Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 294.387
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Apex Legends

Ako netko želi peglati, Tikalon123. :D

No me interesa nada!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
marinn95 kaže...

Ako netko želi peglati, Tikalon123. :D

 dodao sam te

 

15 godina
offline
Apex Legends

Pomalo o svakoj klasi ili ti ga legendi


Bloodhound

 

Gibraltar

 

Lifeline 

 

Pathfinder

 

Wraith

 

Bangalore

 

Caustic

 

Mirage

Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Apex Legends

Jel to valja kaj? Čujem da onaj papak Shroud to igra da ga napunim olovom zajedno sa njegova dva tutleka.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2019 17:39 (mislioc).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends

Serveri su nekad banana,,ima dosta rubberanja okolo

12 godina
offline
Re: Apex Legends

NAZAlost bez ekjipe nista...vecina nekuzi osnovne mehanike igre...random matchmaking je brutalan.

12 godina
offline
Re: Apex Legends

Rocinante2112   dodavajte

10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

.... dakle nakon eksplozije, lagano izlaze informacije.... nemojte me odmah ubit, ali ono sto je Dice propustio Respawn nije.... radili su na igri dvije godine i onda je jednostavno bacili na stol EA (naime, EA nije imao nikakav utjecaj na razvoj ove igre) menadjerima - "ovo zelimo objavit, bas u ovakvom obliku i tocka"..... intervju sa producentom Apex Legendi - https://www.gameinformer.com/interview/2019/02/04/respawn-discusses-entering-the-world-of-battle-royale

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2019 20:47 (Tallahassee).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Apex Legends

Zanimljivo mi je kako stara ekipa iz Infinity Warda, tj. današnji Respawn Entartainment daleko bolje radi igre nego ovi novi Infinity Ward i Treyarch.

Baš sam prije par dana probao novi Black Ops, i nije mi cilj nekog uvrijediti ali u usporedbi sa ovim, igra je smeće, razočarao sam se unatoč malim očekivanjima, imao sam više problema nego u PUBG-u u Beta fazi (igra koja košta 4 puta manje).

 

Da se vratim na ovu igru, nevjerojatno dobro ide za Battle Royale igru, sve je fluidno, kretnje i aiming je baš onako kako očekujete.

Ono što mi nije pasalo kao početnom igraču (koji ne voli puno mislit) je ti razni characteri i abilitiji koji su na raznim tipkama, nerjetko mi se dogodi da pokušam leanat i sa Q uprem Tactical Ability.

Također svaki heroj ima nešto tako da stil igranja dosta posjeća onom iz Overwatcha samo rekao bi da je ipak nešto jednostavniji.

 

Nadam se da će ubaciti podršku i za single/duo/squad ili barem nešto od toga, te da će sredit još bolje tu grafiku, jer se skuži da su neke stvari na brzinu sklepali.

Vjerujem da će ovo uspješno oteti veći dio igrača iz Black Opsa, te jedan dio (non casual igrača) iz Fortnitea, dok PUBG vidim kao kompletno suprotnu nearkadnu igru.

Svakako ima puno potencijala, koliko sam pratio scenu, ni jedan od battle royale igara nije imao ovako dobar execution, samo nek sad nastave tako.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2019 21:08 (markoal).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Apex Legends

Inace nisam fan pubg'a i sličnih battle royale i stvarno ne sjecam se kad sam zadnji put igrao mp, ovo sam probao i mogu rec da aleluja da nije early access, da nema bugova, da je sve fluidno od pocetka, da nema problema sa lagom, sa net kodom i sa ostalim sranjima.

 

Moj nick Silvershine pa da ispeglamo koju.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Apex Legends

jel igra na originu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apex Legends
Cansee kaže...

jel igra na originu?

Na originu je

For everything you gain, You lose something else.
11 godina
protjeran
offline
Apex Legends

Probao jučer.

High detalji, samo shadows su low.

1920x1080, igra leti ko da je stara 10 godina, a izgleda odlično.

Nema trzanja, laga, sve je po PS-u.

 

A komp je starudija i3 3210 sa RX460 4GB i 8GB RAM.

 

Jedino je problem, što je timska igra, i previše ovisiš o primatima uz sebe ... što znači da premade ekipe će guštati 300%, dok mi soleri ćemo biti cannon foder.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Jarvan kaže...

Probao jučer.

High detalji, samo shadows su low.

1920x1080, igra leti ko da je stara 10 godina, a izgleda odlično.

Nema trzanja, laga, sve je po PS-u.

 

A komp je starudija i3 3210 sa RX460 4GB i 8GB RAM.

 

Jedino je problem, što je timska igra, i previše ovisiš o primatima uz sebe ... što znači da premade ekipe će guštati 300%, dok mi soleri ćemo biti cannon foder.

 ovo je tako cool :)

Ja kao netko tko nije igrao BR igre. Imam ja doma i pubg i fortnite ali nisam igrao duze od 2h ukupno obje.

ovo mi se jako svida.

Timska igra je super stvar. A solo mi se neda igrat vise nist.

11 godina
protjeran
offline
Apex Legends

Slažem se, ali problem kaj ekipa se raspala prije deset godina.

Uz današnji život, posao, djecu, probleme, teško se uskladiti sa bilo kime za "teamplay".

 

To su bili dani, na xFire cca 300 online prijatelja, od kojih je 70 RL, u svako doba dana ili noći imaš s kime igrati ... danas nemoguća misija za bika od 30 godina.

 

Al da Apex je genijalan ... je.

 

Probao sam PUBG, Fortnite, CS:GO BR mod, ROE, The Culling, Realm Royale ... svaka nakon 5-6 mečeva je išla na UNINSTALL. Apex, jedva me žena potjerala u krevet ... nisam se mogao otrgnuti od TV-a.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.2.2019 10:26 (Jarvan).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Apex Legends

probao sam lijepo radi, ali ne volim dinamicnost bljestavilo i fantazije...

 ne vjerujem da ce dugo izdrzat

...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Jarvan kaže...

Slažem se, ali problem kaj ekipa se raspala prije deset godina.

Uz današnji život, posao, djecu, probleme, teško se uskladiti sa bilo kime za "teamplay".

 

To su bili dani, na xFire cca 300 online prijatelja, od kojih je 70 RL, u svako doba dana ili noći imaš s kime igrati ... danas nemoguća misija za bika od 30 godina.

 

Al da Apex je genijalan ... je.

 

Probao sam PUBG, Fortnite, CS:GO BR mod, ROE, The Culling, Realm Royale ... svaka nakon 5-6 mečeva je išla na UNINSTALL. Apex, jedva me žena potjerala u krevet ... nisam se mogao otrgnuti od TV-a.

 A nista dodaj mene, imam kolegu s posla pa vjerujem da mozemo nekad pogodit vrijeme. Imam dva klinca pa mogu odigrat posebno ako je razdbolje od 19-21h ili od npr 22h pa do 01h

 

 

15 godina
offline
Re: Apex Legends
jel samo meni ne zeli pokrenit igru ili? cim je pokrenem crasha se kad ocitava onaj anti cheat...to je kad direkt preko origina pokrenem, dok kad idem preko ikone apex na desktopu odma pokaze da je apex prestao raditi
battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
Re: Apex Legends
dado16 kaže...
jel samo meni ne zeli pokrenit igru ili? cim je pokrenem crasha se kad ocitava onaj anti cheat...to je kad direkt preko origina pokrenem, dok kad idem preko ikone apex na desktopu odma pokaze da je apex prestao raditi

 nešto je pisalo da AMD korisnici imaj probleme. Sad dal GPU ili CPU to nisam dalje čitao.

13 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Evo i ja sam se jučer uključio u Apex svijet i igra me na prvu oduševila!tako lijepo i fluidno radi, grafika je odlična, ima nekih stvari fenomenalno odrađene tipa lootanje ,skakanje,preskakanje, mema komplikacije kod boljeg ili lošeg geara, jedina mi je zamjerka u pucanju gdje nekog trebaš ponekad pogodit po 50 metaka , a metaka uvijek fali 

jučer smo uzeli jedno 5-6 pobjeda iliti čikenica  igramo i squadu i zasada stvarno uživamo i praktički se ne možemo odljepiti od kompa.

sve u svemu za free igru je stvarno fenomenalna!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Jack Sparrow kaže...
dado16 kaže...
jel samo meni ne zeli pokrenit igru ili? cim je pokrenem crasha se kad ocitava onaj anti cheat...to je kad direkt preko origina pokrenem, dok kad idem preko ikone apex na desktopu odma pokaze da je apex prestao raditi

 nešto je pisalo da AMD korisnici imaj probleme. Sad dal GPU ili CPU to nisam dalje čitao.

 pretpostavljam cpu, jer mi je gpu nvidia.... 

battletag:MasnaKrvavic#2275
5 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Prikljucujem se pohvalama i preporuci za ovu igru.

 

Definitivno je drugacija od ostalih, tipa Fortnite, PUBG Ring of Elysium itd

 

Gore navedene igre, nisam mogao nikako prozvakati, zbog raznoraznih razloga, i nakon nekoliko dana bih odustao, jer mi osobno nisu prije svega zabavne, i svaki put big nekako se prisiljavao da ih idem igrati

 

Ova me igra od prve sekunda iznenadila, jednostavnoscu, igrivost i fluidnost su fenomenalne, za sada bug free, optimizacija vrhunska, zabavna je za popizdit 

 

Za sada najbolja implementacija in game komunikacije izmedu igraca, koju sam ikada vidio, mislim na automatiku govora likova, kada se radi bitna radnja, target, napadanje, pinganje neprijatelja, koristenje abilitiy i slicno

 

Takoder sam ljubitelj team based tipova ovakvih igara, i do sada sam od FPS-a uglavnom samo rokao Overwatch, Unreal i Rainbow Six, ovo mi je nekakav mix svega toga, samo puno puno dinamicnije i zabavnije 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends
dado16 kaže...
Jack Sparrow kaže...
dado16 kaže...
jel samo meni ne zeli pokrenit igru ili? cim je pokrenem crasha se kad ocitava onaj anti cheat...to je kad direkt preko origina pokrenem, dok kad idem preko ikone apex na desktopu odma pokaze da je apex prestao raditi

 nešto je pisalo da AMD korisnici imaj probleme. Sad dal GPU ili CPU to nisam dalje čitao.

 pretpostavljam cpu, jer mi je gpu nvidia.... 

 Koji CPU imas? po opisanome problemu cini se nek istarije generacije jer frend iam isti problem sa par drugih igara ...crash to desktop na pokretanju

15 godina
offline
Re: Apex Legends
Rocinante2112 kaže...
dado16 kaže...
Jack Sparrow kaže...
dado16 kaže...
jel samo meni ne zeli pokrenit igru ili? cim je pokrenem crasha se kad ocitava onaj anti cheat...to je kad direkt preko origina pokrenem, dok kad idem preko ikone apex na desktopu odma pokaze da je apex prestao raditi

 nešto je pisalo da AMD korisnici imaj probleme. Sad dal GPU ili CPU to nisam dalje čitao.

 pretpostavljam cpu, jer mi je gpu nvidia.... 

 Koji CPU imas? po opisanome problemu cini se nek istarije generacije jer frend iam isti problem sa par drugih igara ...crash to desktop na pokretanju

 Sve drugo funkcionira, u pitanju je fx 6300

battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
offline
Apex Legends

I ja imam FX 6300 i sve je normalno 

 

Mozda driveri ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Apex Legends

Prvi izlet u Battle Royal igru, hype me namamio i sad ne mogu dočekati da djeca odu leć.

Igrao sam solo i svaki put su se ljudi držali skupa, nije bilo pomoći... 

 

Pored ovoga ne znam tko bi dao 60+ eura za COD ili bilo koju drugu igru tog tipa.

I'm very large!
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Dobra igra,  bila bi bolja da uspijem mec zavrsit bez nekog crasha ili disconnecta...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Apex Legends

Vidim da vas dosta pise pozitivne komentare , posto je igra free sutra cu je skinut i probat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

..... mehanika, par korisnih fora i "over the wall peek"....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Igra je ludilo

BelaPosast dodajte

 

Don Quichotte is Not Dead
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice