Battlefield 4

poruka: 64.058
|
čitano: 5.082.807
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF4 nickovi - da se ekipa lakše skupi
15 godina
offline
Re: Battlefield 4
Danny_HR kaže...

Battlelog je zakon, u početku se ekipa nešto kao bunila, al u principu je to nešto što je podiglo razinu komunikacije među ekipom za milijun posto.

Sve potpisujem osim 100 frendića, to su mogli staviti min 1000. Premda bi i neki to popunili ali 100 je premalo.{#}

http://www.pis-klan.com
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 4

meni je bf3 dobar,samo neka poprave kill cam,izbace gličeve,čitere,razne tvikere i to je to za bf4...previše su tog dozvoljavali u bf3 bez ikakvih sankcija

Moj PC  
1 1 hvala 1
14 godina
offline
Re: Battlefield 4
M4X kaže...

meni je bf3 dobar,samo neka poprave kill cam,izbace gličeve,čitere,razne tvikere i to je to za bf4...previše su tog dozvoljavali u bf3 bez ikakvih sankcija

FPS killcamove

 

Ako baš ne sam kill, onda isti slučaj kao u bf3 samo iz prvog lica

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
12 godina
protjeran
offline
Battlefield 4

Meni se ne svida, sto kad ubijem nekog, prikaze me njemu i on gleda di ja idem kojih 10sec, to je jednostavno glupo, nema smisla, zasto jednostavno nisu normalni killcam stavili ko u codu, iz prvog lica, tako bi se lakse i citeri hvatali.

Plačem na sprovodima, povoljno!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 4
MARKOcVp kaže...

Meni se ne svida, sto kad ubijem nekog, prikaze me njemu i on gleda di ja idem kojih 10sec, to je jednostavno glupo, nema smisla, zasto jednostavno nisu normalni killcam stavili ko u codu, iz prvog lica, tako bi se lakse i citeri hvatali.

to je dobro,kasnije ga lakše uhvatiš ako želiš

12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 4
M4X kaže...
MARKOcVp kaže...

Meni se ne svida, sto kad ubijem nekog, prikaze me njemu i on gleda di ja idem kojih 10sec, to je jednostavno glupo, nema smisla, zasto jednostavno nisu normalni killcam stavili ko u codu, iz prvog lica, tako bi se lakse i citeri hvatali.

to je dobro,kasnije ga lakše uhvatiš ako želiš

Pa to je bezveze. Ili neka stave killcam, pravi, ili neka maknu sve, tj da ti opce nepokaze neprijatelja kad te ubije.

Plačem na sprovodima, povoljno!
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 4
MARKOcVp kaže...
M4X kaže...
MARKOcVp kaže...

Meni se ne svida, sto kad ubijem nekog, prikaze me njemu i on gleda di ja idem kojih 10sec, to je jednostavno glupo, nema smisla, zasto jednostavno nisu normalni killcam stavili ko u codu, iz prvog lica, tako bi se lakse i citeri hvatali.

to je dobro,kasnije ga lakše uhvatiš ako želiš

Pa to je bezveze. Ili neka stave killcam, pravi, ili neka maknu sve, tj da ti opce nepokaze neprijatelja kad te ubije.

znam ali fora je kad vidiš da se onda negdje zbuksa ak je kamper i kasnije ga prikolješ

12 godina
offline
Battlefield 4

Razmisljanja o mogucim vozilima u BF4

 

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
MARKOcVp kaže...

Meni se ne svida, sto kad ubijem nekog, prikaze me njemu i on gleda di ja idem kojih 10sec, to je jednostavno glupo, nema smisla, zasto jednostavno nisu normalni killcam stavili ko u codu, iz prvog lica, tako bi se lakse i citeri hvatali.

 ovdje ima ljudi koji neigraju bf3 a komentarisu prvo to sto kazes imas ides na server gdje je hard i nece te prikazati kad ga ubijes haja ako nisi znao

lisnjic
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Nebih volio da vrijeme radnje bude isto. Kak bi bilo super da bude buducnost.

 
1 17 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 4

@lisnjic Daj čovječe nauči koristit interpunkcijske znakove. Pročitao sam neke tvoje poruke i morao sam barem 2 puta pročitati da bi shvatio šta je pisac htio reći.

Bit će!
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2013 16:57 (unique83).
14 godina
offline
Re: Battlefield 4
kach kaže...

Nebih volio da vrijeme radnje bude isto. Kak bi bilo super da bude buducnost.

I BF3 je bio buducnost ;)

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 4
lisnjic kaže...
MARKOcVp kaže...

Meni se ne svida, sto kad ubijem nekog, prikaze me njemu i on gleda di ja idem kojih 10sec, to je jednostavno glupo, nema smisla, zasto jednostavno nisu normalni killcam stavili ko u codu, iz prvog lica, tako bi se lakse i citeri hvatali.

 ovdje ima ljudi koji neigraju bf3 a komentarisu prvo to sto kazes imas ides na server gdje je hard i nece te prikazati kad ga ubijes haja ako nisi znao

Ti meni kazes da neigram bf3???

http://www.youtube.com/user/Megatr0nHR?feature=mhee
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Mislim na malo vecu buducnost,nesto tipa spoj crysisa i battlefield 2142. Bilo bi interesantno to vidit na frosbite 2.0 engineu. 

 
1 8 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Battlefield 4

nebi volio vidis nista osim bf4 ili bc3, ostalo mi je sve bezveze

http://www.youtube.com/user/Megatr0nHR?feature=mhee
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

http://www.videogamer.com/pc/battlefield_3/news/battlefield_4_reveal_due_in_about_90_days.html

"That will come in about 90 days when we get to show you some Battlefield stuff."

"We think Battlefield and FIFA are going to help us lead as we move into the next set of technology opportunities and platform opportunities, and continue to get bigger."

vjerojatno znaci najavu nakon End Game za BF3, i vjerojatno ce biti za slijedecu generaciju konzola

Battlelog: LateralusX
 
2 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
Lateralus kaže...

http://www.videogamer.com/pc/battlefield_3/news/battlefield_4_reveal_due_in_about_90_days.html

"That will come in about 90 days when we get to show you some Battlefield stuff."

"We think Battlefield and FIFA are going to help us lead as we move into the next set of technology opportunities and platform opportunities, and continue to get bigger."

vjerojatno znaci najavu nakon End Game za BF3, i vjerojatno ce biti za slijedecu generaciju konzola

Ništa puno novoga ne očekujem. Isti engine-ista grafika. Dakle ostaju samo nove mape,nova oružja i vozila. Vidjet ćemo...

Otkrivaju više o BF4 za 90 dana a datum izlaska se predviđa listopad.

15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 4
Shadow22 kaže...

Ništa puno novoga ne očekujem. Isti engine-ista grafika. Dakle ostaju samo nove mape,nova oružja i vozila. Vidjet ćemo...

Otkrivaju više o BF4 za 90 dana a datum izlaska se predviđa listopad.

Na jesen će beta,igra izlazi druge godine.

سمندری ڈاکو
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Isti engine,u Bf3 iskoristen samo 20%.

 

Za Bf4 su rekli da ga iskoristavaju od 80% pa nadalje..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 4
drahic kaže...

Isti engine,u Bf3 iskoristen samo 20%.

 

Za Bf4 su rekli da ga iskoristavaju od 80% pa nadalje..

I ti vjeruješ u to?

سمندری ڈاکو
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Moze bit,i nemora. Mozda je prica,pa ce imat novi engine,a mozda ne. A mozda su u sumi. Vrijeme ce pokazat.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 4
drahic kaže...

Moze bit,i nemora. Mozda je prica,pa ce imat novi engine,a mozda ne. A mozda su u sumi. Vrijeme ce pokazat.

nema tu puno mjesta za velike promjene

15 godina
offline
Battlefield 4
Osobno mi je bshit što je opet moderno ratovanje. Bilo bi po meni veći kewl da je Cold war setting, rane osamdesete, pa se mlatiti po Čehoslovačkoj, Berlinu, Moskvi. Imaš sve kao i danas od oružja al sa malo manje gadgeta. Ako ništa soundrack bi bio cool: Bee gees - Staying alive :)
Moj PC  
9 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Pa da ili nek se vrate u poroslost ili neka naprave brutalnu buducnost. Nije jasno kaj bi moglo bit bolje osim grafike ak ostave vrijeme radnje isto...

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Ja ću biti zadovoljan ako budu i samo nove mape i oružja.Možda nema prevelikih mjesta za poboljšanje grafike,ali ipak ih ima.Mislim da je DICE dovoljno pametan da namjerno nisu iskoristili baš puni potencijal FB2 enginea,kako bi imali što nadograditi u BF4.

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Bilo bi super kad bi ovaj put sve texture bile full detaljnje,nesto slicno kak je u metrou 2033. I kad bi jetovima kabinu napravili onak full detaljno ko iz single playera. To me bas razocaralo kod multiplayera kaj kabini fali jako puno detalja.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2013 0:42 (kach).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 4

Što se mene tiče BF4 može biti BF3+popravak hitrega+poboljšan_killcam+gašenje_supressa(ok blur, ali da ukinu povećan spread i recoil)   i to je to.

 

edit: Uh zaboravio sam i da poprave preskakanje prepreka, ono da se ne može ubiti onaj koji preskače.

Dama_The_Crow
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2013 9:13 (Soldier977).
Moj PC  
5 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 4
Soldier977 kaže...

Što se mene tiče BF4 može biti BF3+popravak hitrega+poboljšan_killcam+gašenje_supressa(ok blur, ali da ukinu povećan spread i recoil)   i to je to.

 

edit: Uh zaboravio sam i da poprave preskakanje prepreka, ono da se ne može ubiti onaj koji preskače.

igra ima osjećaj ili sam se samo priviknuo,ne smeta mi skoro ništa više osim čiteri,bugovi i slično a ni oni više ne tako jako,ako baš skužim čitera odem van,jedino ostanem kad je na mojoj strani...kad nebi bilo recoila ili neznam čega onda bi sve bilo isto,zašto se nebi mogao ubit onaj koji preskače

15 godina
offline
Re: Battlefield 4
Soldier977 kaže...

Što se mene tiče BF4 može biti BF3+popravak hitrega+poboljšan_killcam+gašenje_supressa(ok blur, ali da ukinu povećan spread i recoil)   i to je to.

 

edit: Uh zaboravio sam i da poprave preskakanje prepreka, ono da se ne može ubiti onaj koji preskače.

 

Al to je onda BF 3.5!!! Šta ne bi imao kisel osjećaj u ustima kod kupnje.
11 godina
offline
Battlefield 4

Ma samo neka strpaju nove mape,oruzija i zvuk odlican,

ja sretan sa time.A to sto prdite za ostale stvari manje su bitne.

Radje sa COD raspravljajte o iskoristavanje njegovog engina i sl.

Jer on je daleko od BF-a,po svemu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF4 nickovi - da se ekipa lakše skupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice