Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.271.078
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Battlefield 2042

Sa RX 5500 XT 8GB imam 59FPSa konstantno dok sam izvan bitke. Čim uđem u fajt pada i trza jako. 

 

Gledam po YT s tom kraticom ljudi igraju normalno. Zadnji uptade drivera sam stavio. Neki savjeti? Igra li netko s tom karticom ili nekom u tom rangu?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042

aako imaš proc pod moj komp onda ti je do njega, da imaš ne znam kakvu grafu sa tim procom si ispod minimuma za ovu igru.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
Friday kaže...

 

Zato sto je to ocito postalo nesto kao LGBT... Nesto sto nece stati dok sve i jedna kuca na svijetu ne bude imala objesen barjak duginih boja

 

Nigguh pls, don't be a fag...

uteče Medžedža!
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

 U stavrnosti svaka puška pištolj nosi u neku stranu, kad saznaš kamo nosi ne nišaniš više u centar mete nego korigiraš i nišaniš niže/više ili lijevo/desno kako bi pogodio centar mete. Ak nišan podržava pokušaš to anulirati kalibriranjem.

Kaj se rafalnog pucanja tiče obićno se naziva rasipanjem municije i koristi se samo u filmovima, u stvarnosti puca se pojedinačno ili uz kratke rafale od dva /tri metka. Jedino su laserska oružja precizna kako bi si to netko mogao zamisliti da bi trebalo raditi.

 

U ovoj igri mi se sviđa upravo boolet drop, gdje barem prividno imaš neku poveznicu sa stvarnošču. Također daleko si precizniji kad zalegneš---u stvarnosti moraš zadržati disanje ako nešto želiš pogoditi na više od 100 metara. Svatko tko je gulio vojsku zna te osnove.

 Ako je dobro napravljena i upucana ne nosi. To što si pucao iz zastava iz prošle ere to je druga stvar. Vjerojatno si ispalio par metaka, odbilo ti je rame i tako si zaključio.

 

Pucao sam iz dosta oružja, modernog i starijeg i ide tamo di ciljaš metak većinom. Pucao sam kratke rafale i full rafale, ali jedno je trzaja puška odlazi i šara okolo i nemoš je zadržat, a drugo je jebeni BULLET deviation random gle puška cilja jedno, anuliraš recoil mišićnom memorijom zgloba, ali svejedno noobaru nemoš pogodit, i onda igrate lutriju ko će imat više sreće.

BULLET drop je odavno u bf serijalu, samo si nekad davno imao zeroing na sniperima i takve stvari...ležanje pa se smanji hip spread itd pa koriste sve igre od prije još 20 god.

ALi da tebi je to novitet.

 

BOOLET 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
2 godine
protjeran
offline
Re: Battlefield 2042
Q-Tip kaže...
UltrasVinkovci kaže...

 To sam i ja primjetio. Dosta njih pokrene, pa odustane kada vide da nesto neradi kako bi trebalo mozda. Bokte prije 15-tak godina bio si sretan kad pokrenes igru, danas ljudi ocekuju previse. Nemozes ti ovakvu igru napraviti bez greske i izbaciti van. Vani postoje xy konfiguracije, nemogu oni svaku testirati, ja imam ovaj bug, kolega onaj itd. 

Sto se tice kilova isto tako, druga je ovo igra, daleko najbrzi BF i sa najvise zbivanja na mapi. 

Igra je zbagana dosta i tako je to sad, najjaci ce opstati... takav je hranidbeni lanac xD

 

Danas ljudi očekuju previše? Baš suprotno, ljudi danas previše opraštaju, a tu uključujem i sebe naivca koji sam im opet dao novac. Tebi je previše da netko za 100 eura očekuje da igra barem približno radi "as advertised"? 

 

Daleko najbrži BF? Ne može ni cipele polizati Battlefieldu V, koji je imao odlično ispolirano, brzo i fluidno kretanje sa seamless prebacivanjem iz trka u hod, u čučanj, trk u čučnju, preskakanje prepreka, prone, crawl, sve je radilo bez greške. I onda je netko odlučio "ajde nećemo koristiti ovo što smo dobro napravili, ajmo sad opet napraviti da je kretanje smeće".

 

U usporedbi s brzinom BFV, BF2042 je poluproizvod, nimalo fluidno, bugirano smeće u kojem se više ne možeš sagnuti i trčati, jer evolucija je od drugog svjetskog rata promijenila čovjeka, pa sada u 21. stoljeću zna trčati samo uspravno.

 

Nemoj dalje, molim te. Najbrži BF my hairy fat ass.

 

Najviše zbivanja na mapi? 80 posto praznog prostora na mapama se ne bi složilo s tobom. Možda te zbunjuje to što te svaki put respawna usred gangbanga s protivničkim tenkom i pet šest protivnika.  

 

 

 

 5ticu nisam nesto igrao, stao sam na 4tvorci tj godinama sam nju grindao. 4tvorka na releaseu nije bila nista ispoliranija nego ovo a ima duplo manje igraca i duplo manja mapa. LJudi neprastaju vec ocekuju previse, danas BUG u igri je lomaca za devosa,a prije su stime radili speed runer-e i kojekakve jos gluposti. Ja neznam koliko rko ima vamo godina, ali realnost je da novi klinci malo puno danas ocekuju opcenito od svega u zivotu, a malo bi se izborili za nesto, sto negovorim za tebe vec opcenito. 

95% postova ove teme je kukanje o igri, a ostatak ekipe suti i igra i nema problema? Pa nije, stvar je stava svakog gamera i sto ocekuje od igre, zabavu sa ekipom ili mora biti Shroud pa ga ovi problemi sputavaju u killovima?

Ja neznam kako je tebi pola mape prazno, imas dobar raspored zastava, sad je problem sto moras trcati od a do b? Jednostavno kapcuraj point i drzi ga brani sa ekipom i kad crknete idi dalje, u cem je problem? Sta bi trebali, staviti vrtuljak na svaki kut sa konjima pa da jasemo u krug ka dica? Ovo je MP igra i tako je bazirana, tj igraj portal tamo nema kukanja, em bolje radi em je zabavniji. Evolucija vamo- tamo, kao sto kazem, puno se danas ocekuje, a ne da se prasta, igra je takva kakva je, a kukanje nevodi nikamo samo na jos kukanja. Sto mislite da ce devosi sada mijenjati core igre i staviti to sve sto se i ocekuje? Pa mislim da nece, bit e popravaka sa vremenom, ali tko nezeli  igru prihvatiti takvu kakva je nemora je ni igrati i mirna mu je glava. 

 

Isto tako sa spawn pointevima, pa sam si kriva kad znas problem i spavnas se na zastavu a ne na kolegu. Jednostavno se dosta problema moze zaobici i relativno uzivati u ugri.

Moje misljenje je da je igra oke, a za ostale evo necu se vise raspravljati ionako sam par puta samo malo branio BF i vecinom bio u igri... tako da pozz i nista k srcu pls :)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.11.2021 17:09 (UltrasVinkovci).
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042

OK, krivo napisao bullet 

Nije mi novitet, igrao battlefielde od dvojke pa na ovamo. Pucao iz zračnice, M48, Papovke, M72, PKT M84 i G3 i ide kako sam rekao, večinom ne ciljaš točno u sridu nego kompeziraš, ovisno od puške do puške.

Kao što rekoh puške nisu laserski precizne, rafalna paljba je jako neprecizna osim na jako kratke razdaljine, te se u principu ni ne koristi. Imaš hrpu FPS-ova gdje ne moraš paziti na takve stvari poput ležanja i sl. 

U tom smislu sam to spomenu, ne da nikada nisam vidio u nekoj igri. Igram samo sa puluatomtskom puškom, i fino je dozirana preciznost ovisno iz kojih uvjeta gađaš. Zabavno napucavanje, sa dobrom dozom izazova i osjećajem postignuća uz neki privid reralnosti.

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

OK, krivo napisao bullet 

Nije mi novitet, igrao battlefielde od dvojke pa na ovamo. Pucao iz zračnice, M48, Papovke, M72, PKT M84 i G3 i ide kako sam rekao, večinom ne ciljaš točno u sridu nego kompeziraš, ovisno od puške do puške.

Kao što rekoh puške nisu laserski precizne, rafalna paljba je jako neprecizna osim na jako kratke razdaljine, te se u principu ni ne koristi. Imaš hrpu FPS-ova gdje ne moraš paziti na takve stvari poput ležanja i sl. 

U tom smislu sam to spomenu, ne da nikada nisam vidio u nekoj igri. Igram samo sa puluatomtskom puškom, i fino je dozirana preciznost ovisno iz kojih uvjeta gađaš. Zabavno napucavanje, sa dobrom dozom izazova i osjećajem postignuća uz neki privid reralnosti.

 Sandstorm ima odličan prikaz igranja sa full auto i single fire 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...

Bloom, random bullet diviation, spread. Sve isto samo drugi nazivi. Bloom je postao aktualan naziv po fotnite dječici koji nisu znali da se u biti to zove spread.

 O da. Spreadaju se ubojiti metci ako te "slučajno" zakače ili? U ovoj zabavnoj igri tome nije tako. 

 

Kroz povijest je dokazano da su uglavnom desničari i mrzitelji pedera koji najviše krište o tome latentni pederi. Kolko se ovdje Fort spominje svi ga potajno halaju da bi mogli bez vida ostat da još uz to stignu drkicu bacit. Jesi ubo danas koji satić Forta da nitko ne zna? Ajde neće te nitko ubit ak priznaš.

مرګ ژوبله
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Super64 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Bloom, random bullet diviation, spread. Sve isto samo drugi nazivi. Bloom je postao aktualan naziv po fotnite dječici koji nisu znali da se u biti to zove spread.

 O da. Spreadaju se ubojiti metci ako te "slučajno" zakače ili? U ovoj zabavnoj igri tome nije tako. 

 

Kroz povijest je dokazano da su uglavnom desničari i mrzitelji pedera koji najviše krište o tome latentni pederi. Kolko se ovdje Fort spominje svi ga potajno halaju da bi mogli bez vida ostat da još uz to stignu drkicu bacit. Jesi ubo danas koji satić Forta da nitko ne zna? Ajde neće te nitko ubit ak priznaš.

 ok lol

 

Nego:

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Super64 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Bloom, random bullet diviation, spread. Sve isto samo drugi nazivi. Bloom je postao aktualan naziv po fotnite dječici koji nisu znali da se u biti to zove spread.

 O da. Spreadaju se ubojiti metci ako te "slučajno" zakače ili? U ovoj zabavnoj igri tome nije tako. 

 

Kroz povijest je dokazano da su uglavnom desničari i mrzitelji pedera koji najviše krište o tome latentni pederi. Kolko se ovdje Fort spominje svi ga potajno halaju da bi mogli bez vida ostat da još uz to stignu drkicu bacit. Jesi ubo danas koji satić Forta da nitko ne zna? Ajde neće te nitko ubit ak priznaš.

 

Ja te nist nisam razmel. Osim da je MRSKI peder.

10 godina
offline
Re: Battlefield 2042

dakle danas su serveri u totalnoj banani...neigrivo sa ovakvim hitregom.

nisam se doslovno na jedan server uspio spojit a da sa strane nisam imao ikone "server" orange/red , drop packages itd...

 

ovaj video sve govori...a to mi se danas dogodilo u 90% slučajeva.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MasterG kaže...

dakle danas su serveri u totalnoj banani...neigrivo sa ovakvim hitregom.

nisam se doslovno na jedan server uspio spojit a da sa strane nisam imao ikone "server" orange/red , drop packages itd...

 

ovaj video sve govori...a to mi se danas dogodilo u 90% slučajeva.

 da su serveri u problemu bila bi ikona servera, ovo te ili spoji na server u americi ako imaš VPN uključen ili ti internet preslabi i sl. Piše ti 212 ping, i kao lag

Ili pak ti se to dešava jer ti šteka kao meni u BF1 do kad nisam upgrade napravio. A po gameplayu igra ti ne radi baš najglađe, možda radi snimanja samo?!

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.11.2021 21:56 (Jack Sparrow).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
MasterG kaže...

dakle danas su serveri u totalnoj banani...neigrivo sa ovakvim hitregom.

nisam se doslovno na jedan server uspio spojit a da sa strane nisam imao ikone "server" orange/red , drop packages itd...

 

ovaj video sve govori...a to mi se danas dogodilo u 90% slučajeva.

 

To ti je od zadnjeg patcha novi feature. Imam isti problem, a i na redditu su ljudi javaljali. Zanimljiva je stvar da ljudi u squadu imaju normalan ping, a kod mene 150+ ms. Samo u vozilima se isplati igrati kad je takvo stanje.

 

Nije do moje konekcije, jer se problem pojavljuje samo u BF-u.

uteče Medžedža!
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.11.2021 22:12 (animosity_frenzy).
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...
MasterG kaže...

dakle danas su serveri u totalnoj banani...neigrivo sa ovakvim hitregom.

nisam se doslovno na jedan server uspio spojit a da sa strane nisam imao ikone "server" orange/red , drop packages itd...

 

ovaj video sve govori...a to mi se danas dogodilo u 90% slučajeva.

 

To ti je od zadnjeg patcha novi feature. Imam isti problem, a i na redditu su ljudi javaljali. Zanimljiva je stvar da ljudi u squadu imaju normalan ping, a kod mene 150+ ms. Samo u vozilima se isplati igrati kad je takvo stanje.

 

Nije do moje konekcije, jer se problem pojavljuje samo u BF-u.

 bilo ti tako i neki dan kad smo igrali skupa u squadu?

14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
To su prazni serveri pa je visok ping Mrtva igra
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...
bilo ti tako i neki dan kad smo igrali skupa u squadu?

 

Čini mi se da smo igrali prije patcha, pa je ping bio normalan, cca. 30ms. Recimo danas kad sam igrao je bio oko 50 ms, a prije sat vremena je bio 150+. Navečer valjda kad ljudi navale sve ode k vragu. Uglavnom, od četvrtka mi je stalno tako.

uteče Medžedža!
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...
Jack Sparrow kaže...
bilo ti tako i neki dan kad smo igrali skupa u squadu?

 

Čini mi se da smo igrali prije patcha, pa je ping bio normalan, cca. 30ms. Recimo danas kad sam igrao je bio oko 50 ms, a prije sat vremena je bio 150+. Navečer valjda kad ljudi navale sve ode k vragu. Uglavnom, od četvrtka mi je stalno tako.

 da taman smo negdje oko četvrtka ili srijede igrali

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...
Jack Sparrow kaže...
bilo ti tako i neki dan kad smo igrali skupa u squadu?

 

Čini mi se da smo igrali prije patcha, pa je ping bio normalan, cca. 30ms. Recimo danas kad sam igrao je bio oko 50 ms, a prije sat vremena je bio 150+. Navečer valjda kad ljudi navale sve ode k vragu. Uglavnom, od četvrtka mi je stalno tako.

 Mislim da nije do tebe. I meni je na Insurgency 150.... nikad nije toliko. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...
animosity_frenzy kaže...
MasterG kaže...

dakle danas su serveri u totalnoj banani...neigrivo sa ovakvim hitregom.

nisam se doslovno na jedan server uspio spojit a da sa strane nisam imao ikone "server" orange/red , drop packages itd...

 

ovaj video sve govori...a to mi se danas dogodilo u 90% slučajeva.

 

To ti je od zadnjeg patcha novi feature. Imam isti problem, a i na redditu su ljudi javaljali. Zanimljiva je stvar da ljudi u squadu imaju normalan ping, a kod mene 150+ ms. Samo u vozilima se isplati igrati kad je takvo stanje.

 

Nije do moje konekcije, jer se problem pojavljuje samo u BF-u.

 bilo ti tako i neki dan kad smo igrali skupa u squadu?

 ne, tada je radilo ok. doslovno danas samo.

 

edit:

u ovom dijelu videa se ne vidi server ikona...ali pojavljivala se redovito kroz gameplay

u chatu sam vidio da nisam jedini koji se žalio na to.

BTW internet mi nije optika, ali je fakat dobar i nikad nisam imao problema nit sa pingom niti lošim serverima (osim ako nije bila greška kod njih)

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 7:29 (MasterG).
15 godina
offline
Battlefield 2042

Bas si danas razmisljam kak ce bit veselo kad EA napokon stavi iteme u Store. Znamo da jedva cekaju, a bome i igraci cekaju 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...
animosity_frenzy kaže...
Jack Sparrow kaže...
bilo ti tako i neki dan kad smo igrali skupa u squadu?

 

Čini mi se da smo igrali prije patcha, pa je ping bio normalan, cca. 30ms. Recimo danas kad sam igrao je bio oko 50 ms, a prije sat vremena je bio 150+. Navečer valjda kad ljudi navale sve ode k vragu. Uglavnom, od četvrtka mi je stalno tako.

 Mislim da nije do tebe. I meni je na Insurgency 150.... nikad nije toliko. 

 U bf V isto pinga visoko dva zadnja dana šara od 20-130. Dok mi je u speed testu sve ok.

kradem mine iz minskog polja
15 godina
offline
Battlefield 2042

Uh alaj ga grdite...imate vjerojatno pravo. Nabrijali cjenu a jedino portal zanimljiv i......jos jedna stvar unutar portala. Pošto je svima koji su na vip-u zadnja dva dana ping u banani. Pokusali nesto novo i malo pretrazili portal po serverima i nasli neki njemacki 64 igraca pa da probamo (sve nove mape). E sad oni koji ne vjeruju neka probaju. Sasvim druga igra padaju i s asault puskama i s teskim strojnicama milina. Mape su manje zastave na sasvim drugim mjestima. Uglavnom zabava jednaka kao i bf3 mape. Možda neki nisu ulazili u takve servere pa ih košmar od 128 debila koji uvijek ali bas uvijek idu na dvije zastave odbija od igre. Meni srce prodisalo :D

http://www.pis-klan.com http://www.youtube.com/user/CroMystiq/videos?view=0
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
red_bull kaže...

I znaci rjesenje je da u svaku novu igru ide BR bez obzira na sve? Nema ni nove Forze Horizon na tom popisu. Jesu i tamo trebali to staviti?

Pa dajte nemojte drobiti gluposti. Trebali su igru napraviti kako spada pa bi je igralo vise ljudi.

 

Uostalom, moze se retorika i okrenuti - zasto bi implementirali BR u igru kad su samo dvije od prvih 10 igrana na stemu BR? Nema smisla, ne?

 

Bas upravo zbog inzistiranja na tako plitkom pristupu (ona cringy sranja prije i poslije partije) igra i je u takvom kurcu. Nije se uopce islo napraviti postenu pucacinu nego nesto da zadovolji "ej vidi sto imam kul zlatni kalas" ekipu.

 Nije BR trebo bit fokus igre već jedan od modova....BR u bf svijetu sa free-to-play konceptom je mogao držati ovu igru u fokusu zanimaja igrača bar godinu dana.. Ako su 2 od 10 to je jeben postotak s obzirom na milijun žanrova ne?

Kaj te muče medalje? pa one ne predstavljaju zadiranje u koncept igre.. Ima ih još od bc2.. Rozi skinovi su se mogli stavljat još od half life 2 tdma(modeli oružja). Problem nisu djeca, već studio koji želi ugoditi svima. Svima se nemože ugoditi. točka.

Igra je takva kakva je upravo zbog vajnaja starkelja u kombinaciji sa pokušajem udovoljavanja klincima...

BF ovakav nemože opsat. ili idemo prema CODu ili prema Tarkovu. Sredina je sranje i bučkuriš.. Meni je jedino portal dobar.. Base igra sa ekipom onak prolazno. Ali ništ više od toga.. Šteta.

 Jadan ti se satra da napises nesto,objasnis kako stvarno je ali niko te ne dozivljava...vjerovatno jer si upravu.

Origin_Steam: hrka11
7 godina
offline
Battlefield 2042

Kada pojedinci kažu da nemamo pravo žaliti se ili "kukati" nego da prestanemo igrati, onda odmah daju vjetar u leđa kompanijama da prođu bez sankcija ili posljedica. Ova igra je primjer lažnog oglašavanja (Cyberpunk?) gdje se obećaju brda i doline i laže se o poliranosti proizvoda, a na kraju dobiješ šipak i poluproizvod. Pritom još i platiš teško stečenu lovu da postaneš tester.

 

Moja ocjena nakon provedenih 15 sati u ovih 10 dana od službenog izlaska je 5/10. Potencijala ima, ali katastrofalni hit reg, nebalansirana oružja, 128 igrača i shodno time užasna optimizacija, nedostatak opcija i custom servera i još štošta onog što je stample Battelfield serijala su ovo učini trenutno naslovom koji treba prestati igrati dok se ne popravi. Jebeš mi sve kada moram ulaziti u config i paliti i gasiti opcije kako bi imao donekle igrivo iskustvo. Najveća pozitivna stvar mi je portal i borbe protiv botova. Tamo vidim da postoje uniforme i vojnici koji nisu specijalisti pa se uvijek zapitam kako je to moglo izgledati. Očito je ovo miks svega i svačega, a na kraju ništa-

 

I dalje mi najveći trn ostaje nedostatak klasa. Kome god da je ta ideja došla na um se mora zapitati neke stvari jer ukloniti glavni trademark Battlefield serijala je kao maknuti gume s auta; voziti će, ali znamo i kako. Jedino što mi pada na pamet je specijaliste pustiti za hazard zone tko ga hoće igrati ili ih ostaviti za igrača koji je squad leader (što je u početku i bila ideja ako se ne varam).

 

Generalno su zadnje dvije godine u svijetu gaminga sumorne i najviše zabave i bolju kvalitetu su mi pružili indie developeri nego AAA studiji.

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 9:23 (Brki1994).
Moj PC  
15 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 2042

Ne prestati igrati, nego ne kupiti i ne igrati uopće. Glasajte novčanikom, nema druge. Bila je beta i svatko je mogao probati kakako igra radi na 3/4 dana uz hrpu sati. 

 

edit; kaj se igara tiče u zadnje dvije godine, trebala bi mi tri života da ih odigram samo jednom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 9:34 (forumaš).
Moj PC  
9 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield 2042

Moraju fixat PC performance pod hitno. Pa nije realno da igra radi OK (ne super, ne da imaš 144+ FPS, već samo OK) ako imaš PC koji spada u top 0.1% na svijetu...

 

Ne možeš izjavit "žao nam je što nemate top PC, ali boli nas k"  a niti razvit igru za takav PC u ovoj fazi kada je kupovina npr. grafičke kartice ekstremno skup sport.

 

Gunplay i dalje nije fixan, kada je više ljudi na okupu hitreg ne registrira metke. Mape su ravne, premalo covera, zgrada itd... 

 

Vozila možda i ne bi bila OP da faking reload na zolji nije 4-5 sekundi, do tad me pokose 10 puta.

 

Mislim da je u ovom BF-u još više izraženo to da nitko ne igra medica, supporta itd. 

Bene docet, qui bene distinguit.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 9:38 (molnyi).
Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Battlefield 2042

Perofrmanse su jako dobre, ako imaš dobar CPU. 128 igrača po mapi traži hrpu kalkulacija, i ne vjerujem da se to može popravti, osim da se vrate na 64

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2042
molnyi kaže...

 

Vozila možda i ne bi bila OP da faking reload na zolji nije 4-5 sekundi, do tad me pokose 10 puta.

 Pa to je i bit da ga nemožeš sam uništiti,nego ti treba lik ili dva da pucaju na tenk.

Da svatko sam može tenk uništiti bio bi tenk neupotrebljiv.

سمندری ڈاکو
11 godina
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...
molnyi kaže...

 

Vozila možda i ne bi bila OP da faking reload na zolji nije 4-5 sekundi, do tad me pokose 10 puta.

 Pa to je i bit da ga nemožeš sam uništiti,nego ti treba lik ili dva da pucaju na tenk.

Da svatko sam može tenk uništiti bio bi tenk neupotrebljiv.

Ok, imaš pravo - nije realno da jedan čovjek uništi tenk, ali mislim da treba mali nerf na vozila. Puno se ljudi žali na to, u prijašnjim BF nisam imao taj problem. Ja sam zbog toga počeo nositi C5 pa ga uspijem sam uništiti u večini slučajeva.

 

No kao što sam napisao, primjećujem da sve manje ljudi igra na teamplay, sve manje medica, supporta... A rijetko tko se fokusira na tenkove pa traje dosta dugo da se isti unište.

Bene docet, qui bene distinguit.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 9:49 (molnyi).
15 godina
moderator
offline
Battlefield 2042

Isto je i s heličima,nitko ih ne jebe ni 2%,a samo su 2-3 lika dosta s stingerom i neće nitko letjet....još ako je jedan u AA.

 

سمندری ڈاکو
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice