Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.274.861
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Battlefield 2042

preordao ko zadnji šmoljan

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

preordao ko zadnji šmoljan

 Ja se mislim napravit refund ovog sirotinjskog standard editiona i uzet gold

14 godina
offline
Battlefield 2042

ja uzeo za sirotinju za 38 eura. kaj dobiješ sa goldom osim onih specijalista koji su mi brijem nebitni?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Igraš tjedan dana ranije od ostalih
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
red_bull kaže...

dobro i na kraju nema lokera??

 

Bit će 100%, samo će pustiti neke mape kasnije.

 

U onom leaku od Hendersona je bilo navedeno 10 mapa, među kojima je ovih 6 najavljenih i fale još Lockeri, Metro, Karkand i Wake. Možda će puštati po jednu svake sezone prve godine?

uteče Medžedža!
14 godina
offline
Battlefield 2042

Iskreno zbog svih debila koji naprave preorder želim da igra bude smeće. Pa da opet po ko zna koji put plačete ko pičke tu na forumu. Uplatit ću misu

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 12 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Igraš tjedan dana ranije od ostalih

 I to da platim duplo? za to ne dam ni jedan euro :D Ovih 300 kn max, nedam više.

14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Kill Frenzy kaže...

Iskreno zbog svih debila koji naprave preorder želim da igra bude smeće. Pa da opet po ko zna koji put plačete ko pičke tu na forumu. Uplatit ću misu

 Ja sam napravio jer brijem prođem jeftinije, jer ne vjerujem da će joj brzo pasti cijena ko petici.

14 godina
offline
Battlefield 2042

Krivo vjeruješ

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Kill Frenzy kaže...

Krivo vjeruješ

 će da vidimo

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Kill Frenzy kaže...

Iskreno zbog svih debila koji naprave preorder želim da igra bude smeće. Pa da opet po ko zna koji put plačete ko pičke tu na forumu. Uplatit ću misu

 Bas si ti debil -.-'

Kak mozes tako napisat za ekipu ....

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.7.2021 21:35 (psihoroba).
14 godina
offline
Battlefield 2042

Svaki ali svaki put se svi tu kunete da nećete uzet preorder kad se dogodi jedan cyberpunk. Svaki put vas svi ovi youtuberi koje sve pratite mole da ne pravite isto jer nam se to svima obija u glavu. Svaki puta jednako mi svi koj iigramo popušimo i svaki ali svaki put čim vidite jedan dobar trailer svi redom radite preorder.Šta ste maloumni? Retardirani? Imate pamćenje ko vjeverice?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
8 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
psihoroba kaže...
Kill Frenzy kaže...

Iskreno zbog svih debila koji naprave preorder želim da igra bude smeće. Pa da opet po ko zna koji put plačete ko pičke tu na forumu. Uplatit ću misu

 Bas si ti debil -.-'

Kak mozes tako napisat za ekipu ....

 S ekipom pijem pivo. Ne pišem po forumu

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Cayberpunk je odlična igra 

14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Cayberpunk je odlična igra 

 je je.pogotovo kad je tek izasla.a i sad je remek djelo

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Kill Frenzy kaže...
forumaš kaže...

Cayberpunk je odlična igra 

 je je.pogotovo kad je tek izasla.a i sad je remek djelo

 Eto vidiš da se slažemo 

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Uz witcher serijal bf je jedina igra koju igram zadnjih 15 godina, tako da zašto ne preorder, ionako sigurno kupujem. Ne virujem da će napraviti neki teški zajeb da bi bilo neigrivo pa da ću zažaliti
Ako sam debil jer obožavam ovaj serijal, onda jesam i jebiga
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Battlefield 2042

Daj meni jedan gold edišn i pićokama po sokić

Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
RePlaY kaže...

i pićokama po sokić

 

Sa srkalicom....

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Kill Frenzy kaže...

Svaki ali svaki put se svi tu kunete da nećete uzet preorder kad se dogodi jedan cyberpunk. Svaki put vas svi ovi youtuberi koje sve pratite mole da ne pravite isto jer nam se to svima obija u glavu. Svaki puta jednako mi svi koj iigramo popušimo i svaki ali svaki put čim vidite jedan dobar trailer svi redom radite preorder.Šta ste maloumni? Retardirani? Imate pamćenje ko vjeverice?

 

Nisam preorderao, ali vjerojatno hoću ako bude uvjet za igranje bete. Ja zaradio, ja potrošio, pa ako i popušim bit će - ja popušio. Ne kužim taj agresivni stav da nekome drugome s visoka govoriš što će sa svojim novcem i još ga nazoveš retardiranim. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Q-Tip kaže...

 Nisam preorderao, ali vjerojatno hoću ako bude uvjet za igranje bete. Ja zaradio, ja potrošio, pa ako i popušim bit će - ja popušio. Ne kužim taj agresivni stav da nekome drugome s visoka govoriš što će sa svojim novcem i još ga nazoveš retardiranim. 

 Problem je što jasno developerima daješ poruku da će dobit tvoj novac i bez da su izdali igru.

Samim time i ne čudi što stalno na E3 i sličnim prezentacijama stalno hajpaju igre s nekim nepojmljivim featureima, a mi jadni želimo vjerovat da je to istina. Sjeti se samo Cyberpunka, Todd Howarda i kompanije...

 

Say hello to my little friend
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Krunoo7 kaže...
Q-Tip kaže...

 Nisam preorderao, ali vjerojatno hoću ako bude uvjet za igranje bete. Ja zaradio, ja potrošio, pa ako i popušim bit će - ja popušio. Ne kužim taj agresivni stav da nekome drugome s visoka govoriš što će sa svojim novcem i još ga nazoveš retardiranim. 

 Problem je što jasno developerima daješ poruku da će dobit tvoj novac i bez da su izdali igru.

Samim time i ne čudi što stalno na E3 i sličnim prezentacijama stalno hajpaju igre s nekim nepojmljivim featureima, a mi jadni želimo vjerovat da je to istina. Sjeti se samo Cyberpunka, Todd Howarda i kompanije...

 

 

Ne znam tko je veći naivac, ja koji preorderam igru ili onaj tko iskreno misli da bi se stvari promijenile kad nitko ne bi preorderao. Proces izrade igre je toliko složen i sjeban da je pravo čudo da neka igra uopće ugleda svjetlo dana. Pročitao sam u zadnje vrijeme par knjiga o tome jer me zanimalo, iz svega izlazi zaključak da nije ni čudo da skoro svaka igra nakon izlaska zahtijeva brdo patcheva. I to se ponajmanje događa zbog broja preordera, a ponajviše zbog procesa koji je kao stvoren za propast. Ako ćemo o davanju poruke developerima, pa veću štetu radi Epic koji im pokrije troškove izrade igre kako bi dobio ekskluzivu. 

 

Ja preorderam, zajebem samog sebe. Ti nisi preorderao, nisi se zajebao. Ne znam odakle ta potreba da se nekog naziva retardiranim jer je potrošio svoj novac? Ja recimo smatram da nema gore potrošenog novca od onog kojeg netko da za cigarete, pa ne trčim za ljudima da im dam do znanja da su retardirani. Saznat će sami. 

 

U konačnici ja ću BF2042 kupiti sigurno, kao što sam kupio i igrao svaki dosadašnji. Razlike su jedino u datumu kad sam dao lovu, neke sam preorderao, neke kupio na dan izlaska.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
offline
Battlefield 2042
Još malo novih info
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Battlefield 2042

Gledam na argentini kako bih kupio ultimate edition po cijeni običnog kod nas. Ali ne bih želio otvarati novi račun zbog toga. Htio bih da su mi sve igre na istom računu. Jeli netko dobio kako ban od vas što ste uzimali preko vpn-a? Neki na rediti kažu da su dobili ban a neki kažu  da ne. Ali to je ne vezano za ovu igru.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
acarnoje kaže...

Gledam na argentini kako bih kupio ultimate edition po cijeni običnog kod nas. Ali ne bih želio otvarati novi račun zbog toga. Htio bih da su mi sve igre na istom računu. Jeli netko dobio kako ban od vas što ste uzimali preko vpn-a? Neki na rediti kažu da su dobili ban a neki kažu  da ne. Ali to je ne vezano za ovu igru.

 

nema frke, ja sam bf3, bf3 premium, bf4 i bf1 uzimao preko indije/mexica bez problema... i vjerojatno cu uzet bf2042 na isti način

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Thx. Pitam jer imam sigurno preko 20 igara na računu. I ja sam prije uzimao neke igre ali nisam znao kakva je danas situacija sa banom....

 

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
acarnoje kaže...

Gledam na argentini kako bih kupio ultimate edition po cijeni običnog kod nas. Ali ne bih želio otvarati novi račun zbog toga. Htio bih da su mi sve igre na istom računu. Jeli netko dobio kako ban od vas što ste uzimali preko vpn-a? Neki na rediti kažu da su dobili ban a neki kažu  da ne. Ali to je ne vezano za ovu igru.

 Također ko kolega, od vremena BF3 do sad, sve sam kupovao preko tuđih Origina. Ni jedan problem.

(Ali, to ne mora značiti da ih neće biti, i ja sam toga svjestan.)

Ali, 2042 ću također kupiti gdje će biti jeftinije.

Razlike su doslovno u stotinama kuna.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...
acarnoje kaže...

Gledam na argentini kako bih kupio ultimate edition po cijeni običnog kod nas. Ali ne bih želio otvarati novi račun zbog toga. Htio bih da su mi sve igre na istom računu. Jeli netko dobio kako ban od vas što ste uzimali preko vpn-a? Neki na rediti kažu da su dobili ban a neki kažu  da ne. Ali to je ne vezano za ovu igru.

 Također ko kolega, od vremena BF3 do sad, sve sam kupovao preko tuđih Origina. Ni jedan problem.

(Ali, to ne mora značiti da ih neće biti, i ja sam toga svjestan.)

Ali, 2042 ću također kupiti gdje će biti jeftinije.

Razlike su doslovno u stotinama kuna.

 Nista nema druge, argentina mama 😁

15 godina
offline
Battlefield 2042

Jbt, ušao sad kupiti koristeći Nord vpn s kojim sam bio jutros na stranicama argentinskim, ali sad ne mogu doći na stranice ea... Čudno...

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.7.2021 15:29 (acarnoje).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042

koliko je uopće cijena na argentinskom?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice