Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.648
|
čitano: 1.282.621
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Battlefield 2042
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Ukratko Još malo novih specijalaca,klase i jedna nova mapa zaboravljeno bojno polje iz bf4 obrasla vegetacijom. Šta bi to moglo biti? Ako je pokrivena kroz vrijeme sa vegetacijom onda neka gradska mapa 100%. Siege of shangai ne bi volio, Pearl market može.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2022 18:19 (dery).
13 godina
offline
Battlefield 2042

Zašto uopće gube vrijeme na ovaj isprdak umjesto da naprave pošteni BF i svi sretni i zadovoljni.

 

Stvarno je smiješno kad se pogleda da ubiti BF nema konkurencije jer nema takve igre na tržištu doslovno su trebali uzeti najbolje stvari iz prijašnjih BF-a to upakirati na updejtani engine tu i tamo neka sitna novost,neki gimmick za ove ADHD retardirane klince i eto love do krova.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2022 23:01 (dad0r).
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dad0r kaže...

Zašto uopće gube vrijeme na ovaj isprdak umjesto da naprave pošteni BF i svi sretni i zadovoljni.

 

Stvarno je smiješno kad se pogleda da ubiti BF nema konkurencije jer nema takve igre na tržištu doslovno su trebali uzeti najbolje stvari iz prijašnjih BF-a to upakirati na updejtani engine tu i tamo neka sitna novost,neki gimmick za ove ADHD retardirane klince i eto love do krova.

 

pa to smo svi i trazili, i u pocetku se cinilo da je moglo biti to, barem na papiru, al su ga posteno usrali na kraju.

 

 

ja na kraju kupio igru za 17 eura da poigram s vremena na vrijeme, iskreno zasitio sam se i ww1 i ww2, pa da ubacim malo modern setting izmedju. CoD MW2 mi se jos ne kupuje, to cu nekad iza nove.

 

nacekacemo se mi na novi BF jos dvije godine. A i tad kad izadje, samo Bog zna na sta ce to liciti.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Indestructible kaže...

nacekacemo se mi na novi BF jos dvije godine. A i tad kad izadje, samo Bog zna na sta ce to liciti.

 Ako ikad izadje jer ovi se tek uče radit na frostbite engine.Jedva izbace jednu mapu godišnje, a večina je remasteri starih.Još da im je naučit kako implementirat squad opciju,tu su izgubljeni treba malo mozgat.

kradem mine iz minskog polja
9 godina
offline
Battlefield 2042

Pa Dice ima 700 zaposlenika a na BF2042 radi 30tak zato rade ovako sporo i dobije se 1 mapa svaka 4 mjeseca. Znači na BF2042 radi jako malen broj ljudi i zato igra gotovo i nema sadržaja, velika većina dice zaposlenika radi na novom Battlefieldu, e sad kad će on ugledati svijetlo dana 2023 na zimu ili 2024 nemam pojma, dok se oni sami ne oglase... 

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Ne pravdaj ih jer ću te odrat ko jančića.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2022 9:57 (dery).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Battlefield 2042
Je l tko za partiju BF3/BF4?
 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
silvio3105 kaže...
Je l tko za partiju BF3/BF4?

 Ne ne igramo prahistorijske igre. Mozes do muzeja pitati nekog dinosaura oce odigrati. REŠI

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2022 10:08 (BeLLicus).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Battlefield 2042
Baka Prase 🐽 jesi to ti?
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
silvio3105 kaže...
Je l tko za partiju BF3/BF4?

 Ne da mi se instalirat previše sati sam utuko u to pa je i dosadilo.Volim koju partiju bf1 bfV i onda ovo govno imam istraživat mape gdje na nekim sektorima nisam ni bio još.Puno mi nedostaju squadovi i klanje nožem kao u bf4.

kradem mine iz minskog polja
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Battlefield 2042
Poziv za kolinje u BF4 i dalje stoji 😅
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
silvio3105 kaže...
Je l tko za partiju BF3/BF4?

 

ja nedavno kad sam probao bf 2042, poslije odmah instalirao bf3 kad ono recoil do neba

 

ali brzo sam i ohladio, jer sam bf3 najvise mrzio zbog suppression efekta.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Battlefield 2042
Meni su ti efekti baš dobro legli.
Još sam 5.1 pojačao, čuo svaki korak odakle će me naguzit
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Ja skunuo preko Steam i osta frapiran kako je losa grafika..🤕
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
volegradele kaže...
Ja skunuo preko Steam i osta frapiran kako je losa grafika..🤕

 Tebi možda ostao cheat od prije pa ti čudno sve. Ugasi cheat prvo.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Battlefield 2042

Totalno neočekivana vijest, David Sureland, jedan od glavnih developera na BF naslovima se vraća u DICE

Veli DannyOnPC da je on bio zaslužan za ono kad su BF4 izvukli iz govana.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield 2042

"ovome" ni 20 Surelanda ne može pomoći

Moj PC  
2 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

"ovome" ni 20 Surelanda ne može pomoći

 Nije ovaj tu da bf2042 izvlaci iz govana. Taj bf je odavno bye bye. Ovaj lik je tu zbog buducih battlefield igara.

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BeLLicus kaže...
MRSKI kaže...

"ovome" ni 20 Surelanda ne može pomoći

 Nije ovaj tu da bf2042 izvlaci iz govana. Taj bf je odavno bye bye. Ovaj lik je tu zbog buducih battlefield igara.

 Svaka cast ako sljedeci BF uspije zbog njega, makar mislim da je ce on povuci jos par ex devova za sobom, ali ce ih ovaj put morati platiti 3+x puta vise.

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
emerik kaže...
BeLLicus kaže...
MRSKI kaže...

"ovome" ni 20 Surelanda ne može pomoći

 Nije ovaj tu da bf2042 izvlaci iz govana. Taj bf je odavno bye bye. Ovaj lik je tu zbog buducih battlefield igara.

 Svaka cast ako sljedeci BF uspije zbog njega, makar mislim da je ce on povuci jos par ex devova za sobom, ali ce ih ovaj put morati platiti 3+x puta vise.

 Mislim da i nije toliko problem u lovi nego da liku, tj njegovom timu daju odriješene ruke u razvoju igre  a ne da financijski savjetnici  i pederi oblikuju igru

13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

BF2042 je zapravo jako dobra igra, problem je u ljudima koji nemaju dovoljno jake konfiguracije. 

Moj PC  
1 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
infeqt0r kaže...

BF2042 je zapravo jako dobra igra, problem je u ljudima koji nemaju dovoljno jake konfiguracije. 

 Reci ti njima sirotinja ko ih yebe. Eto vam na sad znate. 

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
infeqt0r kaže...

BF2042 je zapravo jako dobra igra, problem je u ljudima koji nemaju dovoljno jake konfiguracije. 

 Slažem se. Čak i mape, priča i oružja postanu bolja kad kupiš bolje komponente!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Battlefield 2042

Za harvder pričam još od bete...bez dobrog hardvera nema normalnog igranja 128 igrača po mapi. 

Priča je sasvim OK, za svaku je mapu objašnjena pozadina sukoba. Neke mape su loše, neko su dobre a ima i odličnih. Oružja po meni ima dovoljno na izbor, pokriveni su svi stilovi igranja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

Dobra igra, zabavna. Stara škola, vrijeme ju je pregazilo. A ja još trčim s c4 za tenkićima, kao prije 10ak god. Osvajam zastave i kad poginem nejdem u zatvor. Najgore je to kaj nemrem oživjeti kolegu na bankomatu. Banana van mode

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

Za one koji misle da je ovo bf reči ću vam tri osnovne stvari koje koje čine battefield:squad,klase,server browser. Te nijedne nema u ovome falsifikatu.Customizacija oružja je zaglupljena i zakomplicirana nepregledna.Ono sitno mapa šta se vrti samo par valja.Specijalci ne pripadaju bf-u, morali su biti ubačeni da se zna kako je to falsifikat.

Ovo su radile pičkice tetkice ili su šefovi pičkice tetkice nešto od toga jest.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2022 11:02 (dery).
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

Za one koji misle da je ovo bf reči ću vam tri osnovne stvari koje koje čine battefield:squad,klase,server browser. Te nijedne nema u ovome falsifikatu.Customizacija oružja je zaglupljena i zakomplicirana nepregledna.Ono sitno mapa šta se vrti samo par valja.Specijalci ne pripadaju bf-u, morali su biti ubačeni da se zna kako je to falsifikat.

Ovo su radile pičkice tetkice ili su šefovi pičkice tetkice nešto od toga jest.

 squad,klase,server browser? pa ima to sve nabrojano

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ivanec kaže...
dery kaže...

Za one koji misle da je ovo bf reči ću vam tri osnovne stvari koje koje čine battefield:squad,klase,server browser. Te nijedne nema u ovome falsifikatu.Customizacija oružja je zaglupljena i zakomplicirana nepregledna.Ono sitno mapa šta se vrti samo par valja.Specijalci ne pripadaju bf-u, morali su biti ubačeni da se zna kako je to falsifikat.

Ovo su radile pičkice tetkice ili su šefovi pičkice tetkice nešto od toga jest.

 squad,klase,server browser? pa ima to sve nabrojano

 Možeš ući u skvad koji želiš?

 

Imaš dedicirane servere pa se ekipa lako skupi navečer na domaćem serveru di su naši admini?

 

Klase, odabereš isključivo klasu medic, a ne medic sa c4 i sniperom?

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ivanec kaže...
dery kaže...

Za one koji misle da je ovo bf reči ću vam tri osnovne stvari koje koje čine battefield:squad,klase,server browser. Te nijedne nema u ovome falsifikatu.Customizacija oružja je zaglupljena i zakomplicirana nepregledna.Ono sitno mapa šta se vrti samo par valja.Specijalci ne pripadaju bf-u, morali su biti ubačeni da se zna kako je to falsifikat.

Ovo su radile pičkice tetkice ili su šefovi pičkice tetkice nešto od toga jest.

 squad,klase,server browser? pa ima to sve nabrojano

 Ne razumiješ ti šta squad, server browser(ima ga u portalu,glavna igra ne), klase. Jesi uopče igrao ikad ijedan bf prije ovog? Valjda si to ti u frend listi? Ako si to ti onda si totalno oduzet sa osjetilima i zapažanjima.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2022 14:24 (dery).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice