Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.276.744
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Ne virujte Kukyu ništa, za njega se zna da je ea-ov plaćenik. Novi cod je dobar
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Ne virujte Kukyu ništa, za njega se zna da je ea-ov plaćenik. Novi cod je dobar

 ma preporučio sam Black ops cold war jer je bio dobar, kao i Warzone mi je dobar. Ali ovaj Vanguard baš ispljuvak.

BF5 ponekad nije imao feeling kao da igraš WW2, ali Vanguard ni malo ne djeluje kao WW2. O multiću pričamo, ne single playeru.

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Super64 kaže...

Malo blasfemije i pederizma, ali morat ćete priznat, promiđbu rade barem 10 puta bolje od EA/Dicea. Ovak se pali ekipa (mlađa, ali nema veze) na igru koju želiš da netko kupi.

 Gori trailer za igru u životiu vidija nisan

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...
Volume kaže...
Ne virujte Kukyu ništa, za njega se zna da je ea-ov plaćenik. Novi cod je dobar

 ma preporučio sam Black ops cold war jer je bio dobar, kao i Warzone mi je dobar. Ali ovaj Vanguard baš ispljuvak.

BF5 ponekad nije imao feeling kao da igraš WW2, ali Vanguard ni malo ne djeluje kao WW2. O multiću pričamo, ne single playeru.

 Rugan se, šta se pravdaš odma

12 godina
offline
Battlefield 2042

https://ffa.hr/vijesti/nebinarni-specijalist-je-potvrden-za-battlefield-2042-preferira-da-ih-se-oslovljava-s-oni-njih/68077/

 

Divno ali ja ću ipak pričekati sa kupnjom dok ne ubace dragon lady secijalistu. Možda od gadgeta dobijemo samonavođene dildoe koji će te izj... do smrti. Da ne bi bili OP neka stave da se mogu autockati samo sa leđa.

Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Prije ikakve kupnje ja čekam reakcije igrača na Portal, ostalo me ni ne zanima
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

https://ffa.hr/vijesti/nebinarni-specijalist-je-potvrden-za-battlefield-2042-preferira-da-ih-se-oslovljava-s-oni-njih/68077/

 

Divno ali ja ću ipak pričekati sa kupnjom dok ne ubace dragon lady secijalistu. Možda od gadgeta dobijemo samonavođene dildoe koji će te izj... do smrti. Da ne bi bili OP neka stave da se mogu autockati samo sa leđa.

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
7 godina
offline
Re: Battlefield 2042

MRSKI a glavno oružje misgender gun koji omogućuje da neprijatelja učiniš rodno nesigurnim te ga tako uškopiš za bilo koje daljnje djelovanje 

 

Svake godine sam Battlefield čekao s veseljem, ali ove sam dosta ravnodušan. Portal je doduše saving grace 

 

I want to believe
3 godine
offline
Re: Battlefield 2042
Ako nece na mapi bit prikazan roza bojom, trckarat u stikalma i imat bradu ko zz top, nebriga me totalno.
Spotas jednog kad tamo oni.
Tn
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.10.2021 15:12 (starblack).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

TV spot za 2042

 

Moj PC  
5 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

https://ffa.hr/vijesti/nebinarni-specijalist-je-potvrden-za-battlefield-2042-preferira-da-ih-se-oslovljava-s-oni-njih/68077/

 

Divno ali ja ću ipak pričekati sa kupnjom dok ne ubace dragon lady secijalistu. Možda od gadgeta dobijemo samonavođene dildoe koji će te izj... do smrti. Da ne bi bili OP neka stave da se mogu autockati samo sa leđa.

 

Hm nitko ne vidi od njih ironiju, kako su non-binary ako su tehnički gledano binarni?

twice the pride double the fall
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Prije ikakve kupnje ja čekam reakcije igrača na Portal, ostalo me ni ne zanima

 

Imam feeling da če ograničiti tj namjerno sjebati Portal na neki način jer po komentarima, večinu zanima samo Portal.

twice the pride double the fall
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dad0r kaže...
Volume kaže...
Prije ikakve kupnje ja čekam reakcije igrača na Portal, ostalo me ni ne zanima

 

Imam feeling da če ograničiti tj namjerno sjebati Portal na neki način jer po komentarima, večinu zanima samo Portal.

 To im je slamka spasa po meni, sjebu li to još jedan nastavak koji ću preskočit. Ono iz bete je po meni napravljeno za new age kids i tu nema pomoći

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...

TV spot za 2042

 

 

O užasa... kao da je netko radio parodiju za djecu s Fortnite servera.

 

Kuda ideš, Battlefielde... 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Nitko ne spominje postavke portala:

 

https://i.redd.it/1jxhqfwxdsv71.jpg

 

Portal, our lord and savior.

 

 

uteče Medžedža!
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.10.2021 17:12 (animosity_frenzy).
Moj PC  
2 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...

Nitko ne spominje postavke portala:

 

https://i.redd.it/1jxhqfwxdsv71.jpg

 

Portal, our lord and savior.

 

 

 Nema ništa za isključivanje specijalista...

15 godina
offline
Battlefield 2042

stavili da se isključi prone.. bf bc2??

(G)jokaCRO ingame.. Im too old for this shit (TM)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
animosity_frenzy kaže...

Nitko ne spominje postavke portala:

https://i.redd.it/1jxhqfwxdsv71.jpg

Portal, our lord and savior.

 Nema ništa za isključivanje specijalista...

 Bez brige, ovo su sama podešenja servera. Kod izrade igre će biti milijun mogućnosti.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...

Nitko ne spominje postavke portala:

 

https://i.redd.it/1jxhqfwxdsv71.jpg

 

Portal, our lord and savior.

 

 

 to je to.

 

Za svakoga po nešto u igri.

13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Jednom davn,o davno....bili Call of Duty i Battlefield. Svaki sa svojim prednostima. Danas imamo sranje od igara. Osim ako nisi neki balavac. Bolje se držat Squada i/ili Arme 3. Ili bar Insurgencya. Ovo je smijeh. Ali kaj ćeš kad masa m(l)adeži to voli.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.10.2021 22:39 (gnomisa).
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
gnomisa kaže...

Jednom davn,o davno....bili Call of Duty i Battlefield. Svaki sa svojim prednostima. Danas imamo sranje od igara. Osim ako nisi neki balavac. Bolje se držat Squada i/ili Arme 3. Ili bar Insurgencya. Ovo je smijeh. Ali kaj ćeš kad masa m(l)adeži to voli.

 Zašto bi morao biti balavac ako netko uživa u CODu ili BF-u? Pa koncept CODa je brza igra i kratke runde. Ljudi vole takvo nešto. Pa Squad i ARMA su igre koje zahtjevaju dosta pažnje i vremena. Kad dođeš umoran sa posla misliš da je svakome volja odvojiti 2 sata igre da bi bacio jednu partiju, hodao pješke 20 minuta samo kako bih krepao od nekoga koga nisi ni vidio? U tim igrama ponekad sat vremena samo voziš i gradiš baze. lol

 

Neki ljudi jednostavno vole upaliti igru. Ući u pratiju, napucavati se 20 minuta i izaći. A ne prvo imati pripreme 30minuta za to da pucaš po maloj točki na drugoj strani doline i sam neznaš jesi li ga ubio haha.

 

Insurgency i Rising Storm jesu bolji i s više akcije, ali i dalje duge partije gdje umireš od ljudi koje nikad ne skužiš di su.

 

 

 

Nema tu nekog pravila. Eto CSGO prepun klinaca, a igra je rađena kao esport.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.10.2021 23:29 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Battlefield 2042

Većinom te super simulacije i arme su za strpljivu ekipu, često i slabijeg skilla koja se voli dobro ukopati i čekati da se netko pomakne na drugoj strani.

Neki od nijih su probali te fast paced igre pa su im jasno sranje kad su prespori za reakciju.

 

Kao što je kuki rekao, nekad je gušt ući, ispucat se i to je to, a ne pola sata samo razrađivat taktiku i upad za pucanje iz rova u rov.

 

Insurgecy je top igra, ali ekipa je samo ležala i čekala attackere koji se moraju kretat, i onda saspe rafal, slučajno te skine i kao to je jako zabavno.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Službeni post od BF 2042.. hm, da...

ništa, zaboravi :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.10.2021 11:12 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
To nije službeni account igre nego fan account sa 3000 followera
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
antimadridista kaže...
To nije službeni account igre nego fan account sa 3000 followera

 Hvala, nisam ni primjetio. Brišem ga. Thanks!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...

Većinom te super simulacije i arme su za strpljivu ekipu, često i slabijeg skilla koja se voli dobro ukopati i čekati da se netko pomakne na drugoj strani.

Neki od nijih su probali te fast paced igre pa su im jasno sranje kad su prespori za reakciju.

 

Kao što je kuki rekao, nekad je gušt ući, ispucat se i to je to, a ne pola sata samo razrađivat taktiku i upad za pucanje iz rova u rov.

 

Insurgecy je top igra, ali ekipa je samo ležala i čekala attackere koji se moraju kretat, i onda saspe rafal, slučajno te skine i kao to je jako zabavno.

   Stvarno spominješ reakcije u igri kao što je battlefield gdje treba pola spremnika da ubije čovjeka, gdje ti sve marka na mapi i glavna taktika je bunny hopanje? Battlefield jedino priznajem u hardcore modu. 

12 godina
offline
Battlefield 2042

Insurgency Sandstorm je fantastična igra i samo to igram zadnjih godinu dana.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ivanzu kaže...

   Stvarno spominješ reakcije u igri kao što je battlefield gdje treba pola spremnika da ubije čovjeka, gdje ti sve marka na mapi i glavna taktika je bunny hopanje? Battlefield jedino priznajem u hardcore modu. 

 Treba ti pola spremnika da ubijes nekoga? Yikes...naravno da  prizajes bf u hc modu, jer ti treba pol spremnika da ubijes nekog s dva metka. Kad god odem na taj hc mod vecina igra sa snajperima ili leze znojavi u kutu. S razlogom je bolji normal mode, jer te tjera da mijenjas poziciju a ne da stojis u kutu i cekas nekoga da protrci pored tebe.

 

13 godina
online
Re: Battlefield 2042
Casper127 kaže...

 Treba ti pola spremnika da ubijes nekoga? Yikes...naravno da  prizajes bf u hc modu, jer ti treba pol spremnika da ubijes nekog s dva metka. Kad god odem na taj hc mod vecina igra sa snajperima ili leze znojavi u kutu. S razlogom je bolji normal mode, jer te tjera da mijenjas poziciju a ne da stojis u kutu i cekas nekoga da protrci pored tebe.

 BF hc mod (bar na trojci i četvorci) je jedno od najvećih sranja ikad, svi igraju FLIR optiku sa snajperima/DMR-ovima, a ako ima limit, onda uzmu SCAR koji je i dalje 1 hit. S razlogom postoji gun balance u igri, koji hc odma baci u vodu.

Say hello to my little friend
5 godina
offline
Re: Battlefield 2042

U jedinici mi je bio odličan mod tipa rifles only. Antanta sa enfieldom ili winchesterom a osovina s k98 ili m95. Bez optike. Izjedančeni mečevi.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice