Xiaomi Amazfit

poruka: 1.901
|
čitano: 690.498
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Lijepi Dzoni kaže...

Pa ako nije sportska aktivnost hodanje od Sarajeva do vrha Trebevića onda ne znam šta je.......možda nije sportka disciplina ali SVI MIŠIĆI rade 100%, da ne govorim što se pješke predje oko 30 km........

 

Hvala, nekima to očito nije jasno jer je za njih sport jedino trčanje ili sl...

 

Nisam tražila sprdavanje nego savjet, pa ako imate savjet u vezi odabira pametnog sata molim da ga podijelite sa mnom... Ili jednostavno zaobiđite post. Hvala

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
snekyvz kaže...
Lijepi Dzoni kaže...

Pa ako nije sportska aktivnost hodanje od Sarajeva do vrha Trebevića onda ne znam šta je.......možda nije sportka disciplina ali SVI MIŠIĆI rade 100%, da ne govorim što se pješke predje oko 30 km........

 

Hvala, nekima to očito nije jasno jer je za njih sport jedino trčanje ili sl...

Nisam tražila sprdavanje nego savjet, pa ako imate savjet u vezi odabira pametnog sata molim da ga podijelite sa mnom... Ili jednostavno zaobiđite post. Hvala

 No dobro, pa takvi su komentari uvijek, samo ignoriraš. Bio bi dosadan forum bez toga :)

 

Nego, mislim da još nitko nije spomenuo Nexo na forumu, kamoli da ga ima. Za njega ćeš morati odlučiti preko youtube testova i opisa.

A Huawei je jako poznat sat s kojim siguno nećeš pogriješiti. Ja bi na tvom mjestu pogledao ako ima kakav review "6 months later with GT2" il tak nešto, pa možda otkriješ i neke loše stvari zbog kojih odustaneš od kupnje.

 

Eto, nemam iskustva s ni jednim, ali bar da nešto napišem kad još nema nikakvih prijedloga :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
4 godine
offline
Xiaomi Amazfit

Zepp se konačno uspio spojiti na Stratosa 2. Haleluja!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Moze mala pomoć, nabavio sam gtr 47 lite. Fora je ali mi ne mjeri sleep i neće ga ni mjeriti ni syncati. Firmwire je neki 1.0.x. Ali kada idem na update ne nalazi ništa, možda nesto krivo radim? Imam zeopp i onaj fitnes app. Zepp me frapirao kako je los i nepregledan. Imam neki drugi sat colmi sky 4 i ap je puno bolji, fundoo.

 

Jeli isti firwite za gtr i gtr lite?

 

Jek moram imari i zepp i ovaj drugi ap ili mkgu samo drugi? 

Dirty dosen
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2020 20:46 (Pislje).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Moj Samsung Gear S3 Frontier ako je samo malo popušten kaiš, neće da mjeri spavanje, ako je fino zategnut kaiš onda hoće.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Hvala, uzela sam Nexo a sad.. Vidjet ćemo jesam li pogriješila.. Pri dojam je ok. Ima više mesa nego drugi satovi i malo je teži.. Za sad je ok, no još nije isproban sto se tiče sportskog dijela.

 

Imam problem sa povezivanjem na WI-FI. Pronađe mrežu i pošalje pop up poruku na mob. No ja tu poruku nikako ne mogu otvoriti i upsati lozinku mreže. Probala sam na sve moguće načine i više ne znam što mi je činiti. U čemu je problem? Gdje griješim? Stavljam i sliku. Znači donju poruku ne mogu otvoriti i odgovoriti na nju... Ne znam je li problem u mobu ili satu... Prije bi možda bio problem u mobu, tj. blokadi aplikacije? Al ne znam u čemu je caka... Zna možda netko od vas?

14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Ne znam zašto ali jedno 20 sekundi sam mislio da me sprdaš i misliš na kaiš na hlačama. Pa ti samsunzi bi trebali mjerit sve iz druge sobe kolko koštaju

Dirty dosen
16 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Kakva su vam iskustva sa Xiaomi Amazfit GTR?

 

Nisam neki zahtjevni korisnik, bitno mi je da mi prati otkucaje i broji korake/kilometre kad idem na trčanje.

 

Sad su na nekom popustu u SD, čini mi se OK cijena: LINK

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
mika2210 kaže...

Kakva su vam iskustva sa Xiaomi Amazfit GTR?

 

Nisam neki zahtjevni korisnik, bitno mi je da mi prati otkucaje i broji korake/kilometre kad idem na trčanje.

 

Sad su na nekom popustu u SD, čini mi se OK cijena: LINK

 Ja ga imam nekih pola godine i prezadovoljan sam satom.

Ja sam ga koristio za tracking voznje bicikla i po mom misljenju nije fulao nigdje.

Sat je prvenstveno namjenjen onima koji zele pametni sat i nista vise, ako zelis ozbiljnije pracenje onda pogledaj GTS. Meni ovaj vise odgovara radi klasicnog izgleda.

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
16 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
goodye kaže...

 Ja ga imam nekih pola godine i prezadovoljan sam satom.

Ja sam ga koristio za tracking voznje bicikla i po mom misljenju nije fulao nigdje.

Sat je prvenstveno namjenjen onima koji zele pametni sat i nista vise, ako zelis ozbiljnije pracenje onda pogledaj GTS. Meni ovaj vise odgovara radi klasicnog izgleda.

 

To mi i treba, praćenje nekih laganih sportskih aktivnosti, ništa preozbiljno ili prezahtjevno.

5 godina
offline
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Xiaomi Amazfit

da li je rijesen problem sa HR znakovima na Amazfit GTS satu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
BoTiA kaže...

da li je rijesen problem sa HR znakovima na Amazfit GTS satu?

 Odavno su mi iskljucene notifikacije, ali mislim da nisu to rijesili

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
BoTiA kaže...

da li je rijesen problem sa HR znakovima na Amazfit GTS satu?

 JA sam bio instalirao custom font sa našim znakovima na GTR. Ali navodno je to riješeno odavno u updateu ali mob mora biti na hrvatskom jeziku.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 17:36 (gnomisa).
16 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Kupio sam jučer Xiaomi Amazfit GTR. 

Kroz ovo malo vremena što ga koristim, sviđa mi se. Sve lijepo i fluidno radi, praćenje otkucaja i vježbanja radi super.

 

Jedino je problem s notifikacijama i fontom, nema naših znakova i dalje.

Sve sam updateo odmah nakon paljenja sata, tak da nije u tome problem. Al ne smeta mi ni to previše, tak ionak notifikacije samo letimično pregledam na satu.

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Xiaomi Amazfit

Dal da uzmem GTR ili da nadoplatim za Stratos 3. Jel osjetna razlika u kvaliteti i mogućnostima?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Ne znam za stratos, ali GTR izgleda stvarno kvalitetno napravljen, baš ostavlja dobar dojam.

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Radi li dobro gps na GTR-u?Čitao sam kako ima dosta problema sa gps-om.Već dvije godine imam Pace i radi skroz ok i dobro mu radi gps.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
sibica kaže...

Radi li dobro gps na GTR-u?Čitao sam kako ima dosta problema sa gps-om.Već dvije godine imam Pace i radi skroz ok i dobro mu radi gps.

 Ne radi dobro ni nakon svih updateova.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
16 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Meni radi OK.

Uzimam i mobitel sa sobom na trčanje, baš da usporedim, i u ovih par dana svaki dan je skoro isto na mobu i na satu, na cca 5 km razlika je možda 100 metara, ako i toliko.

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Pozdrav svima, imam jedan mali problem s povezivanjem sata s mobitelom. U pitanju je amazfit pace sve je bilo uredu, međutim kada su promijenili aplikaciju i ime ( iz amazfit u zeep) vise nemogu spojiti sat s mobitelom niti preko Bluetootha niti nikako. Imali jos netko takav slican problem? 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Ja sam nakon 4 dana sa Amazfit-om GTR sat vratio i doplatio za Samsung Galaxy Active 2 44 mm.

U ta 4 dana Amazfit se je 3-4 puta skroz smrznuo, do mjere da se sat vremena ništa po satu nije moglo raditi, ni paliti, ni gasiti, ništa.

Nakon što je inicijalno GPS dobro radio, sljedeći dan nije radio nikako, uopće nije mogao uloviti GPS signal. Uz to, kad sam skinuo sat, i dalje je mjerio otkucaje srca, koji su došli do preko 250 dok je sat bio na stolu.

 

Izgled sata i sama kvaliteta izrade su mi se stvarno svidjeli, sat mi je puno ljepši od Galaxy-ja Active 2, ali softwearska strana mi se čini dosta loša.

 

 

Šteta, potencijalno je to mogao biti stvarno odličan smartwatch za neku prihvatljivu cijenu, ovako je totalno razočaranje.

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Gymboy66 kaže...

Pozdrav svima, imam jedan mali problem s povezivanjem sata s mobitelom. U pitanju je amazfit pace sve je bilo uredu, međutim kada su promijenili aplikaciju i ime ( iz amazfit u zeep) vise nemogu spojiti sat s mobitelom niti preko Bluetootha niti nikako. Imali jos netko takav slican problem? 

Hvala.

 Morat ćeš ih ponovno upariti.

U aplikaciji odabereš razdvajanje, sat će se resetirati (to traje neko vrijeme), i onda ponovno pokreneš uparivanje.

 

Ako se ne varam, sve ostaje spremljeno, mislim da te pita dal želiš napraviti backup... ali nisam 100% siguran, davno sam to zadnji put radio. Ali tak ti je svejedno, ako nisi bio spojen, ništa nije ni bilježeno.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
mika2210 kaže...

Ja sam nakon 4 dana sa Amazfit-om GTR sat vratio i doplatio za Samsung Galaxy Active 2 44 mm.

U ta 4 dana Amazfit se je 3-4 puta skroz smrznuo, do mjere da se sat vremena ništa po satu nije moglo raditi, ni paliti, ni gasiti, ništa.

Nakon što je inicijalno GPS dobro radio, sljedeći dan nije radio nikako, uopće nije mogao uloviti GPS signal. Uz to, kad sam skinuo sat, i dalje je mjerio otkucaje srca, koji su došli do preko 250 dok je sat bio na stolu.

 

Izgled sata i sama kvaliteta izrade su mi se stvarno svidjeli, sat mi je puno ljepši od Galaxy-ja Active 2, ali softwearska strana mi se čini dosta loša.

 

 

Šteta, potencijalno je to mogao biti stvarno odličan smartwatch za neku prihvatljivu cijenu, ovako je totalno razočaranje.

 Ja ga imam godinu dana i nikad problema. Sad je i na akciji 700kn. To je definitivno najljepši sat na tržištu ako ne računamo one preko 3 tkn. Nije baš za sport jer ne mjeri precizno ali sve ostalo radi ko podmazano. Imam i Galaxy watch i naravno da je to druga klasa sata ali baterija im jako malo traje. Veliki dealbraker za mene. Sad je izašao i GTR2 ali previše nalikuje na Huawei gt2/honor magic watch 2 a taj dizajn mi je koma. Ženskast.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 11:14 (gnomisa).
16 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
gnomisa kaže...

 Ja ga imam godinu dana i nikad problema. Sad je i na akciji 700kn. To je definitivno najljepši sat na tržištu ako ne računamo one preko 3 tkn. Nije baš za sport jer ne mjeri precizno ali sve ostalo radi ko podmazano. Imam i Galaxy watch i naravno da je to druga klasa sata ali baterija im jako malo traje. Veliki dealbraker za mene. Sad je izašao i GTR2 ali previše nalikuje na Huawei gt2/honor magic watch 2 a taj dizajn mi je koma. Ženskast.

 

Super za tebe, ali nažalost, mislim da si u manjini. Puno ljudi ima problem s tim satom, čitao sam po raznim forumima kroz vikend, zato sam ga i odlučio zamijeniti.

Za bateriju se slažem, kroz 4 dana mi je pala za cca 15%, ali to su bila prva 4 dana kad sam puno prčkao po satu.

Active 2 sam jučer ujutro napunio na 100%, kroz dan nisam nešto pretjerano puno prčkao po njemu, navečer sam išao na jedno lagano trčanje, prek noći je bio u flight modu (nisam ga nosio) i sad mi je baterija na cca 70%. Ako će izdržati 3-4 dana, to će mi biti skroz OK.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
mika2210 kaže...
gnomisa kaže...

 Ja ga imam godinu dana i nikad problema. Sad je i na akciji 700kn. To je definitivno najljepši sat na tržištu ako ne računamo one preko 3 tkn. Nije baš za sport jer ne mjeri precizno ali sve ostalo radi ko podmazano. Imam i Galaxy watch i naravno da je to druga klasa sata ali baterija im jako malo traje. Veliki dealbraker za mene. Sad je izašao i GTR2 ali previše nalikuje na Huawei gt2/honor magic watch 2 a taj dizajn mi je koma. Ženskast.

 

Super za tebe, ali nažalost, mislim da si u manjini. Puno ljudi ima problem s tim satom, čitao sam po raznim forumima kroz vikend, zato sam ga i odlučio zamijeniti.

Za bateriju se slažem, kroz 4 dana mi je pala za cca 15%, ali to su bila prva 4 dana kad sam puno prčkao po satu.

Active 2 sam jučer ujutro napunio na 100%, kroz dan nisam nešto pretjerano puno prčkao po njemu, navečer sam išao na jedno lagano trčanje, prek noći je bio u flight modu (nisam ga nosio) i sad mi je baterija na cca 70%. Ako će izdržati 3-4 dana, to će mi biti skroz OK.

 Čekaj, ti si odradio firmware update i probao si odparit sat, ugasit ga (držat 30 sekundi) i ponovo uparit? Ja znam jedino za problem da kod nekih nije precizan GPS ostalo radi bez beda. Jasno tu i tamo neko ima veći problem ali to niej većina. A za galaxy,...gle galaxy watch (2) ima najduže trajanje baterije i meni drži 2 dana ako ga propisno koristim (inače 4). Ostali samsung satovi su još gori (active, galaxy 3 itd). Tebi ako active traje 4 dana onda ga fakat malo koristiš. I 4 dana je slabo za moj pojam. veliko je pitanje jer tebi uopće treba punokrvni smartwatch sa svim appovima, mogućnostima odgovora na poruke itd (zato mu i baterija ne traje dugo). Možda da si uzeo Polar sat, oni imaju odlični sport tracking i GPS.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 15:39 (gnomisa).
16 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
gnomisa kaže...
 Čekaj, ti si odradio firmware update i probao si odparit sat, ugasit ga (držat 30 sekundi) i ponovo uparit? Ja znam jedino za problem da kod nekih nije precizan GPS ostalo radi bez beda. Jasno tu i tamo neko ima veći problem ali to niej većina. A za galaxy,...gle galaxy watch (2) ima najduže trajanje baterije i meni drži 2 dana ako ga propisno koristim (inače 4). Ostali samsung satovi su još gori (active, galaxy 3 itd). Tebi ako active traje 4 dana onda ga fakat malo koristiš. I 4 dana je slabo za moj pojam. veliko je pitanje jer tebi uopće treba punokrvni smartwatch sa svim appovima, mogućnostima odgovora na poruke itd (zato mu i baterija ne traje dugo). Možda da si uzeo Polar sat, oni imaju odlični sport tracking i GPS.

Firmware update sam napravio odmah kad sam sat upalio, bio je na zadnjoj verziji softweara. GPS ne da nije precizan, nego uopće ne radi, ili radi jednom od 10 puta. Ja sam pokušavao kroz dan jedno 20-ak puta uloviti GPS, ali bez uspjeha.

Ista stvar je i sa praćenjem otkucaja srca, očitava neke lude brojke i kad je sat skinut i stoji na stolu. Uz to mi se je i skroz zblokirao par puta, do mjere da ništa nije radilo, nisam ga mogo ni ugasiti.

 

Možda je baš moj primjerak bio jako loš, ne znam.

A kaj se tiče toga jel mi treba punokrvni smartwatch, vjerojatno mi ne treba, al siguran sam da takve nešto ne treba ni velikoj većini ljudi ovdje, jer bi, realno, svi mi mogli bez tog smartwatcha. Ali cijena je bila dobra pa sam ga uzeo.

 

A i volim znati da imam neke dodatne mogućnosti iako ih često ne koristim.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Ima jedna doskočica “Koliko para toliko muzike”. Mislim da su se te ili slične držali u Xiaomi i da isto prenose na kompanije koje rade u njihovom ekosustavu. Rečeno vrijedi za Amazefit satove. Ja sam osobno zadovoljan sa Amazfit GTS. Prije svega sa promjenom firmware-a izgleda da je GPS postao sigurniji, notifikacije na satu su zaista pouzdane, bar za aplikacije koje ja koristim. Postoji zaista veliki broj screen face i vjerujem da će večina nas naći odgovarajući. Ja to mijenjam na dnevnom osnovu kao i teme na mom Redmi note 7 i nastojim da uparim teme. Sve u svemu za novce koje sam potrošim za Xiaomi uređaje dobijem ono što očekujem. 1. Ništa ne krcka niti škripi. 2. Sve radi u granicama očekivanog 3. Trajati će bar dvije godine. Da li netko ima iskustva sa njihovim TV aparatima, u posljednje vrijeme se i kod nas pojavilo nekoliko modela s relativno prihvatljivom cijenom.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Ma jasno. Ja bi bio najsretniji da je taj Amazfit GTR radio kako treba.

Ne bi potrošio dodatne novce i imao bi lijep i funkcionalan sat. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
mika2210 kaže...

Ma jasno. Ja bi bio najsretniji da je taj Amazfit GTR radio kako treba.

Ne bi potrošio dodatne novce i imao bi lijep i funkcionalan sat. 

 Čuj, tebi ak ni otkucaje srca nije očitavao kako treba i još je blokao, onda si definitivno imao neispravan sat i mogao si reklamirati. Ja baš napravio test otkucaja, koraka i gps po kvartu i gtr nije puno fulao u odnosu na galaxy watch (furao sam oba). Kontrola kvalitete ih valjda zeza ali evo imam 2 prijatelja kojima isto sve radi a uzeli su gtr na moju preporuku. Sigurno da Huawei ima kvalitetnije satove ali veća je i cijena, galaxy da ne spominjem. Ja bi odmah da 2 tkn za sat koji izgleda muški, sa pravim bezelima, da je punokrvni smartwatch i da mu baterija traje bar 7 dana. Ali nema.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 21:00 (gnomisa).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice