Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.274.855
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 6
CyberDemonVZ kaže...

5. Destrukcija kakvu još nije imala ni jeda igra, ikad.

6. Neće se zvati BF 6 :)

 

 

5. Kao i svaki BF do sada...

6. Pardon, the fuck?

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield 6
Friday kaže...
CyberDemonVZ kaže...

5. Destrukcija kakvu još nije imala ni jeda igra, ikad.

6. Neće se zvati BF 6 :)

 

 

5. Kao i svaki BF do sada...

6. Pardon, the fuck?

 Vrati se stranicu natrag, dodao sam još nešto, čitam odgovore od lika :D

 

Evo, Flakfire kaže da postoji mogućnost da se zove samo "Battlefield"

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.3.2021 22:52 (CyberDemonVZ).
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
CyberDemonVZ kaže...

Evo, Flakfire kaže da postoji mogućnost da se zove samo "Battlefield"

 Ako je ovo istina, onda osobu koja je smislila i odobrila taj prijedlog treba javno strijeljati.

 

Kao i osobu koja je izmislila NFS:Most Wanted (2011), Need For Speed (2016), CoD:MW (2018)...

Say hello to my little friend
12 godina
offline
Re: Battlefield 6
Krunoo7 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Evo, Flakfire kaže da postoji mogućnost da se zove samo "Battlefield"

 Ako je ovo istina, onda osobu koja je smislila i odobrila taj prijedlog treba javno strijeljati.

 

Kao i osobu koja je izmislila NFS:Most Wanted (2011), Need For Speed (2016), CoD:MW (2018)...

 S ovime se 100% slažem. Jako otežava pretraživanje ali i razgovor o samoj igri.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Battlefield 6

Single player? Čestitam Dice/EA tkogod. Dakle već se troše resursi i misli na torrent igrače koji će im uplatit 0 kuna za igru. Pa stvarno hvale vrijedan potez, ako je točan. Sad nek mi još netko kaže da se BF igra radi single playera.

مرګ ژوبله
 
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 6
Super64 kaže...

Single player? Čestitam Dice/EA tkogod. Dakle već se troše resursi i misli na torrent igrače koji će im uplatit 0 kuna za igru. Pa stvarno hvale vrijedan potez, ako je točan. Sad nek mi još netko kaže da se BF igra radi single playera.

 Ja još uvijek imam u planu odigrati singleplayer od 3, 4, 1 i V :D Nikako da se natjeram. Toliko su mi važni :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Battlefield 6

Deinstalirao sam BF1 prije 3-4 godine. Pa šta 1 ima SP? Ja uopće skužio nisam da to imam.

مرګ ژوبله
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 6
CyberDemonVZ kaže...

https://twitter.com/the_kolibri1?lang=hr

 

Ne znam tko je ovaj, ali prema porukama, izgleda ko da surađuje s DICE.

 

Nekoliko posljednih tweetova:

1. BF 2021 je najveći projekt na kojem je DICE ikad radio

2. Tri studija rade na njemu: Dice, - igra, DICE LA - DLCovi, Criterion - dodatni modovi

3. BF 2021 se razvija već 4-5 godina (trebao je izaći umjesto BFV, ali su njega pogurali i zato je takav kakav je, a ovaj BF se dalje nastavio razvijati)

4. Teaser i reveal trailer: 11.05. i 21.06. Igra izlazi 25.10.2021.

5. Destrukcija kakvu još nije imala ni jeda igra, ikad.

6. Neće se zvati BF 6 :)

7. Single player

8. Iznenadujuće mnogo remastered i remake mapa! Kao prva, Siege of Shanghai.

1. Lažu

2. Lažu

3. Lažu

4. Nisu sigurni

5. Preseravaju

6. Istina

7. Nebitno

8. Vjerujem, nemaju ideje ionako

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 6
Soldier977 kaže...

1. Lažu

2. Lažu

3. Lažu

4. Nisu sigurni

5. Preseravaju

6. Istina

7. Nebitno

8. Vjerujem, nemaju ideje ionako

 9. Pederi

Freak Show Inc.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 6
Super64 kaže...

Deinstalirao sam BF1 prije 3-4 godine. Pa šta 1 ima SP? Ja uopće skužio nisam da to imam.

 

Ja nisam igrao SP ni na jednom BF-u. Znam da je bilo nekih unlockova ako zavrsis neku kampanju i sta ja znam ali nisam htio. To je totalna debilana

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
CyberDemonVZ kaže...

8. Iznenadujuće mnogo remastered i remake mapa! Kao prva, Siege of Shanghai.

Uh već se ne ide u dobrom smjeru.

 

Fakat, nije mi dobro od te mape...

 

Zadnjih godine-dvije u gaming industriji samo remasteri, nema novog IP-a, lupaj po remasterima, EZ money.

10 godina
offline
Re: Battlefield 6
Promster kaže...
 

Zadnjih godine-dvije u gaming industriji samo remasteri, nema novog IP-a, lupaj po remasterima, EZ money.

 Dobro, kako sad to? Tarkov, PUBG, Apex, Warzone, Valorant, R6 Siege, pa ni početna verzija MW 2019 nisu remasteri, od najigranijih igara u zadnje dvije - tri godine. Koja je popularnija igra bila remaster?

مرګ ژوبله
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
Super64 kaže...
Promster kaže...
 

Zadnjih godine-dvije u gaming industriji samo remasteri, nema novog IP-a, lupaj po remasterima, EZ money.

 Dobro, kako sad to? Tarkov, PUBG, Apex, Warzone, Valorant, R6 Siege, pa ni početna verzija MW 2019 nisu remasteri, od najigranijih igara u zadnje dvije - tri godine. Koja je popularnija igra bila remaster?

 Tarkov, PUBG, R6 Siege su svi stari 5 godina, Warzone i Apex su samo BR inačica svoje materinje igre (CODMW, Titanfall 2),  Valorant je Riotovo maslo. I naveo si 5 pucačina.

 

A čisto iz sjećanja, CoDMW1 i MW2 remasteri izašli, RE2 remastered, Crysis remastered, Saints Row 3 remaster, Mafia 1 remaster, Mafia 2 dobila definite edition, ko zna čeg se već ne sjećam iz glave.

Say hello to my little friend
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
Super64 kaže...
Promster kaže...
 

Zadnjih godine-dvije u gaming industriji samo remasteri, nema novog IP-a, lupaj po remasterima, EZ money.

 Dobro, kako sad to? Tarkov, PUBG, Apex, Warzone, Valorant, R6 Siege, pa ni početna verzija MW 2019 nisu remasteri, od najigranijih igara u zadnje dvije - tri godine. Koja je popularnija igra bila remaster?

Tarkov 4 godine star, PUBG 4 godine star, R6 Siege 6 godina...Valorant je spoj CS-a i Overwatcha, ništa originalno, a bogami ni nije nešto. Pola mapa u MW je već viđeno u predhodnim CoD-ovima, čak su ih i pogoršali, a ne poboljšali nekim tweakovima.

 

A to su samo MP naslovi, koliko imaš SP remastera...Mafia, Resident Evil, AC, Tony Hawk...

 

EDIT: Evo kolega i ja iznad napisali isti post.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.3.2021 19:57 (Promster).
13 godina
offline
Battlefield 6

Bitno je da je BF5 bila beta za novi bf. Vidjeli su di su usrali nek poprave to.. a to je jedno 80% igre i sve bude dobro.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Battlefield 6
Krunoo7 kaže...
Super64 kaže...
Promster kaže...
 

Zadnjih godine-dvije u gaming industriji samo remasteri, nema novog IP-a, lupaj po remasterima, EZ money.

 Dobro, kako sad to? Tarkov, PUBG, Apex, Warzone, Valorant, R6 Siege, pa ni početna verzija MW 2019 nisu remasteri, od najigranijih igara u zadnje dvije - tri godine. Koja je popularnija igra bila remaster?

 Tarkov, PUBG, R6 Siege su svi stari 5 godina, Warzone i Apex su samo BR inačica svoje materinje igre (CODMW, Titanfall 2),  Valorant je Riotovo maslo. I naveo si 5 pucačina.

 

A čisto iz sjećanja, CoDMW1 i MW2 remasteri izašli, RE2 remastered, Crysis remastered, Saints Row 3 remaster, Mafia 1 remaster, Mafia 2 dobila definite edition, ko zna čeg se već ne sjećam iz glave.

 

Fortnite, moram nadodati.

Life is meant to die. Accept your fates.
13 godina
offline
Battlefield 6

Za sve ljubitelje robota, sretne vijesti:

https://www.tweaktown.com/news/78458/battlefield-2021-set-in-2025-has-military-robots-drones-and-more/index.html

Ovo smrdi na sranja od "Elite" klasa 

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 6

Još 'leakova':

 

 

Sve su vjerojatno gluposti, osim stvari koje su vrlo izvjesne (100+ igrača, BR, više destrukcije).

 

Spominje se remake Metroa, Lockera i Wakea... Koma, ako je istina. Strike at Karkand tho!

uteče Medžedža!
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2021 11:49 (animosity_frenzy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 6

O jebo ih vise BR...

Freak Show Inc.
 
3 0 hvala 1
8 godina
offline
Battlefield 6

Zašto ne BR, ako je standalone mod kao WZ za CoD? Isti asseti, oružja, vozila, likovi, sve isto samo jedna veća mapa koju mogu sastaviti od "normalnih" MP mapa. Tamo stave neki battle/season pass, skinove za štancanje love a MP bude stvar za sebe.

 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 6
Nuclear_Phoenix kaže...

Zašto ne BR, ako je standalone mod kao WZ za CoD? Isti asseti, oružja, vozila, likovi, sve isto samo jedna veća mapa koju mogu sastaviti od "normalnih" MP mapa. Tamo stave neki battle/season pass, skinove za štancanje love a MP bude stvar za sebe.

 

Ma strah me da ce prevelik naglasak staviti na to a da ce base igra biti smece. Igrao sam BR dosta u CoD:MW i bilo mi je zabavno. Ali igrao sam ga zato jer mi ground war nikako nije pasao buduci da je fizika bila totalna sprdacina

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Battlefield 6

Riga mi se više od tih leakova. Svaki drek izmisli nešto na internetu, a za to nema nikakvih dokazao osim "čuo sam". A svaki ima drugi info koji se ne podudara.

 

Niti ne čitam više takvo što. 99% toga su fulali na BF1 i BF5. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield 6

Ne znam kako je vama izgledala, ali meni je BF Bad Company 2 bio zakon, jednostavno drugi svijet i druga igrivost u odnosu na cijeli BF serijal, ne znam zašto odugovlače s BC 3.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2021 14:05 (Thinker).
 
8 0 hvala 0
7 godina
offline
Battlefield 6

A meni se riga od tih silnih najava da je svaki serijal mora imati soft ili hard "Reboot", pa te scheme s nazivima koje iz toga proizlaze (Novi Battlefield će se zvati samo Battlefield) pa razni nazovi "zviždači" koji uvijek slučajno imaju "inside" informacije o samom naslovu i da ne zaboravim bombastične naslove i najave kao "most immersive experience up to date" ili "never seen xy".

Danas su AAA studiji i izdavače kuće lijene i samo se reciklira "provjerena" formula, a inovativnost ostaje u ladici. Gaming nikada u povijesti nije bio ovako isprazan kao prijašnjih par godina (osim iznimki). U zadnjih godinu dan asve se više vraćam starim naslovima i onda shvatiš kako su developeri ustvari radili revolucionarne naslove gdje su tehničke limitacije zamjenili s gameplay mehanikama (Deus Ex kao odličan primjer). Danas misle da ako izbace fotorealističnu grafiku ne moraju prstom mrdnuti pa onda vidiš situacije kao Cyberpunk koji sa drage volje želio kupiti, ali sva sreća na piratima pa mi je prošla volja koliko je to nedovršeno, a papir izvana je lijep i šaren.

 

Možda novi Battlefield bude dobar i dakako da ću mu dati priliku, ali potrebno je ubaciti kreativnost, a ne samo ganjati tehnikalije, jer na kraju dana igre se igraju zbog grafike, nego zbog igrivosti.

 

Thinker Bad Company 2 je bio dobar jer je bio spin off koji se nije shvaćao pretjerano ozbiljno. Nije bilo DLC-a (osim Vijetnama koji je bio praktički nova igra), imao si samo bazični paket s x brojem mapa i oružja i to je funkcioniralo jer je bilo zabavno!. To zabavno je ključ, a ako još ubaciš u jednadžbu grafiku i zvuk i imaš igru koja je izvukla najbolje od svega. Ta igra je nažalost reklit nekog boljeg vremena, a ako pogledaš kako se stanje promjenilo u 10 godina, strah me pomisliti što će biti u idućih 10...

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2021 13:33 (Brki1994).
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield 6
Brki1994 kaže...

/cut

 Thinker Bad Company 2 je bio dobar jer je bio spin off koji se nije shvaćao pretjerano ozbiljno. Nije bilo DLC-a (osim Vijetnama koji je bio praktički nova igra), imao si samo bazični paket s x brojem mapa i oružja i to je funkcioniralo jer je bilo zabavno!. To zabavno je ključ, a ako još ubaciš u jednadžbu grafiku i zvuk i imaš igru koja je izvukla najbolje od svega. Ta igra je nažalost reklit nekog boljeg vremena, a ako pogledaš kako se stanje promjenilo u 10 godina, strah me pomisliti što će biti u idućih 10...

 Je, igra je bila beskrajno zabavna i što je najvažnije, bila je dovoljno da tako kažem živopisna da se čak i u petstototm igranju iste mape moglo vidjeti novih pozicija neprijatelja i poginuti na dotad neviđene načine. Ta igrivost kroz zanimljivost je ono što mi fali BF, MW i ostalim sličnim FPS-ovima. Nije bez razloga CS GO još uvijek jedna od popularnijih igara. Kao zanimljivost, u to vrijeme kad se pojavio BC2 imao sam vlastiti servis računala, ne bi vjerovao koliko je ljudi uzimalo novija računala samo da bi im se BC2 što glađe vrtio na računalima, čak su neki i sa snažnim računalima išli na još snažnija (što je meni u tom trenutko izgledalo kao bezvezno trošenje novca). Danas (na žalost) ne čujem da bi bila tolika pomama za novim hardverom radi jedne jedine igre. Ali, dajmo priliku BF6, možda nas iznenadi.

7 godina
offline
Re: Battlefield 6
Thinker kaže...
Brki1994 kaže...

/cut

 Thinker Bad Company 2 je bio dobar jer je bio spin off koji se nije shvaćao pretjerano ozbiljno. Nije bilo DLC-a (osim Vijetnama koji je bio praktički nova igra), imao si samo bazični paket s x brojem mapa i oružja i to je funkcioniralo jer je bilo zabavno!. To zabavno je ključ, a ako još ubaciš u jednadžbu grafiku i zvuk i imaš igru koja je izvukla najbolje od svega. Ta igra je nažalost reklit nekog boljeg vremena, a ako pogledaš kako se stanje promjenilo u 10 godina, strah me pomisliti što će biti u idućih 10...

 Je, igra je bila beskrajno zabavna i što je najvažnije, bila je dovoljno da tako kažem živopisna da se čak i u petstototm igranju iste mape moglo vidjeti novih pozicija neprijatelja i poginuti na dotad neviđene načine. Ta igrivost kroz zanimljivost je ono što mi fali BF, MW i ostalim sličnim FPS-ovima. Nije bez razloga CS GO još uvijek jedna od popularnijih igara. Kao zanimljivost, u to vrijeme kad se pojavio BC2 imao sam vlastiti servis računala, ne bi vjerovao koliko je ljudi uzimalo novija računala samo da bi im se BC2 što glađe vrtio na računalima, čak su neki i sa snažnim računalima išli na još snažnija (što je meni u tom trenutko izgledalo kao bezvezno trošenje novca). Danas (na žalost) ne čujem da bi bila tolika pomama za novim hardverom radi jedne jedine igre. Ali, dajmo priliku BF6, možda nas iznenadi.

 

Cyberpunk 2077? 

Slažem se. Samo mi navru uspoemene kada sam sa modificirianim driverima i intelovom integrušom GMA 950 palio Call of Duty 2 i mapu Toujane tamo 2007-2010. 

Lijepa vremena, ali bilo pa prošlo. Danas su neki novi trendovi...

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2021 14:29 (Brki1994).
12 godina
offline
Re: Battlefield 6
Jack Sparrow kaže...

Riga mi se više od tih leakova. Svaki drek izmisli nešto na internetu, a za to nema nikakvih dokazao osim "čuo sam". A svaki ima drugi info koji se ne podudara.

 

Niti ne čitam više takvo što. 99% toga su fulali na BF1 i BF5. 

 

Ne samo to, nego ljudi već formiraju mišljenje na temelju nekog bezveznog leaka od nekog još bezveznijeg lika. 

 

"Eto, znao sam, šta sam vam rekao, bit će sranje..."

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
offline
Battlefield 6

Ja se jedino nadam da je točan leak da je razvoj počeo još prije BFV, a k tome još i tri studija rade na njemu.

Nešto dobro mora biti u novom BFu!

Nadam se genijalnom gameplayu + prvoj pravoj "next gen" igru koja će pokazati fiziku i grafiku kakvu još nismo vidjeli.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 6

Čudenje remasterima i remakeovima....ne samo igre, filmovi, glazba itd sve se reciklira, i cijelo čovječanstvo se reciklkira samo tehnologija ide naprijed pa opet gledaš avenđere samo sa boljim cgi-em i tako opet za 50 god.

 

žalosno je što se opet zove BF slažem se, ali to je da privuče nove klince i da bude IN: e jesi vidio onaj battelfild kako je super igrica baš mi je super igrat ćemo danas nakon škole, a u školi preko appa možemo sližit klase da smo brži kad doma dođemo.

Ako invajtam pet frendova otključat ću i rozi r700 pa onda mogu 360 noi skopat za svoju montažu.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 6

Ja od onog fijaska sa CP2077 ne vjerujem vise nikome nista. Pogotovo kad pocnu srati kako se igra razvija jos od prije sta ti ja znam kada...

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice