Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.649
|
čitano: 1.283.527
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Battlefield 2042

Jedva čekam da vidim koliko će vas opet popušit istu foru i preordat sljedeći BF 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Zasto nebi preorderali novi najbolji BF ikada?

 

Reinventing the wheel part 3
Glupi CoD svake godine ista igra i rekordna lova, a pametni DICE ce izmislit toplu vodu po treci put. Ako nije uspjelo sa BFV i 2042, sigurno ce u sljedecem najboljem BF ikada

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.9.2022 14:30 (pdrx).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 2042

Još bi se nekome trebao i opravdavati na što trošim vlastite novce 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2042

Logično bi bilo zaključiti da je EA naučio lekciju i da će se sljedeći BF vratiti korijenima i napraviti što svi očekujemo od njih.

Na žalost, EA ima neku drugu logiku i tko zna šta će opet izvesti

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 2042

To bi onda značilo da je taj veteran radio i na ovom dijelu ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042

 Ako je ovaj direktor uspio izbaciti ovakvo govno onda neka ide on i oni oko njega u tri lijepe. Ja bi samo onu čistačicu ostavio 

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

 Ako je ovaj direktor uspio izbaciti ovakvo govno onda neka ide on i oni oko njega u tri lijepe. Ja bi samo onu čistačicu ostavio 

 Da li ste vi dojma, da kolega simpatizira djevojke u uniformama od čistačice? 

10 godina
offline
Battlefield 2042

 Da netko ovo napravi u igri, bilo bi "j... p... m... njubaro". Ovaj to napravi za stvarno. Only in BF moment! Mapa - Ukraina, tenk Ruski, drvo Ukrainsko. Nadrealno.

مرګ ژوبله
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Zatražen refund
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Battlefield 2042

Ja bježim iz tarkova već 3k sati i još nisam pobjego... A vi što ne bižite od nikog... bižat ćete!

PRN8 JBG MOR8
 
1 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Battlefield 2042
Šta to otpada s tenka
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Sa onog iskače ekipa a sa ovog nije nitko stigo:

 

https://youtube.com/shorts/GcK0lvRy5qU?feature=share

kradem mine iz minskog polja
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Battlefield 2042
Eh, trebao je imat armour, bar bi imao vremena fiksat stvar 😆
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Zatražen refund

 Što li me to ne iznenađuje...

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
NestašniDubravko kaže...

Ja bježim iz tarkova već 3k sati i još nisam pobjego... A vi što ne bižite od nikog... bižat ćete!

 Ja mislim da se bližim cifri kao u svim BFovima koje sam igrao ukupno 

Voljume biži od tarkova ako ne želiš da te žena ostavi,  djeca prestanu pričati stobom a rodbina te se odrekne

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Zatražen refund

 Jesi probao mape sa 64 igrača?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...
NestašniDubravko kaže...

Ja bježim iz tarkova već 3k sati i još nisam pobjego... A vi što ne bižite od nikog... bižat ćete!

 Ja mislim da se bližim cifri kao u svim BFovima koje sam igrao ukupno 

Voljume biži od tarkova ako ne želiš da te žena ostavi,  djeca prestanu pričati stobom a rodbina te se odrekne

 Ako ima dobrog kolegu da ga pokrije neće se ništa od navedenog dogodit.

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
KillerFromHeaven kaže...
MRSKI kaže...
NestašniDubravko kaže...

Ja bježim iz tarkova već 3k sati i još nisam pobjego... A vi što ne bižite od nikog... bižat ćete!

 Ja mislim da se bližim cifri kao u svim BFovima koje sam igrao ukupno 

Voljume biži od tarkova ako ne želiš da te žena ostavi,  djeca prestanu pričati stobom a rodbina te se odrekne

 Ako ima dobrog kolegu da ga pokrije neće se ništa od navedenog dogodit.

 Ja kad nekoga pokrivam nema brige, sigurno će da pogine

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
C64 kaže...
Volume kaže...
Zatražen refund

 Jesi probao mape sa 64 igrača?

 A mora čekat barem tjedan dva da se vrate u rotaciju...jer su to sve limited time great super amazing experience.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.9.2022 15:39 (fila2208).
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...
NestašniDubravko kaže...

Ja bježim iz tarkova već 3k sati i još nisam pobjego... A vi što ne bižite od nikog... bižat ćete!

 Ja mislim da se bližim cifri kao u svim BFovima koje sam igrao ukupno 

Voljume biži od tarkova ako ne želiš da te žena ostavi,  djeca prestanu pričati stobom a rodbina te se odrekne

 ili da ne odje..eš prijatelje koji te zovu na 3 dnevnu feštu s k.urvama na Vir..

(G)jokaCRO ingame.. Im too old for this shit (TM)
12 godina
offline
Battlefield 2042

Ja više prijatelja sa Vira nemam

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Battlefield 2042

Ja jednom bio tamo, par dalmatinaca i hercegovaca držali nas purgere cijelu noć budnim. Mi u 8 zaspali a oni nastavili piti i pjevati. 

PRN8 JBG MOR8
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
NestašniDubravko kaže...

Ja jednom bio tamo, par dalmatinaca i hercegovaca držali nas purgere cijelu noć budnim. Mi u 8 zaspali a oni nastavili piti i pjevati. 

 8AM ili 8PM?

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
9 godina
offline
Battlefield 2042

Kako šredam ljude masno, upalim casual ponekad kad imam vremena i dominiram logicno... Uzet ce sad i frend igru pa cemo rokati cesce valjda. Ova mapa je super, nema puno vozila koji smaraju i odlična je za flank... Super za ispucati se bolje nemamo jbga. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Objesi to mačku od rep. Instalirao opet da probam govno. Malo odigram ovo govno pa onda malo BFV pa malo opet ovo govno pa drugo govno. Ostalo mi od BFV refleksno na tipkovnici da stisnem tipke i mislim sad će uradit neki poznati potez, da da ajd adio. Kretanje pucanje igrivost jadno. Svaki novi nastavak je napravljen bolje i nije mi odgovaralo da se vratim na starije dok ovde je situacija obrnuta. 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2022 14:41 (dery).
13 godina
offline
Battlefield 2042

meni malo krinđ metat te scoreove iz pub 128 mečeva, kad zaključaš glavne koridiore console peasanti nemaju šanse, no svatko ima svoje veselje.

 

Di je onaj comeptitive lik, bellicus addaj brata pa competitive rokajte.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...

meni malo krinđ metat te scoreove iz pub 128 mečeva, kad zaključaš glavne koridiore console peasanti nemaju šanse, no svatko ima svoje veselje.

 

Di je onaj comeptitive lik, bellicus addaj brata pa competitive rokajte.

 Dodao sam ga, on je najbolji pilot, ja najbolji pješak, ne može nam niko ništa. Šta je krinđ, imam od 128 igrača ja sam napravio najviše killova znači više od bilo koga drugoga, i tako svaku rundu skoro. Pa nisu svi sa konzola 90% je PC i još try harderi koji su 200 lvl već... Jednostavno sam otac fps igara i meljem di god dođem. Pubg,Apex,CS,Battlefield,Hunt Showdown. Jedino ove nove kodove nisam nikad igrao jos ali i to ce se promjeniti ove godine :D

15 godina
offline
Battlefield 2042

O, vidim da je na velikom popustu. Mislim se da uzmem... Čak mi je Beta bila zabavna, iako je tada bilo neoptimizirano. Od početka 2020. do kraja 2021. sam igrao BFV, a od početka ove igram BF1 jer mi je stvarno odličan (još ranije sam ga znao igrati na PS4 Pro). Nagovorite me ili odgovorite od BF 2042.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Kad izlazi novi cod
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice