Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.276.874
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
NestašniDubravko kaže...

Ja se sjećam jednog Dame. Što je taj igro dobro. Nesto čovjek ni vidit ga ni čut. Kako novac iskvari čovjeka kupio novog BMWa zaboravio na prijatelje.

 Šta će mi prijatelji kad imam BMW 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Battlefield 2042

dobar trailer



izlazi 28. februara

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield 2042

ovo izgleda kao pravi be ef.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Pa dobro je. Taman se nadam da će igra biti spremna za izlazak u11. mjesecu ove godine.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
online
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

Pa dobro je. Taman se nadam da će igra biti spremna za izlazak u11. mjesecu ove godine.

 Onda ju malo popeglaju do šestog-sedmog mjeseca 2024., ubace još koju mapu do 11/24 i u ovo doba 2025 imamo prihvatljiv BF. 

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Indestructible kaže...

dobar trailer



izlazi 28. februara

 trailere su oduvijek znali raditi 

Steam ID: Engineer ; Origin ID: DadEngineer
12 godina
offline
Battlefield 2042

Nemo"š od govneta pitu napravit

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 2042

Danas sam došao umoran s posla i nisam mogao pucati kad sam izašao iz vozila. Prokleti dice, ništa im nije sveto 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

Nemo"š od govneta pitu napravit

 😂😂😂

Konjina

9 godina
online
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Danas sam došao umoran s posla i nisam mogao pucati kad sam izašao iz vozila. Prokleti dice, ništa im nije sveto 

 Ne radi se subotom

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Tko je vidio radit i još se umorit. Slab si neutreniran bez kondicije i smrdiš.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.2.2023 0:21 (dery).
14 godina
offline
Battlefield 2042

Ova nova mapa je samo zato da ne dobe sudsku tužbu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

Novu mapu volim. Nema širine zato se dosta lako dolazi do borbe, sniperi i oklopnjaci su najebali .Raznovrsnost terena kamenjar, brdašca,bezbrojni zakloni, podzemni kompleksi, sve je za desetku i vrijedi igre. Zbrljali su bindanje npr.granata/nož za bacenje na mouse3/4 više ne može.Meni sad najdraža mapa.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.2.2023 18:06 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 2042

Trebali su je naplatiti ko DLC, prije je bilo bolje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Trebali su je naplatiti ko DLC, prije je bilo bolje.

Ajd od 10 mapa uspjeli su sastavit da dvije valjaju, točna cijena koliko dobiješ. Ja bi dao i 200eura kad bi napravili dobrih 30 mapa "kao prije".

kradem mine iz minskog polja
23 mjeseca
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Nova staza me na trenutke podsjetila na BF4 sto se tice artstylea, ali kad odigras par rundi pocinju klasicne 2042 frustracije.

 

Mapa je previse vertikalna kao i mnoge druge u igri. Kamperi na svakom uglu. Na svakoj onoj platformi imas 10 razlicitih nivoa u visinu i onda imas jos 3 nivoa ispod zemlje, neprijatelji uz pomoc ziplinea doslovno iskacu iz zemlje na mjestima gdje uopce ne ocekujes.

I jer to nije bilo dovoljno, cijela mapa je okruzena brdima sa snajperima rasporedenim svakih 30 metara. Sa svim ovim ne znas odakle te pucaju, ne znas kuda da gledas, sto da ocekujes, jos jedna mapa koja funkcionira na RNG principu.

 

Da ne bude sve negativno, mapa lijepo izgleda i ima famozni Cover⟨™⟩, ali sto se tice gameplaya, nije dobro. Nisam igrao Breakthrough, ali vidim da ljudi pisu je taj mode totalno neigriv kao defender.

 

 

P.S. Mislim da je introdukcija ziplinea u Battlefield skroz unistilo gameplay na vecini mapa. Prije ako si se htio negdje popeti da se dobro skempas, morao si se potruditi i potrositi vrijeme. Sada svatko ima pristup velikim visinama samo uz pritisak jedne tipke. Tako samo poticu kempanje i pucanje iz random smjerova gdje bi to prije bila rijetkost.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
pdrx kaže...

Nova staza me na trenutke podsjetila na BF4 sto se tice artstylea, ali kad odigras par rundi pocinju klasicne 2042 frustracije.

 

Mapa je previse vertikalna kao i mnoge druge u igri. Kamperi na svakom uglu. Na svakoj onoj platformi imas 10 razlicitih nivoa u visinu i onda imas jos 3 nivoa ispod zemlje, neprijatelji uz pomoc ziplinea doslovno iskacu iz zemlje na mjestima gdje uopce ne ocekujes.

I jer to nije bilo dovoljno, cijela mapa je okruzena brdima sa snajperima rasporedenim svakih 30 metara. Sa svim ovim ne znas odakle te pucaju, ne znas kuda da gledas, sto da ocekujes, jos jedna mapa koja funkcionira na RNG principu.

 

Da ne bude sve negativno, mapa lijepo izgleda i ima famozni Cover⟨™⟩, ali sto se tice gameplaya, nije dobro. Nisam igrao Breakthrough, ali vidim da ljudi pisu je taj mode totalno neigriv kao defender.

 

 

P.S. Mislim da je introdukcija ziplinea u Battlefield skroz unistilo gameplay na vecini mapa. Prije ako si se htio negdje popeti da se dobro skempas, morao si se potruditi i potrositi vrijeme. Sada svatko ima pristup velikim visinama samo uz pritisak jedne tipke. Tako samo poticu kempanje i pucanje iz random smjerova gdje bi to prije bila rijetkost.

 Sniperi se lociraju thermalom i izmasakriraju nožem po brdima kad im doletim iza leđa. Malo koji me ubio jer ima zaklona bezbroj. Samo treba brzo kretanje između zaklona i stijena.Sniperi su ovde najmanji problem.Usporedba sa drugim mapama ova je impresivna.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.3.2023 13:00 (dery).
12 godina
offline
Battlefield 2042

hrkljuš


usao prvi put na ovu mapu, ne zna cojk gdje goni. na sve strane pucaju, iskacu.

prvo sto je dice unistio battlefield sa ovim 2042 onda u medjuvremenu dosao neki novi community koji je uspio ubjediti dice da je battlefield pun akcije na svakom metru, pa se sad ne mozes okrenuti.  i to ne da jedan lik iskoci ispred tebe, nego dvojica trojica.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042
5 cool additions that weren't in the patchnotes - Battlefield 2042 season 4

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield 2042

All chat seems to be coming back to Battlefield 2042

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

All chat seems to be coming back to Battlefield 2042

 napokon, sad se vrijedi vratiti igri.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Battlefield 2042

Od sutra je free na PS Plus Essential 

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Battlefield 2042

Ja sem živel i dihao za igrajti Betlefildeka a sade nebiš ga vuzel ni za đaba. 

PRN8 JBG MOR8
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
NestašniDubravko kaže...

Ja sem živel i dihao za igrajti Betlefildeka a sade nebiš ga vuzel ni za đaba. 

 🤣🤣🤣

Najjakšeiši međimursko/romska strimerčina

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.3.2023 20:52 (ivanec).
14 godina
online
Battlefield 2042

Vrijedi li ovih 18€ trenutno? Bar za se nasmijati/rasplakati?

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Mr. Fugitive kaže...

Vrijedi li ovih 18€ trenutno? Bar za se nasmijati/rasplakati?

 

ako nemas onu ea pretplatu a hoces ponekad igrati, onda je ok za te pare. mislim da je to svakako najniza cijena koliko su do sada puta spustali.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
12 godina
offline
Battlefield 2042

I, što smo sad na kraju?

Izgledalo je da je igra skoro pa napuštena, pa je izašlo nekoliko većih updejta, pa su sad u kodu Origina pronašli da će igra biti updejtana još jednu godinu..

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 2042

To da ne dobe tužbu, a sve je na teti čistačici, i želimo plaćati DLCove, nekad je bilo bolje i nek se vrate hakeri tj. varalice, igra ne valja bez istih 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

To da ne dobe tužbu, a sve je na teti čistačici, i želimo plaćati DLCove, nekad je bilo bolje i nek se vrate hakeri tj. varalice, igra ne valja bez istih 

 A jesi naporan sa jednim te istim ko kokoš.

9 godina
online
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

I, što smo sad na kraju?

Izgledalo je da je igra skoro pa napuštena, pa je izašlo nekoliko većih updejta, pa su sad u kodu Origina pronašli da će igra biti updejtana još jednu godinu..

 Loša vijest za novi Battlefield čini se da ga ove godine nećemo igrati. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice