Battalion 1944 - povratak u WWII

poruka: 145
|
čitano: 49.522
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Kada sam davnih dana ušao u gaming vode preskočio sam cod 2 tako da ne bih znao. Krenuo sam igrati od cod 4 tako da nisam mjerodavan po pitanju Batallion igre baš pošto se ona bazira na cod 2 i ww2, ali mislim da je ovaj "Mack" dosta realan recenzent tako da ne znam što bih rekao. On jedno, a vi drugo  Moguće je da lik isto nije igrao cod 2 pa ne zna dovoljno o samoj materiji stvari.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.2.2018 13:17 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII

 

 

 

Ma lik je kontradiktoran sam sebi. Najbolji primjer je sada upravo ovaj first look za batallion. Smeta mu kaj ekipa čeka iza ugla, a gledam njegove streamove dok igra MoH, upravo to (čekanje/campanje iza ugla) radi on. Prije, davnih dana, mi je bio ok reviewer, danas je lik sprdačina. 

 

Loot boxevi su čista kozmetika. Nije da branim loot boxeve, kao takvi nebi smjeli biti u ničemu što nije free to play. Ali loot boxevi u batallionu su samo skinovi koliko sam skužio, nema pay to win mehanike pa ajde, može proći. Tko želi skin kupit će tko ne želi, neće i kraj priče. 

 

Smiješno mi je i ovo pljuvanje jer ga stalno kicka iz igre/ sa servera, awkward kretanje igrača, itd.... Pa velikim debelim slovima piše: early access. Ako nekome treba prijevod: plaćena beta. Ljudi koji kupuju su beta testeri. I svatko sa imalo mozga zna da može očekivati problema sa early access igrama. U nekima više u nekima manje. 

 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII

 

Jer ja tako rolam

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011/ TS3: xcell.teamspeak.me IGN:Xcell / Xcellzor / XcellDaHousecat
14 godina
neaktivan
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Ja sam refundao igru, nostalgija je gadna stvar, nikako mi igra nije sjela, skakanje iza ugla sa sniperom koji su ionako op, kretnje, oružja, zvuk, ukratko frustracija za casual igrače.

Ovo izgleda kao quick scop simulator.

Vjerujem da ovo fanovima cod2 odgovara i da na to ciljaju.

Neopravdano loša grafika za 2018. pa jedan cs:go izgleda bolje od ovoga, ništa od old school ww2 fps u  modernom ruhu.

 

Trenutno oko 1200 igrača dok je igra svježa, realno to će i biti playerbase, oko 1000 igrača.

Ukratko nije igra za mene ali vjerujem da će imati ograničeni mali playerbase igrača kojima odgovara.

 

Moj PC  
8 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
dj_renny kaže...

 

Jer ja tako rolam

 Što točno ovdje gledamo?

Očekivao sam da ćeš ih pobiti i prije, a ne načeti pa završiti, s povišene pozicije te oni ne kuže otkud ih gađaš.

Super je kako ekipa složi koji kill i odmah je to pro 1337.

 

Upravo za takve je igra, njih 1000 koji će slagat montaže kvikscopea, hardscopea i killova uz legenradnu let the bodies hit the floor.

 

Mislio sam da su svi to prerasli, ali očito nisu. 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
12 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
fila2208 kaže...
dj_renny kaže...

 

Jer ja tako rolam

 Što točno ovdje gledamo?

Očekivao sam da ćeš ih pobiti i prije, a ne načeti pa završiti, s povišene pozicije te oni ne kuže otkud ih gađaš.

Super je kako ekipa složi koji kill i odmah je to pro 1337.

 

Upravo za takve je igra, njih 1000 koji će slagat montaže kvikscopea, hardscopea i killova uz legenradnu let the bodies hit the floor.

 

Mislio sam da su svi to prerasli, ali očito nisu. 

 

Kaže lik koji si je kupio novi cod bas radi tog "starog osjecaja i ekipe" ili stagod si vec izlaprdao u toj temi. ostalo bolje da ne komentiram, prepotentnost i licemjerje na nivou.

12 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
zrimo kaže...

Ja sam refundao igru, nostalgija je gadna stvar, nikako mi igra nije sjela, skakanje iza ugla sa sniperom koji su ionako op, kretnje, oružja, zvuk, ukratko frustracija za casual igrače.

Ovo izgleda kao quick scop simulator.

Vjerujem da ovo fanovima cod2 odgovara i da na to ciljaju.

Neopravdano loša grafika za 2018. pa jedan cs:go izgleda bolje od ovoga, ništa od old school ww2 fps u  modernom ruhu.

 

Trenutno oko 1200 igrača dok je igra svježa, realno to će i biti playerbase, oko 1000 igrača.

Ukratko nije igra za mene ali vjerujem da će imati ograničeni mali playerbase igrača kojima odgovara.

 

 Ne izgleda toliko loše(grafički), ali day 1 se vidjelo što igra želi biti. A i ljudi naveliko žugaju na servere i netcode, cheatere, bugove. Bez obzira što je early access, većina tih stvari neće se magično fixat, pa ono, il pass. Nije mi potreban još jedan proizvod kao r6 siege.

fila2208 kaže...

 Što točno ovdje gledamo?

Očekivao sam da ćeš ih pobiti i prije, a ne načeti pa završiti, s povišene pozicije te oni ne kuže otkud ih gađaš.

Super je kako ekipa složi koji kill i odmah je to pro 1337.

 

Upravo za takve je igra, njih 1000 koji će slagat montaže kvikscopea, hardscopea i killova uz legenradnu let the bodies hit the floor.

 

Mislio sam da su svi to prerasli, ali očito nisu. 

Ne kenjaj.

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.2.2018 1:11 (Et_Tu_Brute?).
12 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
Et_Tu_Brute? kaže...

 Ne izgleda toliko loše(grafički), ali day 1 se vidjelo što igra želi biti. A i ljudi naveliko žugaju na servere i netcode, cheatere, bugove. Bez obzira što je early access, većina tih stvari neće se magično fixat, pa ono, il pass. Nije mi potreban još jedan proizvod kao r6 siege.

 

ja ovoj igri jednostavno ne mogu nac zamjerku u odnosu ulozeno dobiveno. Za 80kn koliko sam je platio upalim, ispucam se sat ili dva i dobijem dnevnu dozu brzog twitch shootera. bez perkova , airstrikeova, dronova s rocket launcherima, vozanja po mapi pola sata do akcije, lootanja i trcanja 30 minuta za 2 minute akcije itd. Problema ima daleko od toga ali igra je vani tjedan dana i naveliko je krpaju svako malo.

 

a čiteri, loš netcode i bugovi su prisutni u gotovo svim danasnjim igrama koje su AAA produkcije i kostaju 50+  eura s dlcevima i pizdarijama. tako da ovoj igri zasad s obzirom na situaciju, cijenu i činjenicu da je tek "izašla" ne mogu gledat u zube. čak i da ostane do daljnjeg ovakva kakva je sad, ja sam svoj novac daleko isplatio.

12 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
neznalica90 kaže...

 

.

 Igram trenutno dosta igara koje nemaju perkove, airstrikove, dronove. A koštaju 80kn il manje

Csgo, rocket league (aj nije fps) i fortnite(free) i red orchestra 2.

Csgo ima ponekad cheatera, al dosta načina za spriječiti i banati ih i veoma kvalitetan netcode i serv perf.

Rocket league nema cheatera, bugova i ima dobar netcode.

Fortnite same as above

RS/RO2 ima bugova, dobar netcode i nema baš cheatera.

To su sve igre, gdje si odmah u "zabavi", kako si naglasio, i bez DLC-ova jedino skinova za kupit.

A igrao sam i rainbow six siege, koji je pun bugova, loš netcode i nade se cheater. I ja sam zakljucio da će prema tehničkoj kvaliteti battalion 44 ići prema više r6, a ne ostalo navedenim, pa ću preskočit.

Koliko je r6 vani, ubisoft igra, i imali su određeni kvartal godine da samo poprave igru tehnički i nisu ništa napravili.

Dayz već 5 godina a beta samo što nije. Rust je "jučer" izašao iz EA nakon 4 i pol godine ravno u betu. BF4 je jedini što je uspio popraviti server side probleme od igara koje sam igrao. PUBG je izasao iz early accessa a ništa nisu popravili.

Ono, pun k mi je early access igara koje ce možda bit gotove, a možda ne, al oni obećavaju da će popravit, a godinama iza idalje gineš iza zida. BMK za obećanja, ako sad ne valja neće valjat ni kroz par godina.

Meni gameplay ove igre paše, setting mi paše. Ostalo nije.

Moja dva centa za ovu igru.

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.2.2018 16:29 (Et_Tu_Brute?).
12 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
Et_Tu_Brute? kaže...
neznalica90 kaže...

 

.

 Igram trenutno dosta igara koje nemaju perkove, airstrikove, dronove. A koštaju 80kn il manje

Csgo, rocket league (aj nije fps) i fortnite(free) i red orchestra 2.

Csgo ima ponekad cheatera, al dosta načina za spriječiti i banati ih i veoma kvalitetan netcode i serv perf.

Rocket league nema cheatera, bugova i ima dobar netcode.

Fortnite same as above

RS/RO2 ima bugova, dobar netcode i nema baš cheatera.

To su sve igre, gdje si odmah u "zabavi", kako si naglasio, i bez DLC-ova jedino skinova za kupit.

A igrao sam i rainbow six siege, koji je pun bugova, loš netcode i nade se cheater. I ja sam zakljucio da će prema tehničkoj kvaliteti battalion 44 ići prema više r6, a ne ostalo navedenim, pa ću preskočit.

Koliko je r6 vani, ubisoft igra, i imali su određeni kvartal godine da samo poprave igru tehnički i nisu ništa napravili.

Dayz već 5 godina a beta samo što nije. Rust je "jučer" izašao iz EA nakon 4 i pol godine ravno u betu. BF4 je jedini što je uspio popraviti server side probleme od igara koje sam igrao. PUBG je izasao iz early accessa a ništa nisu popravili.

Ono, pun k mi je early access igara koje ce možda bit gotove, a možda ne, al oni obećavaju da će popravit, a godinama iza idalje gineš iza zida. BMK za obećanja, ako sad ne valja neće valjat ni kroz par godina.

Meni gameplay ove igre paše, setting mi paše. Ostalo nije.

Moja dva centa za ovu igru.

 

je igra se mora tehnicki jos ispolirat, ali sve ove igre koje si naveo imaju jako malo dodirnih tocaka s battalionom. igra je rađena za nostalgicare i to naglasava od pocetka. znaci ne samo competitive nego recimo custom serveri di se spojim na 10v10 rifle only server i rugamo se quickscopanjem kao prije 10 -15 godina. CS GO nikad nisam volio radi tog hip aim spray only stila igranja. ne mogu probavit shooter bez iron sighta opcenito. rocket league si i sam rekao nema veze s fpsom.. fortnite je crtić third person shooter s elementima tetrisa di se natjeces ko ce kome izgradit kulu iznad glave, R6 siege je camping simulator s dronovima kamerama i perkovima tipa wallhack od onog lika sta prati heartrate kroz zidove itd. ostalo sta si nabrojao je hrpa survival EA igara koje tako i tako iskacu iz pastete svaki dan. Rust je odlicna igra i ti i new_man ste godinu dana živili u njoj, ali sami koncept igre je takav da bez obzira bila zavrsena ili ne kad tad ce dopizdit jer koncept nije osmisljen kao long lasting.

 

Daleko od toga da je battalion savršen, ali savrseno isporucuje ono sta je obecano od pocetka za kikiriki pare. shooter za nostalgicare i staru gardu kojoj je pun qrac ovih flashy pizdarija na koje se pale klinci danas.

13 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Neki su ostali u vremenu kad se vrtio cod 2 i kvikscopali se pa bili najjači u lan partiju u selu, a cure se barilo sa satima na xfire.

Novi cod sam uzeo radi ruganja, mislio sam da će bit kao cod 2, a ispao je još zanimljviji sa hrpom điđa miđa koje me zabavljaju. Lak, jednostvan i brz, a nudi neke zanimljivosti d ate drži u igri. Ne shvaćam imat jedan gun i igrat njime milje sati. Ja svaku pušu odigram, sa svakom volim naučiti igrati, napucati se koliko god bila loša dobra. To je po meni bila poanta coda, iako ste ga vi pretvorili u promode ''pro'' play itd pa mislili da ste najbolji u regionu ako okinete par hsova.

Na ovakvo što mi se ne vraća, pa to smo svi trebali ''prerasti'', ali ok, netko voli tu shemu i dapače da si je našao dobru igru.

 

Činejnica dovoljno govori, a to je broj igrača, i sami odaziv na igru koliko je to sve svršeno vrieme kao i slaba prodaja cod 4 remastreda, ''najbolje'' igre ikad.

 

ugl., tko si je našao igru super za njega i ostalih 500 ljudi 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.2.2018 23:19 (fila2208).
Moj PC  
2 10 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
fila2208 kaže...

Neki su ostali u vremenu kad se vrtio cod 2 i kvikscopali se pa bili najjači u lan partiju u selu, a cure se barilo sa satima na xfire.

Novi cod sam uzeo radi ruganja, mislio sam da će bit kao cod 2, a ispao je još zanimljviji sa hrpom điđa miđa koje me zabavljaju. Lak, jednostvan i brz, a nudi neke zanimljivosti d ate drži u igri. Ne shvaćam imat jedan gun i igrat njime milje sati. Ja svaku pušu odigram, sa svakom volim naučiti igrati, napucati se koliko god bila loša dobra. To je po meni bila poanta coda, iako ste ga vi pretvorili u promode ''pro'' play itd pa mislili da ste najbolji u regionu ako okinete par hsova.

Na ovakvo što mi se ne vraća, pa to smo svi trebali ''prerasti'', ali ok, netko voli tu shemu i dapače da si je našao dobru igru.

 

Činejnica dovoljno govori, a to je broj igrača, i sami odaziv na igru koliko je to sve svršeno vrieme kao i slaba prodaja cod 4 remastreda, ''najbolje'' igre ikad.

 

ugl., tko si je našao igru super za njega i ostalih 500 ljudi 

 

ne znam kako se cure barilo na selu jer sam gradsko dijete ( iako ne sumnjam da ljudi na selu danas imaju puno zdraviju okolinu u kojoj odrastaju, dapače nekad im i zavidim ), poanta koju se promasuje je ta da igra uopce ne puca na to da bude novi pubg, cs go ili betlfild. na samom startu su rekli da je za ekipu koja se pozelila old skul napucavanja. znaci kad mi se igra shooter igra mi se shooter, ne vozi mi se u tenku 20 minuta od zastave do zastave ko u bf 3, 4, 5, 6, ne loota mi se puske 30 minuta za 2 minute akcije ko u pubgu, ne cuci mi se u cosku sobe 5 minuta da bi pogodio neprijatelja kroz rupu od kljucanice ko u rainbow six siege, ne cuci mi se na rubu mape i spama airstrikeove, dronove i robote kao u svim zadnjim codovima. svi znamo na sta se sveo gameplay, odradis killstreak 10 - 0 na pocetku partije i skupis bodova da ostatak partije maltretiras ekipu raketiranjem, dronovima ili u predzadnjem codu onim kuglicama sta voze po podu i eksplodiraju na dodir.. presmijesno.

 

ali opet danas to klinci vole, kao sto ja s nostalgijom pricam o kontri, blackthornu, super mariju, donkey kongu, prvim medal of honorima i codovima, tako ce neki danasnji klinac iz 8.c pricat za 20 - 30 godina o pubgu s nostalgijom.

ono sta si ti platio 50 eura, ja sam dobio za 10.. minus retardirani perkovi. za nabacit partiju dvije poa sata sat dnevno pun pogodak.

 

a sto se tice igraca i na codu i na battalionu brojke nisu za pohvalit se, pa cak ni na novom battlefieldu. na kraju svak igra sta mu pase, odgovorio sam cisto iz razloga jer nastupas uzasno prepotentno i bahato iz teme u temu koju otvorim.

 

kontradiktoran si sam sebi non stop. u jednoj temi uzimas cod od 50 eura iz ruganja u drugoj places da ti je 200kn za destiny puno jerbo nema se novaca.. onda kenjas covjeku koji je wipea tim skoro sam, a stavio bi sad sto eura na stol da si jedva prosjek.

 

najbolje ti fino nastavi uploadat slike svojih dlakavih prsa tinejdzerima po temi o mišićima, tamo ce te bar netko i dozivit ozbiljno. pozdrav 

13 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
neznalica90 kaže...

 

ne znam kako se cure barilo na selu jer sam gradsko dijete ( iako ne sumnjam da ljudi na selu danas imaju puno zdraviju okolinu u kojoj odrastaju, dapače nekad im i zavidim ), poanta koju se promasuje je ta da igra uopce ne puca na to da bude novi pubg, cs go ili betlfild. na samom startu su rekli da je za ekipu koja se pozelila old skul napucavanja. znaci kad mi se igra shooter igra mi se shooter, ne vozi mi se u tenku 20 minuta od zastave do zastave ko u bf 3, 4, 5, 6, ne loota mi se puske 30 minuta za 2 minute akcije ko u pubgu, ne cuci mi se u cosku sobe 5 minuta da bi pogodio neprijatelja kroz rupu od kljucanice ko u rainbow six siege, ne cuci mi se na rubu mape i spama airstrikeove, dronove i robote kao u svim zadnjim codovima. svi znamo na sta se sveo gameplay, odradis killstreak 10 - 0 na pocetku partije i skupis bodova da ostatak partije maltretiras ekipu raketiranjem, dronovima ili u predzadnjem codu onim kuglicama sta voze po podu i eksplodiraju na dodir.. presmijesno.

 

ali opet danas to klinci vole, kao sto ja s nostalgijom pricam o kontri, blackthornu, super mariju, donkey kongu, prvim medal of honorima i codovima, tako ce neki danasnji klinac iz 8.c pricat za 20 - 30 godina o pubgu s nostalgijom.

ono sta si ti platio 50 eura, ja sam dobio za 10.. minus retardirani perkovi. za nabacit partiju dvije poa sata sat dnevno pun pogodak.

 

a sto se tice igraca i na codu i na battalionu brojke nisu za pohvalit se, pa cak ni na novom battlefieldu. na kraju svak igra sta mu pase, odgovorio sam cisto iz razloga jer nastupas uzasno prepotentno i bahato iz teme u temu koju otvorim.

 

kontradiktoran si sam sebi non stop. u jednoj temi uzimas cod od 50 eura iz ruganja u drugoj places da ti je 200kn za destiny puno jerbo nema se novaca.. onda kenjas covjeku koji je wipea tim skoro sam, a stavio bi sad sto eura na stol da si jedva prosjek.

 

najbolje ti fino nastavi uploadat slike svojih dlakavih prsa tinejdzerima po temi o mišićima, tamo ce te bar netko i dozivit ozbiljno. pozdrav 

 Vau! Fasciniran sam koliko me pratiš po forumu, i iznosiš to kao da je nešto loše, no dobro. Čisto ću par stvari reći jer se hvataš i udaraš nisko, a to nije u redu, ali dobro-

Ne igra ti se ništa taktički, veći opseg itd, želiš skakati po mapi i pucati sniperom i osjećati se dobro, i ok, nema tu ništa loše, samo sam konstatirao da gameplay danas ide naprijed, ne nužno u dobrom smjeru kao što vidimo po pubg, ali dobro.

Arena šuteri su prošlost kao takvi što pokazuju brojke novog coda, lawbreakersa i ostalog, dok šareno, blesavo i bes smisla pubg/fortnite sada pali i to je to. To što šačica vas kani igrat bataljun, samo dajte, kao što sam i sam bio u šačici koja je igral insurgency. Tu igru nisi spomenuo, ali sigurno bi se prosrao i po tome. Čijenica da bi te u ovim igrama svima ubili pa ti je ostalo old school shooter da se dokazuješ, i tu nema ništa loše, ali dobro ti si čovjek 40+ godina pa se malo zamisli.

 

Nigdje nisam kontradiktiroan, kupuemm ono što će mi dat sate zabave. Destiny sam odustao jer sam odigrao starter pack 3 sata i shvatio da to nije za mene, jer da, 200kn se može bolje utrošiti nego na igru koja me ne zanima. Za cod ww2 sam dao oko 250kn i imam 230 sati.

Igra je zabavna, brza i baš ono što mi treba nakon godine pucanja u bf, rainbow sixu i ostalim tktičkim pucačinama. Pokušao sam se vratiti u taj cod 2 štih sa battalionom nije išlo i to je to, hvala lijepa niej za mene.

 

Što se tiče kenjanja, ništa posebno tu nisam vidio, čak se otkrio na sred stepenica umjesto da je u zaklonu, fulao je sve prvi put, pa se vratio drugi put, poredali se lijepo, dva nisu ni bila svjesna dok je jedan ranjen, ali dobro, valjda se to smatra velim uspjehom danas. Što se prosjeka tiče da, čak sam o.2 kdr u svim igrama...ček zar nije kdr sve? Uh nisam to trebao reći možda da.

Lol nebitno, ne moram se dokazivati takvim stručnjacima kao ti, siguran sam da ćeš me pozvat sad 1v1 kako to tvoja ekipa radi, oćemo no scope only? 

 

a zadnja rečenica ti nije ok, ali osvrnut ću se na to. AKo se u nešto ne razumiješ i izgledaš ko kurac u hladnoj vodi nema potrebe da izruguješ nekog drugog radi toga što raddi na sebi. U toj temi sam aktivan i pomažem ekipi koja tek počćinje što po froumu što privatno i en vidim kakve to veze ima sa ičime ili s ovom igrom, ali u nedostatku argumenata, očito udaraš di stigneš, smiješno, ali dobro, to je tvoj stil.

 

Suma sumarum da se ne mučiš s puno čitanja, igra je za probranu ekipu koja i dalje živi kvikskoperske promod dane i lijepo da su si našli igru, i to je to.

Igra kao takav uspjet neće, ali činejnica da je prošla kickstarter je već nešto. No dobro, sretno s igrom da što dulje bude živa i vi uživate u njoj :)

 

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.2.2018 1:05 (fila2208).
12 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
fila2208 kaže...
...

Imaš logike ravno nuli.

Znači, ako tebe osobno ne zanima, onda je to lame, to samo budale, nostalgičari i wanabepro igrači igraju?

Nije ti možda palo na pamet, da su ljudi volili cod2 i cod4 promod, zato što je kompetitivna a bez bullshit stvari kao claymore, martydrom i gl.

Tebi su te igre dopizdile igrat i sad misliš da si bolji od onih koji idalje takve igre igraju. Ako tebi trebaju notifikacije tipa +1000 points for pressing spacebar ili puska sa gadget wallhackom da ti bude zanimljivo, svaka čast. Neki tražu druge stvari, big shock, a?

 

Ubi bene, ibi patria.
13 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
Et_Tu_Brute? kaže...
fila2208 kaže...
...

Imaš logike ravno nuli.

Znači, ako tebe osobno ne zanima, onda je to lame, to samo budale, nostalgičari i wanabepro igrači igraju?

Nije ti možda palo na pamet, da su ljudi volili cod2 i cod4 promod, zato što je kompetitivna a bez bullshit stvari kao claymore, martydrom i gl.

Tebi su te igre dopizdile igrat i sad misliš da si bolji od onih koji idalje takve igre igraju. Ako tebi trebaju notifikacije tipa +1000 points for pressing spacebar ili puska sa gadget wallhackom da ti bude zanimljivo, svaka čast. Neki tražu druge stvari, big shock, a?

 

 Kompić naigrao sam se coda od prvog do zadnjeg svakog. Cod 2 smo igrali custom server u školi, zezali se sniper only, shottie only, hostao sam svaki sat informatike.

Da ne pričam, ut, quake...ajme kakva vremena!!!! Po tvom avataru rekao bih da imaš  cca 20-24 god, ako, i možda te zaobišlo vrijeme kad su se takve igre tukle, kad su računala na informatici jedva pokretala ut99...ali to su prošla vremena, više taj ut nije zanimljiv. Probao sam ga nedavno, kao i novi...ne igra mi se više to, jendostavno je izgubilo čar!

 

To je danas tako dosadno, meni osobno i to sam i rekao. JEsam di je rekao da su budale? A otkad je uvreda bit nostalgičar? Wannabe pro, ne znam di sam to stavio, ali dobro.

 

Samo sam rekao da je igra za ekipu koja i dalje to voli i roka, ali u današnje vrijeme to više nije to. Zašto cod 4 remastered nije uspio? Zato što to više nije to.

SVaka igra ima publiku, imat će i ova i to kažem, ali malo, zato uz sve što mi kod igre nije sjelo, ne sviđa mi se što može umrijeti jer će bit malo interesa. Pa neću ćčekat da mi se napune serveri, ili da se napuni 5v5 po par minuta...

 

ugl evo sry tko se uvriejdio, komentirao sam video koji po ničem nije poseban, dobro ih je sredio, ali podosta sreće, i samo kretanje igrača mi odaje puno i to sam komentirao, možda bahato i prepotentno, ali eto takav sam i imateignore autora kome smeta.

 

Ne mislim da sam od ikoga bolji, ni u čemu kompa, nigdje to nisam rekao ni naveo, a fore s gadget wallhackom lol 

 

aj 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.2.2018 1:15 (fila2208).
12 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
fila2208 kaže...
Super je kako ekipa složi koji kill i odmah je to pro 1337.

 

Upravo za takve je igra, njih 1000 koji će slagat montaže kvikscopea, hardscopea i killova uz legenradnu let the bodies hit the floor.

 

Mislio sam da su svi to prerasli, ali očito nisu. 

 

fila2208 kaže...

Neki su ostali u vremenu kad se vrtio cod 2 i kvikscopali se pa bili najjači u lan partiju u selu, 

To je po meni bila poanta coda, iako ste ga vi pretvorili u promode ''pro'' play itd pa mislili da ste najbolji u regionu ako okinete par hsova.

Na ovakvo što mi se ne vraća, pa to smo svi trebali ''prerasti'', ali ok, netko voli tu shemu i dapače da si je našao dobru igru.

 

Činejnica dovoljno govori, a to je broj igrača, i sami odaziv na igru koliko je to sve svršeno vrieme kao i slaba prodaja cod 4 remastreda, ''najbolje'' igre ikad.

 

fila2208 kaže...

 

To je danas tako dosadno, meni osobno i to sam i rekao. JEsam di je rekao da su budale? A otkad je uvreda bit nostalgičar? Wannabe pro, ne znam di sam to stavio, ali dobro.

 

 Netrebaš nekome reći da je budala, nego kako se odnosiš prema njima, pola tvog teksta ovdje je ništa drugo nego obično patroniziranje.

Srati po svima kako je to sve samo za montaže, za quickspove, hardscope. Kako su svi ostali u vremenu, to se trebalo prerast davno kao sto si ti prerastao. Ubiješ nekoga sa HSom odma se umisli da je najbolji u regionu. I da je za takve je igra rađena.

I onda se ti zablejiš, wanabe pro? "Ne znam gdje sam to stavio" eto čitaj gore. Daj, gdje ti je obraz. Nemoš srat po ljudima i onda se pravdat.

Ono, govoriš onome da mu se neda igrat ništa taktički i sa većim opsegom i samo mu se skače po mapi sa snajperom da se osjeća dobro?

Daj bogati nemoš me jebat sa tim sranjem. Što, ti samo pereš samo civ, hoi3, ck2 i treniraš cloud9 tim u međuvremenu? Ako nisi onda nemaš nikakvog prava srat drugome šta je taktički a šta ne, igrate basically ista sranja.

Ako ova igra propadne propast će samo zato što nije tehnički bila dobra i što je nisu uhvatili pusti streameri. cod4 remastered je zahtjeva preorder drugog coda a i kasnije je sama bila skupa, a obični reskin. To nikad nebi ni zaživilo.

Još nešto zanimljivo, kad tebi paše u argumentu, onda je dobro koristiti izjavu da broj  igrača odlučuje jeli valja igra, tipa ova igra će spasti na mali broj, therefore ovaj tip igre je gotov kao sto je i cod4 remasted. A odmah iza ćeš govoriti da gameplay ide danas naprijed al ne nužno, kao sto vidimo za pubg? Što igrači čas znaju a čas neznaju šta je dobro?

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.2.2018 1:53 (Et_Tu_Brute?).
12 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

ma joj cemu se trudit uopce..

 

a i to sta te kao pratim, daj molim te iskaces iz pastete, svaka tema koju otvorim na forumu je obavezno neka prodika, dociranje ili preseravanje s tvojim nickom u potpisu. naporan si i bezobrazan opcenito.. to valjda proizlazi iz narcisoidnosti i iskompleksiranosti. siroko ti polje kolega, odjavljujem se.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Presmiješno je koliko su se neki napalili na obične sitne provokacije, ali dobro.

 

To sum up, solidna igra koja neće uspjeti jer arena šuteri malo koga danas zanimaju.

Video ne pokazuje nikakav skill već lagani triple feed.

Kome se i dalje igra, bounca sa sniperima okolo dapače, to je i publika koju proizviođač igre traži. Za 80kn kao što kaže ovaj, njemu ej dosta pola sata dnevno i to je to, dulje se i ne može igrat vjerojatno jer dosadi.

A što se tiče mene, imate ignoriraj autora, ako ne znate kako, javite se pa ću vam napravit tutorial, pa da vam se popravi kvaliteta čitanja foruma. 

Mičem temu iz praćenja, hvala lijepa i lp :)

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Presmješno je to kako se vi međusobno uvjeravate koja igra valja a koja ne. 

Ljudi moji svi mi imamo svoje ideje i vizije kako bi nešto trebalo izgledati i raditi tako da ćete se teško ikada složiti.

Ja osobno "više" ne volim ovako brze igre kao što je Battalion 1944 (tko zna možda to dolazi s godinama) ali ja se jednostavno ne mogu više nositi s refleksima nekog školarca. 

Od svih FPS igara meni je bio i ostao Battlefield Bad Company 2 jedini pravi favorit, možda zato što mi je "legao" kao niti jedna druga igra tog tipa. CoD-ove nikad nisam volio (osim njihovih single player misija) BF3 je za mene smeće, BF4 još veće baš zato što ne volim puste đinđe minđe, BF1 može proć ali da me zarobio kao nekada BC2 to nije. 

Ljudi moji to sam ja i to su moja mišljenja a isto tako i svaki čovjek ima svoje mišljenje i viđenje stvari stoga ta vaša rasprava nema nekog smisla.

 

STO LJUDI STO ĆUDI kaže stara poslovica

 

Naučite se uvažavati i tuđa mišljenja a ne osuđivati ih

MISCREATED
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
zrimo kaže...

 

 

 

nicky.sl kaže...

 

 

eto nicky i ti i kolega zrimo ste iznijeli svoju kritiku na igru kao školski primjer komunikacije na forumu tj. kako bi ista trebala izgledati. njemu se igra nije svidjela više s tehničke, a tebi s osobne strane i to je skroz ok. naravno da nismo svi isti, ali reakcije koje je izazvao fila nisu uopce radi kritike na igru nego opcenito na nacin komunikacije. prvi post u temu i odma provokacija, arogancija, dociranje i indirektno nazivanje debilima i seoskim wannabe pro igracima ljude kojima je igra ok. ne razumijem cemu takvo ophođenje s ljudima, ali eto valjda kako ti kazes sto ljudi sto cudi.

 

 

13 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Jedini problem je što ste se vi digli na zadnje noge na glupost i izmislili si uvrede koje ja nisam nigdje naveo.

 

U temi sam dulje od tebe, kao i igru pratim dulje od tebe tako da pls.

Napalili ste se bezveze, a ti si mi čak bukvicu očitao za 3-4 teme, ne samo za ovu, kao da si mi tata, lijepo od tebe.

 

Poanta je da igra nije za mase, što dokazje i broj igrača i kako je primljena, a to što neki još uživaju u starim arena šuterima dapače. 

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Uzeo igru prekjučer i igrao malo za vikend s frendom.. a ono, nekakav mashup COD-a i CS-a. Ako vam ne smeta hopping i diving nije toliko ni loše. Osjećaj pucanja je dosta dobar, usporedivo s CoD serijalom čija je igra i kopija/hommage - tog se ne srame ni reći javno. Ali nije baš neka zabava kad gineš 10 puta u minuti cirka

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.3.2018 9:46 (mrsmith).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Igra li netko ovo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

U četvrtak je bio full release i moram reć da mi se sviđa sad, pa eto preporučam vam kome se svidjela donekle u early accessu da ju probate ponovo. Sad je to još dosta bolje.

Pogotovo ako ste cod2 i cod4 promod igrali kompetitivno. Ubacili su integrirani faceit u igru, prva igra za sad s integriranim faceitom i fora je. I dalje neki bug tu i tamo al riješit će se valjda brzo. Čisto da informiram ako vam se igra sviđala nekad pa ste prestali pratit :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2019 13:51 (kiselikupus).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Ako bilo tko još uvijek igra Battalion nek me doda na steam-u: https://steamcommunity.com/id/hrchekinjo

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice