Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.281.213
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...

 Al ono nije igra životno bitna

 

Ocito nisi ozenjen...

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...

Pa upravo ti provodiš cancel kulturu jer čim se nisam žalio odmah napadaš. Niti se odnosi na tebe, niti sam ikoga točno prozvao. Al ono nije igra životno bitna da tolko vremena gubite na plakanje po forumu, nemoj igrati i gotovo haha

 Ja ili ElOvca?

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
Friday kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Al ono nije igra životno bitna

 

Ocito nisi ozenjen...

 On je mlad i ima opcije, ne konta.

 

edit: pa nećemo valjda cancel kulturu sad spominjat ovdje, u temi koja je medu zadnjim utočištima zdravog razuma

Tread softly because you tread on my dreams.
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2021 14:01 (ElektričnaOvca).
12 godina
offline
Battlefield 2042

Šta je cancel kultura?

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...

Ovo šta pišete o timskoj igri su čiste glupost i tome nisu krivi specijalisti nego likovi koji igraju igru.

 

To je tako još od BF3,na public serveru rijetko naiđeš na likove koji igraju timski,takva strana obično rasturi server sa 500 plus ticketa razlike. To nije ništa novo,zato su u BF1/5 stavili mogučnost da s lika sam uzmeš ammo,jer te nitko ne jebe ni 2%.

 

Ako netko želi igrati timski igrat će i u CODu,ak ne želi ne pomogne ni da mi Karl Gustavson urla na uho.

 

U ovom BFu me često dižu likovi i rokaju s onim healt pištoljem,jedino ammo rijetki bacaju.

 

Kako ce baciti kada nitko ne pita za ammo, ja jos niti jednom nisam vidio da je netko zatrazio ammo sa commo rose ili bilo kako jer ne znam na koji nacin je sve moguce. Igram iskljucivo Angela pa znam o cemu pricam, a uvijek bacam ammo pack prema random likovima iako uopce ne znam je li im treba ili ne pa na koga se primi.

Znam da u BFV kada pritisnem Q na supporta da ce ammo zatraziti glasovno a meni se pojavi ammo indikator povise glave koji supportovi vide. U proslim BF sa klasama odma znas prema kome ces potrcati jer kraj imena ima znak klase i ako je corav ili prigluh ako opucas na njega skontat ce sto trazis od njega.

A ovdje kada pogledas u nekoga na svome teamu, ne prikazuje nikakav role kraj imena nego jedino ima znak da je squad leader, tako da ne znas zapravo koga pitati.

 

Dalje, kada uzmem ammo i heal na Angelu samo mi prikazuje tko treba heal i to je ono sto se samo pojavi njima na glavi kada su low hp, nitko zapravo nije zatrazio heal.

 

Vidio sam mozda par puta da je netko zatrazio prijevoz sa commo rose negdje usred polja ili pustinje i to je sve, ne znam je li taj sustav broken ili stvarno nitko ne koristi.
Ako ne koriste, pitanje je zasto ne koriste taj najpoznatiji feature BF igara? Mozda jer je UI smece, mozda jer je nezgrapno za pritisnuti i odabrati u fajtu, mozda jer te niko ne hebe 5 posto jer vizualni i glasovni clueovi nisu dobro napravljeni ili mozda jer nema potrebe.

 

E da i jos jedna stvar, sada mozes equipat 3 razlicite vrste metaka, tako da ako ostanes bez standardnih u najgorem slucaju mozes prebacit na ostala dva i tako lijepo ne ovisis o nikome.

 

Na kraju izgleda da nitko ne treba ni ammo ni heal ni repair. Jer ocito svega ima na pretek pa nitko ne trazi, vozila se repairaju sama do kraja, heal sam do kraja, ammo 3 vrste municije, tako da ti vanjska pomoc i ne treba.

 

Ja gledam prema sebi, ako vidim da nesto nije u redu onda znam da je tako i za ostale igrace. Ono sto je radilo u proslim BF sada ne funkcionira, ako ja vidim po sebi da ne trazim niti ammo niti heal niti repair (ok ovo jesam zatrazio vise puta ali nitko ne repaira pa ne vidim smisao), znaci meni nitko drugi ne treba kada sve imam tako da ja nisam potreban ni mojim suigracima.

 

U BFV su bili bas agresivno krenuli sa attritionom i odma su ih posrali radi toga, i meni je cak bilo nekako previse vracati se s tenkom za resupply. Ali neke stvari su pogodili za teamplay koje se mnogima nisu svidjele tako da su sada sve to maknuli i dobiveni rezultat je suprotno od teamplaya.

 

9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...

Zamisli ja gubim vrijeme na poslu da se rugam s igrom, a netko gubi vrieme, ne igra igru koja mu je super, da meni spočitava da sam vajner

 

Top je ovaj forum, jedan od rijetkih na koje se uvijek vratim zato što se svi volimo tako. 

 

Sa svakim iz teme bi popio kavu ili pivo i nasmijao se tome svemu.

 

Neka smo. živi i zdravi i covid potvrde sam da imamo

 Nemam covid potvrdu 

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...
pirat kaže...

 

Do nove godine će igra bit svima vama u temi super, ja ću i dalje vajnat jer mi je super šta će mi uvijek netko srat kako sam jadan I dosadan, mrski ekipa će nabacit koju, a spelac će potajno igrati i bit će mu super igra. 

 

ssd će kuky doc I rec nemojte kukat.

 

 

edit. eto ga. 

 

 

 

 Ako ikad kupim ovaj Frankestein od igre to će biti isključivo zbog portala, standardnih klasa i starih mapa ali nema šanse da uzmem po ovoj cijeni (od 15 do 20$ bi mi bilo okejasto). 

 

14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...
Ako ikad kupim

 

 Čekamo da se posipaš perjem 

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BeLLicus kaže...
fila2208 kaže...

Zamisli ja gubim vrijeme na poslu da se rugam s igrom, a netko gubi vrieme, ne igra igru koja mu je super, da meni spočitava da sam vajner

 

Top je ovaj forum, jedan od rijetkih na koje se uvijek vratim zato što se svi volimo tako. 

 

Sa svakim iz teme bi popio kavu ili pivo i nasmijao se tome svemu.

 

Neka smo. živi i zdravi i covid potvrde sam da imamo

 Nemam covid potvrdu 

 Ma brate neka ti meni nakon 10 stranica ipak doživljavaš prosvjetljenje i igra ti je sad super dok meljes helikopterom

Daj nam share svoj stats page da vidimo kako rokas jako

 

I potvrdu moraš imat, nemoj se zezat s time jebga 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

Ma nema šanse sa random 128 igrača, i velik dio njih je toga bio svjestan. Negdje je pisalo da su devovi testirali tu opciju sa 128 igrača u nekom od prošlih naslova i odustali prvenstveno jer su zaključili da nije zabavno. Nije to jedini problem, al ja mislim da 128 igrača nosi najveći dio nedostataka, možda čak i kompromisa u developmentu, objektima na mapi i ko zna čega još(ne razumijem se u to pa s*rem, al eto, imam taj filing).

Tread softly because you tread on my dreams.
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...
fila2208 kaže...
pirat kaže...

 

Do nove godine će igra bit svima vama u temi super, ja ću i dalje vajnat jer mi je super šta će mi uvijek netko srat kako sam jadan I dosadan, mrski ekipa će nabacit koju, a spelac će potajno igrati i bit će mu super igra. 

 

ssd će kuky doc I rec nemojte kukat.

 

 

edit. eto ga. 

 

 

 

 Ako ikad kupim ovaj Frankestein od igre to će biti isključivo zbog portala, standardnih klasa i starih mapa ali nema šanse da uzmem po ovoj cijeni (od 15 do 20$ bi mi bilo okejasto). 

 

 Auuuuu

Mrski najavljuje kupovinu igre. 😆😆😆 sve ti je oprošteno, dođi.

14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ElektričnaOvca kaže...

Ma nema šanse sa random 128 igrača

 Mečevi su turbo zabavni, i vuku na još.

7 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dtrixxx kaže...
pirat kaže...

Ovo šta pišete o timskoj igri su čiste glupost i tome nisu krivi specijalisti nego likovi koji igraju igru.

 

To je tako još od BF3,na public serveru rijetko naiđeš na likove koji igraju timski,takva strana obično rasturi server sa 500 plus ticketa razlike. To nije ništa novo,zato su u BF1/5 stavili mogučnost da s lika sam uzmeš ammo,jer te nitko ne jebe ni 2%.

 

Ako netko želi igrati timski igrat će i u CODu,ak ne želi ne pomogne ni da mi Karl Gustavson urla na uho.

 

U ovom BFu me često dižu likovi i rokaju s onim healt pištoljem,jedino ammo rijetki bacaju.

 

Kako ce baciti kada nitko ne pita za ammo, ja jos niti jednom nisam vidio da je netko zatrazio ammo sa commo rose ili bilo kako jer ne znam na koji nacin je sve moguce. Igram iskljucivo Angela pa znam o cemu pricam, a uvijek bacam ammo pack prema random likovima iako uopce ne znam je li im treba ili ne pa na koga se primi.

Znam da u BFV kada pritisnem Q na supporta da ce ammo zatraziti glasovno a meni se pojavi ammo indikator povise glave koji supportovi vide. U proslim BF sa klasama odma znas prema kome ces potrcati jer kraj imena ima znak klase i ako je corav ili prigluh ako opucas na njega skontat ce sto trazis od njega.

A ovdje kada pogledas u nekoga na svome teamu, ne prikazuje nikakav role kraj imena nego jedino ima znak da je squad leader, tako da ne znas zapravo koga pitati.

 

Dalje, kada uzmem ammo i heal na Angelu samo mi prikazuje tko treba heal i to je ono sto se samo pojavi njima na glavi kada su low hp, nitko zapravo nije zatrazio heal.

 

Vidio sam mozda par puta da je netko zatrazio prijevoz sa commo rose negdje usred polja ili pustinje i to je sve, ne znam je li taj sustav broken ili stvarno nitko ne koristi.
Ako ne koriste, pitanje je zasto ne koriste taj najpoznatiji feature BF igara? Mozda jer je UI smece, mozda jer je nezgrapno za pritisnuti i odabrati u fajtu, mozda jer te niko ne hebe 5 posto jer vizualni i glasovni clueovi nisu dobro napravljeni ili mozda jer nema potrebe.

 

E da i jos jedna stvar, sada mozes equipat 3 razlicite vrste metaka, tako da ako ostanes bez standardnih u najgorem slucaju mozes prebacit na ostala dva i tako lijepo ne ovisis o nikome.

 

Na kraju izgleda da nitko ne treba ni ammo ni heal ni repair. Jer ocito svega ima na pretek pa nitko ne trazi, vozila se repairaju sama do kraja, heal sam do kraja, ammo 3 vrste municije, tako da ti vanjska pomoc i ne treba.

 

Ja gledam prema sebi, ako vidim da nesto nije u redu onda znam da je tako i za ostale igrace. Ono sto je radilo u proslim BF sada ne funkcionira, ako ja vidim po sebi da ne trazim niti ammo niti heal niti repair (ok ovo jesam zatrazio vise puta ali nitko ne repaira pa ne vidim smisao), znaci meni nitko drugi ne treba kada sve imam tako da ja nisam potreban ni mojim suigracima.

 

U BFV su bili bas agresivno krenuli sa attritionom i odma su ih posrali radi toga, i meni je cak bilo nekako previse vracati se s tenkom za resupply. Ali neke stvari su pogodili za teamplay koje se mnogima nisu svidjele tako da su sada sve to maknuli i dobiveni rezultat je suprotno od teamplaya.

 

 

Sve lijepo rečeno!

Sjećam se da sam i sam srao za taj attrition, ali nakraju je ustvari primorao igrače na timski rad. Opskrbljivanje tenka je bio možda najbolji element tog attritiona jer se camping s tenkom smanjio i tenkist je morao biti oprezan, a ne srljati kao muha bez glave!

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2021 14:16 (Brki1994).
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ivanec kaže...
MRSKI kaže...
fila2208 kaže...
pirat kaže...

 

Do nove godine će igra bit svima vama u temi super, ja ću i dalje vajnat jer mi je super šta će mi uvijek netko srat kako sam jadan I dosadan, mrski ekipa će nabacit koju, a spelac će potajno igrati i bit će mu super igra. 

 

ssd će kuky doc I rec nemojte kukat.

 

 

edit. eto ga. 

 

 

 

 Ako ikad kupim ovaj Frankestein od igre to će biti isključivo zbog portala, standardnih klasa i starih mapa ali nema šanse da uzmem po ovoj cijeni (od 15 do 20$ bi mi bilo okejasto). 

 

 Auuuuu

Mrski najavljuje kupovinu igre. 😆😆😆 sve ti je oprošteno, dođi.

 Pa hoću kad dođe na cijenu srazmjernu kvaliteti . Do tada će valjda vratiti i klasični scoreboard da ti se mogu smijati sa vrha tablice

12 godina
offline
Battlefield 2042

Pa majku mu znači danas imamo različitih kultura... Nije potrebno biti samo kulturan.

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...
ElektričnaOvca kaže...

Ma nema šanse sa random 128 igrača

 Mečevi su turbo zabavni, i vuku na još.

Mogu podnijeti da ti je zabavno, al s ovim turbo me bas vrijeđaš 😝

Tread softly because you tread on my dreams.
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...
Pa hoću kad dođe na cijenu 

 ha ha ha ha ha ha ha ha  svatko ima svoju cijenu 

14 godina
offline
Battlefield 2042

Pepelnica 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Sjetimo se da je u nekim prošlim betlfildima bilo moguće čitati ovakav diskurs u server chatu. Nostalgija

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ElektričnaOvca kaže...

Sjetimo se da je u nekim prošlim betlfildima bilo moguće čitati ovakav diskurs u server chatu. Nostalgija

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
Brki1994 kaže...

Ključna razlika između Cyberpunka i Battlefielda je da Cyberpunk ima relativno dobro razrađenu srž igre koja se dodatno polira patchevima i slično, dok Battlefield nema nikakvu srž igre. Totalna promjena paradigme s klasa na specijaliste je dovoljna da se ovaj naslov niti ne zove Battlefield...

 

Friday kaže...

Cyberpunk ima samo tehnicke probleme i nije ispoliran. Ali koncept koji su obecali igracima je tu od pocetka

 

Wow šta se sve neće napisat.

 

Znači Cyberpunk ima 'razrađenu srž igre' i 'koncept koji su obećali od početka', igra koja je doslovno malo prije izlaska promijenila cijeli jebeni žanr iz open world u action RPG, te igra koju je Sony izbacio sa svog store-a jer NIJE RADILA, je nekako daleko bolja. Pod hitno napraviti reality check, jer nigga pls...!

uteče Medžedža!
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...

 

 jer nigga pls...!

Ja stvarno ne znam šta je ovo više....

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...
fila2208 kaže...
pirat kaže...

 

Do nove godine će igra bit svima vama u temi super, ja ću i dalje vajnat jer mi je super šta će mi uvijek netko srat kako sam jadan I dosadan, mrski ekipa će nabacit koju, a spelac će potajno igrati i bit će mu super igra. 

 

ssd će kuky doc I rec nemojte kukat.

 

 

edit. eto ga. 

 

 

 

 Ako ikad kupim ovaj Frankestein od igre to će biti isključivo zbog portala, standardnih klasa i starih mapa ali nema šanse da uzmem po ovoj cijeni (od 15 do 20$ bi mi bilo okejasto). 

 

 Za Božić ide popust. I još dobiješ skin besplatno.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
6 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Srce Isusovo kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Kako je manjak rasizma i homofobije politicka korektnost? Hocemo stovati Hitlera i svastiku jer to nije politicki korektno?

 Ahahaha, još jedan nježni cvjetić u temi. Aj malo oladi, sve je to zajebancija, meni tu sad nešto sereš a vani se sa frendovima smiješ na vicevo o crncima i židovima... bar ne budi licemjeran 

 Zadnje sto cu ti pisati, zajebancija je kada prijatelja vrijedas, zajebancija nije kada ti je u svakom postu kriv crnac, gej ili gej kauboj.

Jedan rasist je izjavio jednom prilikom kako je cijeli svijet rasistican i da je zato on najbolja osoba jer on barem priznaje otvoreno da je rasist. Nije mu ni palo na pamet da je on jedan specifican korov na zdravoj livadi. Na koga me jos takve izjave podjsecaju...

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Amerika je i dan danas katastrofa što se tiiče rasizma. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...
animosity_frenzy kaže...

 

 jer nigga pls...!

Ja stvarno ne znam šta je ovo više....

 Hahhaa a lajka ovom gore ovakve postove. LOL

 

quod licet Iovi, non licet bovi

 

 

sexytoiletpaper aj baj!

Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2021 14:44 (Srce Isusovo).
8 godina
offline
Battlefield 2042

a bila je odlicna tema do sada... :(

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield 2042

Kad ću si moći vidjeti moj prekrasni KDR ne mogu zaspati po noći bez njega. 50 sati lagano 

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2021 14:46 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Jeste stvarno... dosta više. 

 

Pozdrav

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield 2042

Pokleknut ćete svi na Božićnom popustu i kupiti igru i bit ćete Božićne noobine sa ovim početnim puškama bez upgrejda i svi će vas mljeti i obrisat ćete igru.

Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice