Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.281.014
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
ivanec kaže...

 

Kad ja i moja ekipa uletimo u hovercraft ej!

 

Pa na prvi neboder!

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ivanec kaže...
hrka11 kaže...

ivanec igras li,valjal igra?

 Igram, znaš da igram.

Stare prdonje ne igraju, pa mladi dečki koji se vole igrati dodajte me Origin: ivanec007

Imam samo 11h i za sad mi je zabavno napucavanje.

 

Kad ja i moja ekipa uletimo u hovercraft ej!

 A voliš ti mlade dečke, a?

Čuo sam da je voziš 20 na sat pokraj vrtića i osnovih škola. Jedino tamo usporiš u biti

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.11.2021 10:45 (Jack Sparrow).
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 2042

Spominju "end of match scoreboard" umjesto normalnog scoreboarda koji mozes vidjeti u bilo kojem trenu u partiji. Kakvi su to moroni, pa to je strasno...

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

nemas mi kaj gledati scoreboard tjekom igre

Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Friday kaže...

Spominju "end of match scoreboard" umjesto normalnog scoreboarda koji mozes vidjeti u bilo kojem trenu u partiji. Kakvi su to moroni, pa to je strasno...

 Ti bi scoreboard samo da bi vidio rezultat od Ivanca, smijao mu se i povrijedio mu osjećaje :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ivanec kaže...

nemas mi kaj gledati scoreboard tjekom igre

 Tako je...sta imas gledat i znat koliko sam los...

Radi tog scoreboarda vecina ne igra na objektiv nego samo gonja kilove...mrski npr.nece da te rivajva da ga neko nebi ubio i onda ima manji kd.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
hrka11 kaže...
ivanec kaže...

nemas mi kaj gledati scoreboard tjekom igre

 Tako je...sta imas gledat i znat koliko sam los...

Radi tog scoreboarda vecina ne igra na objektiv nego samo gonja kilove...mrski npr.nece da te rivajva da ga neko nebi ubio i onda ima manji kd.

Više nisam takav igrač hrka. Novi BF i specijalisti su  mi omogućili da budem bolja osoba i bolji igrač.

Nakon što kao žensko doletim  iz tri pičke materine sa druge strane mape u  onom flyingsuit i kad skeniram okolinu sa svojim supermoćima onda  te piknem onim pištoljčićem u rit ali nema brige da ću poginuti jer onaj random bullet kurac je opet tu. (hvala DICEu što su uvažili mišljenje velike većine vikend  igrača i opet to ubacili u igru) Nakon toga sa ziplajnom se popenjem na bilo koji neboder jer se niti jedan ne može uništiti odakle snajpam po botovima i farmam kilove da bi mogao pozvati neuništivi hovercraft ili onaj mali tenkić koji ispaljuje salve samonavođenih raketa brzinom od 100000 rpm. 

I ovo je samo mali dio čistokrvnog BFa i ponestaje mi riječi da se Odrazim koiko sam oduševljen igrom  

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...
hrka11 kaže...
ivanec kaže...

nemas mi kaj gledati scoreboard tjekom igre

 Tako je...sta imas gledat i znat koliko sam los...

Radi tog scoreboarda vecina ne igra na objektiv nego samo gonja kilove...mrski npr.nece da te rivajva da ga neko nebi ubio i onda ima manji kd.

Više nisam takav igrač hrka. Novi BF i specijalisti su  mi omogućili da budem bolja osoba i bolji igrač.

Nakon što kao žensko doletim  iz tri pičke materine sa druge strane mape u  onom flyingsuit i kad skeniram okolinu sa svojim supermoćima onda  te piknem onim pištoljčićem u rit ali nema brige da ću poginuti jer onaj random bullet kurac je opet tu. (hvala DICEu što su uvažili mišljenje velike većine vikend  igrača i opet to ubacili u igru) Nakon toga sa ziplajnom se popenjem na bilo koji neboder jer se niti jedan ne može uništiti odakle snajpam po botovima i farmam kilove da bi mogao pozvati neuništivi hovercraft ili onaj mali tenkić koji ispaljuje salve samonavođenih raketa brzinom od 100000 rpm. 

I ovo je samo mali dio čistokrvnog BFa i ponestaje mi riječi da se Odrazim koiko sam oduševljen igrom  

  

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 2042

Eto, a mislili ste da Mrski nema srce...

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

Više nisam takav igrač hrka. Novi BF i specijalisti su  mi omogućili da budem bolja osoba i bolji igrač.

Nakon što kao žensko doletim  iz tri pičke materine sa druge strane mape u  onom flyingsuit i kad skeniram okolinu sa svojim supermoćima onda  te piknem onim pištoljčićem u rit ali nema brige da ću poginuti jer onaj random bullet kurac je opet tu. (hvala DICEu što su uvažili mišljenje velike većine vikend  igrača i opet to ubacili u igru) Nakon toga sa ziplajnom se popenjem na bilo koji neboder jer se niti jedan ne može uništiti odakle snajpam po botovima i farmam kilove da bi mogao pozvati neuništivi hovercraft ili onaj mali tenkić koji ispaljuje salve samonavođenih raketa brzinom od 100000 rpm. 

I ovo je samo mali dio čistokrvnog BFa i ponestaje mi riječi da se Odrazim koiko sam oduševljen igrom  

 

 

uteče Medžedža!
9 godina
offline
Battlefield 2042

Oće od sutra Assault Rifle puške raditi normalno a ne ovako random da svaki treći metak pogodi? Trebalo bi jel... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BeLLicus kaže...

Oće od sutra Assault Rifle puške raditi normalno a ne ovako random da svaki treći metak pogodi? Trebalo bi jel... 

 Radije ti pričekaj patch, pa onda sam isprobaj. Svašta je do sad pisalo :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
BeLLicus kaže...

Oće od sutra Assault Rifle puške raditi normalno a ne ovako random da svaki treći metak pogodi? Trebalo bi jel... 

 

Pa ja bas gledam, KDR ti je jedva preko 5 pa ocito da nisu bas precizne...

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...
hrka11 kaže...
ivanec kaže...

nemas mi kaj gledati scoreboard tjekom igre

 Tako je...sta imas gledat i znat koliko sam los...

Radi tog scoreboarda vecina ne igra na objektiv nego samo gonja kilove...mrski npr.nece da te rivajva da ga neko nebi ubio i onda ima manji kd.

Više nisam takav igrač hrka. Novi BF i specijalisti su  mi omogućili da budem bolja osoba i bolji igrač.

Nakon što kao žensko doletim  iz tri pičke materine sa druge strane mape u  onom flyingsuit i kad skeniram okolinu sa svojim supermoćima onda  te piknem onim pištoljčićem u rit ali nema brige da ću poginuti jer onaj random bullet kurac je opet tu. (hvala DICEu što su uvažili mišljenje velike većine vikend  igrača i opet to ubacili u igru) Nakon toga sa ziplajnom se popenjem na bilo koji neboder jer se niti jedan ne može uništiti odakle snajpam po botovima i farmam kilove da bi mogao pozvati neuništivi hovercraft ili onaj mali tenkić koji ispaljuje salve samonavođenih raketa brzinom od 100000 rpm. 

I ovo je samo mali dio čistokrvnog BFa i ponestaje mi riječi da se Odrazim koiko sam oduševljen igrom  

 Bit će patch i bit će ti još bolji batterfield osjećaj, soon™.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BeLLicus kaže...

Oće od sutra Assault Rifle puške raditi normalno a ne ovako random da svaki treći metak pogodi? Trebalo bi jel... 

 Zapravo me Assault rifle ubija na blizinu brže, a SMG pak na daljinu. Nek samo zamjene damage modele haha.

 

Šalu na stranu. Pa trebale bi, burstanje bi trebalo raditi kak spada, a i kao popraviti će spread.

9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Friday kaže...
BeLLicus kaže...

Oće od sutra Assault Rifle puške raditi normalno a ne ovako random da svaki treći metak pogodi? Trebalo bi jel... 

 

Pa ja bas gledam, KDR ti je jedva preko 5 pa ocito da nisu bas precizne...

 Šta se može KDR vidjeti u ovom Battlefieldu?

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BeLLicus kaže...
Friday kaže...
BeLLicus kaže...

Oće od sutra Assault Rifle puške raditi normalno a ne ovako random da svaki treći metak pogodi? Trebalo bi jel... 

 

Pa ja bas gledam, KDR ti je jedva preko 5 pa ocito da nisu bas precizne...

 Šta se može KDR vidjeti u ovom Battlefieldu?

 Da, ali ne možeš sam sebi, nego ti drugi moraju pogledati

jel ti sad bolja igra kad ćeš moć vidjet kdr?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...
BeLLicus kaže...
Friday kaže...
BeLLicus kaže...

Oće od sutra Assault Rifle puške raditi normalno a ne ovako random da svaki treći metak pogodi? Trebalo bi jel... 

 

Pa ja bas gledam, KDR ti je jedva preko 5 pa ocito da nisu bas precizne...

 Šta se može KDR vidjeti u ovom Battlefieldu?

 Da, ali ne možeš sam sebi, nego ti drugi moraju pogledati

jel ti sad bolja igra kad ćeš moć vidjet kdr?

 Pa nemam pojma, iskreno nisam se zamarao sa tim ovih 20 sati što sam igrao, vidio sam da se to ništa ne može pogledati i samo sam igrao. 

12 godina
offline
Battlefield 2042

Ja čekam da izađu rifle puške pa kupujem igru.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 2042

Danas sam na arici imao 40 killova, a ubilo me jedno 5 puta. Ownao sam gamepadom no aim assist luzere sto igraju na kbr+mouse. Odlična igra.Ne treba ništa mijenjati.

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Da ponovimo.

 

Popis svih promjena koje dolaze u današnjem "malenom" patchu. Koji zapravo izgleda OK.

https://www.reddit.com/r/battlefield2042/comments/r18wmg/battlefield_2042_update_2_patch_notes/

 

A navodno slijedeći tjedan dolazi još jedan veliki patch.

https://www.ea.com/games/battlefield/battlefield-2042/news/battlefield-briefing-launch-update-and-the-road-ahead

 

I jedna vijest, nemam pojma dal je dobra ili nije. Glavni dizajner odlazi iz DICEa.

Nije neki posebni veteran, tu je tek od 2019, a došao je iz studia "King" koji su napravili Candy crash i sad dizajnira BF

https://www.videogameschronicle.com/news/battlefields-head-of-design-is-leaving-dice-following-2042s-release/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.11.2021 8:45 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
11 0 hvala 2
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

Da ponovimo.

 

Popis svih promjena koje dolaze u današnjem "malenom" patchu. Koji zapravo izgleda OK.

https://www.reddit.com/r/battlefield2042/comments/r18wmg/battlefield_2042_update_2_patch_notes/

 

Ali ako malo bolje pogledas ispravljen je samo jedan in-game bug (revive sranja). Ostalo je samo config change. To je nesto sto bi trebalo biti fine-tuning nakon sto je igra vani u poprilicno ispoliranom stanju.

Realno - jad i bijeda

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield 2042
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Živcira me to što jednostavno moraš igrati sa PP-29 ili će te pregaziti. Pa ne mogu vjerovati da je tako mali broj "viable" oružja.

 

Isto tako, jučer sam igrao breaktrough i bio je takav shit-show da to nije istina... Moraju nekako dovest u red broj vozila i sve oko njih, nisi se jednostavno mogao spawnat da te nekaj ne pokosi...

 

 

Bene docet, qui bene distinguit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 2042

Mali heli mi nikako ne pase. Igrao sam pola runde s njim na Kaleidoscope i nitko me nije srusio ali ne znam jesam uspio mozda par ljudi ubiti. Izuzetno je tesko nisaniti i drzati "throttle" jer se nos cijelo vrijeme dize gore. Rakete mi se cine full neprecizne i slabasne a strojnica pogotovo. Gledam sada patch notes i nerfali su to (cak i strojnicu koja mi djeluje bas potpuno neupotrebljiva). Dosta sam letio u BF3 i BF4 sa scoutima ali na ovo se nikako ne mogu naviknuti...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Mrski jesi kupia
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Mrski jesi kupia

 

Igra cijelo vrijeme a na kraju ce reci da je Kenny zapravo igrao

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Ja se još mislim, čekam ove pečeve oće popravit šta al ne polažem velike nade u to
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Mrski jesi kupia

 Da je free u ovakvom stanju ne bi je ni skinuo.

Jbte lead dizajner iz Candy crasha

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice