Xiaomi Mi band

poruka: 702
|
čitano: 312.562
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: Xiaomi Mi band
Patrick_cro kaže...
Pogledaj xiaomiforsale.com mozda ima tamo, da 1s je sa hearth senzorom, 2 je bez senzora.

 Narucio na kraju sa jednog webshopa,imaju EU skladiste,3-7 dana dostava i ispalo me 180 kn :) 1S verzija,jedva cekam da dode 

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
Ajde daj link da vidimo gdje si narucio. Makar mislim da je bolje iz kine jer je samo 16$ ako se ne varam na gearbestu a opet je znacajna razlika u cijeni.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
online
Re: Xiaomi Mi band
Patrick_cro kaže...
Ajde daj link da vidimo gdje si narucio. Makar mislim da je bolje iz kine jer je samo 16$ ako se ne varam na gearbestu a opet je znacajna razlika u cijeni.

 Ma nije mi se dalo cekati :D

 

http://www.tinydeal.com/xiaomi-mi-band-1s-heart-rate-sleep-monitor-call-reminder-pedometer-p-156919.html

 

Budem si narucio jos neki smart watch,nisam normalan sa tim gadgetima...

 

 

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
Ja imao smart watch, ali po meni glupost zesca, premalo baterija traje i ne vidim neke koristi od toga. Probaj prvo par dana od nekog posudit ali mislim da nemas potrebe uzimati smartwatch kad ces vec imati tu narukvicu sa heart senzorom
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
online
Re: Xiaomi Mi band
Patrick_cro kaže...
Ja imao smart watch, ali po meni glupost zesca, premalo baterija traje i ne vidim neke koristi od toga. Probaj prvo par dana od nekog posudit ali mislim da nemas potrebe uzimati smartwatch kad ces vec imati tu narukvicu sa heart senzorom

Nisam ni gledao,1S imao kao prvi Mi Band led-ice za obavijesti ? 

 

http://www.racunalo.com/xiaomi-mi-band-1s-pulse-recenzija-ozbiljan-korak-naprijed/

 

Koja aplikacija najbolja za opcenito sve od pracenja spavanja,koraka,kalorija itd. ?

15 godina
offline
Xiaomi Mi band

Planiram uzeti xiaomi mi band 1s, zanima me da li ta narukvica dobro prati aktivnosti, potrošnju kalorija za vrijeme trčanja, treninga u teretani i slično?

Da li ta narukvica treba biti cijelo vrijeme uparena s mobitelom preko bluetootha da bi pratila sve te aktivnosti? Npr tijekom treninga nemam u blizini sebe mobitel, ali htio bi kasnije, nakon treninga vidjeti svu statistiku, da li je to moguce?

 

Edit: 

narucio s gearbest za 15$

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2016 12:56 (kc-kb).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Xiaomi Mi band
kc-kb kaže...

Planiram uzeti xiaomi mi band 1s, zanima me da li ta narukvica dobro prati aktivnosti, potrošnju kalorija za vrijeme trčanja, treninga u teretani i slično?

Da li ta narukvica treba biti cijelo vrijeme uparena s mobitelom preko bluetootha da bi pratila sve te aktivnosti? Npr tijekom treninga nemam u blizini sebe mobitel, ali htio bi kasnije, nakon treninga vidjeti svu statistiku, da li je to moguce?

 Dosla mi je taman narukvica,ne mora biti cijelo vrijeme uparena sa mobitelom,cim se ponovno spoji bt-om nakon sto ti na primjer mobitel ostane kod kuce,synca se sve.

 
EDIT : a vidi ovog debila sta dislajka 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2016 12:01 (doky01akablava).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band
kc-kb kaže...

Planiram uzeti xiaomi mi band 1s, zanima me da li ta narukvica dobro prati aktivnosti, potrošnju kalorija za vrijeme trčanja, treninga u teretani i slično?

Da li ta narukvica treba biti cijelo vrijeme uparena s mobitelom preko bluetootha da bi pratila sve te aktivnosti? Npr tijekom treninga nemam u blizini sebe mobitel, ali htio bi kasnije, nakon treninga vidjeti svu statistiku, da li je to moguce?

 

ako moze preporuka gdje se moze naruciti s eu warehouse?

 

Imam 1s od kad je izašla, u prednarudžbi kupio, jbg. bilo jeftinije, i mogu ti reći da će ti zadovoljit sve potrebe a da nadopunim kolegu, može stajat ne-syncana po par dana, meni je uredno syncala i nakon 4-5 dana ako ima baterije. Ako se i baterija isprazni mislim da podaci ostaju na njoj.

 

Preporučam vam da odavde skidate aplikaciju s obzirom da je ona na Google Play Storeu malo falična:

 

http://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-technology/mi-fit/

15 godina
online
Re: Xiaomi Mi band
bubimir13 kaže...
kc-kb kaže...

Planiram uzeti xiaomi mi band 1s, zanima me da li ta narukvica dobro prati aktivnosti, potrošnju kalorija za vrijeme trčanja, treninga u teretani i slično?

Da li ta narukvica treba biti cijelo vrijeme uparena s mobitelom preko bluetootha da bi pratila sve te aktivnosti? Npr tijekom treninga nemam u blizini sebe mobitel, ali htio bi kasnije, nakon treninga vidjeti svu statistiku, da li je to moguce?

 

ako moze preporuka gdje se moze naruciti s eu warehouse?

 

Imam 1s od kad je izašla, u prednarudžbi kupio, jbg. bilo jeftinije, i mogu ti reći da će ti zadovoljit sve potrebe a da nadopunim kolegu, može stajat ne-syncana po par dana, meni je uredno syncala i nakon 4-5 dana ako ima baterije. Ako se i baterija isprazni mislim da podaci ostaju na njoj.

 

Preporučam vam da odavde skidate aplikaciju s obzirom da je ona na Google Play Storeu malo falična:

 

http://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-technology/mi-fit/

 Po cemu je tocno bolja od Google Play verzije ? Na GP verziji rade i senzor za ocitanje pulsa,ne vidim zbog cega bi onda bila bolja non GP verzija ?

Takoder,isplati li se dati 12 kn za Xiaomi Mi Band tools,sto ima dodatno,a sto nema obicna Mi Fit verzija ako znas mozda ?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band

Odkada sam ja počeo koristiti Mi Band uvijek je ažurnija bila ova na apkmirroru jer na GPu nisu radi ažuriranja firmwarea što ova radi kad se instalira. Ali ne bih sad  u detalje jer nije baš da super pratim. Našao sam ovako i tako mi paše, netko će možda nešto drugo, pa bitno da se podijeli tu.

 

Za ovo ne znam točno, ali nekako sumnjam da se isplati, s obzirom da je službena aplikacija stabilna i pokriva funkcije dobro.

 

I još nešto, meni je recimo bitno da dobijem notifikacije na ruci pa iz tog razloga imam uključen BT, radi odlično i za poruke i pozive i aplikacije koje se postave. Samo bi mogli napravit i više od 3 aplikacije da podrži, jer neki ljudi imaju i više od 3 servisa za poruke (IM, e-mail, SMS...)

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
Ja koristim mi store tamo najprije dode azuriranje, isto tako i whatsupp mi tamo prije nadje novu verziju.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
bubimir13 kaže...

Odkada sam ja počeo koristiti Mi Band uvijek je ažurnija bila ova na apkmirroru jer na GPu nisu radi ažuriranja firmwarea što ova radi kad se instalira. Ali ne bih sad  u detalje jer nije baš da super pratim. Našao sam ovako i tako mi paše, netko će možda nešto drugo, pa bitno da se podijeli tu.

 

Za ovo ne znam točno, ali nekako sumnjam da se isplati, s obzirom da je službena aplikacija stabilna i pokriva funkcije dobro.

 

I još nešto, meni je recimo bitno da dobijem notifikacije na ruci pa iz tog razloga imam uključen BT, radi odlično i za poruke i pozive i aplikacije koje se postave. Samo bi mogli napravit i više od 3 aplikacije da podrži, jer neki ljudi imaju i više od 3 servisa za poruke (IM, e-mail, SMS...)

 Što se tiče updatanje Mi Fit aplikacije, preporučeno je preko Mi App Store jer od tamo dolaze najbrže updateovi za razliku od Google-a općenito.

 

Ako imaš zadnji firmware i Mi Fit app, App notifications podržava max. 5 aplikacija za sad. Oduše postoji alternativa - Mi Band Notify koja bi trebala podržavati više aplikacija ako se ne varam.

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI General Moderator
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2016 17:41 (Cromaki).
15 godina
offline
Xiaomi Mi band

Dal vama mi band 1s pravilo mjeri kilometražu? Jučer sam istrčal 5km na traki i on meni prikazuje 1.9km???

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi band

SAd za traku moze biti da su ti ruke bile na mjestu sta pri normalnom trcanju nije, pa je najvjerojatnije do toga. Traka nije nikako dobro za trcanje jer dosta koljena trpe jer je neprirodan polozaj. Bolje da ides na steper sa povisenjem nego traku ako vec moras unutra trening raditi

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
Patrick_cro kaže...

SAd za traku moze biti da su ti ruke bile na mjestu sta pri normalnom trcanju nije, pa je najvjerojatnije do toga. Traka nije nikako dobro za trcanje jer dosta koljena trpe jer je neprirodan polozaj. Bolje da ides na steper sa povisenjem nego traku ako vec moras unutra trening raditi

 Da ruke su bile na mjestu, može biti da je do toga.... Trčim inace vani, ovo je bilo da testiram mi band

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
kc-kb kaže...

 Da ruke su bile na mjestu, može biti da je do toga.... Trčim inace vani, ovo je bilo da testiram mi band

 E to ti je onda razlog jer se na temelju pokreta broje koraci. Drugi pit se razmaši rukama kao kad normalno trčiš pa češ imati točnije rezultate.

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI General Moderator
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
Klonite se traka za trcanje, najbolje steper sa povisenjem ako vec morate biti unutra.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
offline
Xiaomi Mi band

kupio sam prije par dana Mi Band 1S i namjestio si u aplikaciji da me obavjestava kad mi dode poruka na messengeru i uopce me ne obavjesti
Zasto? imal netko nekakvo rijesenje i jer se i vama to desava?

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
Pacoo kaže...

kupio sam prije par dana Mi Band 1S i namjestio si u aplikaciji da me obavjestava kad mi dode poruka na messengeru i uopce me ne obavjesti
Zasto? imal netko nekakvo rijesenje i jer se i vama to desava?

 Jesi li stavio Mi Fit u autostart ?

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI General Moderator
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
Cromaki kaže...
Pacoo kaže...

kupio sam prije par dana Mi Band 1S i namjestio si u aplikaciji da me obavjestava kad mi dode poruka na messengeru i uopce me ne obavjesti
Zasto? imal netko nekakvo rijesenje i jer se i vama to desava?

 Jesi li stavio Mi Fit u autostart ?

 

jesam 

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi band

Jel imaš upaljen bluetooth cijelo vrijeme? 

 

 

Ineče, prednaručen Mi Band 2, trebat će mu mjesec dana da stigne, kad stigne javim dojmove 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi band

Pacoo, probaj ukljućiti vibraciju na mobu i drži Mi Fit upaljen u pozadini.

Kod mene uredno radi.

 

 

Ja se još razmišljam dal za uzmem Mi Band 2, za 150kn se isplati uzeti barem tako kažu prijatelji koji ga već imaju ali eto ljen sam otić do banke uplatit na karticu  

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI General Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band

Hmm, ne znam samo di je to za 150kn, jer na Geekbuyingu i Aliju samo od 30ak $ sa poštarinom pa nadalje, ja sam dao oko 35$ bila neka prednarudžba, neš ti para a vidim da će mi bolje pasat od 1s zbog ekrana. Koliko puta sam zbog toga nakrenuo ruku da pogledam koliko je sati a ono nema ekran  

12 godina
offline
Xiaomi Mi band

Ja mogu direkt iz Storea uzeti pošto imam veze u Kini, ali svejedno čekanje 2 tjedna ne gine..

 

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI General Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Xiaomi Mi band
Cromaki kaže...

Ja mogu direkt iz Storea uzeti pošto imam veze u Kini, ali svejedno čekanje 2 tjedna ne gine..

 

 Mozes li podijeliti te veze sa nama ?
Btw.jel moguce kako natjerati tracker da prati popodnevno spavanje posto mu je to automatski iskljuceno radi stednje baterije pa samo nocni ciklus spavanja prati.

12 godina
offline
Xiaomi Mi band

Rado bi podijelio kontakte ali ne želim zamarati ljude. Oni moraju naručiti na svoju adresu, pa zatim poslati meni.

 

Nisam siguran za popodnevno spavanje jer iskreno nikada ne spavam poslijepodne.

 

 

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI General Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Xiaomi Mi band

http://www.ubergizmo.com/2015/06/xiaomi-mi-band-sleep-tracker/

 

Nasao sam ovo i tocno je,sad kako iskljuciti,ako traje 2 tjedna manje baterija who cares..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
proradilo mi je jucer :)

koliko vam baterija moze izdrzat kad je stalno spojen?
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi band

Meni baterija relativno dobro traje, koristim notifikacije za WeChat, pozive, sms i alarm.

 

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI General Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band

Ravno 50. dan danas i još ima 15% ali ne spajam ga stalno, svkih 3 dana u prosjeku. Kad sam ga imao spojenog mislim da je bilo oko 25-30 dana max. S te strane sam jako zadovoljan kao i notifikacijama, brojanjem koraka i senzorom pulsa, u nekim situacijama mi je odlično došao. Zato puno očekujem od nasljednika jer su zadržali taj minimalistički pristup sa niskom cijenom naspram konkurencije. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice