Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.649
|
čitano: 1.283.593
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Oće i ovaj bf bit sranje?

 Naravno....

Ali cemo se polako navikniti kao i za bf5 😁

15 godina
online
Battlefield 2042

Nek stave norshar canals, tehran highway, zavod,seine cross..  ah te želje.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.6.2021 12:48 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

jebo vas lokeri da vas jebali...

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
18 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Battlefield 2042
red_bull kaže...

jebo vas lokeri da vas jebali...

 Bolje lockeri nego Metro

10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
red_bull kaže...

jebo vas lokeri da vas jebali...

 I ja bi to govorio da sam najlosiji uvik bio.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
red_bull kaže...

jebo vas lokeri da vas jebali...

Samo Operation Metro.... jelde Joka....   

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
6 godina
offline
Battlefield 2042

Igram u zadnjih tjedan dana ponovno malo BF4 na par servera. Mali Conq sa 32 igraca, Veliki sa 48 na classic pravilima i standardne 64.

Mislim da nema puno mapa gdje je 64 na BF4 fantasticno iskustvo. Konstantan clusterfuck. Rijesis jednoga, jos tri iskoce iza ugla istovremeno. Uzmes prigusivac, jedan od 6 snipera po ekipi ce te i dalje spotati...

48 je daleko bolje, rijesis jednoga, iskoci jos jedan-dva, ako nije 5m udaljenosti, fajt se moze dobiti. Dodaj tome jos "classic" pravila i povremene igrace na VOIPu i meni osobno najdraza varijanta.

To me dovodi do poante ovoga posta, sve se bojim kako ce BF sa 128 igraca izgledati. Koliko god oni mogu ogromne mape napraviti, zergovi ce uvijek biti tu ali sada umjesto 10-15 igraca na zergu, biti ce ih 30. 32 vise igraca da te spotaju na flanku... Mogao bi biti ultimativan kaos.

 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
sexytoiletpaper kaže...

Igram u zadnjih tjedan dana ponovno malo BF4 na par servera. Mali Conq sa 32 igraca, Veliki sa 48 na classic pravilima i standardne 64.

Mislim da nema puno mapa gdje je 64 na BF4 fantasticno iskustvo. Konstantan clusterfuck. Rijesis jednoga, jos tri iskoce iza ugla istovremeno. Uzmes prigusivac, jedan od 6 snipera po ekipi ce te i dalje spotati...

48 je daleko bolje, rijesis jednoga, iskoci jos jedan-dva, ako nije 5m udaljenosti, fajt se moze dobiti. Dodaj tome jos "classic" pravila i povremene igrace na VOIPu i meni osobno najdraza varijanta.

To me dovodi do poante ovoga posta, sve se bojim kako ce BF sa 128 igraca izgledati. Koliko god oni mogu ogromne mape napraviti, zergovi ce uvijek biti tu ali sada umjesto 10-15 igraca na zergu, biti ce ih 30. 32 vise igraca da te spotaju na flanku... Mogao bi biti ultimativan kaos.

 Ali klinci ti to danas vole. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
sexytoiletpaper kaže...

Igram u zadnjih tjedan dana ponovno malo BF4 na par servera. Mali Conq sa 32 igraca, Veliki sa 48 na classic pravilima i standardne 64.

Mislim da nema puno mapa gdje je 64 na BF4 fantasticno iskustvo. Konstantan clusterfuck. Rijesis jednoga, jos tri iskoce iza ugla istovremeno. Uzmes prigusivac, jedan od 6 snipera po ekipi ce te i dalje spotati...

48 je daleko bolje, rijesis jednoga, iskoci jos jedan-dva, ako nije 5m udaljenosti, fajt se moze dobiti. Dodaj tome jos "classic" pravila i povremene igrace na VOIPu i meni osobno najdraza varijanta.

To me dovodi do poante ovoga posta, sve se bojim kako ce BF sa 128 igraca izgledati. Koliko god oni mogu ogromne mape napraviti, zergovi ce uvijek biti tu ali sada umjesto 10-15 igraca na zergu, biti ce ih 30. 32 vise igraca da te spotaju na flanku... Mogao bi biti ultimativan kaos.

 

Ja sam isto reinstallirao nedavno i sve osim classic preseta mi je u osnovi neigrivo i iritantno. Lock on sranja, konstantno si spotan, explozije bez prestanka, nepostojanje nikakvih logičnih linija razdvajanja zbog spawnanja svih svugdje,... Ukratko užas živi. Da ne govorim o imbecilnim pravilima na gotovo svakom serveru i o tome kolko sama igra kao takva pokazuje zaostajanje za novijim naslovima. Zato sam poprilično zabrinut što se čini da će u novom BF-u isto biti ugrađeno da se odmah pokazuješ na minimapi čim zapucaš bez prigušivača. Opet bi mogli igrati minimapu, a ne igru.

 

BFV mi je bio fenomenalan po ovom pitanju. Ubojite puške, nema 3D spotanja i spotanje na minimapi samo preko gadgeta.

uteče Medžedža!
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...

 

Ja sam isto reinstallirao nedavno i sve osim classic preseta mi je u osnovi neigrivo i iritantno. Lock on sranja, konstantno si spotan, explozije bez prestanka, nepostojanje nikakvih logičnih linija razdvajanja zbog spawnanja svih svugdje,... Ukratko užas živi. Da ne govorim o imbecilnim pravilima na gotovo svakom serveru i o tome kolko sama igra kao takva pokazuje zaostajanje za novijim naslovima. Zato sam poprilično zabrinut što se čini da će u novom BF-u isto biti ugrađeno da se odmah pokazuješ na minimapi čim zapucaš bez prigušivača. Opet bi mogli igrati minimapu, a ne igru.

 

BFV mi je bio fenomenalan po ovom pitanju. Ubojite puške, nema 3D spotanja i spotanje na minimapi samo preko gadgeta.

 pa radi toga su i napravljeni official serveri i jako malo dodatnih funkcija u rentanju servera. To sam napominjao u BF1, ali su ljudi ovdje smijali.

 

Baš radi admin i njihovih pravila, svaki drek sjetio nečega i stavio kao pravilo jer on misli da se tako mora igrati igra. Čak su i botove koristili kako bi pokazival ida su puni serveri,a nisu.

Igrao sam nakon BF1 i nakon BF5, i svaki put se vidi kolko toga je svaki novi nastavak popravio. 

Previše se u tim starim igrama ovisilo o spotanju, minimapi. Pa onda lockanja, a recoil je bio microbursting. 

 

BF1 i sad BF5 konačno napravili da se možeš orijentirati prema zvuku. Awareness dolazi do izražaja,a ne da ti svi UI i HUD odrade, ti samo čekaš da netko zapuca i eto ti ga na mapi.

6 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...
animosity_frenzy kaže...

 

Ja sam isto reinstallirao nedavno i sve osim classic preseta mi je u osnovi neigrivo i iritantno. Lock on sranja, konstantno si spotan, explozije bez prestanka, nepostojanje nikakvih logičnih linija razdvajanja zbog spawnanja svih svugdje,... Ukratko užas živi. Da ne govorim o imbecilnim pravilima na gotovo svakom serveru i o tome kolko sama igra kao takva pokazuje zaostajanje za novijim naslovima. Zato sam poprilično zabrinut što se čini da će u novom BF-u isto biti ugrađeno da se odmah pokazuješ na minimapi čim zapucaš bez prigušivača. Opet bi mogli igrati minimapu, a ne igru.

 

BFV mi je bio fenomenalan po ovom pitanju. Ubojite puške, nema 3D spotanja i spotanje na minimapi samo preko gadgeta.

 pa radi toga su i napravljeni official serveri i jako malo dodatnih funkcija u rentanju servera. To sam napominjao u BF1, ali su ljudi ovdje smijali.

 

Baš radi admin i njihovih pravila, svaki drek sjetio nečega i stavio kao pravilo jer on misli da se tako mora igrati igra. Čak su i botove koristili kako bi pokazival ida su puni serveri,a nisu.

Igrao sam nakon BF1 i nakon BF5, i svaki put se vidi kolko toga je svaki novi nastavak popravio. 

Previše se u tim starim igrama ovisilo o spotanju, minimapi. Pa onda lockanja, a recoil je bio microbursting. 

 

BF1 i sad BF5 konačno napravili da se možeš orijentirati prema zvuku. Awareness dolazi do izražaja,a ne da ti svi UI i HUD odrade, ti samo čekaš da netko zapuca i eto ti ga na mapi.

 BV5 je hajde napravio poboljsanje po pitanju spotanja, ali gunplay iz BF4 (nisam igrao BF3) je i dalje najbolji u serijalu. BFV je doveo pak do drugih problema, je da ga nisam dugo igrao, ali koliko je jednostavno bacit se na leda u hrpi kamenja i postati nevidljiv nije ok. Osobno mi se ne svida ni spam prone i slide animacija. Steta jer je BFV Beta bila fantasticna ali se promijenilo hrpa toga do kraja igre, sad kako kome se sto svida.

Ranked serveri mogu imati fantasticne promjene naspram standardnih. Zabrana bacaca granata na Lockeru i Metru je po meni ok, ali nemam nista protiv ni da ih ima, ali jedna od najdrazih promjena koje su dva specificno servera napravila od svih koje sam vidio je povecanje Vehicle respawn timera sa 1:30 na 400% odnosno - 6 minuta po tenku/attack chopperu/LAVu. Daleko su vrijedniji u tom slucaju, smanjuje napor koji stvara ekipa koja samo leti Attack Chopper na shanghaiu i forsira malo vise pjesadije

12 godina
offline
Battlefield 2042

Vidi se da su za ovaj BF imali više vremena za razvoj.

Razmišljaju o tome da slide i jump ne bude OP, prije im je bilo svejedno :D

 

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2021 19:38 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

Vidi se da su za ovaj BF imali više vremena za razvoj.

Razmišljaju o tome da slide i jump ne bude OP, prije im je bilo svejedno :D

 

Poznavajuci njih vjerojatno ce napraviti tako da se jump mora nadokupiti u vidu mikrotransakcije.

Trazili ste - dobili ste

Freak Show Inc.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

Vidi se da su za ovaj BF imali više vremena za razvoj.

Razmišljaju o tome da slide i jump ne bude OP, prije im je bilo svejedno :D

 Slide treba kompletno makut iz igre jer je OP, imas ocjecaj ninje i zbog 60 hz servera dođaš metke

Origin:Overlord_HR, Battle.net:OverlordCRO steam: Overlord_HR
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Friday kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Vidi se da su za ovaj BF imali više vremena za razvoj.

Razmišljaju o tome da slide i jump ne bude OP, prije im je bilo svejedno :D

 

Poznavajuci njih vjerojatno ce napraviti tako da se jump mora nadokupiti u vidu mikrotransakcije.

Trazili ste - dobili ste

 Ako vam se ne sviđa ne morate kupiti.

 

sexytoiletpaper kaže...

 BV5 je hajde napravio poboljsanje po pitanju spotanja, ali gunplay iz BF4 (nisam igrao BF3) je i dalje najbolji u serijalu. BFV je doveo pak do drugih problema, je da ga nisam dugo igrao, ali koliko je jednostavno bacit se na leda u hrpi kamenja i postati nevidljiv nije ok. Osobno mi se ne svida ni spam prone i slide animacija. Steta jer je BFV Beta bila fantasticna ali se promijenilo hrpa toga do kraja igre, sad kako kome se sto svida.

Ranked serveri mogu imati fantasticne promjene naspram standardnih. Zabrana bacaca granata na Lockeru i Metru je po meni ok, ali nemam nista protiv ni da ih ima, ali jedna od najdrazih promjena koje su dva specificno servera napravila od svih koje sam vidio je povecanje Vehicle respawn timera sa 1:30 na 400% odnosno - 6 minuta po tenku/attack chopperu/LAVu. Daleko su vrijedniji u tom slucaju, smanjuje napor koji stvara ekipa koja samo leti Attack Chopper na shanghaiu i forsira malo vise pjesadije

 bf5 je imao daleko najfludinije kretnje radi kojih je i sami gunplay djelovao jako dobro, to neka poboljšaju i bude super.
Vehicle timer i to se slažem, poanta je napravit vrijednija vozila, a ne da se troše i spamaju, te ovo zvanje tenkova svuda padobranom mi je debilno, no videjti ćemo kako će izvest pa ću onda pljuvat 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.7.2021 14:47 (fila2208).
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 2042

Sto bi Dama rekao "Na mojoj 3090 radi dosta dobro"

Freak Show Inc.
 
10 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield 2042

Kak je gore Psiho linkao, Nvidia, Logitech i Xbox su službeni partneri novog BFa.

 

možda padne kakav novi miš ako se pojave s BF skinom :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2021 14:51 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Ima Jacky nekih novosti, izmedju ostalog neke naznake sta je hazard zone (izgleda ipak BR u nekom obliku)
مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
Super64 kaže...
Ima Jacky nekih novosti, izmedju ostalog neke naznake sta je hazard zone (izgleda ipak BR u nekom obliku)

 

Pa logicno, igra be z BR u danasnje vrijeme nema prolaz kod balavaca a to im je velik dio kolaca

Freak Show Inc.
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Samo zbog ovakvih "mature" stavova mi dodje da se nadam da ce hazard zone pojest osnovnu igru. Da dodjem vidjet kak muskarcine placu.
مرګ ژوبله
 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Super64 kaže...
Samo zbog ovakvih "mature" stavova mi dodje da se nadam da ce hazard zone pojest osnovnu igru. Da dodjem vidjet kak muskarcine placu.

 Pa što je Friday loše rekao? Deca vole BR. Mi matori not so much (ili većini nas to nije omiljeni mod). 

Bit će to tvrda kohabitacija.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
Super64 kaže...
Samo zbog ovakvih "mature" stavova mi dodje da se nadam da ce hazard zone pojest osnovnu igru. Da dodjem vidjet kak muskarcine placu.

 

Pa cek, jesam nesto krivo rekao? Mladja populacija se lozi na BR i normalno je da si oni nece dopustiti izdati masivnu pucacinu bez BR-a jer si time smanjuju zaradu.

Meni je u CoD jako zabavam bio plunder (kasicni BR nisam uopce isprobao). Ali mjenjao bih ga u svako doba dana ili noci za "posteni" BF.

Svako ima svoje preference, samo sto nikako da mi koji prizeljkujemo BF bez lezbaca i ostalih progresivnih stvari dodjemo na svoje. Ovaj ce sigurno biti najbolji ikad. Ako ne, onda ce iduci biti 100%. Mora...

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Samo cq i eventualno rush do 32 igrača. Br je smeće od igre i nadam se da neće naći misto u bfu
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Samo cq i eventualno rush do 32 igrača. Br je smeće od igre i nadam se da neće naći misto u bfu

 

Ma neka BR-a, samo neka nema apsolutno nikakve veze sa osnovnom igrom

Freak Show Inc.
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

BR-ovi su popularni jer su besplatni i posljedično privlačene gomilu djece koja nemaju para za ništa. Ti F2P naslovi još uz to rade bez većih problema na hardveru koji je star 10+ godina. Davno su utvrdili da im je taj model isplativ iako jako malo ljudi troši pare.

uteče Medžedža!
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Friday kaže...
Super64 kaže...
Ima Jacky nekih novosti, izmedju ostalog neke naznake sta je hazard zone (izgleda ipak BR u nekom obliku)

 

Pa logicno, igra be z BR u danasnje vrijeme nema prolaz kod balavaca a to im je velik dio kolaca

 Hoćeš da kažeš da je Joka balavac... Ne bi ti bio u koži na Viru

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

 Hoćeš da kažeš da je Joka balavac... Ne bi ti bio u koži na Viru

 

Joka igra BR samo zbog Iveka

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...
Friday kaže...
Super64 kaže...
Ima Jacky nekih novosti, izmedju ostalog neke naznake sta je hazard zone (izgleda ipak BR u nekom obliku)

 

Pa logicno, igra be z BR u danasnje vrijeme nema prolaz kod balavaca a to im je velik dio kolaca

 Hoćeš da kažeš da je Joka balavac... Ne bi ti bio u koži na Viru

 Tomek, vidimo se ❤️

(G)jokaCRO ingame
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Umjesto djece budu conquest servere punili botovi njih cca. stotinjak po pojedinom serveru za matorce. O kakav ce to gust biti igrat, dozivljaj dapace. LOLic. Bumo videli, jos ak su botovi OP. Jao. I moraju pazit na balans da ih je ravnomjerno lgbt, straight i tranzica, boju koze, religiju i politicka uvjerenja. Mislim na botove, znam da su hc bf conquest muskarcine uglavnom iz lgbt miljea, tu od balansa nista.
مرګ ژوبله
 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice