Samsung Galaxy Watch

poruka: 869
|
čitano: 428.402
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
SIII Deny kaže...
Kod mene u astri h nije tako kao što ti navodiš. Iznjeo sam svoje iskustvo sa spajanjem mobitela + sata + auta kako je u mom slučaju, ne mogu znati kako je na drugim autima ili točnije tvom. Tako da sa izjavama da moja priča pije vodu ili ne nema smisla ni komentirati. Svi smo ovdje da bi jedni drugima pomogli u različitim situacijama. Ili iznijeli svoje mišljenje. Bude tu i prepiranja, ali to je već neka druga tema

 pa onda frende napisi da je to tvoj slucaj i koji auto a ne generaliziras stvari bez da si isprobao i druge stvari

SAMSUNG S22 ULTRA 256GB
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
hummer0 kaže...
Kaj nije rekao da je 5-tica malo peškasta. 

Je, istina.

Četvorka mu je bila "malo ženskasta", a petica pederasta.

Izgleda da je naš prika promijenio seksualno usmjerenje, izašao je iz ormara.  

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
hummer0 kaže...
Zaporožac kaže...
gnomisa kaže...

 Huawei GT2 pro je izgledao cool i materijali su top ali funkcije su patetika a malo i laga, kao da proc nema dovoljno snage ili je "operativni sistem" komatozan. . Ovdje imaš sve, navigaciju google mapsom, pisanje poruka, pozivi, notifikacije koje se ne duplaju kao kod kineza, google pay, možeš vidjeti sliku koju dobiješ npr. preko whatsappa a ne da ti napiše "picture received" ili tako neko sranje pa ti dođe da ga razbiješ o pod.

Dobro da si se vratio na "staro".

Previše si hvalio taj GT2, a sad si shvatio da nije to-to,  iako GT2 ima odličnu autonomiju.

 

I zar ti nije više taj GW5 ženskast, kao što si pisao da je GW4 ? 

 Kaj nije rekao da je 5-tica malo peškasta. 

 Ma peškasta je nego kaj. U biti više je dosadno i nekako obično, okrugla pločica, ne liči na sat. Prednost te pločice kaj se može furat ispod rukava jakne i ne smeta. Huawei ima look i materijale, bateriju, ali funkcije su samo za najmanje zahtjevne.

@Zaporožac, pederasto, ženskasto..to je to, taj look...mogu se ja zajebavat do unedogled...

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2022 21:49 (gnomisa).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

@Zaporožac - od silne ljubavi prema galaxy watchu 5, ti ga prodao. Jaoooo

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Konačno korisni tutorial za hidden features koje nisu uobičajene stvari koje znamo. Npr. nisam znao da se i na satu mogu otključati developer options i onda pogasiti ili ubrzati animacije da sat radi brže u menijima.

 

 
0 0 hvala 1
3 godine
offline
Samsung Galaxy Watch

Do 2200 kn kupiti gw5(koji mislim ovih dana uzeti) ili neki drugi sat.

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

Gledam između crne ili plave boje nekako mi se čini ako se ogrebe manje će se vidit na plavoj 

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Uzmeš na njuškalu novi od ugovora za cca 1100kn i 900kn ti ostane u džepu. Ali ako imaš para ko dreka onda ovo moje pisanje nema utjecaja.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2023 11:49 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Samsung Galaxy Watch

Pozdrav ekipa, jel treba tko punjač za Galaxy Watch 4?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Pitanje: ima li GW4 ili GW5 opciju slicnu kao Garmin Live Track?

"Prikaz staze značajka je funkcije LiveTrack u aplikaciji Garmin Connect koja korisnicima omogućuje da s drugima podijele svoju planiranu stazu. Pratitelji mogu vidjeti lokaciju korisnika u stvarnom vremenu, kao i da li trče ili voze."

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

GW5 pro ima mogućnost turn-by-turn navigacije ,možeš importata GPX file.

Ovo što ti pitaš je neki real-time tracker?Šta nema Strava kad ju kupiš takvu nekakvu funkciju? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Tako je, pitam za realtime tracker.

Interneti kazu da Strava Beacon tracker radi samo na dodatno placanje.
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Izašao novi update....

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Kaj ima novo?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
dax-lax kaže...
Kaj ima novo?

 Samsung Galaxy Watch 5 e Watch 5 Pro they are receiving the first update of the year. The update introduces several important innovations, including the new function "Device diagnostics” which offers an overview of the health of the battery and the correct functioning of other parts of the smartwatch. 

 

  • Added a new Camera Controller feature: it is now possible to control the zoom of the smartphone camera remotely, directly from the smartwatch screen or by rotating the bezel. Be careful, though, as this feature is only supported on flagship models released after the Samsung Galaxy S20 or Z Flip with at least One UI 5.1.
  • Samsung members: A new “Device Diagnostics” option has been added to check if the Galaxy Watch battery status, touch screen, and other smartwatch hardware components or features are working properly. To take advantage of this new feature, you need to update the Samsung Members app and Galaxy Wearable to the latest versions.
  • Stability and reliability: The stability of Samsung Galaxy Watch 5 and Watch 5 Pro has been improved.

Besides that, the update also introduces the latest sui security patch devices in question.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2023 18:25 (gnomisa).
14 godina
online
Samsung Galaxy Watch

Ekipa, jedno pitanje vezano uz ove pametne satove.

Ako uzmem LTE sat, recimo Galaxy Watch 5 verziju, dal imam mogućnost korištenja istog broja kao u telefonu na A1 mreži (kad sam na terenu, uz mene je često samo službeni telefon) ?

 

Unaprijed hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
zabranjeniples kaže...

Ekipa, jedno pitanje vezano uz ove pametne satove.

Ako uzmem LTE sat, recimo Galaxy Watch 5 verziju, dal imam mogućnost korištenja istog broja kao u telefonu na A1 mreži (kad sam na terenu, uz mene je često samo službeni telefon) ?

 

Unaprijed hvala

 Koliko ja znam to su u Hrvatskoj ukinuli iz nekog perverznog razloga. Sada možeš imati ISTI broj samo na mobu ili mobitelu.

14 godina
online
Re: Samsung Galaxy Watch
gnomisa kaže...

 Koliko ja znam to su u Hrvatskoj ukinuli iz nekog perverznog razloga. Sada možeš imati ISTI broj samo na mobu ili mobitelu.

 E jbg, ako je tako, onda mi LTE varijanta nema smisla.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Mozda ima ako uzmes posebnu tarifu za sat pa na mobitelu podesis preusmjeravanje poziva na sat, ili obrnuto. Ali da, steta sto A1 i ostali telekomi u HR nedaju multisim opciju.
14 godina
online
Re: Samsung Galaxy Watch
Did12 kaže...
Mozda ima ako uzmes posebnu tarifu za sat pa na mobitelu podesis preusmjeravanje poziva na sat, ili obrnuto. Ali da, steta sto A1 i ostali telekomi u HR nedaju multisim opciju.

U HT su mi rekli da nemaju nikakvu mogućnost, oslim klasike, spajanja preko bluetooth.

U A1 ni oni sami ne znaju što ih pitam, tako da nisam dobio konkretan odgovor, osim nešto u stilu ''obratit se proizvođaču sata''.

 

Ukratko, smiješno da u 2023. godini nemamo ovu opciju, bez koje LTE opcija sata nema apsolutno nikakvu svrhu.

Zaista ne vidim zašto bi netko koristio navedeni sat u smislu da uzme dodatni broj ili da ga prioritetno koristi umjesto mobilnog telefona.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2023 23:14 (zabranjeniples).
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Sjećam se da je dosta davno postojala ta mogućnost u A1 ako se ne varam.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Sil kaže...
Sjećam se da je dosta davno postojala ta mogućnost u A1 ako se ne varam.

mislim da su krajem 2021. ukinuli

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

Dobio danas dodatni punjač za gw5 s ebaya, kaže 10w punjenje kad ono šipak, probao puniti i nakon minute sat vruć i zaustavio punjenje.. ide nazad lopivima.
Ima tko za preporuciti punjac 10W a da ne kosta 30eur?

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.2.2023 17:50 (bik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Kaj nije onda bolje platit tih 30e i ne mislit o kompatibilnosti, vraćanju smeća i gubljenju vremena? 30 me oriđiđi košta. Meni tak nešto vrijedi.
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

Nisam znao da ne postoji alternativa za brzi punjac kao sto imam npr. za mob a trebao je služit samo kao rezerva u autu kad idem na duži put a ne ponesem orginalni.

Reklamiraju ga kao 10W fast charging za gw5.. 

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Kupi original ja bacio novce na dva zamjenska i na kraju uzeo original Samsung i sve pet
SAMSUNG S22 ULTRA 256GB
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Ja mislim da bi se sat trebao puniti ok sa nekim brendanim punjačem tipa Baseus Jelly Qi 10w koji se nađe za 80 kn u Mikronisu. Ali treba provjeriti prije. Google.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.2.2023 12:29 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Opet novi update izašao. Popravio je (poboljšao) raise to wake i sad radi odlično. Potvrđujem. U readme nema ništa o tome ali su useri skužili uključujući i mene.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.2.2023 10:22 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Za gw4 još ništa. Isti problem u pitanju
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
dax-lax kaže...
Za gw4 još ništa. Isti problem u pitanju

 Sry da, zaboravih napisati da je izašlo samo za GW5/pro. Valjda će uskoro i za 4ku. A možda i neće tako da vi kupite novi sat. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.2.2023 13:37 (gnomisa).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice