Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.277.205
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Battlefield 2042

igra došla na xbox game pass pa rekoh da probam.

Dosta bolje od početaka, igra radi stabilinije i čini mi se na većem fpsu.

jedini problem koji imam sa igrom je taj da mi je miš nekako čudan, kao da pluta. taj problem sam imao i na launchu igre.

 

 

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
blackdevil kaže...

igra došla na xbox game pass pa rekoh da probam.

Dosta bolje od početaka, igra radi stabilinije i čini mi se na većem fpsu.

jedini problem koji imam sa igrom je taj da mi je miš nekako čudan, kao da pluta. taj problem sam imao i na launchu igre.

 

 

 od prvog dana i to neće nikad riješit jer je miš portan sa konzolaške verzije i zato je floaty i cijelo kretanje miša je retardirano.

Svaki fps koji drži do sebe ima riješeno kretanje miša, u bf to neće bit riješeno valjda nikad. Po njima je to ok.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...
blackdevil kaže...

igra došla na xbox game pass pa rekoh da probam.

Dosta bolje od početaka, igra radi stabilinije i čini mi se na većem fpsu.

jedini problem koji imam sa igrom je taj da mi je miš nekako čudan, kao da pluta. taj problem sam imao i na launchu igre.

 

 

 od prvog dana i to neće nikad riješit jer je miš portan sa konzolaške verzije i zato je floaty i cijelo kretanje miša je retardirano.

Svaki fps koji drži do sebe ima riješeno kretanje miša, u bf to neće bit riješeno valjda nikad. Po njima je to ok.

 U vezi ovoga, jedan lik veli da postoji mogućnost da je na tragu što se događa:

Na 4:10, ako vas link ne postavi na dobro vrijeme.

Kao da nema veze sa samim inputom, nego kako igra upravlja s recoilom i kontrolom miša u tim situacijama.

 

Prije nisam čuo za njega (il jesam, pa sam zaboravio), ali sam pogledao videe, i izgleda da lik stvarno zna što govori, ima odlične videe, i u ovom videu spomene da "trenira za turnir po 5 sati na dan".

 

Uglavnom, pretplatio sam se, pa ak dođe koji video gdi je lik potvrdio da zna što se događa, stavim ovdje.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.11.2022 10:02 (CyberDemonVZ).
13 godina
offline
Battlefield 2042

Manje bitno, iako hvalevrijedno, je to što je točno uzrok nije na random yutuberima da im poprave irgu.

Ima vizualni recoil igra, ni sama ne zna kako bi ga valjda prikazala i zato nemoš fino nać ruku s nekim puškama i znat nakon što si našao ruku točno koliko metaka i lik pada di gađaš, a ne ovako. Jedan dan top, drugi dan posvuda floaty.

 

U svakom slučaju još jedan manjkav segment igre koji ni nakon god dana nije riješen.

Ajde isprati, pa ja pratim tebe ako šta bude.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

To je upravo video koji sam naveo stranicu prije.

 

Vidim jos jedan na yt sugerise brisanje igo64.dll iz origin foldera koji smanjuje input lag navodno, sto je i grafovima potvrdio

 

 

Nisam licno testirao. 

Moj PC  
2 0 hvala 1
23 mjeseca
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Opcenito je cijeli osjecaj igre jako cudan, amaterski. Mis pluta, vozila plutaju. Transport jeep i nakon godinu dana okrece tenk na leđa.

Input delay je RNG, nekad valja odma, nekad pritiscem tipku 3 puta i nista.

 

Animacije se cesto ne dogode, primjeri: bacanje granate bez ruke, ispaljivanje rakete bez projektila, reloadanje bez animacije, nekad ima animacije a nema zvuka, nekad zapne animacija pa se healam 17 puta...

Primjetio sam da se ove stvari cesto dogodaju kada se obavlja vise radnji odjednom i te animacije i zvukovi se valjda preklope jedni preko drugih pa se sve pomijesa.

 

Dalje, kada se vaulta preko stvari, osjecaj je kao da te neka vanjska sila hitrovito povuce prema gore umjesto da osjetis tezinu tijela pri penjanju/preskakanju. Helikopteri se okrecu kao list papira.

Sve su to sitnice ali kada ih zbrojis one pridonose sveukupnom jeftinom osjecaju.

 

That being said, vide se poboljsanja(!), ali tek nakon godinu dana, sto je porazno. Ova poboljsanja su trebala biti izbacena u prva 3 mjeseca, a do sada je poliŠh igre trebao doseci vrhunac.

I uz to sve, samo 3 nove mape u 12 mjeseci. Do sada bi izbacili 16 mapa u "legacy" Battlefieldu.

Nova mapa je najbolja do sad, ali nazalost samo je jedna.

 
6 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
infeqt0r kaže...

To je upravo video koji sam naveo stranicu prije.

 

...

 HAHA, a ja se baš čudim odkud mi spremljen ovaj video, a kad tamo od ovdje :D

Sorry

Klikam Thanks!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield 2042

Evo ga, lik uploadao update. Na poslu sam pogledam kad stignem doma

Battlefield 2042's Recoil Might Be Broken

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...
infeqt0r kaže...

To je upravo video koji sam naveo stranicu prije.

 

...

 HAHA, a ja se baš čudim odkud mi spremljen ovaj video, a kad tamo od ovdje :D

Sorry

Klikam Thanks!

  

😁👍

 

Ne znam koliko je istina, no cuo sam da jos samo 5 (rijecima pet) ljudi radi na igri. Ako je to istina onda rade i vise nego dobar posao 😃

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Evo ga, info došao do Dannya i do DICE. Znači, ima nešto u tome.

 

EDIT: WTF, ovo je bilo brzo. Zašto i ostalo nisu ovako rješavali? :D

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.11.2022 19:08 (CyberDemonVZ).
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Kako ste zadovoljni s ovim najnovijim updejtom?

 

Evo moram priznati da sam kupio igru za 20 € za Black Friday, i igra mi je špica. Naravno, nije to BF3/BFBC2, ali mi je trenutno najzabavniji Battlefield nakon BF4. Kad se sjetim kakvo je to mrtvo smeće bilo prije godinu dana ovo sad mi je solidna 7/10. Mislim da igra ide u dobrom smjeru.

 

Naravno ima bugova, ali ne čine mi se game-breaking. Igram na 1080p Ultra i sa RTX 3060 imam solidnih 70-80 FPS. Soundtrack je i dalje katastrofa, no od kad sam stavio music volume na 0, doživljaj je 100x puta bolji. Specijalisti su i dalje tu, no klase se navodno uskoro vraćaju pa sam nahajpan. Nema više onih cringe one-line gluposti. Naravno, ako već specijaliste neće izbaciti (a neće) bilo bi super kad bi barem dodali specijaliste za rusku stranu.

 

Da mi je netko rekao za Exodus Conquest već bih ranije uzeo igru. Mislio sam da je stare mape moguće igrati samo preko Portala, ali nisam znao da i official serveri imaju rotacije starih mapa. Nedavno mi se baš zarundalo Conquest 64 na Arica Harbor, pa Caspian, pa Stranded, pa Spearhead i bilo mi je skroz top. Stare mape su me baš podsjetile na dobre dane Bad Companyja 2 i BF3, a Spearhead je definitivno najbolja mapa u BF2042 rosteru. Čim naletim na Kaleidoscope i Hourglass, odmah bježim. Te mape su i dalje koma.

 

Ono što mi je super kod BF2042 je što igra ipak ima dubinu. Sada već ima solidnu kolekciju gunova, i svaki ima puno attachmenta što znači da ima prostora za tweakanje i poboljšavanje gunplaya. BF1 mi je oduvijek bio previše casual, a ovo mi više baca na pravi Battlefield. 

 

Sve u svemu, baš sam zadovoljan. Za 20 € igra je baš dobra. Mislim da će ići samo na bolje s novim updejtovima. Sada puno ljudi igra za Game Passa, i serveri su krcati. Još da dodaju novih mapa i normalan squad management da možeš promijeniti squad igra će biti puno bolja.

 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
franjoslav kaže...

 

 

Ono što mi je super kod BF2042 je što igra ipak ima dubinu. Sada već ima solidnu kolekciju gunova, i svaki ima puno attachmenta što znači da ima prostora za tweakanje i poboljšavanje gunplaya. BF1 mi je oduvijek bio previše casual, a ovo mi više baca na pravi Battlefield. 

 

Sve u svemu, baš sam zadovoljan. Za 20 € igra je baš dobra. Mislim da će ići samo na bolje s novim updejtovima. Sada puno ljudi igra za Game Passa, i serveri su krcati. Još da dodaju novih mapa i normalan squad management da možeš promijeniti squad igra će biti puno bolja.

 

 

 

 frapiran sam 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Battlefield 2042

Info iz posljednjih nekoliko dana:

 

DICE CONFIRMS Battlefield 2042's Recoil Is BROKEN..... Since the BETA

DICE ge je zamolio da ne govori o točnom problemu u videu

Ali ima jako mnogo informacija u videu, ak je netko zainteresiran

 

SONY Trash Talks Battlefield

Prema Sonyu je BF izravna konkurencija CoDu, ali je toliko lošiji da mu nije ni blizu

 

Ako netko traži koje oružje bi isprobao, lik veli d aje XM8 LMG trenutno najbolje u BF2042

BATTLEFIELD 2042 has a new BEST GUN

 

Temporyial pronašao da se vjerojatno vraćaju Squad call-ins u igru:

Kill Streaks in Battlefield? - Squad Contracts Leaked

 

DOUBLE XP and Playerbase peaks - Battlefield 2042

Free weekend - broj igrača na Stemu prešao 30.000, najviše od izlaska igre. I double XP.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
5 0 hvala 1
9 godina
offline
Battlefield 2042

jesu pokrpali ovo ili nastavljam igrati BF4?

čekam nasljednika BF4 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Fila, još se ne može aim dignit kad izadješ iz vozila. Valparaiso je meni najljepša mapa dobro su je remasterali.Noshahr canal također dobar remaster, arica isto.Ne može ništa nadmašit mape iz pravih bf-ova.Lijepo ih je nožićima na bacanje kokat čak i na 50 m.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

Fila, još se ne može aim dignit kad izadješ iz vozila. Valparaiso je meni najljepša mapa dobro su je remasterali.Noshahr canal također dobar remaster, arica isto.Ne može ništa nadmašit mape iz pravih bf-ova.Lijepo ih je nožićima na bacanje kokat čak i na 50 m.

 

i kako ti se cini igrati na njima? 

recimo arica harbor. meni je djelovala jako cudno, cini mi se da su mjenjali malo pozicije zatava? cini mi se isto da su pustili neka mjesta da mozes kroz njih prolaziti gdje je prije u bc2 bilo zabranjeno?


ili je to jednostavno do mene, naucio na Bc2, na bc2 movement i znam svaku mogucu taktiku protivnika, i onda udjes u bf 2042 ne znas ni ko pije ni ko placa.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

Fila, još se ne može aim dignit kad izadješ iz vozila. Valparaiso je meni najljepša mapa dobro su je remasterali.Noshahr canal također dobar remaster, arica isto.Ne može ništa nadmašit mape iz pravih bf-ova.Lijepo ih je nožićima na bacanje kokat čak i na 50 m.

 predobro, ma to je feature, to tako mora bit i tako su zamislili, kad izađeš iz vozila nemoš pušku na oko odmah dizat jebga.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Battlefield 2042

Ne kužim baš ovo za aim...znači kad ste u vozili i sitsnete E za izlazak ne možete uključiti nišan pritiskom na drugu tipku miša?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Ne kužim baš ovo za aim...znači kad ste u vozili i sitsnete E za izlazak ne možete uključiti nišan pritiskom na drugu tipku miša?

 da, ako puška ima underbarrel, ili kao scar tvornički underbarrel, kad izađeš iz vozila više ne možeš ADS, ali to su tako htjeli, nije to bug.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Battlefield 2042

Meni radi normalno, koristim jurišnu sa onom cijevi za ispaljivanje granata i radi mi normalno, baš probao. Prvi klik na E i odmah klik na miš i optički nišan je gore. Brijem da mi tak radi od uvijek.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
suspendiran
offline
Battlefield 2042

To možda vama koji imate AMD procesore i grafičke ne radi?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Indestructible kaže...

 

i kako ti se cini igrati na njima? 

recimo arica harbor. meni je djelovala jako cudno, cini mi se da su mjenjali malo pozicije zatava? cini mi se isto da su pustili neka mjesta da mozes kroz njih prolaziti gdje je prije u bc2 bilo zabranjeno?


ili je to jednostavno do mene, naucio na Bc2, na bc2 movement i znam svaku mogucu taktiku protivnika, i onda udjes u bf 2042 ne znas ni ko pije ni ko placa.

 Na njima mi je najdraže igrat i caspian border isto lijepo odrađena.Valparaiso naj naj jer ima ona područja gdje nismo mogli prije, duplali su je u veličini radi conquesta.Dobra je ova nova zadnja i ona u kamenolomu, ogromna je nisam je istražio ni pola. 

fila2208 kaže...
dery kaže...

Fila, još se ne može aim dignit kad izadješ iz vozila. Valparaiso je meni najljepša mapa dobro su je remasterali.Noshahr canal također dobar remaster, arica isto.Ne može ništa nadmašit mape iz pravih bf-ova.Lijepo ih je nožićima na bacanje kokat čak i na 50 m.

 predobro, ma to je feature, to tako mora bit i tako su zamislili, kad izađeš iz vozila nemoš pušku na oko odmah dizat jebga.

Jučer mi se dogodilo prvi put u noshahr canals.Ili je do mape ili oružja.Izgleda bug.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2022 13:05 (dery).
14 godina
offline
Battlefield 2042

Također sve te zamjerke koje idu od prvog dana igranja... meni su performanse cijelo vrijeme odlične. Jedine bugove koje sam vidio je penjanje uz zgrade sa luftmadracima. Sredili su to kroz par tjedana. Bilo je povuci potegni sa balanasom nekih oružja i količinom vozila...

Sve u svemu igrivo od prve do zadnje minute. Od kak su maknuli iritantne pozdrave specijalista na kraju partije niš me ne nervira i opet ju igram previše, svi ostali fenomenalni SP naslovi na čekanju jer osim vikendom i nemam baš snage za igranje.

Deinstalirao igru ali nakon tri dana ju instalirao nazad 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2022 13:13 (forumaš).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield 2042

Da mi je kuna za svaki tvoj post: koliko super sp igara na čekanju, koliko igara čeka, koliko igara ne stigenm odigrati, ali ipak je bf najbolji iako imam 100 sati itd imao bi barem za 5L castrol edge 5w-30 ulja.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Ja bi bio bogataš koliko si puta napisao da ti ne radi nišan nakon izlaska iz vozila.

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Ja bi bio bogataš koliko si puta napisao da ti ne radi nišan nakon izlaska iz vozila.

 Svega, ako par puta dok mi ti nisi rekao da je tako zamišljeno da je tako igra dizajnirana i to je sve ok, da ima jedan bug koji je popeglan da je igra super i da ne stižeš igrat ništa radi nje, ali si je uninstalirao, i igra je super za te novce koje si ti dao. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Metneš me na ignor i ne čitaš moje potove, ili ti i to treba posebno objašnjavati?  Izgleda da treba kao i da nakon izlaska iz vozila možeš normalno nišaniti 

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Metneš me na ignor i ne čitaš moje potove, ili ti i to treba posebno objašnjavati?  Izgleda da treba kao i da nakon izlaska iz vozila možeš normalno nišaniti 

zašto, pa iznova me fasciniraš i oduševljavaš.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042

A ne mogu ja tu ništa kada si se zaljubio u mene, znam da nisam slao takve signale jer sam drugačijih sklonosti, ali ne osuđujem i ne zamjeran. 

13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Prodajem Msi RTX 2080 Sea Hawk Hybrid

 

Cijena: 350€

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice