Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.280.769
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Battlefield 2042 | Season 5 Development Update

 Još da ukinu specijaliste i eto dobre igre. 

 Nemoj tak, ja sinoć igram onom(onim, nemam pojma :D) što ima wingsuit, skačem na onoj stjenovitoj mapi dolje na flag, i slučajno aktiviram to letenje, prepo sam se uz ono, wtf.

Baš je to bitan fičr za beef, ono, ekstra

12 godina
offline
Battlefield 2042

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...
dad0r kaže...

 Misliš da se priprema sljedeči? Ovo izgleda da nema dalje.

 

Na nedavnom investors callu je onaj goblin Andrew Wilson izjavio BATTLEFIELD WILL RETURN IN AN“ENTIRELY NEW WAY"; nemam prevelike nade kad sam pročital to.

 

Možda sam u krivu ali ja pretpostavljam da vecina ljudi koji su zainteresirani za Battlefield žele igrati Battlefield, a ne mix trenutačnih trendova i tik tok retardacija.

 

twice the pride double the fall
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dad0r kaže...
 BATTLEFIELD WILL RETURN IN AN“ENTIRELY NEW WAY"; nemam prevelike nade kad sam pročital to.

 

 

  Kaže vratit će se potpuno na novom putu, znači nešto drugo.To je to nema dalje nema više bf-a kako sam reko.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Battlefield 2042

pa battlefield kakvog znamo je umro sa Battlefield 5, ko se nada drugacijem ili da ce se vratiti korijenima, je u zabludi.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

U tome i jest stvar tko hoće igrat bf postojao je kao takav, svaka igra imala je svoje igrače. Tko hoče cod, pubg, apex i ostale šitine igra to. Sad žele da pridobiju sve šta gamiže i leti ali ne ide to tako očito jer ovaj bf jedva skupi koju tisuču igrača ako i toliko.

kradem mine iz minskog polja
15 godina
online
Battlefield 2042

Oni rade ono sto misle da ce im donijeti najveci profit, a ne zato da zadovolje stare fanove. I moramo se s tim pomiriti...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

DICE adds SPREAD again to guns and more changes

 

DICE is changing up the challenges in Season 5

 

First look at Reclaimed and hourglass 2.0

 

We WILL actually get a season 6

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Indestructible kaže...

pa battlefield kakvog znamo je umro sa Battlefield 5, ko se nada drugacijem ili da ce se vratiti korijenima, je u zabludi.

 Aaa, upalim maloprije, odigram caspian cq 32vs32 u portalu, sjednem u helić, ma to je milina za igrat. Bf3 portal bolji od originalnog bf3.

I onda server opali u rotaciji neku modernu mapu, sa modernim vozilima i ovim letećim ljudima što skaču po krovovima zgrada i pucaju po vozilima iz pustih lock-autolock-ubitćutenegledajući oružja, i moram odmah altf4 opalit da si odmorim mozak

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
emerik kaže...

Oni rade ono sto misle da ce im donijeti najveci profit, a ne zato da zadovolje stare fanove. I moramo se s tim pomiriti...

 Največi su profit imali dok su imali bazu igrača bf jer ih je bilo ohoho. Misle oni svojim šupcima izgleda jer su ovde podbacili ko nikad.Mislili i nikako da smisle ono šta je več izmišljeno te nosi dobru lovu.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
jopis kaže...
Indestructible kaže...

pa battlefield kakvog znamo je umro sa Battlefield 5, ko se nada drugacijem ili da ce se vratiti korijenima, je u zabludi.

 Aaa, upalim maloprije, odigram caspian cq 32vs32 u portalu, sjednem u helić, ma to je milina za igrat. Bf3 portal bolji od originalnog bf3.

I onda server opali u rotaciji neku modernu mapu, sa modernim vozilima i ovim letećim ljudima što skaču po krovovima zgrada i pucaju po vozilima iz pustih lock-autolock-ubitćutenegledajući oružja, i moram odmah altf4 opalit da si odmorim mozak

 portal mi nikako nije legao. jednsotavno sav gameplay flow plus apex legends fizika kretanja.

battlefield 3 je imao tezinu, i osjecaj da igras kao vojnik.

nazalost to je tako, a kad se sjetim kad je tek izasao bf3 sav mi bio kao cod. a sad vjerovatno jedan od zadnjih pravih battlefielda kakvog nikad vise necemo imati.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Indestructible kaže...


battlefield 3 je imao tezinu, i osjecaj da igras kao vojnik.

nazalost to je tako, a kad se sjetim kad je tek izasao bf3 sav mi bio kao cod. a sad vjerovatno jedan od zadnjih pravih battlefielda kakvog nikad vise necemo imati.

 Vojnik a plače? Suzica suzu stiže. Malo je reć krinđ!

مرګ ژوبله
13 godina
online
Re: Battlefield 2042
MasterG kaže...

budimo realni...hardline je i dalje najgori BF ikad XD

 Meni je hardline bio zabavan i sigurno bi bio popularniji da nije izašao s "Battlefield" titulom u naslovu.  

15 godina
offline
Battlefield 2042

Jučer prvi put se susreli sa čiterom. Govno udara sve nabrzinu za redom u glavu iz bilo koje daljine. Imao na kraju 170:6 killeva.Dok je to u bfV normalna pojava ovde smo bili mirni do sad.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

Jučer prvi put se susreli sa čiterom. Govno udara sve nabrzinu za redom u glavu iz bilo koje daljine. Imao na kraju 170:6 killeva.Dok je to u bfV normalna pojava ovde smo bili mirni do sad.

 jesil mu se matere nagovorio

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
12 godina
offline
Battlefield 2042

Nova mapa je predobra.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Indestructible kaže...
dery kaže...

Jučer prvi put se susreli sa čiterom. Govno udara sve nabrzinu za redom u glavu iz bilo koje daljine. Imao na kraju 170:6 killeva.Dok je to u bfV normalna pojava ovde smo bili mirni do sad.

 jesil mu se matere nagovorio

 Cenzura sve živo ali sam ga lijepo poslao doma i rekao mu da mu je dom u maminoj p....

kradem mine iz minskog polja
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

Nova mapa je predobra.

 Istina sve bolje i bolje kao da se vračaju starim korijenima. Mix zavoda i lokera.

kradem mine iz minskog polja
14 godina
offline
Battlefield 2042

Jel umrla igra ili barem postala free to play?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Jel umrla igra ili barem postala free to play?

 I kad umre bf je živ.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Jel umrla igra ili barem postala free to play?

 Da se nisu ovoliko pomučili, da su napustili igru kao što su nakon mjesec i po nakon izlaska davali naznake, i odradili posao koji su trebali u startu odraditi, definitivno bi bila free-to-play-pay-per-win.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
14 godina
offline
Battlefield 2042

Da je baba muško zvala bi se Duško.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

solidna nova mapa, 64 igraca taman, al usrase opet sto vratise sektore. trebali su kao i na prethodnoj ostaviti samo zastave.

ovako kad igras sa iole neorganizovanim timom, nema sanse pobjediti.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Haha, koja dobra fora za mod :D

Kontejner se vozi po mapi, i ako je tvoj tim bliže, vozi prema neprijatelju i ak stigne do 100% pobjediš

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

Haha, koja dobra fora za mod :D

Kontejner se vozi po mapi, i ako je tvoj tim bliže, vozi prema neprijatelju i ak stigne do 100% pobjediš

 

 Niko se nije sjetio da mu bar stavi neke točkove da bude immersive? Ili će to doći u nekom updejtu dogodine

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Haha, koja dobra fora za mod :D

Kontejner se vozi po mapi, i ako je tvoj tim bliže, vozi prema neprijatelju i ak stigne do 100% pobjediš

 

 Niko se nije sjetio da mu bar stavi neke točkove da bude immersive? Ili će to doći u nekom updejtu dogodine

 

nije dice radio, neko negi random lik. i ovo su jedva uspjeli napraviti.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
13 godina
offline
Battlefield 2042

dice otkrio payload...i poneki igrači. fora.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Evo ga. izašao bolji BF:

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

Evo ga. izašao bolji BF:

 

 Koliko god da je gameplay dobar nikako ne mogu prožvakat prahistorijsku grafiku. Možemo se tako vratit na bf3 koji je referenca za sve bf ali nije to više to.

kradem mine iz minskog polja
11 mjeseci
neaktivan
offline
Battlefield 2042

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice