Samsung Galaxy Watch

poruka: 869
|
čitano: 429.271
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Nadam se da će svi softverski fičuri s vremenom doći na gw 4 pošto su soc specke identične. w920/1.5GB/16GB. Novost je termalni senzor, titan kućište, safir i baterija, s time da je na običnoj gw5 44mm razlika u bateriji skoro ništa. 361 vs 410.
5 pro je već druga stvar sa 590mAh.
Preskačem generaciju za sad.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Prednarucio 10.08 u 19:00 watch 5 pro crni
Danas vec dobio poruku da ga je preuzeo DPD
Sutra stize kod mene
Samsung Hrvatska ih vec ima na lageru
Ludnica
Bas me zanima kako pila radi
SAMSUNG NOTE 10+
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Lte ili klasik? Kolko para te ispalo?
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
pasko kaže...
Prednarucio 10.08 u 19:00 watch 5 pro crni
Danas vec dobio poruku da ga je preuzeo DPD
Sutra stize kod mene
Samsung Hrvatska ih vec ima na lageru
Ludnica
Bas me zanima kako pila radi

javi odmah dojmove, ja sam blizu da ga isto uzmem :)

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Samo bluetooth PRO 5 model vise nema clasic 3000kn + slusalice buds live na poklon
🙂🙂🙂🙂🙂🙂
SAMSUNG NOTE 10+
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2022 19:57 (pasko).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Ja nisam odusevljen tak. Dizajn je isti onaj dosadni i pomalo zenskast ko i GW4. GW4 classic sa rotacijskim bezelom je bio zadnji muski sat. Koliko toliko. Steta sto huawei ili fossil nemaju wearos sat. Ticwatch je ok ali nekak obican.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2022 21:18 (gnomisa).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
gnomisa kaže...

Ja nisam odusevljen tak. Dizajn je isti onaj dosadni i pomalo zenskast ko i GW4. GW4 classic sa rotacijskim bezelom je bio zadnji muski sat. Koliko toliko. Steta sto huawei ili fossil nemaju wearos sat. Ticwatch je ok ali nekak obican.

Osim što Fossil ima: https://www.fossil.com/en-us/smartwatches/learn-more/gen-6-smartwatches/

 

Tebi onda treba Casio.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
ministar kaže...
gnomisa kaže...

Ja nisam odusevljen tak. Dizajn je isti onaj dosadni i pomalo zenskast ko i GW4. GW4 classic sa rotacijskim bezelom je bio zadnji muski sat. Koliko toliko. Steta sto huawei ili fossil nemaju wearos sat. Ticwatch je ok ali nekak obican.

Osim što Fossil ima: https://www.fossil.com/en-us/smartwatches/learn-more/gen-6-smartwatches/

 

Tebi onda treba Casio.

 Ne računam satove kojima baterija ne drži ni jedan dan.

 

Gshock nije elegantan muški sat. To je za extremne sportaše.

 

Da se malo osvrnem na cijene. GW 5 pro 3000kn a GW 5 2300kn. To je previše. Isti harver kao prošla generacija, malo veća baterija (kod obične 5ce) i par novih senzora te safirno staklo nisu argument. Kad pro bude oko 2400kn a obična 5ca oko 1500kn onda bi se moglo raspravljati. Sad je bolje uzeti GW4 za 1200kn...

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2022 12:27 (gnomisa).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Nesto su sjebali u DPD-u tako da stize tek u utorak
Pa onda javim
SAMSUNG NOTE 10+
Moj PC  
0 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Prvi testovi kažu da GW 5 pro drži max 2 i pol dana a regularno jedva 2 dana. Obična 5ca je na tragu stare 4ke, dan i pol regularnog korištenja. Pa nije se baš iskazala ta veća baterija i traje pola manje nego je reklamirano. Očito taj WearOS nije optimiziran kako treba u toj mjeri da usere i veću bateriju.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2022 19:21 (gnomisa).
 
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Uzeo na njuški novi gw4 44 za 800kn. Fora je al baterija curi naočigled. Iako prvo punjenje i punio sam brzim punjačem (preporučuje se običan) i malo više prčkam sad u početku. 55% na kraju dana. Još sam pogasio sve senzore, wifi, gps i always on, samo notifikacije i pozivi, instalirao par fejseva. Ali mogućnosti su super.

Isključio sam sad i vibru pa bumo vidjeli. System vibru isto ali i dalje mi vibra kad rotiram virtualni bezel. Zašto?

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2022 9:33 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Odvojena je opcija za to. Vibrate on touch ili tak nešto možda. Ne znam napamet.

Niti ne očekuj više da ti ostane na kraju dana.

Vibracija troši, ali meni je must have radi notifikacija. Baš sam se lako naviknuo na to.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Hexfire kaže...
Odvojena je opcija za to. Vibrate on touch ili tak nešto možda. Ne znam napamet.

Niti ne očekuj više da ti ostane na kraju dana.

Vibracija troši, ali meni je must have radi notifikacija. Baš sam se lako naviknuo na to.

 Našao sam. Settings/General/Touch bezel/Vibration feedback. Dok još radim od doma mogu imati zvuk za notifikacije. Inače vibra radi kolega u uredu i sastanaka.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2022 12:20 (gnomisa).
11 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

ja sam probao gw2 al mi je to tako malo na ruci izgledalo, na kraju uzeo suunto 7 isto wear OS bat 2 dana. al skidam za spavanje pa ga stavljam na punjac isto kao i mob. 

 

dizajn uopce nije zanimljiv ni muski bar meni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
dennocro kaže...

ja sam probao gw2 al mi je to tako malo na ruci izgledalo, na kraju uzeo suunto 7 isto wear OS bat 2 dana. al skidam za spavanje pa ga stavljam na punjac isto kao i mob. 

 

dizajn uopce nije zanimljiv ni muski bar meni.

 Slažem se vezano za dizajn GW serije. Iako nije ni Suunto neki dizajn da se usereš od sreće. Onako slično kao Ticwatch 3 pro. A TC3 pro je sad 1400kn na akciji a Suunto 2500kn. Dok se GW4 na njuški nađe 800-900 kn nov. I to treba uzeti u obzir. Meni je ovaj GW4 prelazni sat dok ne dođe nešto što bi mi bilo ok.

 

btw Google pay radi samo na samsungu

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.8.2022 16:48 (gnomisa).
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

ma nije dizajn nista specijalno, al se meni vise svidja od samsung satova, a opet izgleda glomazno i dobro na ruci, bar meni, o ukusima svako svoje. svi furaju i kvadratni apple, pa da mi neko platio ne bi nosio, a opet ga vecina nosi jer je eto apple.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
gnomisa kaže...
dennocro kaže...

ja sam probao gw2 al mi je to tako malo na ruci izgledalo, na kraju uzeo suunto 7 isto wear OS bat 2 dana. al skidam za spavanje pa ga stavljam na punjac isto kao i mob. 

 

dizajn uopce nije zanimljiv ni muski bar meni.

 Slažem se vezano za dizajn GW serije. Iako nije ni Suunto neki dizajn da se usereš od sreće. Onako slično kao Ticwatch 3 pro. A TC3 pro je sad 1400kn na akciji a Suunto 2500kn. Dok se GW4 na njuški nađe 800-900 kn nov. I to treba uzeti u obzir. Meni je ovaj GW4 prelazni sat dok ne dođe nešto što bi mi bilo ok.

 

btw Google pay radi samo na samsungu

Google Pay radi i na Suunto 7

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Suunto 7 je wear os na 3100 soc-u, na čemu vjerojatno nije wear os 3. Zanima me radi li na starijem os-u plaćanje kod nas? Znam da prije cca godinu dana nije radilo sve dok nisu stigli kod nas samsungovi gw4 satovi. Mislim si da su možda tada pustili podršku i za starije os-ove
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
dax-lax kaže...
Suunto 7 je wear os na 3100 soc-u, na čemu vjerojatno nije wear os 3. Zanima me radi li na starijem os-u plaćanje kod nas? Znam da prije cca godinu dana nije radilo sve dok nisu stigli kod nas samsungovi gw4 satovi. Mislim si da su možda tada pustili podršku i za starije os-ove

da, Suunto 7 je na prošlom Wear OS-u i neće dobiti novu verziju, kao ni (vjerojatno) nijedan sat s 3100.. nije bilo limitirano OS-om, nego kad su stigli GW4 satovi, onda su pustili Google Pay na satovima u svim državama gdje je već bilo na mobitelima + dodali su u još neke

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Danas malo isprobavao GW 5 pro u dućanu. Dakle uživo je još ružniji. GW4/5 ima taj minimalistički dizajn koji možete voljeti ili ne ali ovo je ružno. Ekran je toliko udubljen u bezel da sat izgleda kao mali debeljuškasti tanjurić. Isto tako puno jače otiske prstiju ostavlja od 4ke i to pogotovo po debelim bezelima. Ma užas. Hardver je isti kao kod 4ke plus temp senzor koji navodno još nije ni proradio a veća baterija je donijela samo još 24h više (prema prvim recenzijama). I to sve za 3 faking soma kuna. Čekam sljedeći model.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2022 23:08 (gnomisa).
 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Pozdrav, 

 

je li Samsung Galaxy sat kompatibilan s Huawei (P30)  mobitelom?

 

Unaprijed hvala. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Sve osim ecg i krvnog tlaka koji rade samo na samsungu.
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Za EKG i ECG se može instalirati aplikacija pa radi. Ono što znam da ne radi su notifikacije za pozive ako sat i mobitel nisu u dometu bluetootha ali su na istoj wifi mreži. Ostale notifikacije u takvom scenariju dolaze. I da, na Samsung mobitelima se DND i Alarmi sinkroniziraju, na ostalima ne. Imam Xiaomi, to su moja opažanja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Općenito pravilo, huawei mob - huawei sat, samsung mob - samsung sat. Naravno da svi satovi rade s bilo kojim androidom..ali..ali..ali

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Od kad je samsung ecg app pustio na play store?
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Danas je izašao novi firmware za Galaxy watch (1 generacija). Poboljšana stabilnost GPS-a. Za one koji su, poput mene, još na tom modelu, nadogradite.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Ko hoće da mu gw5 pro izgleda muški.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Gw 4 44mm. Imao sam neku ideju da je donja strana komplet staklena ili kombinacija s keramikom. Sredina sa senzorima je staklo, i tu nema problema, ali okolni dio je izgleda mekana plastika.
Cca 10 mjeseci na njemu imam ringke air tpu zaštitnu masku. Neki dan izvadim radi čišćenja i imam kaj vidjeti. Prije cca 2mj sam zadnji put sve rastavljao i nisam primjetio ili nisam obraćao pažnju tolko. Mislim, nema veze, nije mi to patnja, ali malo sam iznenađen. Pretpostavka da je između maskice i sata bila prašina kao abraziv i napravila mat površinu.
Da ne bi bilo, sat perem skoro svaki dan ali iz maskice ga rijeđe vadim.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Pereš sat svaki dan s maskom na njemu? Pa normalno skupilo ti se prašine/pijeska i ribalo između, uz to jos voda.. rezultat za ocekivat. Nemam iskustva sa satom ali znam za mob, kad ga perem, skida se maska, oboje pod vodu i sapun te ne sastavljam dok se kompletno ne osuši.
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

To pranje svaki dan ne kužim. Ok ja čuvam stvari i ne idem pod vodu s tim gadgetima ili na prašinu neku. Ali opet...kod mene sve ko novo od prvog dana do kad se rješavam.

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice