Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.275.755
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Battlefield 2042

Još malo detaljčića

 

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Preko koje države je najjeftinije?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

I mene zanima država i servis (Steam, Origin ili Epic) preko koje je najjeftinije uzet igru. Pucam na Gold edition...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Čini se da bi mogao biti Origin, Argentina.

Nemam ni jedan VPN koji u free verziji ima Argentinu da probam.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield 2042

Mene stvarno fascinira gdje ste svi potrčali sa prednarudžbama. Pojma nemate kako će igra izgledati i kako će sve to biti upakovano. Jebeš pare ali meni je stvarno žao što sam kupio BF5 i BF1. Ne radi novca (ionako bi to potrošio na druge gluposti) nego čisto iz toga što mi se ne sviđa put kojim  je BF krenuo i ne želim ih podržati u tome. Stvarno bi volio da igra uspije i da može opet u onolikom broju okupiti domaći komjuniti, ali prema do sada viđenom naj više mi nalikuje na COD sa vozilima.... 

 

 

Voljum kakva je igra, reci nam iz prve ruke

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.6.2021 13:47 (MRSKI).
Moj PC  
11 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Battlefield 2042

jebiga, cod s vozilima je ono što zanima 90% igraće populacije :D

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Ma ja pitam čisto informativno, ne planiram kupovati dok ne vidim hoću uopće moći to pokrenuti sa ovom svojom ragom od kompa. Novu grafu mi ne pada na pamet kupovati po trenutnim cijenama.

Trenutno si kratkim vrijeme u Enlistedu 😁
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.6.2021 14:51 (darkborg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Battlefield 2042

treba kupiti preorder jer to daje poticaj developerima da jos bolje ispeglaju igru za dan izlaska

 
1 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Da niste nista iz cyberpunka naucili nije mi jasno. Stvarno ste ovce za sisanje.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
12 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Kill Frenzy kaže...
Da niste nista iz cyberpunka naucili nije mi jasno. Stvarno ste ovce za sisanje.

 A BF V?

Ljudi nakupovali preordere, bacili pare na skinove, a ovi odustali od razvoja igre  :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Petar hw kaže...

treba kupiti preorder jer to daje poticaj developerima da jos bolje ispeglaju igru za dan izlaska

 Nadam se da si samo sarkastičan 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

ali prema do sada viđenom naj više mi nalikuje na COD sa vozilima.... 

 

 

Često vidim da ovo ljudi spominju. Može mi neko pojasniti? Igrao sam u beti COD-ovu verziju CQ-a, ground war ili kako se već zove. To je čisti cancer. Mislim da veće smeće u životu nisam vidio. To da BF postaje COD se ponavlja još od BC2. Ako ćemo realno gledati osnovne stvari koje definiraju BF su gigantske mape, vozila i destrukcija. COD ništa od toga nema, ili je toliko loše napravljeno da bi bilo bolje da nije ni implementirano.

 

Ja se slažem da su određeni naslovi manje ili više casual, ali to sve mi je neusporedivo s COD-om. A i ta usporedba mi je bezveze, jer mislim da se suštinski radi o vrlo različitim igrama. Kao da uspoređujemo, šta ja znam pivo i fantu. Ono žute su boje i u tekućem su stanju.

uteče Medžedža!
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Ono šta mene najviše brine je naša igra, iz utakmice u utakmicu sve gori i gori. I ovih 1:1 sa Česima na jedvite jade
Moj PC  
9 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
A ne nece bit ko cod, mozes mislit. Healing strelice, operatori (ups specijalisti), lijepe nerealne bojice, masu nepotrebnih zvukova i efekata, senzora i dronova za koje ce heart beat senzor biti pisvaser... i bojanje puskica i oblekice. Mozda vise ipak fortnajt nego cod.
مرګ ژوبله
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Opiso si R6 Siege, a ne Cod.

Say hello to my little friend
15 godina
offline
Battlefield 2042

Nismo odavno jebali mamu dice-u.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield 2042

Igra koju želite je već odavno vani - Squad.

 

Ali vidim da niste pohitali igrati.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Dodinho kaže...

Igra koju želite je već odavno vani - Squad.

 

Ali vidim da niste pohitali igrati.

 večina ovdje nebi igrala squad duže od 5 sati jer bi ima igra bila dosadna, nebi bilo dosta akcije za njih

 

Pa jednu Hamadu ne mogu podnjeti jer ima previše praznog hoda, a kamo li squad haha

16 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...

 večina ovdje nebi igrala squad duže od 5 sati jer bi ima igra bila dosadna, nebi bilo dosta akcije za njih

 

Pa jednu Hamadu ne mogu podnjeti jer ima previše praznog hoda, a kamo li squad haha

 Pa to hoću reć, kukanje kako je sve pojednostavljeno, sve blješti, kako nije to onaj stari HC doživljaj... Promašeno.

Koristite blage riječi i jake argumente
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...
Kill Frenzy kaže...
Da niste nista iz cyberpunka naucili nije mi jasno. Stvarno ste ovce za sisanje.

 A BF V?

Ljudi nakupovali preordere, bacili pare na skinove, a ovi odustali od razvoja igre  :D

 Taj sam :D
Imam 3000 oni zlatnih kuraca hahahha

10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Squad i Warzone, znaci ne moze sweet spot, mora bit fort. Ali ok namlatit ce se para pa mozda sljedeci bude barem ko cod.
مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2042

Instalirao bf4...a je ružno ostarila...puding feeling jebeni :(

 

i radi mi na ispod 100fps, što je super s obzirom na konfu, onda će bf2042 radit na 10

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042

BF4 je ružno grafički ostario, ali je i dalje najbolji gunplay u franžisi.

Say hello to my little friend
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Krunoo7 kaže...

BF4 je ružno grafički ostario, ali je i dalje najbolji gunplay u franžisi.

 Volim BF4, stvarno, ali najveće sranje sa hit detectionom imam upravo u njemu. Do te mjere da mi se ne da ni igrati ga.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
12 godina
offline
Battlefield 2042

Ako ga se još netko od old school ekipe sjeća, Ponylion se vratio nakon 2 godine izbivanja :D

 

Izgleda da mu se sviđa reveal trailer.

 

Flakfire:

 

Njegovo mišljenje, što trebamo saznati (bar što se tiče preordera):

1. Anticheat

2. Community (serveri, mogućnosti admina na serverima, Platooni)

3. Destruction (jako mnogo najavljivano, ništa prikazano)

4. Cross-play (još nismo ništa službeno doznali)

5. Game modes (objašnjena samo dva, a najavljeno ih je više)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.6.2021 22:07 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield 2042

Informacije izvađene iz gameplay trailera i intervjua sa DICEom:

 

Specijalisti:

 

Conquest, Breakthrough i još dva moda: Hazard zone (nije battle royale) i još jedan bezimeni, navodno će se svidjeti starim fanovima BFa.

Bit će prikazani 22.07. na EA Playu.

 

AI botovi će puniti servere kad će biti premalo igrača.

 

Vraća se buddy revive (oživljavanje unutar squada).

 

Taktičko sprintanje (brže trčanje, ali dulje vrijeme da oružje bude spremno za ponovno pucanje).

 

Kad si u blizini tornada mini mapa će biti "glitchana" i puca se samo hip-fire.

 

Season pass nije potreban za bilo koji vid gameplaya, samo kozmetika.

 

Svaki specijalist može koristiti bilo koje primarno i sekundarno oružje, univerzalni gadget i eksploziv. A imati će i jedan gadget koji koristi samo taj specijalist.

 

Izgleda da će svi imati pristup robo-psu, ali će im biti ograničen broj na mapi.

 

Zbog velikih mapa bit će jako mnogo vozila, pogotovo transporta koji će imati više gunner pozicija.

 

Vozila se mogu pozvati kao drop. Moguće ih je uništiti u zraku, ili spustiti na neprijatelja.

 

Borbe na kopnu, zraku i potvrđeno na vodi.

 

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.6.2021 18:22 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
14 0 hvala 11
15 godina
offline
Battlefield 2042

Breakthrough? To je kao u bf5? Najviše sam u bf1 igrao operations. To nam treba. Bf5 nemam ni 20 sati igre. Dok sam bf4 imao preko 3000... Od izlaska bf5 sam bio na cod MW i warzone. Iako sam oduvijek mrzio cod. Ali jednostavno nisam mogao nakon bf1 podnijeti ta stara oružja. Katastrofa. I sad nakon 4 godine čekanja modernog battlefielda dobijem neku budućnost. Ovaj put ne radim preorder. Čekam da vidim kako će to izgledati... Sad su imali dovoljno vremena da naprave igru kako spada...

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Taman citam da su se poslije najave novog Battlefielda serveri bf4 dosta napunili, toliko da je EA otvarao nove servere, al zna se desit da se treba i cekat da bi se ušlo. Inace, bf4 se može kupiti za 5 eura

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Krunoo7 kaže...

BF4 je ružno grafički ostario, ali je i dalje najbolji gunplay u franžisi.

 bf3(iako na koliko 10hz smeće hit detection, ali gunplay)-bf5-bf1-pa ostalo.

 

bf4 hit detection i općenito feeling je baš smeće. Grafički je čak i ok, iako mi je nejasno da nemrem držat ni 100fps na ryzenu i 5700

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Mr. Fugitive kaže...

 Volim BF4, stvarno, ali najveće sranje sa hit detectionom imam upravo u njemu. Do te mjere da mi se ne da ni igrati ga.

 Ja sam primjetio da mi se "loš hitreg" očituje najčešće dok hodam i pucam, BF4 ima sistem slično CS-u (naravno, daleko manje izraženo) gdje meci ne idu gdje nišan pokazuje ovisno o accuracy atributu. S .44 magnumom nikad problema s hitregom.

fila2208 kaže...

 bf3(iako na koliko 10hz smeće hit detection, ali gunplay)-bf5-bf1-pa ostalo.

 

bf4 hit detection i općenito feeling je baš smeće. Grafički je čak i ok, iako mi je nejasno da nemrem držat ni 100fps na ryzenu i 5700

 Jednostavno se ne slažem, meni BF4 gunplay puno bolje leži nego BF3, nakon što ga je DICE LA ispolirao (metak ide iz cijevi a ne iz glave), pogotovo pištolji koji su u BF3 jednostavno preblizu licu.

Najveći prijestupnik je tu "suppression" u BF3 koji se baš posere po solidnom gunplayu i em ti zamuti ekran, em ti podupla tu devijaciju metka do kriminalne razine.

Evo najbolji primjer zašto više ne igram BF3.

 

ps. meni BF4 zna droppat na 40-ak fpsa, 1050Ti i i5-7300HQ, na medium postavkama. užas

Say hello to my little friend
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice