Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.645
|
čitano: 1.281.312
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Cmarobnjak kaže...
BeLLicus kaže...
Friday kaže...
BeLLicus kaže...

 Ček što točno želiš da napravim sa undervoltom? Sad su mi temp na 66 grafa radi na 2040mhz ti hoćeš da ja ostavim 2040mhz i da stavim da rade na 825mv, probao ruši se, nije ti ovo obična 3080 nego verzija sa 12gb memorije ima jači takt. Na koliko Mhz si mislio da stavim na ovom na kojem radi i da spustam voltazu dok ne bude stabilno? 

 

Moja 3080ti ide ispod 800mV pa mislim da ni tvoja 3080 ne bi trebala biti nesto ekstra zahtjevna. Pokusaj 850mV ili cak 900. Sve je bolje od defaultnih 1+V.

Zasto ne bi bila jos hladnija i duze trajala?

 Na 925mV je stabilna, znatno se smanjila i buka 63 stupnja ne prelazi. takt ostao isti 2040Mhz, okej je... 

 Naravno da je okej, zasto ne bi bilo?

 Undervolt != gubitak performansi.

 A? Nisam izgubio ništa preformansi...

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Izguglaj "!=" pa editiraj post

3 godine
offline
Battlefield 2042

Editirao sam ja svoj da ne bi bilo zabune :)

Origin: IsusCmarobnjak
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 2042

Meni je undervolt zapravo donio povecanje performansi od kojih 3-4%. Jer kartica stabilnije boosta buduci da su potrosnja i temperatura obuzdane. Ja drzim takt na cca 1840 uz napon oko 800mV. S time uglavnom imam lock na 160 FPS. Jos da mi je skill - gdje bi mi bio kraj...

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042

ako itko igra ovo...dodajte me...

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
offline
Battlefield 2042

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 2042

Jel ima netko ovdje u temi da bas zapravo igra igru redovito? Ja sam ju deinstalirao u 12-om mjesecu i nije mi od onda palo na pamet opet instalirati. Svako malo skicnem situaciju na redditu i vidim da je jos uvijek totalna tragikomedija

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Battlefield 2042
Friday kaže...

Jel ima netko ovdje u temi da bas zapravo igra igru redovito? Ja sam ju deinstalirao u 12-om mjesecu i nije mi od onda palo na pamet opet instalirati. Svako malo skicnem situaciju na redditu i vidim da je jos uvijek totalna tragikomedija

 Zaigram ga cesto, ali ne bas kao na pocetku. Nasprem releasa meni sada igra radi jako fluidno. Odkako je 4.1 izasao, ljudi su se polako vratili (ali i dalje je mali playerbase - crossplay on je obaveza nazalost), ali i dalje ima dosta bugova i nedostataka. Ako oces nekad zaigrati, slobodno me dodaj.

 Gunplay mi je sada definitivno bolji nego na releasu.

 

Origin: IsusCmarobnjak
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.6.2022 12:29 (Cmarobnjak).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
Cmarobnjak kaže...
 (ali i dalje je mali playerbase - crossplay on je obaveza nazalost)

 

 

Bljuc...

Freak Show Inc.
3 godine
offline
Re: Battlefield 2042
Friday kaže...
Cmarobnjak kaže...
 (ali i dalje je mali playerbase - crossplay on je obaveza nazalost)

 

 

Bljuc...

 Yep :(

 Iskljucis crossplay i dogode se jedna od dvije stvari:

1. trazis 2398084352 godina match

2. dobijes barem 60% botova u matchu

 

A ako si bas lucky, onda dobijes sakrivenu trecu stvar: kombinacija prve i druge

Origin: IsusCmarobnjak
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.6.2022 15:09 (Cmarobnjak).
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Friday kaže...

Jel ima netko ovdje u temi da bas zapravo igra igru redovito? Ja sam ju deinstalirao u 12-om mjesecu i nije mi od onda palo na pamet opet instalirati. Svako malo skicnem situaciju na redditu i vidim da je jos uvijek totalna tragikomedija

 Pokrenuo sam nakon patcheva jer nemam šta igrat pa bolje išta, malo išao pucati. Puške su bolje, cijela situacija s igrom je bolja, i da je igra izašla takva to bi bila druga stvar. Playerbase je manji od bf3 praktički i igra je otpisana, ne znam šta se više trude uopce.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Battlefield 2042

Trailer za Season 1. Za 22 sata.

Ako već nemamo igru, vjerojatno su opet napravili dobar trailer.

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Imamo konačno i verziju igre 1.0.0.

 

https://www.ea.com/games/battlefield/battlefield-2042/news/battlefield-2042-update-notes-1-0

 

Izašli smo iz early accessa! Čestitam svima koji su preživjeli.

 

Oni koji su tvrdili da igri treba minimalno još 6-12 mjeseci razvoja su imali pravo u potpunosti. Količina fixeva u idućem patchu, a bogami i u nekoliko prethodnih je šokantna. Samo dodaje snagu argumentu da je igra nedovršena bila. Probao sam neki dan igru i nebo i zemlja je razlika u odnosu na ono što je bilo. Još to nije ono što je trebalo biti na release-u, ali vjerojatno ćemo doći u to stanje za jedno 2 sezone, ili više. Taman tamo negdje sredinom 11 mjeseca, točno godinu dana nakon izlaska igre.

uteče Medžedža!
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

Trailer za Season 1. Za 22 sata.

Ako već nemamo igru, vjerojatno su opet napravili dobar trailer.

 

 

Odlično ime za Season 1. Zero Hour. Toliko sati namjeravam igrati. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Ali treba ti 10 minuta igranja da vidiš da je igra u 0.0.0.2 verziji netreba ti to nitko reči.

Ovaj patch tj. season 1 ako nije kompletni overhaul od A do Ž igra je i dalje jedan od najvećih failova u gamingu,ikad.
twice the pride double the fall
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dad0r kaže...


Ovaj patch tj. season 1 ako nije kompletni overhaul od A do Ž igra je i dalje jedan od najvećih failova u gamingu,ikad.

 Ovo je više manje standard za moderne EA igre, jedino ne znam kako su im se Fallen Order i ME remaster dogodili........

Battlelog: [G] pijana_carapa
10 godina
online
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

Trailer za Season 1. Za 22 sata.

Ako već nemamo igru, vjerojatno su opet napravili dobar trailer.

 

 Trailer bu ovak prošao... kao i cijeli sadržaj

مرګ ژوبله
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...

Imamo konačno i verziju igre 1.0.0.

 

https://www.ea.com/games/battlefield/battlefield-2042/news/battlefield-2042-update-notes-1-0

 

Izašli smo iz early accessa! Čestitam svima koji su preživjeli.

 

Oni koji su tvrdili da igri treba minimalno još 6-12 mjeseci razvoja su imali pravo u potpunosti. Količina fixeva u idućem patchu, a bogami i u nekoliko prethodnih je šokantna. Samo dodaje snagu argumentu da je igra nedovršena bila. Probao sam neki dan igru i nebo i zemlja je razlika u odnosu na ono što je bilo. Još to nije ono što je trebalo biti na release-u, ali vjerojatno ćemo doći u to stanje za jedno 2 sezone, ili više. Taman tamo negdje sredinom 11 mjeseca, točno godinu dana nakon izlaska igre.

 Sve jasno samo što će u 11.mj izać cod mw2 i nitko više osim botova neće bit na bf serverima.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Battlefield 2042

Ušminkani hud, ikonice i zvukovi, ispod toga bez portala i starih mapa prazna igra.

I dalje izlaskom iz vozila ne mogu aimat itd itd...tako da ne shvaćam di je tu sad napokon poprvaljena igra.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 2042

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

 

Pride month je a DICE je inclusive barem nam tako govore stavki dan di je LGBT flag jer osjećam se se full homo koliko me DICE jebe vec jedno vrijeme.

 

Šalu na stranu, meh jedna mapa i to vjerojatno 3 broja prevlika (večina trailera je kako likovi trče po praznoj mapi :D ) neki novi specijalac,copy/paste battle pass iz COD-a i to je to.

 

Živio DICE.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2022 18:16 (dad0r).
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Živio
15 godina
offline
Battlefield 2042

Uhvatio se kukom za fighter plane u brišučem letu ahahaha.Vjeverice i dalje letaju po cijeloj mapi ahahah.Situacija sa igrom je kao da se Coppolinog- Godfather-a dohvatio Uwe Boll.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2022 18:57 (dery).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...
animosity_frenzy kaže...

Imamo konačno i verziju igre 1.0.0.

 

https://www.ea.com/games/battlefield/battlefield-2042/news/battlefield-2042-update-notes-1-0

 

Izašli smo iz early accessa! Čestitam svima koji su preživjeli.

 

Oni koji su tvrdili da igri treba minimalno još 6-12 mjeseci razvoja su imali pravo u potpunosti. Količina fixeva u idućem patchu, a bogami i u nekoliko prethodnih je šokantna. Samo dodaje snagu argumentu da je igra nedovršena bila. Probao sam neki dan igru i nebo i zemlja je razlika u odnosu na ono što je bilo. Još to nije ono što je trebalo biti na release-u, ali vjerojatno ćemo doći u to stanje za jedno 2 sezone, ili više. Taman tamo negdje sredinom 11 mjeseca, točno godinu dana nakon izlaska igre.

 Sve jasno samo što će u 11.mj izać cod mw2 i nitko više osim botova neće bit na bf serverima.

... botovi i forumas

10 godina
online
Re: Battlefield 2042
dad0r kaže...

copy/paste battle pass iz COD-a i to je to.

 

Živio DICE.

 Copy/Paste operatera iz COD-a za početak, koji btw kud i kamo izgleda bolje u originalu - Ghost. Još nisu dotakli dno, ima tu još materijala. I bit će naslađivanja i nek bude, potpuno zasluženo. 

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2022 1:58 (Super64).
8 godina
offline
Battlefield 2042

OOvo je tek tolko neki sadrzaj da ih netko ne tuzi. Nemojte ocekivat nesto vise od ovoga.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Zahvaljujući BFu2042 sam prestao igrati igrice i napokon imam vremena u životu. Thank you EA/DICE

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Closed beta nekad na jesen, obećavaju 120hz servere, manje mape i brzo napucavanje sa (po meni) odličnim feelingom i atmosferom onda ćete imati nešto za igrati. Bit će odvojen od osnovne igre i moći će se posebno kupiti.

 

 

Kad sam ja rekao da će te svi vi doći u Tarkov 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
online
Battlefield 2042

 ako se netko usudi napraviti reinstal, ja priznajem ne, pičkica sam šta ćeš. Zabilježio Šraud šta se desilo. Ne znam klip u kojem je ovoliko bjesan. I samo 20k gledatelja u tom trenutku, Dice i marketing još jedan flop, još jedan malo žešči flop.

 

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2042

Battlefield očito ne funkcionira kao Live service

To smo vidjeli u BF5, a i sada na BF2042

Za sljedeći nastavak trebamo opet vratiti Premium paket, odnosno mape koje se dodatno plačaju.

To je očito jedini način da dobivamo redoviti novi sadržaj

Moj PC  
0 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice