Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.271.445
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Tako je nema kuke nek dječica igraju na drugim serverima.Ako tućemo sa visine jedan će morat pazit samo na te kukaše, a svi će bit kukaši.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

Tako je nema kuke nek dječica igraju na drugim serverima.Ako tućemo sa visine jedan će morat pazit samo na te kukaše, a svi će bit kukaši.

 

Kuky do kad misliš trpiti ova prozivanja i vrijeđanja?!!?

uteče Medžedža!
14 godina
offline
Battlefield 2042

Ako tko zeli igrati neka se javi na pm jer ja nemam vremena trenutacno igrati.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Temporyal iskopao info o Hazard Zoni:

 

 

Hazard Zone seems to be indeed a mix between Escape from Tarkov & Hunt Showdown. The "Orbital" map in Battlefield 2042 has built-in support for this game mode. Other known locations can't be verified without additional data. No sign of a Hazard Zone exclusive map available.
uteče Medžedža!
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

Ma jebo sve, daj samo vidi tamo s njima da Voljum dobije invajt za taj beta test 

 Hehe vidi se ko misli na mene

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...

Temporyal iskopao info o Hazard Zoni:

 

 

Hazard Zone seems to be indeed a mix between Escape from Tarkov & Hunt Showdown. The "Orbital" map in Battlefield 2042 has built-in support for this game mode. Other known locations can't be verified without additional data. No sign of a Hazard Zone exclusive map available.

 Kad sam vam ja davno rekao da ćete svi doći na Tarkov 

15 godina
offline
Battlefield 2042

Battle Royale 

(G)jokaCRO ingame.. Im too old for this shit (TM)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...

 

Hazard Zone seems to be indeed a mix between Escape from Tarkov & Hunt Showdown...

 Ha gle, ni jedna igra nije savršena

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...
animosity_frenzy kaže...

Temporyal iskopao info o Hazard Zoni:

 

 

Hazard Zone seems to be indeed a mix between Escape from Tarkov & Hunt Showdown. The "Orbital" map in Battlefield 2042 has built-in support for this game mode. Other known locations can't be verified without additional data. No sign of a Hazard Zone exclusive map available.

 Kad sam vam ja davno rekao da ćete svi doći na Tarkov 

 Doćemo kad izade iz bete

12 godina
offline
Battlefield 2042

Evo dobit ćeš ga u BFu. Vide i oni šta valja 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Napokon 1440p60fps gameplay, ima jos 5-6 klipa na profilu

Origin:Overlord_HR, Battle.net:OverlordCRO steam: Overlord_HR
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.8.2021 21:36 (Overlord07).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Overlord07 kaže...

Napokon 1440p60fps gameplay, ima jos 5-6 klipa na profilu

 

60 fps nije kad je playtest bio ograničen na 30 fps.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
16 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Overlord07 kaže...

Napokon 1440p60fps gameplay, ima jos 5-6 klipa na profilu

 Po bugovima i glitchevima me jako podsjeća na onaj zadnji Ghost Recon, kakvo je to smeće od igre bilo.

 

Nadam se da je ovo zbilja neki early build jer čak i UI na nekim mjestima izgleda kao da je sklepan u pola sata čisto eto tako da se vidi nešto.

Koristite blage riječi i jake argumente
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Koliki je bio tickrate servera u alphi, s obzirom 128 igraca trebalo bi bar 60hz , jel je moguce da budu 120hz serveri znam da su bf4 to pokusavali na ctu radilo savrseno do 24 igraca sa al to je blo prije 6 godina, s povecanjem igraca na 64 60hz njih par ostalo na 30.

Origin:Overlord_HR, Battle.net:OverlordCRO steam: Overlord_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Overlord07 kaže...

Napokon 1440p60fps gameplay, ima jos 5-6 klipa na profilu

 Zvuk u igri je stvarno odličan i to je to. Dosadniji gameplay nisam vidio duže vrijeme. Možda je do lošeg igrača, možda je do loše mape, možda su u šumi.

مرګ ژوبله
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Q-Tip kaže...
Overlord07 kaže...

Napokon 1440p60fps gameplay, ima jos 5-6 klipa na profilu

 

60 fps nije kad je playtest bio ograničen na 30 fps.

 Upravo sam čuo na videu "uz mnoge bugove, neki igrači su imali i 60fps cap"... Lol, samo neki?

Pogledao sam desetak videa, više ne mogu pronaći taj :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Battlefield 2042

Letjelice se spawnaju u zraku.Mora se prilagodit dječici.

5:13min

 

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

Letjelice se spawnaju u zraku.Mora se prilagodit dječici.

5:13min

 

 Od BF1 su počeli s tim,neznam tko je tražio to i zašto,al definitivno najveca glupost.

سمندری ڈاکو
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...
Q-Tip kaže...

60 fps nije kad je playtest bio ograničen na 30 fps.

 Upravo sam čuo na videu "uz mnoge bugove, neki igrači su imali i 60fps cap"... Lol, samo neki?

Pogledao sam desetak videa, više ne mogu pronaći taj :D

 

Nemam pojma, ja nisam nigdje vidio da je bilo 60 fps.  Mislim, lako je golim okom vidjeti da gameplay nije 60 fps.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Super64 kaže...
Overlord07 kaže...

Napokon 1440p60fps gameplay, ima jos 5-6 klipa na profilu

 Zvuk u igri je stvarno odličan i to je to. Dosadniji gameplay nisam vidio duže vrijeme. Možda je do lošeg igrača, možda je do loše mape, možda su u šumi.

 Meni je zvuk katastrofalan... Sve je nešto prigušeno i muklo... Ne znam jesi li probao Insurgency sandstorm, HLL, pa i ne završeni Tarkov.. 

16 godina
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...
dery kaže...

Letjelice se spawnaju u zraku.Mora se prilagodit dječici.

5:13min

 

 Od BF1 su počeli s tim,neznam tko je tražio to i zašto,al definitivno najveca glupost.

 Slažem se, baš ubija imerzivnost. Kao da nisu mogli spawnat te na helipadu ili na pisti.

Koristite blage riječi i jake argumente
15 godina
offline
Battlefield 2042

Pa zvuk je loš ali sve je ovo neki stari build igre, 30.7 je napravljen exe, ali je od tada 6 tjedana star ako sam dobro pročitao. Tako da suditi igri sad prema ovome je kao suditi autu kad još nema ni gume u tvornici haha.

 

 

 

Što se spawnanja u zraku tiče.Već su objasnili.

Na ovaj način ne moraju svugdje raditi baze i piste jer im limitira gdje i kako mapa izgleda, te gdje se nalazi. A i baza nikad neće biti 3 metra od bojnog polja i 500 metara jedna od druge. Ako se već ide prema realističnom feelingu, jel. Tako da ubijanje pravog ratnog feelinga tu nebitno, pošto i s bazama u razmaku od 500 metara i bez njih ne doprinosi toj atmosferi ako nije ralistično.

Plus ovome je što nema krađe vozila, rejpanja piste i rejpanja helipada. 

 

Nije samo BF1 to imao, nego i BF4 recimo downbreaker. Tamo su se jetovi spawnali u zraku ako se ne varam. Sve u smislu boljeg i balasniranije gameplaya, te drugačijeg izgleda mape. Sad ratnoj atmosferi u pravilu ne donosi ni jedno jer je oboje pogrešno. Niti se heli ili avion spawna u zraku, niti pak će vojska napraviti bazu tik do bojnog polja, odnosno protivničke baze haha

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...

Nije samo BF1 to imao, nego i BF4 recimo downbreaker. Tamo su se jetovi spawnali u zraku ako se ne varam.

 

I BF3 je imao na nekim mapama, npr. Nebandan Flats i sl.

uteče Medžedža!
15 godina
moderator
offline
Battlefield 2042

Neznam,meni se nikako ne sviđa to spawnanje u zraku.

 

Nego,BF4 je izašao 2013 i prema ovim filmićima ja ne vidim nikakvi napredak u ničemu (grafika,destrukcija,zvuk očito)

 

Nisam igrao ovaj test pa sam možda u krivu...

سمندری ڈاکو
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Iz viđenog iz ovog testa ja ne vidim jednu jedinu stvar da mi se sviđa
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Battlefield 2042

Bf3/bf4 s novim gađetima, sitnim dodacima i sl. Da su barem stavili nekekav sistem nagrada za killove kao iz coda to bi onda bio spektakl, zamislite airstrike i sl. stvari iz coda u bf-u

Moj PC  
1 4 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...

Neznam,meni se nikako ne sviđa to spawnanje u zraku.

 

Nego,BF4 je izašao 2013 i prema ovim filmićima ja ne vidim nikakvi napredak u ničemu (grafika,destrukcija,zvuk očito)

 

Nisam igrao ovaj test pa sam možda u krivu...

 

Ma nema smisla prema ovome formirati mišljenje. Grafičke postavke su niske, 30 fps-a je i sve trza, vidi se da ni teksture na mnogim mjestima nisu kako treba, post-processing nepostojeći, ništa živo nije ispolirano. 

 

Možda će se iz bete vidjeti nešto više, ja iz ovoga zaista neću stvarati mišljenje. Osim o grappling hooku koji je smeće. 

 

Brine me malo i to što mi se čini da je scale svega toga ogroman. Bojim se da ne bude prevelik, da te jednostavno neće biti briga što se zbiva na drugom kraju mape jer je i sektor u kojem se nalaziš već veličine prosječne mape.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Boris grozni kaže...

Bf3/bf4 s novim gađetima, sitnim dodacima i sl. Da su barem stavili nekekav sistem nagrada za killove kao iz coda to bi onda bio spektakl, zamislite airstrike i sl. stvari iz coda u bf-u

 Ti to ozbiljno ili se zajebavaš? 

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Q-Tip kaže...
pirat kaže...

Neznam,meni se nikako ne sviđa to spawnanje u zraku.

 

Nego,BF4 je izašao 2013 i prema ovim filmićima ja ne vidim nikakvi napredak u ničemu (grafika,destrukcija,zvuk očito)

 

Nisam igrao ovaj test pa sam možda u krivu...

 

Ma nema smisla prema ovome formirati mišljenje. Grafičke postavke su niske, 30 fps-a je i sve trza, vidi se da ni teksture na mnogim mjestima nisu kako treba, post-processing nepostojeći, ništa živo nije ispolirano. 

 

Možda će se iz bete vidjeti nešto više, ja iz ovoga zaista neću stvarati mišljenje. Osim o grappling hooku koji je smeće. 

 

Brine me malo i to što mi se čini da je scale svega toga ogroman. Bojim se da ne bude prevelik, da te jednostavno neće biti briga što se zbiva na drugom kraju mape jer je i sektor u kojem se nalaziš već veličine prosječne mape.

 Ovo sa velikim mapama je dvosjekli mač. Gro kažual playera ne kuzi PTFO nego gonja killove (nešto kao RePlaY ili Du_Jo) te će  besciljno trckarati okolo sa snajperom. Jedino ako bi uključili nešto kao u stilu chainlinka koji je bio jedan do dražih modova u Bf4. Mislim da su i grand operstions na taj fol ali nisam siguran jer nisam nešto igrao zadnja dva BFa. 

3 godine
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...
Boris grozni kaže...

Bf3/bf4 s novim gađetima, sitnim dodacima i sl. Da su barem stavili nekekav sistem nagrada za killove kao iz coda to bi onda bio spektakl, zamislite airstrike i sl. stvari iz coda u bf-u

 Ti to ozbiljno ili se zajebavaš

 Naravno da ne, vjerujem da bi to totalno podiglo gameplay u bf serijalu. Ispada da nam prodaju prepakirani bf4 s hudom iz bf3(cak i cian boja je tu)+ vece mape +botove, bzvze.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice