Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.275.919
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...

Evo čovjek reko, scoreboard, 8 ljudi u squadu, još jedan patch do Božića, nova mapa itd...

 

 Fo real??

Challenge: Pronaći 8 ljudi na forumu koji još igraju :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Santana kaže...

Sa COD igrom znas kaj ces dobit i dobit ces puno vise sadrzaja nego kod ovog BF-a, sve ovisi dal ti odgovara COD gameplay ili ne. COD kakav je je, al on barem radi i isporuci obecano. 

 ma cod je smeće u celofanu, ali gle, radi, ne šteka, liči na sve codove prije, ima kampanju, zombije i mp.

370kn refunda od bf, 230 za taj bullshit da imam šta pucat,ali tužno je to kad kupuješ igru samo eto da imaš po čemu pucat.

Kad bf bude 150kn taman će bit za njega, a toliko i vrijedi, oko 20e.

 

ali hej nisam se prosrao po igri, vrijeđao ljude da bi onda igru igrao 50+ sati i pričao kako je jedan peč spasio igru.

CyberDemonVZ kaže...
animosity_frenzy kaže...

Evo čovjek reko, scoreboard, 8 ljudi u squadu, još jedan patch do Božića, nova mapa itd...

 

 Fo real??

Challenge: Pronaći 8 ljudi na forumu koji još igraju :D

 Ti, kuky, pirat. 

Belikus vrijedi za 2 jer ima velik kdr.

TO je 5.

Forumaš vam može punit server i nosit vodu.

6 ajde.

 

Tu imaju još neka dva dečka šta kažu da im je ovo super igra.

Eto vas 8, top skvad. 

 

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2021 17:46 (fila2208).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...
animosity_frenzy kaže...

Evo čovjek reko, scoreboard, 8 ljudi u squadu, još jedan patch do Božića, nova mapa itd...

 

 Fo real??

Challenge: Pronaći 8 ljudi na forumu koji još igraju :D

 

Ma biće sad ove božićne bobine, Baka, Dama, Mrski... Špelac i El. Ovca će reinstalirati, to je izvjesno kao i novo jutro. Vidi kako se Belli probratio u normalnog čovjeka. U love 2 c it! Nemaš brige.

uteče Medžedža!
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...
CyberDemonVZ kaže...
animosity_frenzy kaže...

Evo čovjek reko, scoreboard, 8 ljudi u squadu, još jedan patch do Božića, nova mapa itd...

 

 Fo real??

Challenge: Pronaći 8 ljudi na forumu koji još igraju :D

 

Ma biće sad ove božićne bobine, Baka, Dama, Mrski... Špelac i El. Ovca će reinstalirati, to je izvjesno kao i novo jutro. Vidi kako se Belli probratio u normalnog čovjeka. U love 2 c it! Nemaš brige.

 Ma ja bi isto rebuy, ali muči me kad mi se nigdje ne broji KDR.

Moram pisat na papir, slikat mobitelom info board na tab tokom igre i stavljat na forum pa da mi sračuna srce isusovo, njemu ide matiša.

 

ti hurajk mažete svaku noć a?
kakav ti je coh3, oće bit šta od toga?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2021 18:02 (fila2208).
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...
animosity_frenzy kaže...
CyberDemonVZ kaže...
animosity_frenzy kaže...

Evo čovjek reko, scoreboard, 8 ljudi u squadu, još jedan patch do Božića, nova mapa itd...

 

 Fo real??

Challenge: Pronaći 8 ljudi na forumu koji još igraju :D

 

Ma biće sad ove božićne bobine, Baka, Dama, Mrski... Špelac i El. Ovca će reinstalirati, to je izvjesno kao i novo jutro. Vidi kako se Belli probratio u normalnog čovjeka. U love 2 c it! Nemaš brige.

 Ma ja bi isto rebuy, ali muči me kad mi se nigdje ne broji KDR.

Moram pisat na papir, slikat mobitelom info board na tab tokom igre i stavljat na forum pa da mi sračuna srce isusovo, njemu ide matiša.

 

ti hurajk mažete svaku noć a?
kakav ti je coh2, oće bit šta od toga?

 E uzmeš igru na steamu pa rokaš screenshote sa F12 da se ne moraš mučiti sa mobitelom.

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...
CyberDemonVZ kaže...
animosity_frenzy kaže...

Evo čovjek reko, scoreboard, 8 ljudi u squadu, još jedan patch do Božića, nova mapa itd...

 

 Fo real??

Challenge: Pronaći 8 ljudi na forumu koji još igraju :D

 

Ma biće sad ove božićne bobine, Baka, Dama, Mrski... Špelac i El. Ovca će reinstalirati, to je izvjesno kao i novo jutro. Vidi kako se Belli probratio u normalnog čovjeka. U love 2 c it! Nemaš brige.

 To ti za mene nije baš sigurno. Samo ako kauč prodam i zaradim.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
Ja igrao Vanguard i mislio da ću nastaviti zajedno s Bf 2042 ali ništa više ne igram Cod. Ja sam isto kao kolega dao šansu ovom Bf i sad se zabavljam. Nije da se ludo zabavljam ali svejedno bolje nego u Vanguard. Istina u Cod-znaš što dobijaš ali možda je u tome i kvaka. Kakav god Bf bio još uvijek mi je zabavniji za igrati. Moja je filozofija ako se mogu prilagoditi i zabaviti se uz igru kakva je super a ako ne nema smisla plakati. Bolje raditi nešto drugo što te veseli nego tu po forumu prosipati negativu. Da nije ono što smo očekivali istina je ali baš takvo govno isto sigurno nije. Mislim da to što na čelo franšize dolazi Vince Zampela budi nadu za ovaj serijal ali u međuvremenu treba nešto i igrati...
sake08
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...

 Ma ja bi isto rebuy, ali muči me kad mi se nigdje ne broji KDR.

Moram pisat na papir, slikat mobitelom info board na tab tokom igre i stavljat na forum pa da mi sračuna srce isusovo, njemu ide matiša.

 

ti hurajk mažete svaku noć a?
kakav ti je coh2, oće bit šta od toga?

 

Nije baš svaki dan, al jest sigurno 3-4 dana u tjednu. Ima zapravo dosta ljudi koji igraju na mojoj friend listi. Na discordu smo često Hurjak, Ivanec, ja i Isus, te Baka koji igre nema, ali nas zato kontinuirano zajebava. Vidim da igraju Kuky, Pirat, Anubis, neki dan doletio u squad i ZeNGe itd... Kad bi se sudilo po forumu, redditu i sl. reklo bi se da BF2042 igra 2 ljudi, no međutim.

 

CoH3 će biti ko bombona kad izađe. Već je i ova pre-Alpha vrlo obećavajuća. Nadam se da neće opet Axise napraviti svemoćnima.

uteče Medžedža!
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...

 

Ma biće sad ove božićne bobine, Baka, Dama, Mrski... Špelac i El. Ovca će reinstalirati, to je izvjesno kao i novo jutro. Vidi kako se Belli probratio u normalnog čovjeka. U love 2 c it! Nemaš brige.

 Ako drastično ne promjene tj. ne upgradaju ovaj ingame battlelog neće se nitko na nikog spajat jer trenutno je situacija teška retardacija i za mene osobno nema smisla da da situacija ostane ovakva a imaš servere sa 128 igrača

 

Od mogućnosti da 30-ak ljudi jednim klikom miša upadne na isti server mi smo spali na to da trebaš prvo 30 minuta moljakati sustav da te stavi u isti server sa 1 frendom a kamoli sad odjednom da stavi 8 ljudi u isti skvad

 

 

 

 

Zapravo, kad si razmislim, u oba nova Battlefronta i zadnja 3 Bf-a ovo mi je bila jedna od bitnijih kritika na relaciji EA/Dice jer sustav je jednostavno inferioran onome što smo prije imali.

Al dobro, lik koji je i zamislio taj sustav je dao otkaz i Vince ga mijenja, pa možda napokon nakon skoro 6 godina EA napravi nešto po tom pitanju.

 

 

 

Battlelog: [G] pijana_carapa
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...

 

Nije baš svaki dan, al jest sigurno 3-4 dana u tjednu. Ima zapravo dosta ljudi koji igraju na mojoj friend listi. Na discordu smo često Hurjak, Ivanec, ja i Isus, te Baka koji igre nema, ali nas zato kontinuirano zajebava. Vidim da igraju Kuky, Pirat, Anubis, neki dan doletio u squad i ZeNGe itd... Kad bi se sudilo po forumu, redditu i sl. reklo bi se da BF2042 igra 2 ljudi, no međutim.

 

CoH3 će biti ko bombona kad izađe. Već je i ova pre-Alpha vrlo obećavajuća. Nadam se da neće opet Axise napraviti svemoćnima.

 Da, odigrao koji meč, jako dobro to izgleda, nemam ništa loše za reć zasad.
Usa izmejne su mi super, samo da što kažeš opet  ne melje axis sve pred sobom.

BeLLicus kaže...
fila2208 kaže...
animosity_frenzy kaže...
CyberDemonVZ kaže...
animosity_frenzy kaže...

Evo čovjek reko, scoreboard, 8 ljudi u squadu, još jedan patch do Božića, nova mapa itd...

 

 Fo real??

Challenge: Pronaći 8 ljudi na forumu koji još igraju :D

 

Ma biće sad ove božićne bobine, Baka, Dama, Mrski... Špelac i El. Ovca će reinstalirati, to je izvjesno kao i novo jutro. Vidi kako se Belli probratio u normalnog čovjeka. U love 2 c it! Nemaš brige.

 Ma ja bi isto rebuy, ali muči me kad mi se nigdje ne broji KDR.

Moram pisat na papir, slikat mobitelom info board na tab tokom igre i stavljat na forum pa da mi sračuna srce isusovo, njemu ide matiša.

 

ti hurajk mažete svaku noć a?
kakav ti je coh2, oće bit šta od toga?

 E uzmeš igru na steamu pa rokaš screenshote sa F12 da se ne moraš mučiti sa mobitelom.

 A šta da, ali onda ne mogu kupit preko paopa nove gvineje, vatikana, burkine faso ili burme pa mi ne paše.

Slikat ću mobitelom nokijom 3310 pa ćeš mi ti zbrajat.

 

Evo još info šta dolazi u novom peču, veselim se novitetima.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Battlefield 2042

Mrski kupuje igru kad ubace skin od Lidije Bačić, a ja nasatavljam igrati nakon toga i trčati ću za Lidijom. 

Battlelog: MUDO_HR
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2021 18:23 (amater_2).
Moj PC  
11 0 hvala 1
15 godina
offline
Battlefield 2042

Ajmo na discord.. Jbš vajnere.. Ivanec??

(G)jokaCRO ingame.. Im too old for this shit (TM)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
red_bull kaže...

Ajmo na discord.. Jbš vajnere.. Ivanec??

 koji je kanal za discord da se i ja ubacim ak nije problem :)

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
9 godina
offline
Battlefield 2042

Ajde za jedno sat vremena budite online na diskordu pa da bacimo koju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MasterG kaže...
red_bull kaže...

Ajmo na discord.. Jbš vajnere.. Ivanec??

 koji je kanal za discord da se i ja ubacim ak nije problem :)

 https://discord.gg/cEKbegVK

(G)jokaCRO ingame.. Im too old for this shit (TM)
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Pa upravo ti provodiš cancel kulturu jer čim se nisam žalio odmah napadaš. Niti se odnosi na tebe, niti sam ikoga točno prozvao. Al ono nije igra životno bitna da tolko vremena gubite na plakanje po forumu, nemoj igrati i gotovo haha

 Ja ili ElOvca?

 Ma obrisani je post Dama moj . Zaboravio sam kako se zove kome sam odgovara jer sam s mobitela to radio. Ni tebe ni PsihoBaklave ili ti ElOve. 

 

Zanemari hehe.

12 godina
offline
Battlefield 2042

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

 tl, dw

jesi ti dama pogledao ili samo sherao link?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...
Soldier977 kaže...

 tl, dw

jesi ti dama pogledao ili samo sherao link?

 Samo share, ali sam pogledao malo... Kaže da mu je sad OK BF.

 

 

A misliš radi duljine.... Ma jok.... 5 min pogledao.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2021 22:49 (Soldier977).
14 godina
offline
Battlefield 2042

Drago mi je za Zampellu, radio CoD od početka sve do MW2(i MW2), nakon toga Respawn osnovao, napravio Titanfall, Apex Legends i Star Wars Jedi Fallen Order, prava legenda.

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...
fila2208 kaže...
Soldier977 kaže...

 tl, dw

jesi ti dama pogledao ili samo sherao link?

 Samo share, ali sam pogledao malo... Kaže da mu je sad OK BF.

 

 

A misliš radi duljine.... Ma jok.... 5 min pogledao.

 Da prepričam u kratko, tip je vrlo zadovoljan sa trenutnom igrom i vidi potencijal da postane izvrsna.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

 Da prepričam u kratko, tip je vrlo zadovoljan sa trenutnom igrom i vidi potencijal da postane izvrsna.

 Koncizno i neprecizno :D

 

Dobar je review, isplati se pogledati.

 

edit s malo elaboracije: frajer je nabrojao praktički sve što ne valja s igrom i isplati se pogledati zbog toga, jedino je u konačnici poprilično velik optimist - al ok, ima se pravo nadati. I neće nagazit igru čiji je veliki fan, to je očigledno, al za sve što je naveo da trenutno ne valja i nedostaje, prirodniji zaključak bi bio da je igra poprilično loša.

Tread softly because you tread on my dreams.
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2021 23:48 (ElektričnaOvca).
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
emerik kaže...

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

 

 

Jedan ovosedmicni kompilacijski video

 

Muzika nije primjerena mladjim osobama, cisto da se covjek ogradi : )

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042

 Steta. Kad su vec zasrali nek zaseru kak se spada!

Nakon 20ak sati igre da nesto ponovno napisem.

Igra ima potecijala ali vecina staza je katastrofa.prazne,kak bi rekli jeftine!

Likovi u daljini zamrznuti u trku i tako se krecu.

Nezz koja je svrha helica?

Jedina pozitivna stvar je taj portal 

Vise igram bf5 nego ovo ali tko zna.ak se popravi,pečira ili šta već igrat cemo. 

Sve u svemu,ŠTETA!

 

 

 

 

12 godina
offline
Battlefield 2042
Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield 2042

 

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.12.2021 7:56 (Soldier977).
Moj PC  
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice