Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 295.354
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Apex Legends

Sta nije update trebo biti vani u 17:00h?

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...

Sta nije update trebo biti vani u 17:00h?

 Sutra u 5 ujutro GMT0 će biti, eh.. stignem onda još do diamonda doći :)

12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends
Zar je toliko teško naći balans jednom zauvijek?
6 godina
offline
Re: Apex Legends

Mislim da nije poanta u balansu. Uvijek su tu neka oružja koja su malo jača od drugih. To daje neku dodatnu dozu adrenalina. Tjera te da naučiš koristit to oružje. meni je to super. Osobito sada kad je R99 bio CP weapon, Toliko dobrih kombinacija se moglo koristit. Cijela heavy kategorija je iznimno dobra. 

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends
Mene to živcira. Dajte napravite balans pa da svi naučimo kako šta. Ovako svako malo nešto drugačije....
6 godina
offline
Re: Apex Legends

Zamisli klinca osnovna/srednja škola. Ne zanima ga ništa osim igrica. Igra 10 sati dnevno. Sad gle tebe. Radiš 8+ sati. Imaš obitelj, obaveze. Igraš navečer sat, možda 2. Ako će sve bit isto u 2 godine igre, nećeš imat niti ovo malo šanse ubit nekoga, jer je to FPS na kraju krajeva. Zabava je kad nekoga nadigraš, nadmudriš. Ovako bar malo izmješaju to. Iako na kraju dođe na isto. Ovaj sa 10 sati na dan će te sa golim P2020 ubit, vjv. Jbg, ne možeš imat i ovce i novce.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends
Ne bih se složio da je česti rebalans oružja jedini način za ti što pišeš
16 godina
offline
Re: Apex Legends
Imam zenu, decu, poso, kucu, auto, kredit, ali dok se krenem igrat Apex onda sam gori od klinaca :)
https://medal.tv/clips/35928154/vp73LJ14V
Danas smo lovili predatore i saketali ih.
9 godina
offline
Apex Legends

Milina igrat preko steama. Origin ne mora radit u pozadini ni ništa slično. Najveće smeće od launchera. Steam launch će me vratit u igru poptuno. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Apex Legends

Čuo sam da igra izalzi na switch i na mobitele. Jel se može logirat u ios, switch, ps4, xbone logirat sa originom pa imat sve skinove i statistike koje već imamo. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
BeLLicus kaže...

Milina igrat preko steama. Origin ne mora radit u pozadini ni ništa slično. Najveće smeće od launchera. Steam launch će me vratit u igru poptuno. 

 šta ne pokrene origin svejedno kao BF-ovi?

12 godina
offline
Re: Apex Legends
Jack Sparrow kaže...

 šta ne pokrene origin svejedno kao BF-ovi?

Govorili su devovi još davno na redditu da to neće biti slučaj.

Nego Bellicus, si morao ponovni download igre raditi ili ima neka shema prebacivanja fileova? 

Origin: Tetka_HR - Steam: Tetka - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
9 godina
offline
Re: Apex Legends

Ja skidao ponovno sve, Jack Sparrow ne mora origin raditi u pozadini 

11 godina
offline
Re: Apex Legends
BeLLicus kaže...

Ja skidao ponovno sve, Jack Sparrow ne mora origin raditi u pozadini 

 Stvarno? A jbt... nisi uopće pokušavao copy paste u steam folder ili ?

9 godina
offline
Re: Apex Legends

Nisam ni imao igru instaliranu jer je nisam igrao dosta vremena. :D

11 godina
offline
Re: Apex Legends

A zoo, okej, valjda ce valjati copy paste u steam folder pa onda samo kliknut da provjeri game integrity/validate files i tjt

15 godina
offline
Re: Apex Legends
Ukulele kaže...
Jack Sparrow kaže...

 šta ne pokrene origin svejedno kao BF-ovi?

Govorili su devovi još davno na redditu da to neće biti slučaj.

Nego Bellicus, si morao ponovni download igre raditi ili ima neka shema prebacivanja fileova? 

 moraš ponovo, ja sam probao prebaciti i prizalo mi samo 3gb, ostalih 30 i nešto skida. Bolje onda skinuti sve ponovo i gotovo

11 godina
offline
Re: Apex Legends

fak, ok, hvala na info

12 godina
offline
Re: Apex Legends
Jack Sparrow kaže...

 moraš ponovo, ja sam probao prebaciti i prizalo mi samo 3gb, ostalih 30 i nešto skida. Bolje onda skinuti sve ponovo i gotovo

Mah, ionak moram skidat update pa mi dođe na isto.

Koliko sam skužila po pričanjima, BP je koma ove sezone, poduplali su xp za lvl up tako da će bit grindanja. Ali bar nam se R99 vratio <3

I mali tip za ekipu koja ima više accova na originu, kad linkate jedan acc permanentno je vezan uz vaš steam, točnije nemaju riješenja za odvezat ga (za sad) pa pazite 

Origin: Tetka_HR - Steam: Tetka - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
13 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

ne treba skidat ponovno ,samo pokrenite download i kopirajte iz origin foldera u steam folder i verify files i to je to

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
ZeNGe_CRO-mt kaže...

ne treba skidat ponovno ,samo pokrenite download i kopirajte iz origin foldera u steam folder i verify files i to je to

 meni u jutro nije radilo, ali ja nisam skinuo patch na originu, a patch pak je dosta težak, tak da ispadne isti vrag haha

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 18:01 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
Apex Legends

5 partija jednom champ za sada.. cisto okey :)

Mirage mi je konacno postao igriv skroz

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apex Legends

Pazite na ovaj novi battlepass. 100k xp za novi level, i opčenito užasni grind

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Apex Legends
Jack Sparrow kaže...

Pazite na ovaj novi battlepass. 100k xp za novi level, i opčenito užasni grind

 Lol, znaci imao sam svaki battlepass do sada i nijednom nisam cijeli završio.. najbliže što sam došao je bilo do levela 90

 

15 godina
offline
Re: Apex Legends
qwertYxoZ kaže...
Jack Sparrow kaže...

Pazite na ovaj novi battlepass. 100k xp za novi level, i opčenito užasni grind

 Lol, znaci imao sam svaki battlepass do sada i nijednom nisam cijeli završio.. najbliže što sam došao je bilo do levela 90

 

 budale, reddit, twitter i forumi su im u deliriju radi ovoga haha

 

Ja sam inače dva uspio do 110, jednog nedgje na 95. Ali tog na 95. se nisam baš ni trudio ispuniti. Ali ovo što su sad napravili će biti preteško osim ako ne visiš na igri 24/7. 

Prije je svaki tjedan resetiralo pa si trebao 3000 za level, pa onda 9000xp, i tako se duplalo lagano i onda svaki tjedan opet bacilo na 3000. Al ovih 100k za jedan posrani level je suludo haha

6 godina
offline
Apex Legends

Nebi čovječe izvukao par killova, nema šanse.  Honorable mention od sinoć. Nije G7 niti triple take, doslovno volt/prowler sam koristio sinoć sve matcheve i opet ne mogu ubit jer teammate dođe i počisti tih 10 dmg. A kad bih ih trebao, nema ih. Bježe.Edit 2: windowse neću aktivirat dok me ne prisile. Skinuti su sa MS stranice...

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 20:15 (cvaja997).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends

- eto

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 21:00 (MGloc).
15 godina
offline
Re: Apex Legends
MGloc kaže...

 

 daj makni to pobrat ćeš takav crni, šteta jer si 9 godina ovdje

14 godina
offline
Apex Legends

Ja sam jučer jedva uspio jedan level dostić. ali čini se da su to izmjenili

 

https://twitter.com/PlayApex/status/1324515919243038721?s=20

 

sada treba 5000 umjesto 10000 za jednu zvjezdu

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Apex Legends

U Battlefieldu i Pubgu sam bio Bog i batina, ovdje me sabijaju haha. Ne paše mi taj dugački TTK, nema šanse da dobijem fight 1 na 2 jer toliko metaka treba samo da bi jednog srušio a dvojica me praše u isto vrijeme. Mislim nisam igrao više od godinu dana ali opet to je takva igra gdje nema šanse ako si brojčano nadjačan a likovi imalo znaju šta rade da dobiješ fight. Jbg navikao sam sapunjat likove a ovdje mene sapunjaju likovi sabijaju kako igraju... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice