Assassin's Creed Mirage

poruka: 47
|
čitano: 14.548
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Mirage
Hexfire kaže...
Meni je prvo palo na pamet da bi mogao biti VR naslov.

 Da, čini mi se da je na netu pomenuo neko. Međutim, po meni bi bilo suludo baciti takav seting na VR. Ajde kao fps, ali VR...

10 mjeseci
neaktivan
offline
Assassin's Creed Mirage

Prema japanskom amazonu Assassin’s Creed Mirage izlazi 12.10. ove godine

 

https://wccftech.com/assassins-creed-mirage-launches-on-october-12-says-amazon-jp/

 
0 0 hvala 0
10 mjeseci
neaktivan
offline
Assassin's Creed Mirage

Izlazi 12.10. ove godine

 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Assassin's Creed Mirage

Koliko vidim u pitanju je manja igra u trajnosti od nekih 15h tojest vise DLC nego igra.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Assassin's Creed Mirage
MEGATAMA kaže...

Koliko vidim u pitanju je manja igra u trajnosti od nekih 15h tojest vise DLC nego igra.

 

Zato i je promotivna cijena, od samo 50€

13 godina
offline
Assassin's Creed Mirage

Da je 35-40€ bilo bi prihvatljivije, ali pozdravljam odluku da se ide u nešto "manje". 15-20h je taman koliko bi igra trebala trajati. Bome nemam više volje igrati nešto ni 40h, a kamoli 100h+. Očekujem da će ubuduće većina AAA studija ići na takva kraća SP iskustva jer ovo trenutno je teško održivo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Assassin's Creed Mirage

Povratak korijenima je vjerojatno u smislu izvora na kojima je nastao assassin's creed, prince of persia i srednji istok.
Fun.
Može koštati koliko hoće eura u razumnim okvirima, mentalitet djece kod nas je da je sve skupo jer se većina zbilja bori sa obiljem piratiziranih naslova, koliko samo smeća ima.. ughhhh dobro da to nisam platio; kada zarađuju kao odrasli, već imaju kolekcije i naviku igrati nešto od hrpe pokradenih igara.
Platiti nešto s čime odrastaš besplatno? Igrati jednu igru.. ni u ludilu ponovno, pa kako bi stigao išta, ili odigrati ove nove sjajne naslove za dl koje servira robin hood zamaskiran u fitgirl ? -.-
"Možda kupiti ako je otprilike džabe ili tu negdje oko prihvatljive cifre par kava, 10-20 eur, i još mora biti igra koja fakat valja.."

Isprike na slovima, ovo iznad je nepotreban višak/neosjetljivost na siromašnu državu s optičkim internetom velikih brzina i brzim rukama, zapravo sam htio reći da je assassin's creed zabavna igra u kojem god nastavku, možda jednostavniji fokus nije loša ideja, kao u početnim naslovima.

○Lijepog li djeteta! Koliko je star?○ -Trideset i pet godina!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Assassin's Creed Mirage

odlično da idu na manju igru. fakat mi se ne da jahat bespućima pašnjaka i šumama koje sve izgledaju isto i to samo da ponavljam jedne te iste fetch questove. lijepo je rekao vaas u fc3 definiciju ludosti :D

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
1 0 hvala 0
17 mjeseci
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed Mirage
Spellcaster kaže...

Izlazi 12.10. ove godine

 

 Baš podsjeća na stare Assassine. Pozdravljam.

10 mjeseci
neaktivan
offline
Assassin's Creed Mirage

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Assassin's Creed Mirage

Videh malopre na Eurogameru vest da je datum izlaska pomeren za 7 dana ranije, tj. 5.10.

 

U članku se pominje da će ovo malo više razdvojiti izlazak Miragea od nekih drugih igara najavljenih za isti mesec, što insinuira da pomeranje nije zbog toga što završetak igre napreduje brže nego što je planirano.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Assassin's Creed Mirage

igra je gotova, na umnažanju je. eventualno neko peglanje bugova

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Assassin's Creed Mirage

Ok, to je super vest. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Assassin's Creed Mirage

Pokušavam kupiti igru preko Ubisoft Connecta ali koraku za plaćanje mi izbaci poruku:

 

 It seems this is not the store dedicated to your country and products are not available for purchase due to geographical restrictions. Visit your local store to see the products available in your country.

 

Ne razumijem o čemu se radi, godinama kupujem igre na ovaj način i ovo je prvi put da vidim ovakvu poruku.

Starlink is Skynet!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Assassin's Creed Mirage

Igra li ko? Uzeo sam Ubisoft+ zbog ovog naslova i mogu reći da uživam. Ima mi autentičnu AC atmosferu, ne jurim naokolo završavajući bezvezne questove, nego lagano igram i često samo razgledam okolinu.  Delom valjda ne osećam pritisak koji bi me terao da žurim zato što znam da igra nije onako ogromna, pa se ne bojim da nikad neću stići da završim, a i zato što me ne prisiljava da uradim tri nebitne stvari (od kojih se svaka proteže na tri misije) za svaku 15-minutnu sekvencu koja zapravo nastavlja glavnu priču, već su glavne/obavezne misije upravo ono što bi trebalo da budu, a sidequestovi su tu za još malo zabave, resursa, istraživanja i slično.

 

Po tome, a i drugim karakteristikama (vreme i mesto dešavanja, mapa maksimalno prilagođena freerunningu...), ovo je istinski nastavak originala, sa ponešto modernih elemenata (recimo, ipak ima nešto skillova koje treba otključati, rekao bih taman onoliko koliko ću i koristiti). Inače, baš mi se mota po glavi tema Spirit of Damascus, što znači da mi se definitivno vratilo to raspoloženje. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Assassin's Creed Mirage

Schoolboy innuendo 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Assassin's Creed Mirage

Igra mi se jako dopada, ali je Ubisoft uspeo da me ubedi da je ne kupim u skorije vreme, dok ne dođe na baš veeliki popust.

 

Uzeo sam Ubisoft+ (15€ za mesec) da bih isprobao igru sa namerom da je uzmem ako mi se svidi. Ovo je značilo da ću morati uzeti Deluxe verziju (jer je ona na Ubisoft plusu, a save se ne može preneti sa jedne edicije igre na drugu), što je blagi ripoff, jer je to osnovna igra sa jednim setom itema (odora + skin za kamilu + mač i bodež), ali ok, kao biće neko sniženje za BF ili NG (a još sam se nadao i 20% dodatnih niže za 100 Ubisoft bodova, pa sam video da toga nema jer je igra nova).

 

I sve bi to bilo manje više ok (malo skuplje, pošto sam već dao 15€ za pretplatu), ali ok, ali onda Ubisoft izmisli novo "Master Assassin" izdanje (opet osnovna igra, plus malo više itema), lupi cenu 90€ (skoro duplo u odnosu na 50 za obično koje je zapravo cela igra) i, naravno, nadogradi Ubisoft+ na tu verziju. Taj film neće gledati!

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice