Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.275.564
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...
dery kaže...

Novci su ovde najmanji problem. Sa 300kn brišem guz. Nego mi smo prevezani za ovo i ubilo nas ko da nam je u grah čorbu stavilo šećer.

 Možeš ti brisati guzicu sa 1000 kn, tvoja stvar. Poanta koju ne razumiješ je da si kupovinom ove igre platio barem za jedan novi šaraf u novoj jahti od EA CEO. Platvši mu taj jedan šaraf dao si mu do znanja da ti može prodati što želi, čak da ti to ni ne koristiš.

To je njegova supermoć, tip je zato na vrhu dok ti brišeš guzicu sa 300 kn i onda kukaš kak ti je ostala neobrisana i hodaš okolo posran.

 

dery kaže...
forumaš kaže...

 Ne mogu vam ja biti krivac jer se meni igra sviđa 

 

 Jesi kriv si i ne javljaj se.

 

Haha! Konačno malo komedije. Hvala svima.

 

uteče Medžedža!
12 godina
offline
Battlefield 2042

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...
dery kaže...

Novci su ovde najmanji problem. Sa 300kn brišem guz. Nego mi smo prevezani za ovo i ubilo nas ko da nam je u grah čorbu stavilo šećer.

 Možeš ti brisati guzicu sa 1000 kn, tvoja stvar. Poanta koju ne razumiješ je da si kupovinom ove igre platio barem za jedan novi šaraf u novoj jahti od EA CEO. Platvši mu taj jedan šaraf dao si mu do znanja da ti može prodati što želi, čak da ti to ni ne koristiš.

To je njegova supermoć, tip je zato na vrhu dok ti brišeš guzicu sa 300 kn i onda kukaš kak ti je ostala neobrisana i hodaš okolo posran.

 Da, ima smisla. 

Isto tako, kupiš nov auto, i glup si ne kužiš da si kupio šeraf u jahti šefa audija/škode/vw itd jel, pa očekuješ da sve bude ok i da dobiješ pošten proizvod za taj novac?

Pa makar i ako nije dobro nešto, servis se javi, dogvoiriš, riješiš nedostatke, ispričaju se...

 

E tako se ponaša marketing kad nešto zajebe, posipa se pepelom i kaže, ok ajde sredit ćemo, iako znaju da su ti odmah prodali smeće, i 8/10 ljudi se neće žalit niti podzet išta.

To tako funkcionira danas, ali po tome onda ne bi trbeali ništa kupovati niti uzimati, i nipošto se žalit.

 

BF je velika i bitna franšiza za gaming svijet, pošto si bot, nejasno ti je da su neki čisto iz sjete i nostalgije, a uz nedostatak dobrog modernog shootera na tržištu odlučili bacit 50-100 eura u to.

 

I šta sad, zaslužuje da ih se ruga, pljuje, ismijava, i da se jebeni dice/ea ni ne udostoji reć, e sjebali smo, gle ajde sredit ćemo igru, evo refund ako oćeš?

Pa moraju održat neku reputaciju u gaming svijetu, nije ni njima svejedno nakon ovga,netko se dobro crveni na sastancima, ako već nije bivši, samo se o tome šuti.

 

To je poanta, a te priče o ceo i ea i to su gluposti, ti ljudi padaju vrlo lako i nemaju supermoći, isto su gladni love i naprave grešku kao što je onaj gubavac kad je u bf5 rekao, IF YOU DONT LIKE IT DONT BUY IT! i di je završio, jel nastavio karijeru tamo di je bio?

 

Bitch please, poanta je ljude musti što duže, i nema probelma evo love, ali isporuči jebeni donkle pošten proizvod, bez laganja u oči i bar se obveži da ćeš ga popraviti, a ne šutit kao govno i patchati scoreboard.

A to glasanje novčanikom i te fore, to se slažem, i donekle sam to i napravio, bolje i 100kn nego 700 kao neki, ali nakon ovog fijaska, kad idući put na nešto zalijepe ime BF dobro će razmisliti, jer su ga sad okaljali mislim do dna.

 

tldr, sve jasno, ali svejedno, pusti ljude da negoduju, jer imaju pravo KAO POTROŠAČ Na pošten proizvod koji je reklamiran.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2022 22:36 (fila2208).
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

 Evo forumaš dokaz da su izgubili lovu kad ubacuju ovo. Masovan refund su imali stoga je to tako.

Kažeš li opet da ti se igra sviđa obrisat ću guz sa 1000kn.

kradem mine iz minskog polja
14 godina
offline
Battlefield 2042

Kaj se mene tiče mogu sutra propast EA i DICE. U biti i volio bi da propadnu. Ali meni je igra i dalje OK. Kaj se vašeg kukanja tiče, onda kupujte i dalje i kukajte, iskoristite to pravo kao potrošači.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Kaj se mene tiče mogu sutra propast EA i DICE. U biti i volio bi da propadnu. Ali meni je igra i dalje OK. Kaj se vašeg kukanja tiče, onda kupujte i dalje i kukajte, iskoristite to pravo kao potrošači.

 Pa jesam, ali pošto je igra takvo smeće, trebali bi davat refund cijelo vrijeme, a ne prva dva sata na steam i prva 24 na origin.

 

Ako stvarno misliš da će se ea izvuć s ovime, i da će se idući bf, ako ga i bude, prodat ko vruće kifle budeš se prevario. Vratit će se cijela vojska ljudi koji su sada izigrani i odradit će im kontra markteting.

Nemoguće je da igra koja im drži flag, koja je trebala bar 2-3 god musti od ljudi lovu preko battle passa i mikotransakcija, a i tu su shareholderi, ljudi koji dirketno ovise o toj igri na neki način, e njima će EA morat pravdat, nama ne moraju mi smo ionako stoka nebitna.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...
forumaš kaže...

Kaj se mene tiče mogu sutra propast EA i DICE. U biti i volio bi da propadnu. Ali meni je igra i dalje OK. Kaj se vašeg kukanja tiče, onda kupujte i dalje i kukajte, iskoristite to pravo kao potrošači.

 Pa jesam, ali pošto je igra takvo smeće, trebali bi davat refund cijelo vrijeme, a ne prva dva sata na steam i prva 24 na origin.

 

Ako stvarno misliš da će se ea izvuć s ovime, i da će se idući bf, ako ga i bude, prodat ko vruće kifle budeš se prevario. Vratit će se cijela vojska ljudi koji su sada izigrani i odradit će im kontra markteting.

Nemoguće je da igra koja im drži flag, koja je trebala bar 2-3 god musti od ljudi lovu preko battle passa i mikotransakcija, a i tu su shareholderi, ljudi koji dirketno ovise o toj igri na neki način, e njima će EA morat pravdat, nama ne moraju mi smo ionako stoka nebitna.

 

 

Zbilja mi je to nebitno. prodavao se ili ne meni svejedno, uvijek imam kaj za igrati a igara nikada više. Meni je bilo svejedno da li će 2042 ugledati svjetlo dana, nisam emotivno vezan ni za jednu igru, sve su mi potrošna roba. Igram dok ne dosadi.

Trenutno na kompu instalirano dvadesetak igara...2042 mi samo odizima vrijeme da igram neš drugo.

Kao što rekoh, da EA propadne danas, imam kaj za igrati barem 3-4 godine i to da ništa drugo ne radim u životu, mene fakat zaboli za te korporacije.

 

Jedino ne vidim zakaj bi nešto probao (betu) i to mi se ne sviđa, pa dao pare da si CEO kupi novu jahtu i napuni ju _rvama. Vidio betu, ispala sranje sa prevelikim mapama, bez klasa, trza, ružna grafika WTF, pa nebum kupio i koristio pravo potrošača i kukao po forumu.

Baš zato sam u ovoj temi, meni je ovo igra kao i svaka druga, ali reakcija ljudi i mgućnost za rasprave su negraničeni 

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...
Vidio betu, ispala sranje...

 

A hebeš betu, beta je ipak beta, nego bio je besplatan vikend s punom igrom (ne probnim proizvodom)

15 godina
online
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...
forumaš kaže...

Kaj se mene tiče mogu sutra propast EA i DICE. U biti i volio bi da propadnu. Ali meni je igra i dalje OK. Kaj se vašeg kukanja tiče, onda kupujte i dalje i kukajte, iskoristite to pravo kao potrošači.

 Pa jesam, ali pošto je igra takvo smeće, trebali bi davat refund cijelo vrijeme, a ne prva dva sata na steam i prva 24 na origin.

 

Ako stvarno misliš da će se ea izvuć s ovime, i da će se idući bf, ako ga i bude, prodat ko vruće kifle budeš se prevario. Vratit će se cijela vojska ljudi koji su sada izigrani i odradit će im kontra markteting.

Nemoguće je da igra koja im drži flag, koja je trebala bar 2-3 god musti od ljudi lovu preko battle passa i mikotransakcija, a i tu su shareholderi, ljudi koji dirketno ovise o toj igri na neki način, e njima će EA morat pravdat, nama ne moraju mi smo ionako stoka nebitna.

 

 

 Tako su pricali i nakon BFV pa je opet ekipa nakon par cinematic trailera preorderala ko luda.

12 godina
offline
Battlefield 2042

Lol, kakve su ovo gluposti? :D

 

Idu organizirati nekakve turnire ili što.. i to s nekim random igračima, jer su ih BF creatori napustili?

Dajte sređujte igru! Nemojte raditi ovo... Što već to je.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.1.2022 14:23 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2042

kako je moguće biti tako jako diskonektan od communitya?

 

Jel oni žive u drugom nekom svemiru, alternativnom ili šta?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...

kako je moguće biti tako jako diskonektan od communitya?

 

Jel oni žive u drugom nekom svemiru, alternativnom ili šta?

 

Pitaj forumaša, očito in je negdi u guzi. 

PRN8 JBG MOR8
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
NestašniDubravko kaže...
fila2208 kaže...

kako je moguće biti tako jako diskonektan od communitya?

 

Jel oni žive u drugom nekom svemiru, alternativnom ili šta?

 

Pitaj forumaša, očito in je negdi u guzi. 

 Previše razmišljaš o guzicama, ali tko sam ja da sudim, svatko ima svoje zadovljstvo 

12 godina
offline
Battlefield 2042

Ne znam šta se bunite ne bi vam ni ja vratio pare 

Imali ste open betu, dva dana da probate ovo što zovu betrfild. Ako vam "ono" nije bilo dobro i unatoč "onome" opet kupili igru po bilo kakvoj cijeni tko vam je kriv. A to što su lagali i da ste popušili da igrate par mjeseci stari build igre koji je sranje ali imaju bolji i stabilniji već napravljen....lol  valjda čuvaju da se ne pokvari 

 

Svi vi koji ste kupili ovo dali ste im krila da istu stvar opet ponove tako da ste dijelom i sami krivi trenutnoj situaciji u gaming industriji. 

Moj PC  
7 0 hvala 1
14 godina
offline
Battlefield 2042

Možda sad konačno propadnu pa se svi preselimo na COD ili PUBG? Možda Fortnite?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Meni je igra odlična.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 2042

Ali COD je još bolji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield 2042

 
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BDS kaže...

Bokte doso sam do pola i nemrem vise gledat. Sve je mene sramota koji nemam ikakave veze s tom igrom

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BDS kaže...

 To je sve neka teorija zavjere. Treba zabraniti te videe.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

Ne znam šta se bunite ne bi vam ni ja vratio pare 

Imali ste open betu, dva dana da probate ovo što zovu betrfild. Ako vam "ono" nije bilo dobro i unatoč "onome" opet kupili igru po bilo kakvoj cijeni tko vam je kriv. A to što su lagali i da ste popušili da igrate par mjeseci stari build igre koji je sranje ali imaju bolji i stabilniji već napravljen....lol  valjda čuvaju da se ne pokvari 

 

Svi vi koji ste kupili ovo dali ste im krila da istu stvar opet ponove tako da ste dijelom i sami krivi trenutnoj situaciji u gaming industriji. 

 Šta je forumaš tvoj drugi acc? 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
3 godine
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

Ne znam šta se bunite ne bi vam ni ja vratio pare 

Imali ste open betu, dva dana da probate ovo što zovu betrfild. Ako vam "ono" nije bilo dobro i unatoč "onome" opet kupili igru po bilo kakvoj cijeni tko vam je kriv. A to što su lagali i da ste popušili da igrate par mjeseci stari build igre koji je sranje ali imaju bolji i stabilniji već napravljen....lol  valjda čuvaju da se ne pokvari 

 

Svi vi koji ste kupili ovo dali ste im krila da istu stvar opet ponove tako da ste dijelom i sami krivi trenutnoj situaciji u gaming industriji. 

 bas, odigrao sam 2 sata open bete i sve je bilo jasno o kakvom se poluproizvodu radi

 

cak mi je zao onih 7 kuna sto sam dao za ea play da isprobam 2 dana ranije

9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
EA se okrece Star Wars Ip-u i polaže sve nade u Respawn Studio koji radi 3 SW igre, Jedi Fallen Order nastavak, FPS i RTS. Pocetak kraja podrske za DICE i BF 2042.
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Battlefield 2042

Ako forumaš opet kaže da je njemu dobra počet ću mu vjerovat i igrat ću svaki dan nekoliko sati. Ako kaže da mu ne valja obrisat ću guz sa toalet papirom.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Dobra je.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Gogy7 kaže...
EA se okrece Star Wars Ip-u i polaže sve nade u Respawn Studio koji radi 3 SW igre, Jedi Fallen Order nastavak, FPS i RTS. Pocetak kraja podrske za DICE i BF 2042.

 

Auuu jedva čekam tu podršku za Star Wars igre by EA, baš im vjerujem. Baš neki dan sam vidio da je Battlefront 2 na PC-ju neigriv već tjednima (mjesecima?) jer ima bug kad ti padne health na 1 postaneš besmrtan. Dakle svaki meč ima bar jednog ili više besmrtnih. I nema najavljenog roka kad će biti popravljeno. 

 

 

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
sisko93 kaže...
forumaš kaže...
Vidio betu, ispala sranje...

 

A hebeš betu, beta je ipak beta, nego bio je besplatan vikend s punom igrom (ne probnim proizvodom)

 E pa u ovom slučaju tome nije tako. Bilo je nekoliko detalja koje su korisnici primjetili, ali prošli postovi na reddu pa sad ga jebi. Sjećam se jednog, na mapi iz bete u tunelu između D zastava si mogao "ugasiti" sve žarulje, u igri to više ne možeš. Bilo je još dosta toga i takva podmetanja se vuku još od bete BFV. Tako da navlače ekipu na sve moguće i nemoguće načine, a onda ti uvaljaju kitu. O da, recimo u beti je bilo više od nekoliko puta da raketa pri lansiranju eksplodira, po izlasku igre to nisam vidio ni jednom. Zanimljivo da neki drugi izdavači ne koriste ovakve "trikove".

مرګ ژوبله
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Zasto sprdate forumasa, pustite ga da igra igricu
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Eksplodira svaki puta kad prek nje pređe twister.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...
Eksplodira svaki puta kad prek nje pređe twister.

 Ma jesi vidi njega on bi ih optužio da lažu. Jedini ti si primjetio jer izdržiš toliko igrat. Niko ne zajebaje forumaša pa nije on derle da ga možemo zajebavat, podjebavat da.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.1.2022 19:17 (dery).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice