

 

 

5 +1
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 4
NiramX kaže...

Što učiniti kada nemam ping? Doslovno ga nemam, niti u Battlelogu, niti u igri, pa me ping checker stalno izbacuje sa servera.

 

Ima li možda još netko bilo kakvu ideju? Sa softverske strane sam pokušao sve, čak i reset OS-a. Što je najgore, rekao bih da nije i do routera, jer je prije jedno 8 mjeseci uredno radilo, osim ako nisu pustili nekakav tihi firmware update, a ne znam niti kako bih nagovorio ISP-a da mi  ga promijeni. Prije dočekaš kraj svijeta nego što se s njima možeš dogovoriti.

9 godina
offline
Battlefield 4

Ako netko još nema (bilo je već par puta), Dragon's Teeth DLC je ponovno besplatan.

 

https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-4/expansion/battlefield-4-dragons-teeth

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 4

Lijepo se prisjetiti:

 

Ovog nema u BF1....

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Battlefield 4

Nakon dugo vremena sam skinuo i instalirao igru, stavio PB i krenuo igrati. Problem je što se događa stutter svakih par sekundi čak i u izborniku. Konfa nebi smjela biti problem(pod moj pc). Probao sam ugasiti MSI afterburner, ali isto, ako tko ima riješenje molim za pomoć!

 

hvala

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ BattleNet uplay: StariGAD_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4
Butcher kaže...

Nakon dugo vremena sam skinuo i instalirao igru, stavio PB i krenuo igrati. Problem je što se događa stutter svakih par sekundi čak i u izborniku. Konfa nebi smjela biti problem(pod moj pc). Probao sam ugasiti MSI afterburner, ali isto, ako tko ima riješenje molim za pomoć!

 Igraj u prozoru i imaj pokrenuti Task manager i razvrstaj procese prema zauzeću procesora.

Ako jedan skakuće prema gore kad imaš stutter, onda sumnjaj na njega.

 

EDIT:

Probaj ugasiti Origin in game

Probaj bez antivirusa i ostalih programa iz taskbara, možda pronađeš krivca.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 21:12 (CyberDemonVZ).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4

Jel imaš možda onaj f.lux ili neki sličan program upaljen istovremeno dok igraš?

Jer BF4 se odlično vrti i na kanta konfikuracijama tako da to nema veze s hardwareom.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
Butcher kaže...

Nakon dugo vremena sam skinuo i instalirao igru, stavio PB i krenuo igrati. Problem je što se događa stutter svakih par sekundi čak i u izborniku. Konfa nebi smjela biti problem(pod moj pc). Probao sam ugasiti MSI afterburner, ali isto, ako tko ima riješenje molim za pomoć!

 

hvala

 probaj izbrisati settings folder u documents/bf4, to funkcionira (barem je dosad uvijek)

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
15 godina
offline
Battlefield 4

Izgleda da je bio origin in game, hvala cyber!  

 

EDIT: i dalje jebe!

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ BattleNet uplay: StariGAD_HR
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2018 14:36 (Butcher).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4

Taman vas je za battlefield friends epizodu

Kae to fora neka - krpa
16 godina
offline
Battlefield 4

Da podignem temu. Taman instaliral bf4, navuko se na MP opako
Posto sam noob, glumim pokretnu metu:D
Tipovi doletavaju s nozevima, ne stignem se okrenut kak se spada:)
Nego, jel ima ko kakav savjet kak se usavrsit da ne ginem tolko:D?

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.10.2018 1:05 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 4
Butcher kaže...

Nakon dugo vremena sam skinuo i instalirao igru, stavio PB i krenuo igrati. Problem je što se događa stutter svakih par sekundi čak i u izborniku. Konfa nebi smjela biti problem(pod moj pc). Probao sam ugasiti MSI afterburner, ali isto, ako tko ima riješenje molim za pomoć!

 

hvala

 Problem je u cpu.

 Trebaš intel.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 4
zvonac kaže...

Da podignem temu. Taman instaliral bf4, navuko se na MP opako
Posto sam noob, glumim pokretnu metu:D
Tipovi doletavaju s nozevima, ne stignem se okrenut kak se spada:)


Nego, jel ima ko kakav savjet kak se usavrsit da ne ginem tolko:D?

 Da, uzmi si čit.

 Odmah povećava skil, gineš manje - kolješ više.

16 godina
offline
Re: Battlefield 4
Glavas_ZG kaže...

 Da, uzmi si čit.

 Odmah povećava skil, gineš manje - kolješ više.

 

 

 

Čitovi me ne zanimaju.

 

 

7 godina
protjeran
offline
Battlefield 4

Nema tu puno mudrolije, pronađi kakva ti optika odgovara i ostali upgradei na puskama, pa pomalo dok se ne ushemis... dok te ne izrokaju iz svih kuteva i pozicija nema napretka 

Izbjegavaj HC servere i Stjepana jer ce u uglavnom od tebe tamo raditi mljeveno meso

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.10.2018 11:24 (lav1000).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 4
zvonac kaže...

Da podignem temu. Taman instaliral bf4, navuko se na MP opako
Posto sam noob, glumim pokretnu metu:D
Tipovi doletavaju s nozevima, ne stignem se okrenut kak se spada:)
Nego, jel ima ko kakav savjet kak se usavrsit da ne ginem tolko:D?

 BF ti je najbolje krenuti igrati ako već imaš neko društo koje ga igra, pa te usput uče kak igraš. 

Al po pitanju pretpostavljam da si solo.

 

Onda počni s manjim mapama, npr TDM da naučiš koristiti oružje, koristiti zaklone, primjećivati neprijatelje.

Probaj igrati da prvo staneš u neki kut, iza prozora, stjene, zida.. i onda gledaš polako što vidiš, ša sve dalje i dalje van, dok nekog ne ugledaš. A ne odjednom izletjeti van na otvoreno, i onda tražiti gdje ćeš koga ugledati.

 

Onda kad se ufuraš, pokreni neke velike mape, pa se bori na točkama gdje ima više ljudi.

 

I onda malo probaj vozila. Nekima se tak dopalo da više nisu izlazili iz njih.

 

 

Sretno :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Re: Battlefield 4
lav1000 kaže...

Nema tu puno mudrolije, pronađi kakva ti optika odgovara i ostali upgradei na puskama, pa pomalo dok se ne ushemis... dok te ne izrokaju iz svih kuteva i pozicija nema napretka 

Izbjegavaj HC servere i Stjepana jer ce u uglavnom od tebe tamo raditi mljeveno meso

 Očito više njih pikiram, ko da idem svezanih očiju po minskom polju

Mislim si, tak bum se brže uhodal, al, drek

CyberDemonVZ kaže...

 BF ti je najbolje krenuti igrati ako već imaš neko društo koje ga igra, pa te usput uče kak igraš. 

Al po pitanju pretpostavljam da si solo.

 

Onda počni s manjim mapama, npr TDM da naučiš koristiti oružje, koristiti zaklone, primjećivati neprijatelje.

Probaj igrati da prvo staneš u neki kut, iza prozora, stjene, zida.. i onda gledaš polako što vidiš, ša sve dalje i dalje van, dok nekog ne ugledaš. A ne odjednom izletjeti van na otvoreno, i onda tražiti gdje ćeš koga ugledati.

 

Onda kad se ufuraš, pokreni neke velike mape, pa se bori na točkama gdje ima više ljudi.

 

I onda malo probaj vozila. Nekima se tak dopalo da više nisu izlazili iz njih.

 

 

Sretno :D

 Sam sam..

Greške radim u startu, previše bauljam okolo, uletavam u sukob i ne okrećem se dost oko sebe, a u par navrata mi tip dođe iza leđa s nožem i prikolje me

Dobro kaj se nemre od noža obranit, dok tip doleti do tebe?

 

E da, izbjegavam ljude, pa više idem sam u akciju, uletavam im ko naručen

Moram taktiku promjenit i držat se timskog rada, ma izbjegavam kempanje, pa eto, radije trčim okolo.

 

Evo koje sam greške radio

Krenuo sam odmah na "nož" bez imalo vježbe, odmah sam uzeo TDM mapu sa 64 igrača i naravno, bio sam pokretna meta..

S helićima se još borim, uhodavam se s kontrolama, malo je zeznuto, a i taman dok me ovaj s poda naciljal i opalil po meni, nisam skužil kak se padobran otvara, pa sam se zalijepio za beton, drugim riječima, napravio sam autokill

 

Nego, igral sam BF1, al ovaj BF4 rastura totalno, reko idem malo probat, kad ono, nikak završit partiju

 

 

 

7 godina
protjeran
offline
Battlefield 4

uglavnom pripremi se za 30-40 sati biti topovsko meso i to ti je to 

krenut će, nije noob friendly ko bf1

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 4
zvonac kaže...

Da podignem temu. Taman instaliral bf4, navuko se na MP opako
Posto sam noob, glumim pokretnu metu:D
Tipovi doletavaju s nozevima, ne stignem se okrenut kak se spada:)
Nego, jel ima ko kakav savjet kak se usavrsit da ne ginem tolko:D?

 u bf4 se moras podrediti mapi i njenom trenutnom nacinu igre, to ovisi o tome kakvi su sve igraci i sto koriste na mapi, ako se ne prilagodis tome solo(sto je puno teze nego u teamu) ili nemas neki ok tim samo ces se nazivcirati tj umirati(recimo druga strana konstantno ima recimo 3 aktivna tenka+helic/avion itd dok vi nista, tu ti sljedi guženje i ne bas previse zabave za tvoju stranu, rade odmah odi na drugi server:), oruzja u pocetku su zaista konkurentna naspram full nabrijanih tako da bf4 briljira u tome naspram bf1 koji je tesko sranje, pogotovo sto u bf1 metci lete kao da ispaljujes kokosi a ne metak, skuzit ces brzo koje su puske najbolje(ili guglaj:), bf4 je sadrzajem ogroman i mozda do sad najbolji bf koji je do sad izasao, vrijedi mu se posvetiti a i hvala bogu jos je dosta igriv na netu pa neces imati prevelikih problema s pronalaskom servera. Naravno sve sto ti je veteran Cyber naveo primjeni u igri, iako po meni ako uletis odmah u tdm nebus bas imao vremena za proucavanje "igre".lp

Intel Core™ i7 Forever
8 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 4
Stjepanj kaže...
zvonac kaže...

Da podignem temu. Taman instaliral bf4, navuko se na MP opako
Posto sam noob, glumim pokretnu metu:D
Tipovi doletavaju s nozevima, ne stignem se okrenut kak se spada:)
Nego, jel ima ko kakav savjet kak se usavrsit da ne ginem tolko:D?

 u bf4 se moras podrediti mapi i njenom trenutnom nacinu igre, to ovisi o tome kakvi su sve igraci i sto koriste na mapi, ako se ne prilagodis tome solo(sto je puno teze nego u teamu) ili nemas neki ok tim samo ces se nazivcirati tj umirati(recimo druga strana konstantno ima recimo 3 aktivna tenka+helic/avion itd dok vi nista, tu ti sljedi guženje i ne bas previse zabave za tvoju stranu, rade odmah odi na drugi server:), oruzja u pocetku su zaista konkurentna naspram full nabrijanih tako da bf4 briljira u tome naspram bf1 koji je tesko sranje, pogotovo sto u bf1 metci lete kao da ispaljujes kokosi a ne metak, skuzit ces brzo koje su puske najbolje(ili guglaj:), bf4 je sadrzajem ogroman i mozda do sad najbolji bf koji je do sad izasao, vrijedi mu se posvetiti a i hvala bogu jos je dosta igriv na netu pa neces imati prevelikih problema s pronalaskom servera. Naravno sve sto ti je veteran Cyber naveo primjeni u igri, iako po meni ako uletis odmah u tdm nebus bas imao vremena za proucavanje "igre".lp

 Serveri su puni

10 godina
offline
Battlefield 4

pozz ekipa!

 

nakon nekoliko sekundi igranja bf4 racunalo zablokira pa moram napravit sign out. pretpostavljam da je to zbog pinga koji mi bude npr. 211937. mjerio sam ping na speedtest.com i tamo bude 14-15.

moze li itko pomoci molim?

 

BF4 - dobra_sprava88
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4
razor1988 kaže...

pozz ekipa!

nakon nekoliko sekundi igranja bf4 racunalo zablokira pa moram napravit sign out. pretpostavljam da je to zbog pinga koji mi bude npr. 211937. mjerio sam ping na speedtest.com i tamo bude 14-15.

moze li itko pomoci molim?

 Zbog pinga te može izbaciti iz igre, ne može računalo zablokirati.

 

BF4 je jako osjetljiv na overclock, i u nekim situacijama tjera računalo više nego neki benchmark programi.

Ako se kužiš u to, probaj:

-pratiti temperature procesora i grafičke

-sniziti takt procesora i grafičke

Softverski:

-u opcijama Origina ugasi Origin In Game

-za probu ugasi dodatni softver ako imaš, tipa TeamViewer, MSI afterburner, Discord...

-update grafičkih drivera

 

Za sad ovo. Probaj pa javi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Battlefield 4
CyberDemonVZ kaže...

 Zbog pinga te može izbaciti iz igre, ne može računalo zablokirati.

 

BF4 je jako osjetljiv na overclock, i u nekim situacijama tjera računalo više nego neki benchmark programi.

Ako se kužiš u to, probaj:

-pratiti temperature procesora i grafičke

-sniziti takt procesora i grafičke

Softverski:

-u opcijama Origina ugasi Origin In Game

-za probu ugasi dodatni softver ako imaš, tipa TeamViewer, MSI afterburner, Discord...

-update grafičkih drivera

 

Za sad ovo. Probaj pa javi.

 e upravo to: podignuo sam clock graficke kratice malo previse, smanjio sam clock i evo upravo sam odigrao partiju.

 

hvala! 

BF4 - dobra_sprava88
6 godina
offline
Battlefield 4

Prije neke 3 godine, kad sam ja pocinjao je bio jedan vrhunski Infantry Only server, prepun balkanaca. Prvi puta da sam igrao MP FPS i to je bila odlicna okolina za nauciti osnove igre i napucavati se. Bez hrpe vozila, samo hrpa debilceka trckarajuci okolo, sniper limit...

TDM je ok za nauciti osnove ali je zestoki CQB i na 64 igraca je potpuno beskorisno jer ima previse ljudi, gines ne zato sto radis greske nego zato sto je potpuno normalno da netko ima spawn iza tebe sa toliko ljudi.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield 4
sexytoiletpaper kaže...

spawn iza tebe sa toliko ljudi.

 Tocno. Naletio tak par put, spawnam se tipu udaljen 2-3m od njega, dosao mu ko narucen..

7 godina
protjeran
offline
Battlefield 4

Propovjedam Stjepanizam i u bf4 

 

nego zašto mi se ispred nicka ne vidi [BOL] vidio sam ekipa to ima, a uredno imam bubamaru na puški?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 4
lav1000 kaže...

 

nego zašto mi se ispred nicka ne vidi [BOL] vidio sam ekipa to ima, a uredno imam bubamaru na puški?

 Moraš biti u platoonu da bi to imao...

 

Ili samo u tag upiši...

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.10.2018 22:31 (pirat).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF4 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice